Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość poruszenie to wielbiciel?
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Myrek :P nie manipuluję. Balcerowicz dla Ciebie zawsze był be. Odkąd otwarcie wypowiedział się przeciw rządowi PO zrobił się cacy. Nawet jesteś w stanie zaakceptować oskubywanie Polaków i zarabianie na OFE. Mocno rozwinięty relatywizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce precz od Bronka
już ustaliliśmy- język polski jest do dupy Bronek OK dość dyskusji!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar ignorantko
Balcerowicz to "be" Rostowski to "er" zaraziłaś się amnezją językową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym pomyśle zabrania pieniędzy z OFE źle wypowiadają się też inni ekonomiści. A za studzenie gospodarki Balcerowicz powinien siedzieć, ale... podstaw prawnych na to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy i nigdzie nie poparłam ministra Rostowskiego. Natomiast to, co robi obecnie Balcerowicz jest wyjątkowo podłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedziała mądra iftar
co robi obecnie Balcerowicz jest wyjątkowo podłe. to czego chce Rostowski jest odkrywcze i perspektywiczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nonsens to Buzek i
Balcerowicz przed TS. Chyba że.... jednak to nie był nonsens. Bo gdyby był, to by Rostowski z Tuskiem nie wyciągali łap do tych pieniędzy- bo by były dawno przejedzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy do PiSu mogą wstepować
tylko katolicy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd tylko katolicy
PO-wcy też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczymy czy poseł Hofamn
raczy odpowiedzieć wiernej wyborczyni PiSu na to arcyważne pytanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wina PiS-u i
złodziejskich OFE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro mowa o pekińskiej
zjadłabym sajgonki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zrobić sobie test Wassermana oraz po dwóch tygodniach na obecność HIVa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na HIV to po 6 tyg. } Okej, palnąłem z pamięci... pamiętałem tylko że po dłuższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oczywiście moglibyśmy iść do "Biedronki", ale to jest jednak sklep dla najbiedniejszych" Dziś byłam w tym sklepie dla najbiedniejszych, kupiłam świeży szpinak, wędzonego łososia, 4 duże Heinekeny, różany papier toaletowy, mleko 2% z Mlekowity i przekąskę z suszonymi pomidorami oraz parmezan:D:D:D:D:D Gdyby wszyscy byli biedni jak ja, nie byłoby potrzeby prowadzenia jakiejkolwiek polityki społecznej w tym kraju:D:D:D:D:D Dzisiejsze zakupy Jara przed kamerami oraz wygłoszone tam i na konferencji prasowej mądrości potwierdzają jedynie jego zupełne oderwanie od rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do analizy tekstu Jara w GW w tekście o bucie właśnie się zabieram;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkowa...
Jarek pierdoli. Nie to, że się chwalę, ale jestem osobą dobrze sytuowaną. Mam też takich znajomych. I wszyscy robimy zakupy również w Biedronce. Są to różne artykuły. Widzę też jacy ludzie tam przychodzą. Jakimi samochodami przyjeżdżają. Jak są ubrani. No nikt mi nie powie, że są biedni. Jarek powinien się bardziej przygotować przed wygłoszeniem tekstu o Biedronce, bo to co powiedział nie jest już do końca prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka dawniej zaszufladkowana jako dyskont dla najbiedniejszych bardzo się zmieniła. Jaro nigdy nie nadąża za zmiennymi okolicznościami przyrody. Różni ludzie przychodzą i różne zakupy robią, nie patrz takimi stereotypami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona jakbyś się
nie napięła to i tak nie dasz rady dosrać anouk, bo wiedzy i intelektu ci nie staje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkowa...
Poza tym ceny wzrosły też w Biedronce i to co kiedyś mogło być tanie dziś już niekoniecznie jest. 18:34 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem Dziś byłam w tym sklepie dla najbiedniejszych, ja szufladkuje? Powtórzyła po Jarku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro!!!!!!!!!! Ja na swój los nie narzekam. De facto nie o to chodzi, ale Jaro ozorem miele, co mu się wydaje, a co w rzeczywistości wygląda zgoła inaczej. Proponuję Jarkowi, żeby obraził się na rzeczywistość, skoro nie przystaje do jego wizji:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkowa...
Zastanawiam się tylko czy on kiedyś był w Biedronce czy powtarza zasłyszane informacje. No może był, ale z tego co dziś od niego usłyszałam, był dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkowa...
rzadzi Donald Tusk nie Jaroslaw Kaczynski A to już jest odwracanie kota ogonem. Rozmowa jest o czym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to Jaro robił zakupy przed kamerami i wygadywał androny. Nie Tusk i to on mnie dziś setnie ubawił. zresztą nie tylko mnie. A może zdenerwował pracowników i zarząd Jeromino Martens:P:P:P:P Tyle pracy włożyli w poprawę wizerunku, pieniędzy, a Jaro żyje dalej w zeszłej dekadzie. proponuję odrobinę zdrowego rozsądku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×