Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

zauwaz ze to toczenie piany bylo do uzytkownikow kafe:) ja nie pisalem ze kaczynski jest wspanialy i zmieni polske jak to pisza zwolennicy komorowskiego:D dla mnie to moze wygrac bronek nawet lepiej bo jestem ciekawy na czym wtedy sie skupia:D jaka obiora taktyke bo niedlugo ludzie zaczna dostrzegac co tak naprawde ci cudowni i jedyni robia dla kraju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znoszę ich
jak wygra Kaczyński to Polska jeszcze jako tako będzie funkcjonować natomiast jeśli wygra Komorowski to najgorsze może być jeszcze przed nami dlatego głosuję na Kaczyńskiego w II turze wyborów gdzieś znalazłam taki komentarz o sondażach "wytłumaczcie mi, dlaczego ci wszyscy ludzie w telewizji teraz dyskutują odnosząc się do podanych wyników tych sondaży tak, jakby to były prawdziwe wyniki?! mniejsza o to, na kogo oddałem głos, ale od początku kampanii i szczególnie w tej chwili czuję się po prostu robiony w konia! przecież jak można łatwo obliczyć istotność tych wszystkich ankiet, sondaży oscyluje do 1 promila. innymi słowy taki sondaż wyklucza, ignoruje, ma gdzieś ok. 99,9% głosów osób, które swój głos oddały! TO GRANDA!!! to wszystki wygląda bardzo podejrzanie tak... całe to sondażowanie to jedno wielkie oszustwo!!! do cholery, na jakim świecie ja żyję!! dlaczego tego tak okropnego kantu nikt nie nagłaśnia!!! =("

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ... musztarda
Masz rację Jarosław nie był na ślubie Marty swojej jedynej bratanicy PS a swoją droga zaskoczył mnie fakt, że Marta Kaczyńska nie nosi żałoby po swoich rodzicach Nie wiem czy to już nie modne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ................
__Brak słów______ No co dziwisz się ? Przecież PiS wszedł w układ z SLD i przejęli TVP w rezultacie TVP jest telewizją partyjną :( Poza tym nie pamiętasz co mówił Jarosław o SLD ? Przypomne tobie Jarosław powiedział nie raz i nie dwa, że nie ma mowy o jakichkolwiek układach czy sojuszach z SLD bo to komuchy I co ? Jak chodzi o władze dla Jarosława to on jest nawet skłonny zawierać układy, sojusze, czy koalicje z samymi diabłami nie tylko z komuchami Życze zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Brak słów__
Po walczy z IV Rzeczpospolitą której synonimem według nich było "straszne" CBA ,podsłuchy itp.......a jak walczy ???? Proszę bardzo..... 16 czerwca 2010r "Dziennik Gazeta Prawna" dotarł do projektu zmian ustawy o CBA. Zgodnie z nim Biuro dostanie kompetencje, jakich do tej pory nie miało: możliwość zbierania bez kontroli danych o chorobach, przekonaniach politycznych i religijnych oraz preferencjach seksualnych obywateli. Gazeta podaje, że zgodnie z nową ustawą Centralne Biuro Antykorupcyjne nie będzie musiało się ograniczać do korupcji urzędników - będzie mogło ścigać wszystkich i wszystkie rodzaje przestępstw. W publikacji "DGP" podkreśla, że nowela ustawy o CBA jest sprzeczna z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego, który domagał się w 2009 roku doprecyzowania definicji korupcji. W nowej ustawie zniknie w ogóle definicja korupcji, za to służba będzie mogła gromadzić tzw. dane wrażliwe bez zgody sądu. - Pomysły są niebezpieczne i szkodliwe - mówi gazecie prof. Piotr Kruszyński, ekspert od prawa karnego oraz konsultant sejmowy. - To zamach na wolność obywatelską. Jeśli taki projekt dotrze do Sejmu, na pewno wydam mu negatywną opinię. Dzięki nowym zapisom CBA będzie ścigać wszystkie przestępstwa "związane z korupcją lub godzące w interesy ekonomiczne państwa", a to, według "DGP", oznacza niemal wszystkie rodzaje przestępstw. - Takie rozszerzanie kompetencji jest zrozumiałe w państwie totalitarnym, ale jest nie do przyjęcia w kraju demokratycznym - dodaje prof. Kruszyński." banda obłudnych hipokrytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Brak słów__
