Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Normalne, z niepokojem oczekujemy bezpośredniej transmisji z nastpnego pierdnięcia. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestał skakać, może weźmie udział w turnieju czterech pierdnięć? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, wzbudzasz zażenowanie :O "Jest tam że firma jest obecna na giełdzie więc jeśli już to episkopat może być co najwyżej akcjonariuszem, ale to za mało informacji żeby stwierdzić jednoznacznie. " Episkopat Portugalii ma 90 procent udziałów w Jeronimo, to powszechnie znany fakt. Zamiast sięgać do wiki, można wrzucić w Google zbitkę słowną - Biedronka Episkopat Portugalii albo podobną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie w googlach... nie za bardzo można znaleźć info na ten temat. Nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie Myrevin, na refleksję i ocenę zarazem. Ale bez urazy, please ;) Działasz na zasadzie - czegoś/o czymś nie wiem, to znaczy, że to nie istnieje, tego nie ma, albo to nieprawda. Ale, to, że czegoś/o czymś nie wiesz, znaczy tylko i tylko, że że czegoś/o czymś nie wiesz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sens podania przeze mnie infa, kto stoi za Biedronką był taki, że prezes jako wierny syn KK mógłby z większym szacunkiem odnosić się do tej sieci handlowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za ocenę dziękuję. Zamyka dyskusję to jak działam. Zwracam uwagę że niczego nie stwierdziłem na pewno. http://tnij.org/k1gw Tu jest napisane że właścicielem jest rodzina Soares dos Santos, nadal nie wiem jak wygląda rozkład akcjonariuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Właścicielem 56,1 proc. udziałów grupy Jeronimo Martins jest należąca do rodziny Soares dos Santos spółka Sociedade Manuel dos Santos. } Czyli niemożliwy jest 90% udział episkopatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, tylko to mogę podtrzymać. Udział większościowy, myślę że forebs to wiarygodne źródło, wygląda jak podano... a kto stoi za rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrek Ty tu jesteś kwintesencją relatywizmu moralnego :D :P A niech wam blokują to Krakowskie 24/7. Na zdrowie. Tylko jak to takie oficjalne, dobre i porządne to po co to tajniaczenie??? "P Episkopat w Biedronce też Ci przeszkadza??? Naprawdę myslisz, że kasa KK to tylko z niedzielnej zbiórki na tacę??? otulona - bo obywatel Małysz ma prawo sie w wolnym i demokratycznym kraju publicznie wypowiedzieć. Pomimo niezadowolenia prezesa i Twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes Kaczyński zapomniał, w tej swojej wypowiedzi o biedronkowej biedocie, że większość mieszkańców tego kraju nie zarabia takiej kasy jak on. Zapomniał, że jego partia utrzymuje się z podatków owej biedoty. Generalnie: prezes zachował się jak rasowy burak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rakuat w przypadku Biedronki, ktora stawia na polskie towary i polskich producentow i dostawcow teza Jarka o tym, ze to sklep dla najbiedniejszych, jest szczegolnie klopotliwa. Dla najbiedniejszych bo stawia na polskie towary? Poleca glowy jego doradcow PRowskich, poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby PO miało dobry pijar to by teraz zmiotło Kaczyńskiego z powierzchni ziemi. Ale niestety partia Tuska to partia straconych okazji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dokładnie iftar
Jarkacz zachował się jak burak a Wielbiciel zapatrzony w swojego pana mu przytakuje i wkleja durne teksty w rodzaju [GDZIE TE LUKSUSOWE NOWIUTKIE MERCEDESY, AUDICE I LEXUSY??????] no ale co jak ktoś oderwany jest od rzeczywistości to tak ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie dowiedzieliśmy się
