Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość
otulona, byłbym cynikiem, więc nie zaprzeczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 06:39 Myrevin Ciekawe, nie było tam żadnej kamery? Nikogo kto nagrałby to spotkanie? Naprawdę podejrzane." Kamera to nie wiem, ale są stenogramy, które nie wiadomo czy będą udostępnione, i ten cały Rogalski, pełnomocnik Kochanowskiej i Gosiewskiej ma wszystko nagrane na swoim dyktafonie. Tylko z jakiegoś powodu chyba cyka się upublicznić bez zgody. Widocznie wódz wpienił się nie na żarty ;) cały art.: http://tnij.org/NiegrzecznyDonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że przyciaga niskich. A chlopaki po monologach penisa czują się już lepiej?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym topie nigdy poważnie nie dyskutuję , zresztą ostatnio w ogóle mi się nie chce rozwarstwiać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham świat ten ale was nie
ja będę rządzic! żaden tusk, kaczyński, korwin-mickey, palikot ani giertych ciemnogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel jesteś zerem dla
platformy obywatelskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ryży na to, jak sama wiesz otulona. Jest za, ale robi przeciw. A głos słowacki na temat euro jest symptomatyczny. Jan Vincent- też odracza wejście do strefy- do najwcześniej 2015 roku. A nie tak dawno Ryży w Krynicy palnął o 2011 roku. Ale są głosy, że Merklel już się znudziła Unią i najpierw szlag trafi Euro, później UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywłoka tania latawica łatwa
ty zołozo!11!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie narzekaj na nią otulona- doceniła "Dziewczynę o perłowych włosach" jako niewieśniacki kawałek. To łaska z jej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tymczasem
Od 1 sierpnia 2011 r. obywatel polski, który zamierza wyjechać z kraju na ponad 6 miesięcy, będzie musiał zgłosić ten fakt w urzędzie gminy - informuje "Dziennik Gazeta Prawna". Ponadto w przypadku gdy nie planuje pozostania na stałe za granicą, a wyjazd ten będzie dłuższy niż 6 miesięcy, będzie musiał zgłosić w gminie swój powrót do Polski. Zgłoszenia tego będzie można dokonać w urzędzie lub drogą elektroniczną na specjalnie udostępnionym w tym celu formularzu. Takie obowiązki nakłada na Polaków uchwalona przez Sejm 24 września 2010 r. ustawa o ewidencji ludności. fiu fiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastępczy Shatynek ---> tak, Angela już jakoś od wiosny przebąkuje o ucieczce od euro, wszystko po mału bierze w łeb, będzie ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To może my jako duży kraj bez kryzysu pociągniemy UE- zamiast Dojczlandu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No to najwyżej zaoszczędziliśmy, bo operacja przejścia i powrotu do narodowej waluty jest trochę kosztowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shtayn shatyn shatyn
GDZIE JEST KORWIN I GDZIE GIERTYCH PRZYJDZIE NAM! TO JEST JUREK ONI WYWINA NAM DOM! NIE MA TUTAJ RZEKI! JA SIE EWAKUUJE DO ZIOBRY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oczywiście otulona. Bo błędem było przekształcanie wspólnoty węgla i stali EWG, w UE i przyjmowanie po kolei wszyskich z b. KDL-ów. Ale skorzystaliśmy trochę, tylko co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×