"CBA pozyska wrażliwe dane osobowe bez zgody sądu Służba, która jeszcze niedawno była synonimem zła i do której rozwiązania wzywał niejeden polityk, dziś rośnie w siłę. Propozycje zmiany ustawy rozszerzają jej kompetencje, a wysokie pensje przyciągają z CBŚ najlepszych fachowców. Platforma, nie respektując wyroku Trybunału Konstytucyjnego, przyznaje nowe uprawnienia funkcjonariuszom Centralnego Biura Śledczego. Eksperci: To zamach na wolności obywatelskie Po dwóch latach narzekań na Centralne Biuro Antykorupcyjne i bezkarność agentów rząd zmienia CBA w supersłużbę. Daje jej kompetencje, o jakich Mariusz Kamiński za czasów PiS mógł tylko pomarzyć. Biuro ma teraz zbierać bez kontroli dane o chorobach, przekonaniach politycznych i religijnych oraz preferencjach seksualnych obywateli. Nie będzie się ograniczać do korupcji urzędników. Teraz ma ścigać wszystkich i wszystkie rodzaje przestępstw. Czy może zostać wolne od nacisków polityków?" http://www.tinyurl.pl/?p4sCNDDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ................
__Brak słów__ Czy nam czy sobie serwujesz odgrzewane kotlety Bo nie ma nic gorszego jak odgrzewany kotlet :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Brak słów__
16 czerwiec 2010r......faktycznie odgrzewany kotlet.......czy tak samo odgrzewany jak manipulacyjne sondaże cyngli z Czerskiej i TVN ? hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Brak słów__
AKTUALNY TEMAT [Wczorajsza tura wybrów ujawniła cztery niesympatyczne zjawiska. Po pierwsze: Komorowski nie wygrał w pierwszym rozdaniu, co jest o tyle przykre, że zmusza mnie, jak również wielu innych, do ponownego ruszenia dupy za dwa tygodnie. Niestety, nie można tego zbagatelizować, bowiem w owej drugiej turze znalazł się też osierocony bliźniak. A każdy osierocony bliźniak jest gorszy od Bin Ladena. Terroryzm zaś należy zwalczać zawsze i ze wszech sił, bez względu na metody. Po drugie: efektem wysoce niesympatycznym było też ponowne pojawienie się dwójki absolutnych klownów, znaczy się pani Staniszkis, oraz pana Migalskiego. Pani Staniszkis obwieściła z właściwą sobie egzaltacją na granicy upojenia alkoholowego, że Komorowski jest największym przegranym tej tury. Było to o tyle dziwne, iż wstępne wyniki wskazują na coś zupełnie innego. Zachodzi więc podejrzenie, że przed wizytą w studiu pani Staniszkis rzeczywiście się nastukała, i dlatego nie była w stanie odróżnić kandydatów. Drugi z klawnów, czyli Migalski, zapragnął z kolei sławy estradowej, stąd też w sposób żenująco dowcipny konferansjerował na wieczorze wyborczym w siedzibie kandydata Kaczyńskiego. W każdym razie było to widowisko niesłychanie przykre widzieć niespełna rozumu Staniszkis i równie głupkowatego Migalskiego. Po trzecie: potwierdza się po raz kolejny, iż Polska od lat dzieli się na tę A i tę B (lub nawet nieco poniżej). W tej Polsce B (z inklinacją do C) zwycięża Kaczorowaty. To co bardzo martwi, to rozszerzająca się terytorialnie owa Polska B. Głupota, niczym fala powodziowa idzie z Małopolski i okolic. Oprócz żółtaczki i wszelakiego innego syfu, niesie z sobą także nieuleczalną polityczną głupotę. Po czwarte wreszcie: mamy kolejny dowód, że wyeliminowanie z wyborów wszelakich polonii, zwłaszcza zaś śmierdzącej stęchlizną polonii amerykańskiej jest zadaniem pilnym, może nawet pilniejszym niż refundacja in vitro. Nie może być tak, że parę tysięcy sklerotycznych