Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Ale zdecydowanym hitem dnia jest felieton Jarosława Kaczyńskiego napisany dla...Gazety Wyborczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar.żenua.pl
ciekawe to. tylko ruskobudski "arystokrata" okazał się kompletnym nieukiem- od razu pisownia trudna, do dupy etc. jakby to był Lech Kaczyński- pisownia byłaby łatwa tylko prezydent tuman...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie znaki na niebie
i ziemi wskazują, że Balcerowicz wypadł zdecydowanie lepiej :classic_cool: Ludzie są wściekli, marsz gwiaździsty Polaków na parlament soon :classic_cool: W sumie to sprawa jest poważna, wychodzi na to, że moje pokolenie albo nie będzie miało wypłacanych emerytur, albo będą to sumy głodowe, tak mówią. W sumie, mam to gdzieś, gdyż nie zapowiada się na to, bym pociągła do wieku emerytalnego, ale co mają robić inni? Jak oszczędzać, żeby na starość nie mieszkać w kanale ściekowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet tym oszczędnym rząd podpieprzy kasę, oszczędności, jak dalej pójdzie zeżre inflacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezydent Bronisław Komorowski utrzymał w marcu pozycję zdecydowanego lidera rankingu zaufania - ufa mu 69 proc. badanych. Drugie miejsce z wynikiem 53 proc. - ex aequo zajęli lider SLD Grzegorz Napieralski i szef MSZ Radosław Sikorski - wynika z sondażu CBOS. Na trzeciej pozycji z wynikiem 49 proc. deklaracji zaufania znaleźli się, także ex aequo, premier Donald Tusk oraz polityk SLD Ryszard Kalisz. Z kolei liderem rankingu nieufności jest prezes PiS Jarosław Kaczyński - nie ufa mu 55 proc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sondaże po debacie pokazują że
ludzie bardziej ufają Balcerowiczowi, niż Rostowskiemu, iftar, ignorantko :classic_cool: Lepper się w politycznym grobie przewraca. Polska to dziwny kraj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 2032 roku
ma być 4 miliony obywateli w wieku produkcyjnym mniej, powiedział prof. Orlovsky :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po czym dodał, że trzeba
będzie wtedy zmienić klasyfikację dla wieku produkcyjnego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homo Homini jest znane z tego, że w jego sondażach PO wypada gorzej. Żadna nowość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:52 [zgłoś do usunięcia] w 2032 roku ma być 4 miliony obywateli w wieku produkcyjnym mniej, powiedział prof. Orlovsky } Pan profesor nie przewidział że w 2012 wygrywamy euro, kibice z radości pieprzą się na potęgę czym przyczyniają się do całkowitego zasypania niżu demograficznego. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś bez echa przeszła tu wiadomość, że fundacja Balcerowicza jest sponsorowana przez OFE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin, poczucie humoru ci
się z wiekiem wyrobiło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Homo Homini jest znane z tego, że w jego sondażach PO wypada gorzej. Żadna nowość } To oczywiste że na wynik sondażu ma wpływ kto go przeprowadza, wynik w tvn24 też nie jest żadnym zaskoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Jakoś bez echa przeszła tu wiadomość, że fundacja Balcerowicza jest sponsorowana przez OFE } Ale co tu komentować? Wolę Balcerowicza broniącego kasy moich dzieci niż Balcerowicza studzącego gospodarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Balcerowicz broni kasy Twoich dzieci Myrek??? WOW :D :D :D Głównie broni siebie, swoich idei, a przede wszystkim swoich pieniędzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czepiasz się, po prostu jego interes jest zbieżny z moimi w tym wypadku. Naprawdę posądzasz mnie o to że mógłbym uważać że komuś z tych ekonomistów leży na sercu dobro moich dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U ludzi wszystko jest możliwe. A skoro zabieranie części pieniędzy Twoich dzieci do kieszeni Balcerowicza to Twój interes to ja nie mam pytań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifar=shatyn
nie mniej pytań ignorantko. Aby pytać trzeba wiedzieć o co pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięka bogu piwo jeszcze
nie zdrożało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratwursty, a co innego?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar niezalogowana
myrek ja nie mam faceta.... chciałam tylko Cię wzburzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ A skoro zabieranie części pieniędzy Twoich dzieci do kieszeni Balcerowicza to Twój interes to ja nie mam pytań } Manipulujesz, ale co tam. Pieniądze, które wpłyną z OFE do budżetu rozpłyną się tak jak wszystkie inne.. tylko że tu już potrzeba czasu by się o tym przekonać, dziś to gdybanie. Pożyjemy zobaczymy. Piwo... sześciopak harnasia 11,49 PLN. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Bronek przed chwilą w tv powiedział "na okres prezydencji Węgrów" :classic_cool: widać bulu i nadzieji mu nie starcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadka wapdkę goni
Węgier, Węgów- jaka to różnica dla "hrabii" z Budy Ruskiej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×