Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

" 21:12 Do ... Anouk Co do "biedronki " dla najbiedniejszych to wystarczy zobaczyć na parking jakie samochodzy stoją przed Biedronką" Wklej fotkę z takiego parkingu i pokaż mi te samochody...Audice, Mercedesy, Lexusy itp. Dopóki nie zobacze fotek, dopóty będzie to kolejna bajka wyssana spod brudnego paznokcia. Czekam z niecierpliwością. Ponadto, nawet jeśli trafi się jakiś nowiutki Mercedes, myślisz że co drugi klient Biedronki takim podjeżdża?? Chyba na głowę upadłaś! Są to wyjątki, przykłady chciwych albo zwyczajnie oszczędnych burżujów. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym barwnym językiem zabawiaj swojego Jarka i jemu podobnych wyznawców. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" a jakieś konktrargumenty będą, czy tylko czepianie się bzdur jak 15-letnia smarkula?" A jeśli czepianie się jest domeną smarkactwa, nie ja tu rządzę.... Teraz to już Over, bo i tak za bardzo zmęczyłam moje czyste dłonie pisząc posty w Twoją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ok, rzućmy okiem na wygooglane podbiedronkowe parkingi... http://www.podlaskie.strefabiznesu.pl/system/files/Obraz_IMG_8831_Rozdzielczosc_Pulpitu.jpg Skoda Felicja - ok. 10 lat Honda Civic - podobnie Opel Astra - kilkunastoletni potem chyba jakiś Rover, też stary klamot i Opel Astra kombi za kilkanaście tys. http://static.panoramio.com/photos/original/34322657.jpg Daewoo Tico - ponad 10 lat Peugeot - chyba 20-letni potem jakaś Toyota, też z 15 lat Citroen AX - wart ze 3 tys. Opel Vectra - 15-letni Opel Astra - podobnie Seicento http://www.portel.pl/aktimg/duze/p484/phpUvD4Jm.jpg Mazda Xedos, ponad 10 lat Opel Astra Renault Laguna kombi Toyota Avensis Peugeot 206 Opel Astra Audi A4 wszystko co najmniej 10-letnie, warte najwyżej kilkanaście tys. http://gazeta.choroszcz.pl/wp-content/uploads/2010/10/p1190122.jpg Vw Passat, 15-letni Citoren AX http://4.bp.blogspot.com/_KmPRRXPvpHA/TG1-lVkfxAI/AAAAAAAAABs/efD5hc5J0IM/s1600/P8100342.jpg Cienkol Audi A3 10-letnie Ford Fiesta chyba, za może 20-25 tys Fiat Uno, 15-letni Seicento Ford Scorpio Merc E-klasa 10-letni Honda Accord 10-letnia Vw Passat 10 lat jak nic http://www.limanowa.in/img/big_dzi/00/32/53_2.jpg Seat Ibiza Vw Golf 15-letni Peugeot 106, 20 lat Renault Scenic, 10 lat Vw Touran kilkuletni za 3-4 dychy (wow!!!!) Vw Polo 15 lat jak nic Vw Golf I - 25-letni klamot GDZIE TE LUKSUSOWE NOWIUTKIE MERCEDESY, AUDICE I LEXUSY?????? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ogarniam sprzeczki Anouk z Wielbicielem.. tz rozumiem czemu są wytykane brudne paznokcie.. (nie widziałem paznokci Anouk, może dlatego nie rozumiem), chyba dopijane trzecie piwo mnie do tego skłoniło, by się nad tym zastanawiać.. Na trzeźwo na ogół w ogóle wygląd adwersarza nie jest dla mnie argumentem. No chyba że jest to Lucy Liu. :P Lub jeszcze ktoś tam.. nie chcę se przypominać. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //.....//
Rosnacy dobrobyt Polakow POd rzadami PO. Dane Głównego Urzędu Statystycznego nie pozostawiają wątpliwości. W Polsce na przełomie lat 2010/2011, a zwłaszcza na początku 2011 r. rozszalała się drożyzna. Wprawdzie statystyki mówią o wzroście cen żywności od początku br. w granicach 2,5 proc., a w lutym 5 proc., ale każdy, kto robi zakupy, widzi, że jest znacznie gorzej: pieczywo zdrożało ok. 30 proc., masło ok. 50 proc., a cukier - 100 procent. Do tego drakońsko wzrosła cena benzyny. W zasadzie trudno znaleźć w sklepach towar, którego cena pozostałaby na niezmienionym poziomie. Eksperci wskazują, że koszty społeczne inflacji nie rozkładają się równomiernie. - Jeżeli przyjrzeć się strukturze wzrostu cen, to dotyka on przede wszystkim sfery budżetowej, gdzie płace zostały w ogóle zamrożone, a także emerytów i rencistów, gdzie wzrosty rent i emerytur są praktycznie symboliczne i w żadnym stopniu nie rekompensują wzrostu cen artykułów podstawowych - uważa prof. Andrzej Kaźmierczak. - To są ludzie mniej zamożni, w strukturze ich koszyka wydatków dominują koszty żywności i energii, które najbardziej rosną - dodaje. Na wzrost cen towarów rzutuje wyższa cena paliw wpływająca głównie na koszty transportu oraz zwiększenie podatku VAT, co przełożyło się zwłaszcza na wzrost cen żywności i artykułów pierwszej potrzeby, i to w stopniu znacznie przekraczającym nominalną, jednoprocentową podwyżkę tego podatku. Ekonomiści wskazują, że obecny