Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Jakoś wierzę Bahrowi . Wątpię , żeby Klich miał wiedzę w tych szczegółowych jakby nie było procedurach . Co do nauki na przyszłość . Można mieć duże wątpliwości porównując protokoły z katastrofy CASSY . Nie zapominajmy , że jednak jesteśmy jeszcze "dzikim krajem " , bardzo "dzikim" . I tylko nam się wydaje , że zrobiliśmy ogromny cywilizacyjny krok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO...........
10:58 [zgłoś do usunięcia] TYCJan 24 A tymczasem według informacji z 11 kwietnia, "Metro": "Tu-154 z parą prezydencką na pokładzie oraz 94 innymi osobami wystartował w sobotę z Okęcia przed 8 rano czasu polskiego. Jak zapewnił nas płk Wiesław Grzegorzewski z MON, piloci dostali raport pogodowy, który "pozwalał na wykonanie zadania", czyli przelot i lądowanie w Smoleńsku. Chcieliśmy ten raport zobaczyć, ale nam na to nie pozwolono, tłumacząc, że przejęła go prokuratura".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I .........? Bezpośrednio po katastrofie wiadomo co było . Szok i totalny mętlik wszelkich informacji i wypowiedzi . To jakby normalne - większość postępowała asekuracyjnie . Dzisiaj jesteśmy znacznie bogatsi o fakty i są one bardziej uporządkowane . Przede wszystkim bogatsi jesteśmy o wiedzę ludzi związanych z lotnictwem , a dalekich od wszelkiej polityki i spiskowych teorii . Wiedzę tych , którzy byli na tyle mądrzy i taktowni , że przed opublikowaniem oficjalnego raportu strony rosyjskiej nie dzielili się swoimi opiniami i spostrzeżeniami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 Co do teorii spiskowych, jak pisałem wielokrotnie, zrobiono wile by miały pożywkę i to z podporą bardzo rozsądnych argumentów. Jak było naprawdę, tak jak już też parę razy napisałem, się nie dowiemy. Dla zdrowia psychicznego pozostaje mi tylko olać ten temat. Nie dlatego że jest to rzecz nieistotna, ale ja nic ustalić nie mogę i nie mam takich możliwości. Poobserwuję tych co coś tam w tej kwestii mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppłk dypl. rez. pil. Jerzy Gruszczyński wprost stwierdził , że samolot w ogóle nie powinien wystartować . Czy mogę z człowiekiem , który ma jeden z najwyższych nalotów na TU154 , latał na nich z VIP ami po całym świecie dyskutować ? Moi miejscowy piloci , którzy większość swojego zawodowego życia latali do byłego ZSRR od początku wyrażali się podobnie na temat tego lotu i przedziwnego "zachowania" pilotów . Każdy pilot latający na wschód wie czego może się tam spodziewać . VIP owska załoga powinna to wiedzieć szczególnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Przede wszystkim bogatsi jesteśmy o wiedzę ludzi związanych z lotnictwem , a dalekich od wszelkiej polityki i spiskowych teorii . Wiedzę tych , którzy byli na tyle mądrzy i taktowni , że przed opublikowaniem oficjalnego raportu strony rosyjskiej nie dzielili się swoimi opiniami i spostrzeżeniami . } No nie do końca tak było.. nawet Shatyn, w oparciu o wypowiedzi specjalistów, jak sam to określał, twierdził i twierdzi, że to zaraz po wypadku, bez żadnego śledztwa, było wiadomo że to był błąd pilotów. Śledztwo MAKu to potwierdziło i wszyscy co myślą cokolwiek inaczej powinni się zamknąć i pewno przeprosić tych co trzymali się wersji przedstawionej w tym raporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , bez obsesji na punkcie Shatyna . Są "eksperci" i są fachowcy , którzy pół życia spędzili w powietrzu , z "niejednego pieca chleb jedli " , pochowali wielu kolegów i mają daleko w dupie wszelka politykę ( nawet ze względu na wiek i radość jaką pilotom przynosi dożycie do emerytury ) . To ich wypowiedzi są cenne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja JS
Witaj Tycjan mądrze piszesz- zapraszam częściej na mój topik. Jakoś pisiaki nie skumały że miałem od początku rację. Ale one są już takie bidusie umysłowe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obsesja? Chodziło mi o to że pewni ludzi, właśnie specjaliści, wydali wyroki już przed jakimkolwiek śledztwem. Tylko tyle chciałem powiedzieć. Drudzy znowu że zamach.. bierność Polskich władz.. To jak potraktowano wrak, wszyscy żeśmy chyba widzieli. Wybijanie szyb łomem czy czymś tam. Mało co odbyło się jak powinno. Tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja JS
To może teraz pani otulona- poda linki do tych wypowiedzi... bo nie chce mi sie wierzyć że znowu się Pani skompromituje...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mundrego tycjana
