Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Biedronka jest zajebista
no ale ja jestem ta najniższa warstwa społeczna, więc może dlatego tak se ją upodobałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona, jesteś jak wczoraj Rostowski: drogi Leszku, Ty tego nie rozumiesz.... Leszek nie wie i nie zna ..... I takie tam....ale to pewnie przez moje oderwanie od rzeczywistości i takie mocne osadzenie w codzienności Jara, codzienne zakupy, gotowanie, korki, auto, parkowanie, ubezpieczenie auta, stacja benzynowa, serwis.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowy rozsądek podpowiada
że trudno znaleźć płaszczyznę porozumienia z demagogicznymi populist(k)ami o intensywnie zauważalnej monotematyczności i ciasnocie umysłowej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć warstwo
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu to on żyje zwyczjną codziennością, nie ja:P A teraz pytanie: Po co Jarosław Kaczyński robi zakupy??????? Odpowiedź: żeby za moment przez sklepem zrobić konferencję prasową z kurczakiem. Zastanawia mnie tylko, co stanie się z jego zakupami? Jabłka to jeszcze sam zje, ale reszta???? Bo jeśli się to ma zmarnować i trafić do kubła, to w świecie, gdy jakiś miliard ludzi żyje za mniej ni z dolar dzienny, Jaro jest niemoralnym, zakłamanym rozpustnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć, bywalec
Przestańcie się kłócić, są ważniejsze rzeczy na świecie niż wasze sprzeczki :O Np. mija druga doba odkąd nie mam telewizji i nie zobaczę jakie buty będzie dzisiaj miała Olejnikowa, więc potrzebny ktoś, kto je tu dokładnie z detalami opisze (oraz uwzględni w opisie pęcinę pani redaktor) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona jak zwykle pierdoli
te swoje nawiedzone hasełka o narodzie, który już nie może wytrzymać, i nie może się biedna doczekać aż naród wyjdzie na ulicę, przykro nam ale nie wyjdzie a po ponownie będzie rządzić przez kolejne 4 lata ku jej utrapieniu i sromocie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc teraz ja się wczuję w Rostowskiego: Droga otulona, nie rozumiesz nic z tego, co napisałam:) Nie chodzi o Biedronkę, mojaą znajomosć realiów życia ludzi żyjących na granicy minimum biologicznego czy tez wolisz minimum socjalnego, ale o farmazony paplane przez Jara i jego kiepską socjotechnikę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli PO wygra wybory
udaję się na emigrację, wpierw wewnętrzną, potem się zobaczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dobra z tym brakiem tv
to czytelne i niestety niezbyt wyrafinowane rwanie myra i nieprzebierająca w środkach chęć przypodobania się mu :classic_cool: a fe, a gdzie godność, honor i cnota????? :classic_cool: ps. ok, opiszę ci te buty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwę Myra tyle lat i co
nic, dupa, on woli młodsze i chudsze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz mój ostatni post!!!! :D:D:D:D:D:D:D Aha, myślę, że ciemny lud tak lekko nie kupi Jara robiącego zakupów i obarczającego winą za drożyznę Tuska. Ty dalej o czym innym.....spoko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co ci doradzić
poza tym, że może w końcu czas zabrać się za siebie i zrzucić te 20 kilo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, otulona, gdyby to jakikolwiek inny polityk opozycji (który niedawno rządził) wybrał się na taką pokazówę jak Jaro, też bym go równie radośnie obśmiała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśta wio, łatwo powiedzieć
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z niedalekiej przeszłości szczególnie ubawiło mnie grzybobranie kandydata Napieralskiego i to jak zbierał "psiaki". Nie lubię takiego politycznego aktorstwa i okłamywania ludzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiśta wio
tylko trochę samokontroli, zjadanie trzech schabowych z kilem ziemniaków na obiad to przyznasz jednak lekka przesada n:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 18:04 Anouk "Oczywiście moglibyśmy iść do "Biedronki", ale to jest jednak sklep dla najbiedniejszych" Dzisiejsze zakupy Jara przed kamerami oraz wygłoszone tam i na konferencji prasowej mądrości potwierdzają jedynie jego zupełne oderwanie od rzeczywistości." W istocie, jest dla najbiedniejszych, gros klientów tej sieci to jednak biedni ludzie. Co nie oznacza, że tylko tacy tam kupują. Próbujesz ośmieszyć J.K., ale robisz to zbyt nieudolnie, popracuj nad tym. ----------------- " 18:31 Anouk Biedronka dawniej zaszufladkowana jako dyskont dla najbiedniejszych bardzo się zmieniła. Jaro nigdy nie nadąża za zmiennymi okolicznościami przyrody." To dawniej zamożniejsi nie kupowali w Biedronce?? Co Ty powiesz!!! :D:D:D ----------------- " 18:42 Anouk Jeromino Martens" Jeronimo Martins. ---------------- " 18:48 Anouk Zastanawia mnie tylko, co stanie się z jego zakupami? Jabłka to jeszcze sam zje, ale reszta???? Bo jeśli się to ma zmarnować i trafić do kubła, to w świecie, gdy jakiś miliard ludzi żyje za mniej ni z dolar dzienny, Jaro jest niemoralnym, zakłamanym rozpustnikiem." Wredna, chamska, idiotyczna insynuacja, poniżej dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu, uczę się od najlepszych:D Myrevin kiedyś napisał, że czepianie się literówek jest oznaką małostkowości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel, masz dziefczynę?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze raz przeczytaj, co napisałam. Wolniej i ze zrozumieniem. I bez nerwów. Miłej lektury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wieczór ma inną
a wszystkie mają na imię jotpedzia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkowa...
Myślę, że dyskusja z otuloną sensu nie ma. My piszemy o tym co powiedział Jaro, a otulona o tym, że rządzi Tusk. Nie dogadamy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli przekręciłam? Dziękuję za poprawę. Od dziś postaram się być skrupulatniejsza w pisaniu. Ale też i w wyłapywaniu i poprawianiu innych. Żeby świat był lepszy, ładniejszy i przyjemniejszy. Troszcząc się szczególnie o takich czepialskich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 19:14 Anouk I jeszcze raz przeczytaj, co napisałam." przeczytałem raz i o jeden raz za dużo, więcej nie będę marnować czasu na te nędzne wypociny i podłe insynuacje wyssane spod brudnego paznokcia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Myrevin kiedyś napisał, że czepianie się literówek jest oznaką małostkowości.... } Nadal tak uważam, jak również czepianie się prezydenta o błędy ortograficzne. I nie chodzi mi o to czy prezydent powinien znać perfekt język Polski czy nie. I zadaję sobie retoryczne pytanie, jak to jest że przekleństwa jednych są zauważane a innych nie? :P Idę na zakupy do cerfura... niestety nie mam w pobliżu żadnej biedronki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkowa...
Wilbiciel, co się tak pieklisz? Sam wielokrotnie pisałeś różne "poematy" pod adresem Tuska i rządu. Anouk, my wiemy, że mamy rację. Ale tu nie chodzi o to. O to chodzi, że ośmiliłyśmy się nie zgodzić z tym co mówił dziś Prezes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×