staruchów, i trochę nieco młodszych niedokształconych przedstawicieli Podhala, będzie nam tu urządzało ojczyznę wedle swoich wyobrażeń. Niech siedzą na tych zmywakach, niech mieszają wapno na tych budowach, ale niech się nie wtrącają do spraw których nie rozumieją i które są im z założenia zupełnie obce. Ze zdrowym rozsądkiem kłoci się zasada, że sklerotyk nie mieszkający Polsce od 50 lat, i góral bez właściwości ma prawo głosowania. Z niego taki obywatel jak z koziej dupy trąba. Oni głosują dla jaj, z czystej złośliwości, z zemsty, ze tam im się nie powiodło, a tu wrócić nie mogą bo wstyd i kasy nie ma. Za takich to my bardzo dziękujemy. Wybierzemy sobie prezydenta bez ich pieprzonego udziału.] :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Brak słów__
"Czy Sejm zdąży zmienić ustawę o CBA? Na rozpoczynającym się w środę 23 czerwca br. posiedzeniu odbyć ma się pierwsze czytanie nowelizacji ustawy o Centralnym Biurze Antykorupcyjnym. Jeśli cała procedura legislacyjna nie zostanie zakończona do 3 lipca, co jest mało prawdopodobne, od tego dnia powstanie luka prawna ograniczająca znacznie możliwości działania tej instytucji. Z kolei rządowy projekt nowelizacji krytykowany jest za zamiar nadania CBA zbyt szerokich kompetencji. Jeśli Sejm nie zdąży uchwalić nowej ustawy przed 3 lipca, CBA nie będzie mogło pozyskiwać i używać informacji o poglądach, pochodzeniu, religii, zdrowiu, nałogach, życiu seksualnym osób, którymi się zajmuje. Z kolei gdyby przepisy zostały uchwalone w wersji rządowej, zbieranie przez CBA informacji "wrażliwych" odbywałoby się bez kontroli sądu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też zagłosuję na
-Kto ty jesteś? -Jestem Bronek,prosty jak od szpadla trzonek! -Jaki znak twój? -Fałsz,obłuda! -A w co wierzysz? -W Tusku cuda! -Gdzie ty mieszkasz? -W polskim grodzie. -W jakim kraju? -Gdzie powodzie! -Czy kraj kochasz? -Jak pieniądze! -A w co wierzysz? -Że porządzę! -Czyli wygrać chcesz wybory? -Tak,choć mam z tym problem spory!Lud me kłamstwa,zdrady czuje i z poparcia rezygnuje. -Cóż byś zrobił zatem chętnie? -Zniszczył Jarka dokumentnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____Brak słów__
"Już za 5 sekund WSZYSTKO będzie jasne"........kompromitacja bijącej w bębenek ,najbardziej "obiektywnej" ,"naszej zaprzyjaźnionej tv"......Tusk Vision Network parafrazując Kazika...."czy ty to widzisz, czy się nie wstydzisz?"..... LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____Brak słów__
"Już za 5 sekund WSZYSTKO będzie jasne"........kompromitacja bijącej w bębenek ,najbardziej "obiektywnej" ,"naszej zaprzyjaźnionej tv "......Tusk Vision Network http://www.youtube.com/watch?v=ZJA8ZCdD02I parafrazując Kazika...."czy ty to widzisz, czy się nie wstydzisz?"..... LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Brak słów__
Kora: "BYŁAM MOLESTOWANA PRZEZ KSIĘDZA! Gmerał mi w majtkach" [No to się zaczyna. W wielu krajach zachodnich sezon na ujawnianie ukrywanych przez lata skandali pedofilskich w kościele katolickim trwa już w najlepsze. Media w końcu przestały się bać mówić o księżach-pedofilach. W Polsce najważniejsze media wciąż raczej unikają tematu. Ale to się może zmienić właśnie teraz. Niespodziewanie, za sprawą... Kory Jackowskiej. Piosenkarka postanowiła wypowiedzieć się na łamach Wprost, z okazji powrotu do życia publicznego i prawdopodobnego ułaskawienia przez Stolicę Apostolską przesympatycznego arcybiskupa Juliusza Paetza. Ksiądz mieszkał w domu, który do dziś stoi w Krakowie i pokazuję go wszystkim znajomym - mówi Kora. Tuż przy kościele św. Szczepana. Ksiądz zaprosił mnie na swoje winogrona. Całkiem