wzrost inflacji następuje w sytuacji wyraźnego pogorszenia się kondycji finansowej gospodarstw domowych. Przejawia się to w drastycznym spadku wartości udzielanych kredytów, zwłaszcza konsumpcyjnych, wycofywaniu wkładów bankowych, poszerzaniu się grupy ludności niedysponującej żadnymi oszczędnościami, coraz większym zadłużeniu przeciętnego obywatela nie tylko w stosunku do banków, ale i z tytułu regulowania różnego rodzaju opłat, jak np. czynsze. Trudności potęguje fakt, że wzrost inflacji w Polsce negatywnie wpływa na zaufanie do kursu złotego, który ulega bardzo istotnemu osłabieniu, zwłaszcza w stosunku do franka szwajcarskiego. A znaczna część polskich obywateli wzięła kredyt na mieszkania właśnie w tej walucie, co teraz powiększa spłacane przez nich raty. - Jeśli chodzi o politykę rządu zmniejszenia deficytu fiskalnego, trudno nie zauważyć, że jest ona szczególnie niekorzystna dla niezamożnych obywateli - uważa prof. Kaźmierczak, wskazując jako przykład zamrożenie progów dochodowych uprawniających do zasiłków socjalnych i rodzinnych. To właśnie z tego powodu niepełnosprawna pani Alina samotnie wychowująca dwoje dzieci nie może otrzymać zapomogi socjalnej, bo jej dochody minimalnie przekroczyły ten próg. - Te progi nie były podnoszone od 2004 r., czyli w istocie o przyznaniu zasiłku decyduje poziom dochodów z 2004 r., a przecież o ile spadła od tego czasu siła nabywcza pieniądza, o ile wzrosły ceny. Maleją też wpłaty państwa do Funduszu Pracy na cele przekwalifikowania bezrobotnych, co skutkuje tym, że urzędy pracy nie mają środków na podnoszenie kwalifikacji bezrobotnych umożliwiających im zdobywanie nowych zawodów i poszukiwanie miejsc pracy, co oznacza, że rząd próbuje ratować budżet kosztem ludzi biedniejszych - podkreśla prof. Kaźmierczak. - Na tym polega antyrodzinna i aspołeczna polityka obecnego rządu - podsumowuje. - Jest rzeczą niepojętą, że w sytuacji dodatniego wzrostu gospodarczego spadają wpływy z tytułu podatku dochodowego od przedsiębiorstw - wskazuje prof. Kaźmierczak. - Jeżeli jest wzrost gospodarczy, to te dochody powinny rosnąć, a nie maleć. Zupełnym kuriozum jest to, że wpływy z podatków od pracujących obywateli są wyższe niż wpływy podatkowe od przedsiębiorstw (pierwsze wynoszą ok. 36 mld zł, a drugie - 25 mld zł). Te proporcje powinny być dokładnie odwrotne - zaznacza. Okazuje się, że przedsiębiorstwa coraz skuteczniej ukrywają swoje dochody, a państwo nic z tym nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka że jeżeli
facet tak obsesyjnie i z takim zaangażowaniem stara się udowodnić kobiecie, że ta nie ma racji to oznacza, że zbyt normalny i stabilny nie jest, ta silna potrzeba wgniecenia jej (w jego mniemaniu) w błoto wskazuje na to, że w przeszłości musiał nie raz dostać kosza, poczuć się upokorzony, odrzucony i jego relacje z kobietami były i są dość podłej jakości domowych relacji w rodzinie w dzieciństwie, okresie dojrzewania a i zapewne w wieku późniejszym także analizować nie będziemy bo aż takie śfinie nie jesteśmy :classic_cool: tak więc, wielbiciel, zalecamy terapię u dobrego specjalisty oraz uświadomienie sobie, że problem leży w tobie a kobiety nie są szmatami, dzifkami i głupimi sukami, jak ci się najprawdopodobniej patologicznie wydaje :classic_cool: ps. zanosi się na piękny, słoneczny dzień :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanosi się. :classic_cool: Szkoda że nie moglem dłużej pospać, obudziłbym się gdzieś o 13-stej i wiedziałbym że się nie zanosi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otóż ciekawe czy rząd
wpadł na tak banalny pomysł, żeby jak najszybciej wprowadzić zmiany w ofe, żeby zebrać kasę na wprowadzenie od 1 lipca na pół roku niższej akcyzy na paliwa :classic_cool: mogę postawić 5 zł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dla niektorych google sa ostateczna wyrocznia tego, jak jest. I z jaka systematycznoscia i precyzja przeprowadzaja te swoje dowody!!!! Pozwol mi myslec po mojemu. Czy chcesz mnie od razu roztrzelac? nie oczekuje zrozumienia tej ironii, wielbicielu, juz pokazales, ze nie umiesz rozmawiac bez zapalczywoscim za to z poczuciem humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, czym Ty doprowadziłaś Wielbiciela do takiego stanu? Przecież to niespotykanie spokojny, łagodny i uczynny człek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może. Nie wnikam w to. To, co napisalam, jest pewnie dla niego nieakceptowalne. Generalnie chodzi o to, ze mysle inaczej niz on, inaczej oceniam pewne zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś robiłam zakupy w sklepie dla biedoty. Widziałam dwóch chłopców w wieku ok 16 lat. Kupili dużą paczkę chipsów i prezerwatyw. Ja jako przedstawicielka klasy biednej zostawiłam tam 50 zeta. Drugie 40 w sklepie mięsnym. Jaro uprawia już kampanię przedwyborczą. A lud ma albo bekę albo pożywkę. Widać było gołym okiem, że zakupów na tzw co dzień nie robi. A i Małysz mu publicznie przygadał :P co prezesa niezmiernie zdenerwowało. W Zetce urywały się telefony z...poparciem dla Adama. Co za pech...