Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

sffsaa Jak nie widzisz jego chamstwa to nic ci nie poradzę. Wybacz ale nie będę tolerował jak ktoś mi zarzuca że jestem kłamcą a on to zrobił. Co do twojego pytania o poparcie nie odpowiem ci również bo nie popieram i nie popierałem Kaczyńskich ani PiSu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe nie powiem ciekawe
pismo Marszałka Sejmu do Lecha Kaczyńskiego z 2 marca. „Kluby parlamentarne zgłosiły zainteresowanie udziałem w uroczystościach (). Proszę o umożliwienie posłom skorzystania z wolnych miejsc w samolocie" pisał w nim Komorowski. W odpowiedzi Władysław Stasiak stwierdził, że „Kancelaria Prezydenta organizuje przelot samolotu specjalnego". Zaproponował też „udostępnienie miejsc w samolocie dla 12 przedstawicieli Parlamentu, po trzech z każdego klubu". Dwa tygodnie później Kancelaria Sejmu przesłała listę dwunastu parlamentarzystów chcących wziąć udział w obchodach. Znajdowali się na niej m.in. Grzegorz Schetyna i Rafał Grupiński z PO, którzy ostatecznie polecieli do Katynia z premierem. Ich miejsca w prezydenckiej delegacji zajęli zaś Sebastian Karpiniuk i Sławomir Rybicki. może zmień okulary szkoda nerwów na beton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffsaa
"Jak nie widzisz jego chamstwa to nic ci nie poradzę" --- jassne. Jakie to przewidywalne. Sam nie potrafisz odnaleźć argumentów popierająch Twoje zarzuty, więc najlepiej uciąć temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja211
nie bardzo rozumiem , na czym ma polegać to wg.Ciebie "chamstwo" "wykorzystania śmierci" na Wawel ? O co właściwie chodzi? Zazdrościcie nawet , gdzie kto leży po śmierci?Uważacie że właśnie was ktoś powinien pytać , czy może tam leżeć? A może chodzi o to że prezydenta ,zabijaliście tutaj dzień po dniu, właśnie chamstwem kłamstwem i szyderstwem , niszczyliście go psychicznie ! I jak ku zadowoleniu niektórych i fizycznie przestał istnieć, to już niektórzy myśleli, że całkiem odejdzie w zapomnienie, a tu patrzcie takie wywyższenie, na WAWEL! Trzeba naprawdę duchowo bardzo małych ludzi , wręcz karłów , żeby być aż tak przesiąknię tych nienawiścią, tylko można zapytać za co?może to być objawem wrodzonej miłości do kłamstwa , a nienawiści do prawdy, i do ludzi co chociaż mają chęć się do prawdy zbliżyć. Lub być zwyczajnie podłym,co nie jest wyleczalne,ale po co się z tego zaraz zwierzać, lepiej takie myśli zachować dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tego dość! a ty?
Populizm człowieka demokratycznego.. Zaloguj się E-mail OnetHasło Niepoprawne dane Objaśnienia Loguj się bezpiecznie Zapomniałem hasła Anuluj zacznie się na dobre, jak na dobre zacznie się kampania prezydencka. Będzie wiele demokracji i praw człowieka, niespełnionych nigdy obietnic, pustosłowia i nic nie znaczących słów. Wszystko to będzie odbywało się już po atmosferze katastrofy smoleńskiej.. I nie będzie ciszej nad tymi trumnami.. Demokracja musi zwyciężyć! Mam przed sobą fragment wspomnień Wincentego Witosa, wielkiego Polaka, który zaczerpnąłem z artykułu pana Krzysztofa M. Mazura z Najwyższego Czasu , z 24 kwietnia 2010 roku, a w którym to fragmencie Wincenty Witos opisuje moment i atmosferę śmierci Józefa Piłsudskiego, z którego za pomocą mitów i przekłamań zdobiono wielkiego Polaka. A moim zadaniem absolutnie na takie miano nie zasługuje.. Wystarczy dokładnie zapoznać się z jego biografią.. Na przykład pozycją pt: Ponura prawda o Piłsudskim, pióra Henryka Pająka.. Premier Wincenty Witos pisze tak: Wiadomość tę przyniósł mi senator Korfanty, który(.) był pilniejszym słuchaczem wiadomości radiowych ode mnie. Wrażenie na nim widziałem ogromne. Śmierć