Artur Wosztyl: Tupolew wcale nie lądował. Robił podejście do lądowania i w jego trakcie doszło do katastrofy. Podejście wygląda tak, że samolot zniża się do swojej minimalnej wysokości i wykonuje lot w kierunku lotniska. Jeżeli na tej wysokości w odpowiedniej odległości od drogi startowej ma kontakt wzrokowy z ziemią, może się zniżyć i kontynuować, nawet gdyby wieża podała mu gorsze warunki. (...) Gazeta Wyborcza: Czemu Tu-154 myślał, że jest wyżej, niż był? Artur Wosztyl: Sytuacja musiała ich zaskoczyć. Czym, nie mam pojęcia i nie będę spekulował. Gdybyście rozmawiali z 10 pilotami, mielibyście 10 logicznych hipotez. całość http://kataryna.salon24.pl/268998,premier-tchorzem-podszyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie tam bajeczki z miejscowego podwórka ... Jak "TAM" lecisz to możesz się spodziewać wszystkiego ! Zostawionej PZ etki na pasie startowym , tego , ze wieża nie odpowie bo chłopcy mają imprezkę itd... ( mowa o lotniskach tzw. zakładowych , polowych , zastępczych , awaryjnych oczywiście ) . Takich opowieści prawdziwych i ubarwionych przez lata nasłuchałem się wiele . Każdy , kto startuje w tamtą stronę MUSI się liczyć , że część z tych opowieści jest prawdziwa . Załogi VIP - owskich samolotów muszą być tak perfekcyjnie wyszkolone , żeby mogły liczyć przy wszelkich niespodziankach tylko na siebie . Wieże mogą być im tylko pomocne , ale wszelkie decyzje są tylko w ich gestii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja JS
Tak TYCjanie- prawda- szkoda że nie znana pilotom i panu prezydentowi który zginął w tej kraksie. otulona- linków brak- więc jak zwykle wyszłaś na to co wyszłaś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie trzeba być ""mundrym tycjanem "" . Wystarczy czytać sobie spokojnie i bez obsesji . No , koniecznym jest też mieć ogromny dystans do naszych polityków i mieć pełną świadomość , że jesteśmy dość specyficznym narodem , z chorą obsesją na temat Rosjan .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja JS
Z teraz PA. Zapraszam TYCjanie na mój topik. Tak otulona- wiem, nie ma, na wizji.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja JS
Rosjanie od początku chcieli wyjaśnić prawdę- bo inaczej działali by na swoją nie korzyść. Mądrze piszesz TYCjanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorą obsesją ?
na temat Shatyna? na temat Rosji? za często powtarzasz o tej obsesji, może jednak spróbuj to u siebie leczyć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja JS
tak ,tak otulona- jak zuważyłaś, ja zawsze potrafię udokumentować swoje słowa- ty jak zwykle.:o Nie dziękuj za komentarz. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do.......
To ja JS jesteś teraz w Wierzynku? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja JS
Ujawnię się: JS Jasny Shatyn Teraz znowu Shatyn. Mało domyślna jesteś otulona- ale to u ciebie norma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja JS
TYCjan Tylko żebyś czasem zajrzał i coś napisał na moim topiku. :) Bo pełno tam ostatnio wszelkiego śmiecia- każdy mądry wpis jest pożądany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 12:29 chorą obsesją ? na temat Shatyna? na temat Rosji? za często powtarzasz o tej obsesji, może jednak spróbuj to u siebie leczyć " } A niby nie ? To jak to wszystko co się w okół dzieje wytłumaczyć !? ( mowa oczywiście o stosunku do Rosji a nie do Shatyna . Bo w temacie Shatyna to jak kiedyś Myrevin powiedział " wkurza go to , że On jest w stanie Go wkurzyć " ) A co do mojego leczenia , to dziękuję za troskę , ale w naszym kraju starców nie opłaca się już leczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja JS
TYCJan Więcej optymizmu, ja jestem po trzech zwałach i starszy od Ciebie. Nie narzekam na opiekę lekarską, przez 3 lata bardzo się poprawiło- lekarz rodzinny przyjeżdża nawet do domu. PiS już nie rządzi- pamiętasz strajki lekarzy i pielęgniarek. Nie lubię zbyt Kopaczowej- ale zrobiła trochę porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja JS
Jak będziesz miał trochę czasu, wpadnij na mój topik. Bo tutaj widzisz sam, jakie towarzystwo. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię , żeby ktoś tu był starszy ode mnie . Ale jeśli rzeczywiście by tak było , to teraz dopiero czuję się podłamany . Liczyłem na palmę pierwszeństwa w tej kategorii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja JS
A na ten topik TYCJanie szkoda czasu. Wiem co pisze. Nietrzeźwy Myrevin i sam wiesz jaka otulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×