czy Jar i jego towarzysze z PiSu byli przeciwni ostatniej podwyżce pensji o 500 zł ???????????? teraz przypomniał sobie o cenach, a przez cały prawie rok pierdolił bez przerwy o Smoleńsku i gówno go obchodzili ludzie biedni. zapomniał kto na niego głosowal i dzięki komu ma taką kasę ostatni sondaż pokazał jakie zaufabnie maja Polacy do Jarkacza - ponad 50 % Polaków z hakiem NIE MA DO NIEGO ZAUFANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobre, prawda jest okrutna
[Te burdy pod pomnikiem księcia Józefa Poniatowskiego mają tyle wspólnego z czczeniem pamięci ofiar Smoleńska co ojciec Tadeusz Rydzyk ze świętym Franciszkiem z Asyżu - kwituje Andrzej Golimont, radny SLD.] Rzygać się już chce od tych kaczydupowłazów.... i Smoleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oderwani od to wy jesteście
ale od pamięci. Jar do sklepu poszedł bo Tusk w 2005 roku zadał mu pytanie o ceny 6 artykułów i dóbr: chleba, jabłek, gazu itd, które zadaniem Tuska wpływają na poziom życia Polaka. Jar nie wiedział jakie są ceny. Tusk wygrał debatę i to przyczyniło się do zwycięstwa PO. Takie były analizy. Teraz Tusk chciałby wykasować to z pamięci- bo przecież podobno rząd PO- nie ma na nic wpływu, a Kaczyński miał na wszystko. Więc może przestańcie robić sranie w banie o Biedronce- i o niezręcznej wypowiedzi na temat biedoty- bo nie o to tutaj chodzi. Chodzi o totalną pustotę waszego idola- Tuska, który potrafi wykuć na pamięć (też ma z tym trudności) co mu w bije do pustej makówy, ten czy ów spec od PR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oderwani od to wy jesteście
Oczywiście chodziło o debatę Tusk-Kaczyński w 2007 roku, nie 2005. A ty ifka, nie wyjeżdżaj z relatywizmem moralnym. Bo to twoja specjalność. Chyba że to stres i kompleksy, co też jest wielce prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może trzeba wielbicielowi przypomnieć kto w tym kraju jeździ porsche 911 carrery S...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a iftar na dmuchanego
faceta z usztywniaczem- odżyła by wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar wiesz kto
tak Powiatowo-Wojewódzki takim wózkiem pomyka. W twoim wieku- może jest szansa....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:16 [zgłoś do usunięcia] iftar Myrek Ty tu jesteś kwintesencją relatywizmu moralnego A niech wam blokują to Krakowskie 24/7. Na zdrowie. Tylko jak to takie oficjalne, dobre i porządne to po co to tajniaczenie??? "P Episkopat w Biedronce też Ci przeszkadza??? Naprawdę myslisz, że kasa KK to tylko z niedzielnej zbiórki na tacę??? } Jak zwykle ocena, oczywiście masz prawo. Zwracam uwagę że ja w ogóle nie odniosłem się do tego że PiS potajemnie organizuje manifestacje, nawet jednym słowem. Chodziło mi o to że logistycznie zamknięcie tej ulicy to pikuś bo jest to już wielokrotnie przerobione w przeszłości i pewno będzie jeszcze nie raz. Nie odnoszę się w ogóle do działań PiS około tragedii Smoleńskiej, przy wydarzeniach przed pałacem prezydenckim, tych s krzyżem nazwałem je hucpą i i uważam temat za wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrevin to jasne
ale iftar chodzi o co innego. domyśl się wreszcie!!!!!! typowy chłop :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrek skoro uważasz to co ciągle gadasz :P Ja nie uważam i piszę co chcę :P Ty oceniasz - ciebie oceniają. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oceniliśmy iftar
potrzebujesz faceta! ale spoko- to normalne nawet w Twoim wieku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8987685
Malysz ma prawo publicznie sie wypowiadac o polityce i ksieza rowniez, mamy wolnosc slowa podobno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Iftar
o jakim tajniaczeniu mowisz, skoro wszyscy wszystko wiedza?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki ma ładne
a to jeśli tak, to szacunek. to niweluje jej brak umiaru w pisaniu banialuk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jakie stosujesz na nie
kremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×