nie jest żadnym nadzwyczajnym wydarzeniem. Pismo Święte dawno powiedziało, że „ kto się urodził, ten musi umierać(.). Rzeczywiści i fałszywi przyjaciele i wielbiciele Piłsudskiego ze śmierci jego zrobili tragedię narodową, starając się przy tym ukuć kapitał dl siebie() Przypominano głośno i natarczywie zasługi, jakie miał, przypisano mu bez wahania zasługi innych. Wszyscy i wszystko poszło w kąt i zapomnienie(.). Zbawiciel świata stał się tylko bladą postacią, królowie, wielcy i zasłużeni Polacy cieniem, którego nie mogli senatorzy dostrzec(!!!) . Tak pisał Witos, którego Piłsudski sponiewierał, a „ klika sanacyjna, wielbiciele i przyjaciele Piłsudskiego- jak pisała o nich powojenna komunistyczna prasa- nie dała mu spokoju. Tylko dlatego, że myślał kategoriami polskiej racji stanu.. To on- jako premier mobilizował naród do walki z bolszewizmem w 1920 roku i przy pomocy genialnego generała Rozwadowskiego.. Dzisiaj młodzież uczy się o Piłsudskim jako wielkim wodzu, który wygrał Bitwę Warszawską.. A był wtedy na polu walki???? Gdzie się podziewał przez te trzy kluczowe dni? A gdzie wielcy Polacy? Dmowski, bracia Hallerowie, Witos, Korfanty, Rozwadowski.. Jeszcze o Sikorskim i Paderewskim się trochę mówi.. Ale na czele jest Józef Piłsudski.. Naprawdę zachęcam do biografii. Tyle mitów ile w niej jest, starczyłoby na książek kilka.. A jego życie prywatne? To ciąg skandali.. I leży na Wawelu wśród królów. Podczas wojny na temat dużych strat powiedział następująco:. A cóż to szkodzi, że trochę więcej Polaczyszków wyginie(????) A Stanisław Grabski w swoich pamiętnikach pisze, że zawracając Naczelnikowi uwagę na ryzyko wojny i związane z tym straty, usłyszał w odpowiedzi: nie należy zanadto się przejmować stratami w ludziach na polach bitew, gdy kraj nie jest w stanie wyżywić całego przyrostu ludności i część jej zabiera mu zawsze liczna emigracja zarobkowa(???) Dlaczego przytaczam kilka wypowiedzi Piłsudskiego? Bo akurat tak się składa, że dwaj lansowani naprzeciw siebie kandydaci na prezydenta Rzeczpospolitej w nadchodzących wyborach- to piłsudczycy. Pogrobowcy tego zmitologizowanego człowieka, któremu naustawiano setki pomników w całej Polsce, a takiemu Dmowskiemu..(????) . Przy Placu na Rozdrożu ciągle pomnik oblewają czerwona farbą i nie można złapać nieznanych sprawców(???). I na złość czerwoną farbą.. Mimo, że reprezentował prawicę narodową.. I bez wątpienia był wielkim Polakiem.. Był Polakiem i miał obowiązki Polskie.. I propagował myśli nowoczesnego Polaka.. Pan Dariusz Gawin, w wywiadzie dla Gazety Wyborczej, jako zastępca dyrektora Muzeum Powstania Warszawskiego powiedział: Bracia Kaczyńscy bardzo nie lubią tradycji endeckiej, prezydent mówił to wielokrotnie(.), u prezydenta wisi portret Piłsudskiego, lewicowego niepodległościowca, a nie nacjonalisty Dmowskiego.(????). To samo z panem prezesem Kurtyką, zagorzałym piłsudczykiem.. I z panem Kaczorowskim.. Jakoś dziwne, że wszędzie piłsudczycy , wielbiciele mitu Józefa Piłsudskiego.. Teraz będzie „ starcie dwóch piłsudczyków, przynajmniej w drugiej turze, taki przynajmniej przygotowywany jest scenariusz., jak to w demokracji sterowanej i teatralnej. Ja bym z przyjemnością obejrzał debatę pana Komorowskiego z panem Januszem Korwin Mikke i pana Jarosława Kaczyńskiego z panem Januszem Korwin Mikke.. Jeśli oczywiście ludzie pana Kaczyńskiego, rządzący telewizją państwową, nie wyproszą go ze studia telewizji tzw. „ publicznej., a tak naprawdę partyjnej i politycznej. Tak jak to zrobił prezes Urbański, też zwolennik Józefa Piłsudskiego, przy pomocy redaktor Joanny Lichockiej- też zwolenniczki Józefa Piłsudskiego.. Gdyby pan Janusz nie wyszedł ze studia , pan redaktor gotowa była nawet zlikwidować program Forum(????). Coś takiego, przez marginalnego polityka zlikwidować calusieńki program? To dopiero zagrożenie, ten Janusz Korwin- Mikke.. A co on chciał powiedzieć w oparach demokracji, w której żyjemy, a czego powiedzieć mu nie pozwolono? Co tak zbulwersowało prezesa Urbańskiego i redaktor Lichocką.?