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę, nawet prof Staniszkis kupuje w Biedronce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:43 [zgłoś do usunięcia] i już wiadomo dlaczego wielbiciel dziś tak nie w humorku: http://tnij.org/k03u } Artykuł przeczytałem wczoraj, ONR mnie mało obchodzi więc wczoraj to przemilczałem. ONR jest legalną organizacją? Chyba tak więc kompletnie nie rozumiem czemu jej zabraniać publicznych debat? To jest niebezpieczny precedens. Jednym organizacjom się pozwala innym zakazuje. A myślałem że czasy jedynie słusznej linii się skończyły. No i argument że ONR ma kontrowersyjne poglądy(zgadzam się z tą opinią) to jednak za mało by zakazywać jej debat w publicznym miejscu. Innymi słowy GW się cieszy że ogranicza się wolność słowa i obce politycznie poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierś z kurczaka za 20,60??? Jedna pierś??? Kurczak mutant. Popromienny :P Z Żoliborza na Ochotę. Trzeba się było nocą na stację benzynową udać. Tam to dopiero są ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś za jajka zapłaciłam niecałe 5. U mnie na osiedlu jest sklepik z jajkami, sprawdzę przy okazji jakie tam są ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragment artykułu z linku: { Całodzienna demonstracja oznacza całkowitą blokadę Krakowskiego Przedmieścia, konieczność wycofania autobusów, wyznaczenia objazdów. } Kompletnie nie rozumiem w czym problem, Krakowskie Przedmieście w okresie letnim jest blokowane praktycznie w każdy łikend, i wytyczane są objazdy dla autobusów bo praktycznie w każdy letni łikend organizowane są tam imprezy, kompletnie nie rozumiem o co miała na myśli pani Ewa Gawor mówiąc o tym dziennikarzowi. W lato jest to mniej kosztowny zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słabość tej żenującej manipulacji, w wykonaniu prezesa, jest widoczna gołym okiem. Wystarczy pójść do jakiegokolwiek innego sklepu by zobaczyć, jak jest naprawdę :O Po drugie, stolica zawsze była najdroższa, ale przecież właśnie w stolicy ludzie zarabiają najwięcej. No i zdecydowana większość z nas mieszka w małych miastach, miasteczkach, osiedlach, na wsi. Tam ceny są inne, nawet o połowę niższe. Ten medialny cyrk może mieć też taki skutek, że właściciele sklepów podniosą ceny. Przecież jedyną zasadą, którą się kierują, jest zasada maksymalizacji zysków, w każdy możliwy sposób, a nie jest nią zasada zaspokajania potrzeb społeczeństwa ;) No i trzecie, nasze społeczeństwo nadal jest podatne na uleganie panice rynkowej, najświeższy dowód - cukier :O I na marginesie - komu najbardziej zależało na utrudnieniu funkcjonowania wielkich sieci handlowych, które są, jakby nie patrzył, regulatorem cen detalicznych ? A Biedronka, nie wiem, czy ktoś o tym wie, to zagraniczna inwestycja episkopatu Portugalii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jer%C3%B3nimo_Martins Jest tam że firma jest obecna na giełdzie więc jeśli już to episkopat może być co najwyżej akcjonariuszem, ale to za mało informacji żeby stwierdzić jednoznacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:38 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem nazwisko Malysz nie kojarzy mi sie z zadnym autorytetem w sprawach polityki,zreszta szczerze mowiac co go obchodzi gdzie Kaczynski sklada kwiaty } Nie słyszałem tej wypowiedzi, ale mnie ona nie interesuje. Małysz ma prawo do swoich opinii także i na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniała mi się wypowiedź Kowalewskiego dlaczego będzie głosował na Komorowskiego. :D No nie czepiałbym się znanych osób że mówią co mówią. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ niech sobie wyglasza ale po co sie nimi podpierac i je publicznie puszczac } Naprawdę cię to dziwi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×