możliwe, że nie mnie jedyną. Pamiętam doskonale, jak strasznie się bałam, gdy wyszłam od księdza. Przez lata nie byłam w stanie nikomu o tym powiedzieć, nikomu się poskarżyć, bo byłam wychowana w poczuciu, że kobieta jest grzesznym narzędziem, że to ta Ewa, to jabłko, że wina jest we mnie. Choć to przecież ja byłam ofiarą starego obrzydliwego księdza. Był starym śmierdzącym człowiekiem, który wpychał mi jęzor do ust i gmerał w majtkach. Miałam dziesięć, może jedenaście lat. To było po tym, jak wróciłam z sierocińca prowadzonego przez siostry zakonne. Trafiłam tam mając cztery lata. To właśnie tam dostałam pierwszą lekcję uległości wobec nienormalnych zachowań księży. Kora wspomina też innego księdza pedofila, z którym się zetknęła właśnie w sierocińcu: Gdy proboszcz kończył śniadanie, rozpoczynało się spotkanie z dziećmi. Pod sutanną miał spodnie, a w tych spodniach cukierki w głębokich kieszeniach. Nie dawał nam ich sam. Dziewczynki musiały podchodzić po kolei i grzebać w tych kieszeniach, by znaleźć cukierka. A przy okazji grzebały wiadomo gdzie. Jak sobie przypominam te niedzielne poranki, to zalewa mnie krew. Zakonnice o wszystkim wiedziały, wszystko działo się na ich oczach. Były strażniczkami tego cichego szaleństwa, tej sparaliżowanej grozy. Miejmy nadzieję, że wyznanie Kory ośmieli inne osoby molestowane i gwałcone w dzieciństwie przez księży, które zaczną mówić o tym głośno. Nie ma się czego bać, niech to oni się boją, niech to oni nie śpią po nocach. Każdy, kto przeżył coś takiego, powinien iść ze swoją historią do mediów. Tylko wtedy żaden pedofil nie będzie czuł się bezpieczny.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____Brak słów__
Na kolana wyborcy SLD albowiem "pan" Niesiołowski do was przemawia. Tak tak, to ten sam. Kolega panów: Kutza,Wajdy,Palikota,Bartoszewskiego, Wałęsy,a także Rysiów,Zbysiów,Mirów i innych znanych z "języka miłości" jakże innego od języka nienawiści jakim włada PIS ( hahah), wszak "ZGODA BUDUJE !!!" http://www.youtube.com/watch?v=o-nzEBqxkWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów____
Wałęsa i jego świta......jak widać, to "święte krowy".....nietykalni......."o takie polskie my walczyli ??"........Jak wiadomo jest on zagorzałym zwolennikiem PO http://www.youtube.com/watch?v=CCOFbXvhOjU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Niesiołowski do was przemawia. Tak tak, to ten sam. Kolega panów: Kutza,Wajdy,Palikota,Bartoszewskiego, Wałęsy,a także Rysiów,Zbysiów,Mirów " gratuluję bełkotu :D :D jakieś dowody na przyjaźń Niesioła ze Zbychem ????? jak nie masz to może nie pluj tyle i pisz sensownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alericiano
Szatyn a po co nam tu wklejasz ten artykuł. Co to nas obchodzi? Chcesz zasygnalizować jakiś związek pomiędzy faktem Kora to przeżyła a tym którego popiera kandydata ? Czy u Ciebie też taka zależność?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...Alericiano
Muszę ciebie rozczarować :P NIE JESTEM SHATYNEM :-D Kora przeżyła i nie tylko Kora ... Przeżyła, ale te zdarzenia po tylu latach ciągle spędzają jej sen z oczu :( Kora była wychowywana u sióstr zakonych i wspomina te lata jako lata straconego dzieciństwa, okropne ... :( Może zastanów się co mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____Brak słów__
Czy ten co mu słów brak jest naprawdę taki głupi czy udaje ??? Najlepsze z dzisiejszej prasy : " Komorowski to człowiek z samymi brakami i tylko jedną zaletą - nie jest Kaczyńskim ! " . To dostateczny powód żeby wygrać wszelkie wybory , plebiscyty , sondaże ...et cetera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×