- ludzi popierających, że tak powiem- Prawo i Sprawiedliwość, w ramach demokracji, poszanowania poglądów, praw człowieka i tak dalej.. Pan Bronisław Komorowski, wielki apologeta Józefa Piłsudskiego i Unii, że tak powiem Wolności, powiedział dla Gazety Wyborczej( 17-18,11, 2007r): Nigdy nie pozwolę sobie na jakąkolwiek niechęć do środowiska Unii Wolności, bo to są ludzie, z którymi przeszedłem sensownie kawał mojego życia politycznego(!!!!). W tej Unii Wolności był też pan Onyszkiewicz ożeniony z wnuczką Józefa Piłsudskiego.. Może i pan Bronisław( nie mylić z „drogim Bronisławem) przeszedł kawał życia politycznego Ale czy myśmy, jako podatnicy i Polacy, pod rządami Unii Wolności i wszelkich ludzi uniowolnościowo- podobnych też sensownie przeszliśmy kawał naszego życia? Platforma Obywatelska jest kontynuacją ideologii Unii Wolności, to znaczy mówić o wolności, a wprowadzać niewolę. Właśnie pani Ewa Kopacz, dawniej w Unii Wolności, a obecnie w Platformie Obywatelskiej , szykuje nam kolejne stadium niewoli finansowej, forsując podniesienie składki zdrowotnej( czytaj podatku zdrowotnego!), dziewięciu procent- na 12!!!(!!!!). Pan Bronisław Komorowski, o czym niewielu już dzisiaj pamięta, gdy jego kolega pan Aleksander Hall był ministrem ds. współpracy z partiami i stowarzyszeniami, którego żona dzisiaj zarządza państwową edukacją, zapędzając dzieci przymusowo i jak najwcześniej do obory państwowej edukacji- był dyrektorem gabinetu „ do specjalnych poruczeń(????) I wtedy to właśnie górale chcieli usunąć pomnik zbrodniarza tow Lenina w Poroninie, bo już był najwyższy czas, a pan Bronisław bronił Muzeum jak niepodległości.. Później powiedział: „Od tamtego momentu zacząłem przepoczwarzać się z rewolucjonisty w urzędnika państwowego. Teraz myślę, że służba u Tadeusza Mazowieckiego, którego uważam za wspaniałego człowieka, było wielką sprawą rzutującą na moje późniejsze życie. Do dziś nie wiem, czy ma świadomość, jak wiele mu zawdzięczam. To mianowicie, że mogłem żarliwość i ideowość rewolucjonisty przemienić w postawę urzędnika służby państwowej( „Prawą stroną. Życie polityka, anegdota. Z Bronisławem Komorowskim rozmawiała Maria Wągrowska, W-wa 2005, str.77) I znowu wprowadzanie czytelnika w błąd Prawicowiec nie może być rewolucjonistą.. Prawicowiec to konserwatysta, a nie rewolucjonista.. Pan Komorowski określa siebie jako rewolucjonistę a więc jest lewicowcem.. Tak jak jego patron Józef Piłsudski, Polska Partia Socjalistyczna- Frakcja Rewolucyjna.. Demokratyczni wyborcy nie będą mieli więc wyboru.. Będą wybierali pomiędzy piłsudczykami lewicowymi; wielkim zwolennikiem socjalistycznej Unii Europejskiej, pod patronatem Niemiec, tak jak Józef Piłsudski, i drugim- ukrytym zwolennikiem Unii Europejskiej, grającym na nutach patriotycznych, żeby ukryć swoje zamiary.. Żadnych istotnych różnic pomiędzy kandydatami nie będzie.. Ale różnice będą wymyślane przez organizatorów tajnych i jawnych służb.. Żeby kandydaci różnili się pięknie! Bo demokracja sterowana ponad wszystko! Ktoś do cholery, tym bałaganem musi przecież kierować.. Czy to nie jest cyrk? Tylko, że to nasze małpy, i to nasz cyrk.. Waldemar Jan Rajca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe nie powiem ciekawe
