Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Jakiś Biskup ogłosił , że rodzice , którzy pozwalają i dopuszczają do wspólnego życia ich dzieci bez ślubu kościelnego maja grzech ciężki . Hm ... mój ma na stancji trzy dziewczyny . Czas spowiedzi się zbliża , jak to ugryźć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz cientej riposty O awansie do sejmu już niedługo zacznie decydować gabaryt fajfusa-to tylko kwestia czasu by zorganizować wystarczająco mocne lobby-w końcu Paligłup nie na darmo trzymał w ręce symbol Mistrzuniu, ciesz się, że wprowadzili kwoty, które Wam Facetom być może uratują tyłek zapracowany od 7.30 w następnych wyborach samorządowych. Biorąc pod uwagę wyniki w Warszawie. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawniej kobiety nie miały prawa głosu ehhh i komu to przeszkadzało?:D Z całym szacunkiem ale kobiety nie wybierają merytorycznie-U Kwaśniewskiego wpadł Wam w oko krawat i błękitna koszula u hrabiego że zrywał czereśnie dla ciężarnej-nawet w takich błahych rzeczach jak wybór najlepszego tenora na świeci kobieta zawsze wybierze Boccellego bo jest niewidomy.:) Nie róbcie polityki dziewczyny-róbcie pyszne ciasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To może oznaczać tylko jedno- Tusk jest kobietą!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bo czekają nas oczywiście kolejne kłopoty. Ryży rozminął się znowu z prawdą trochę- KE wcale nam nie zapewniła nie wliczania do długu publicznego składek na OFE. Coś tam mgliście mówiono- ale nie załatwiono nic. Czy Tusk dobrze gotuje? A z powagą- to nie kwestia kobieta/mężczyzna co widać jaskrawo w praktyce. Aczkolwiek sztuczne parytety są mało sensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
musztarda ale nie podejrzewam, abyś kiedyś widziała u niego jaja- choć kiedyś był na zdjęciu w SE w takich naprawdę kaszaniarskich luźnych i pozawijanych slipach. Ale Ty na pewno masz jaja, przecież inaczej by ciązy nie było. Każda kobieta rozrodcza ma jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mistrzu Jest taka rzecz- Donek nie mija się z reguły z kłamstwem- staje z nim twarzą w twarz, a następnie idzie śmiało z nim pod rękę przez życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czyli kolejny chyba pięćsetny śmieszny "bronek" z ust złotych Bronka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ona nie karmiła piersią
? karmienie piersią jest obrzydliwe bleeee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A raczej tym razem bardzo rozbieganych zawsze złotych rąk Bronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale ssanie cycka nie w celach żywieniowych nie jest obrzydliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona nie wymagasz chyba od prostego jak cep Bronka i od takiż jego PR-owców, opanowania takich niuansów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona z Shatynem niedobrze- nie poparł tego poparańca z PO w Krakowie, tylko Majchrowskiego, nie popierał już Paliknota, w ogóle się pogubił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzą słuchy na mieście że prezydent począł swoje dzieci na drzwiach od stodoły inna wersja mówi że to była czereśnia niskopienna:) O tak :) mówię kłamstwo-myślę ryży lub vice versa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
szepnąć do ucha? Kto? Nałęcz, Mazowiecki, Lityński- oni mają pojęcie o czasie połogu? nawet o historii nie mają pojęcia- Nałęcz historyk!!!! i mamy 1000-letnią Rosję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem w kinie na "Seksmisji" jak weszła na ekrany. Od tego czasu wiem o dzieworództwie. Nie wiem czy już jest wykonalne, ale niedługo do ciąży to i nasienie nie będzie potrzebne. I oczywiście że z tym "wyjściem z kuchni" chodzi o to że od tamtych czasów rola kobiety się zmieniła, nie będę oceniał czy to źle czy dobrze. Natomiast na pewno ucierpiała na tym podstawowa komórka społeczna jaką jest rodzina. A walka o prawa kobiet, dziś, to tylko element gry politycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No pewnie otulona że wróci, przecież napisałaś o jego chorobie- to kompleksy- a te najłatwiej leczyć tu, dorabiając sobie inne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seksista... bo? Ja nigdzie nie napisałem że rola kobiet powinna się zmieniać. Zauważam tylko co to za sobą przyniosło. Napisałem wyraźnie nie oceniam czy to dobrze czy źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona poprę Mistrza- nie doceniasz Bronka- te jego przyjaźnie z generalicją WSI nie biorą się znikąd. To ponadto szkodnik- ustawowstrzymywacz- co mu zarzucał nawet wesoły Radek Sikorski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę zaprzeczać, na pewno kiedyś się nad zastanawiałem. Poza tym ktoś kto jest ponad siedem lat sam pisząc że chciałby iść do łóżka więcej jak z jedną kobietą narażał by się na śmieszność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×