właśnie tym ludziom nie chodzi o prawdę, ale odbijanie piłeczki i stołki tylko o to, wybielenie siebie kosztem innych za wszelką cenę na koniec mogę dodać, że kłamstwo to nie tylko nakłamanie wprost, ale manipulowanie faktami, w czym przoduje tu Shatyn lawirując zręcznie na granicy tekst jego topki to obraza dla chrześcijanina i Boga wypadam stąd, jeszcze się zarażę brudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffsaa
bezwstydny sposób wykorzystania śmierci. Już tłumaczę. Wiadomo, że w czasie żałoby nie wypada nam debatować nad tym, czy Wawel, czy nie. A Jarosław wiedział, żę "teraz albo nigdy". To jasne, żę w innych okolicznościach by się to nie udało. W żałoie Polacy mieli zatkane buzie. Nie chodzi o zazdrość. ALe Wawel nie jest dla byle kogo. Wawel nie jest rodzinnym grobowcem Kaczyńskich, ale narodową własnością i dlatego zdanie narodu powinno się tu liczyć. A czym on zasłużył na Wawel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffsaa
shhatyn, to prawda. Niczym nie zasłużył. A argumenty jakie podawano... żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sffsaa A następne zdanie po tym które zacytowałeś przeczytałeś? Zrozumiałeś? Czy za trudne było? A swoją drogą co ty taki obrońca jesteś ? :D Na razie obrzażałeś Kaczyńskich pisząc że nic nie zrobili i jakoś to wy ucinacie rozmowę A to ulubiona metoda ucinania przez Shatyna "Nawet nie czytaj co ten myśliciel opowiada bo nie ma o tym pojęcia..." Tylko że to jest zwykłe zarzucanie mi pisania nieprawdy.... A na odzyskiwaniu złożonych danych również z napędów taśmowych zjadłem zęby więc wiem jak sie to robi. A sposobami zapisu w czarnych skrzynkach się mocno interesowałem i również wiem dość sporo na ten temat. A ty zadałeś pytanie o czas na które nie znałeś najwyraźniej spójnej odpowiedzi. Ale lepiej założyć że rozmówca to idiota jak pisał offerma łatwo jest rzucić oszczerstwo na kogoś i podważyć czyjąś wiedzę i osiągnięcia. Shatyn wybacz ale stwierdzenie że ja nie wiem o czym piszę jest żałosną ucieczką z braku argumentów. "A więc MON nie mogło zawieść poniewaz o tym nie wiedziało..." Przepraszam a jakim cudem MON nie wie że wszyscy generałowie wsiadają do jednego samolotu? Przecież to farsa. ZA ochronę prezydenta odpowiada BOR ale to za ochronę bezpośrednią a za to żeby do jednej trumny nie wsiedli z nim wszyscy pozostali zwierzchnicy sił zbrojnych to już sprawa MON. Bo ono odpowiada za zapewnienie BEZPIECZEŃSTWA a ono nie zostało dla państwa zapewnione w sposób wystarczający. To jest błąd i należy z niego wyciągnąć konsekwencje zarówno personalne jak i systemowe żeby sytuacja nie mogła się powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffsaa
I w jakiej sytuacji nas postawiono. "KTOŚ" sobie zdecydował, że to ma być Wawel, a póżniej usiłowano nam zatkać buzie. Później to ludzie byli źli, bo protestowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffsaa
shhatyn, niech moc będzie z Tobą:D:D Ja idę spać. to jak gadanie do ściany. Pozdrawiam wszystkich. Dobranoc:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn mały śmieszny chamie.... "Naprawde szkoda czasu na nich. ---------> To co tu jeszcze robisz Nie mają pojęcia nie wiedzą, nie znają sie... ----------> Skąd wiesz? bo mamy inne poglądy niż ty? Jest podobno demokracja i wolno mieć inne poglądy niż jedyna słuszna partia. Twoje podejście śmierdzi komunizmem... A kiedy ktos okazuje sie od nicjh mądrzejszy to usiłują obrażac.... -------> cóż za skromność panie najmądrzejszy z całej wsi. To taka mentalnośc pisiobolszewicka..." ------> a ty tu pokazujesz że wcale nie obrażasz :D i właśnie przez takie wstawki i nazywanie mnie kłamcą określiłem cię chamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sffsaa Wreżcie bo tyle oklepanych haseł u jednej osoby w tak krótkim czasie to jeszcze nie czytałem. Jeden wielki stereotyp z tej sffsaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd ma wiedziec skoro go o tym nie poinformowno ? Z całą pewnością został poinformowany, wystarczy umiejętnośc czytania ze zrozumieniem. Był link wcześniej do odpowiedniego materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj cytat z tego
linka z którego wynika, że MON został poinformowany o locie 5 generałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo 21:32 [zgłoś do usunięcia] WeWo Samanta Lisiczka miło mi. Wykracza. Tu się niewątpliwie zgadzamy.] :) [Duce miał wizję imperium. To głupota.] z perspektywy to wygląda na głupotę i tyle przed wojną Włochy podbiły Etiopię i Albanię [A sojusznik musiał pomóc.] i teraz jest (2) brzmi to tak : biedni Niemcy musieli pomóc Włochom przez co za późno zaatakowali sowietów przez co zima ich zaskoczyła jak polskich drogowców co roku przez co nie zdobyli Moskwy przez co komunizm zwyciężył to już nawet nie jest gdybanina to jest dla mnie... jakby wiara w mit że gdyby nie splot przypadków to Hitler miałby defiladę zwycięstwa w Moskwie:P [Co opóźniło.] guzik prawda fakty WeWo : -kampania bałkańska nie spowodowała żadnego opóźnienia w planie Barbarossa -desant na kretę opóźnił Barbarossę o dosłownie kilkla dni ja już nie pamiętam jaki był pierwotny termin 14 Czerwca ? 17 ? 15 ? i nic więcej -Guderian po zdobyciu Smoleńska dostaje rozkaz 'stop' -Rosjanie ściągają rezerwy z Syberii -w zimie przechodzą do kontrofensywy która trwa do wiosny 42 [Ale ZSRR zajął Besarabię wcześniej.] Ploesti nie leży w Besarabii :O to raz zajął w 1940 razem z krajami bałtyckimi Kresami i Karelią (wojna z Finlandią) w 1941 Rumunia tak jak Bułgaria, czy Węgry była sojusznikiem Niemiec [Czystki czystkami, ale będę się upierał przy rysie historycznym.] jest różnica pomiędzy AC z 41 i 44 i to dość wyrażna [Już to pisałem. Niemcy sami sobie zatrzymali ofensywę.] nie rozumiem piszesz o Moskwie czy Stalingradzie ? [Kursk - wywiad. I przekonanie Wehrmachtu co do własnej siły.] wcześniej pisałeś o hekatombie teraz już wywiad no tak głupio trochę pisać o hekatombie w przypadku Kurska i tych tysiącach armat przeciwpancernych > jakoś mało pasuje... [Odnośnie Państwa Podziemnego również pozostawiam bez komentarza.] ja akurat przyczepiłam się nazewnictwa a nie rozmiaru tego czy innego ruchu oporu czy jakkolwiek to nazwać a Ty niby wtrętem określiłeś mnie jako historyczkę rodem z kablówki i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A skąd ma wiedziec skoro go o tym nie poinformowno ?" No tak Jaśnie panowie z MON powinni dostać wszystkie informacje na złotej tacy.... A kto jest decydentem w pułku lotniczym? Czy MON nie wie co się dzieje w tej jednostce? Czy MON nie interesuje się co się dzieje z flotą samolotów rządowych? Kto kiedy i dlaczego nimi leci? Kancelaria prezydenta nie ma tam nic do gadania co zresztą wyszło kilka razy w kłótniach o samolot. To nie kancelaria prezydenta ma dbać o bezpieczeństwo i o kalkulowanie zagrożenia dla polski danych zachowań od tego jest MON i za to im płacimy a oni zawiedli. Zresztą już wiadomo że MON wiedział o tym kto i jakim samolotem leci. A co do twojego tekstu że można rozmawiać tylko z sffsaa to gratulacje to dobry partner z brakami które posiada na temat działalności opozycyjnej panów Kaczyńskich i który bezstresowo mówi że oni nie robili nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wprost.pl/ar/194724/Ujawniamy-korespondencje-ws-obchodow-w-Katyniu/ „Wprost" dotarł także do pisma sekretariatu szefa MON Bogdana Klicha skierowanego 23 marca do generałów, którzy zginęli w smoleńskiej katastrofie. Płk Piotr Nidecki, współpracownik Klicha, informuje w nim o wyjeździe prezydenckiej delegacji i przekazuje zgodę ministra na ich udział w uroczystościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mieli zgode od Klicha to jak Klich nie wiedział o ich wyjeżdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanclaria prezydenta
powinna poinformowac wszystkich zainteresowanych o swoich poczynaniach, jako organizator wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer dostałem się na listę osób których Shatyn się tak boi że woli z nimi nie rozmawiać ;) I to pomiędzy jego niecierpliwym oczekiwaniem na moją odpowiedź a jego stwierdzeniem że zbiera zabawki i idzie na inne podwórko. Dziękuje ci jasnowidzu Shatynie że mnie tak wyróżniłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podałes cyta o wyjeździe
informuje w nim o wyjeździe prezydenckiej delegacji i przekazuje zgodę ministra na ich udział w uroczystościach. a ja pisałem o cytacie o locie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podałes cyta o wyjeździe
23:16 [zgłoś do usunięcia] podaj cytat z tego linka z którego wynika, że MON został poinformowany o locie 5 generałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaugolll Oczywiście że wiedzieli zresztą mało kto tak naprawdę nie wiedział. A nawet jak by nie wiedzieli to powinni się zainteresować. Ale teraz zamiast powiedzieć spieprzyliśmy a procedury były niejasne i do dupy to sie wypierają jak dziecko które zbiło szybę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płk Piotr Nidecki, współpracownik Klicha, informuje w nim o wyjeździe prezydenckiej delegacji i przekazuje zgodę ministra na ich udział w uroczystościach. NIe wiem jak mam to zrobić większymi literami. W czym problem?? W tym powyższym zdaniu "ich" znaczy 5 generałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podałes cyta o wyjeździe
23:16 [zgłoś do usunięcia] podaj cytat z tego linka z którego wynika, że MON został poinformowany o locie 5 generałów. że MON został poinformowany o locie 5 generałów. że MON został poinformowany o locie 5 generałów. NIE O WYJEŹDZIE A O LOCIE 5 GENERAŁÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysliciel999 - mam w rodzinie kogoś w wojsku w stopniu kapitana i on bez zgody swojego przełożonego nie może przekroczyć granicy Polski. Generałowie musieli poinformować swojego przełożonego czyli Klicha o wyjeżdzie, nie ma innej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podałes cyta o wyjeździe
"Przepraszam a jakim cudem MON nie wie że wszyscy generałowie wsiadają do jednego samolotu?" A skąd ma wiedziec skoro go o tym nie poinformowno ? --------- A skąd ma wiedziec skoro go o tym nie poinformowno ? Z całą pewnością został poinformowany, wystarczy umiejętnośc czytania ze zrozumieniem. Był link wcześniej do odpowiedniego materiału. ---------------- podaj cytat z tego linka z którego wynika, że MON został poinformowany o locie 5 generałów. ---------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podałes cyta o wyjeździe
http://www.wprost.pl/ar/194724/Ujawniamy-kor espondencje-ws-obchodow-w-Katyniu/ „Wprost" dotarł także do pisma sekretariatu szefa MON Bogdana Klicha skierowanego 23 marca do generałów, którzy zginęli w smoleńskiej katastrofie. Płk Piotr Nidecki, współpracownik Klicha, informuje w nim o wyjeździe prezydenckiej delegacji i przekazuje zgodę ministra na ich udział w uroczystościach. --------------- 23:20 [zgłoś do usunięcia] podałes cyta o wyjeździe informuje w nim o wyjeździe prezydenckiej delegacji i przekazuje zgodę ministra na ich udział w uroczystościach. a ja pisałem o cytacie o locie ---------- ???????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×