Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość to sie okaze czy dziwny
musztarda wypierdalaj suko bo sie zygac chce jak sie ciebie czyta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, żałobę nosi się w sercu, a nie rozkłada na czynniki pierwsze w każdym kolorowym tygodniku. Poniżej poziomu. Od pewnych osób wymaga się więcej kultury i taktu. Ona nigdy nie powinna się zgodzić na takie wywiady. Do tej pory unikała kontaktu z prasą, z różnych względów, z powodu uwikłania swojego męża w różne aferki też. Dlatego powinna dalej powstrzymać się od takich gestów, szczególnie w obliczu śmierci. Ale czego wymagać.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że ten wywiad był elementem kampanii. Nikt nikogo nie zmuszał, bo nie wierzę, że Marta udzieliła wywiadu na siłę. Ale miał jasny przekaz kampanijny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde tylko jakies frustrarki moga zazdroscic Marcie Kaczynskiej....:O:O nie jestem pewna czy ona tak sie udziela w kazdym dzienniku...przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo, ale gdyby tak bylo 'wydaganie' tego z siebie jest bardzo dobrym sposobem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsgnh
Gdyby się Kaczyńska gdziekolwiek pojawiała, nie wspominając już Wawelu to twoi partyjni koledzy psychopaci pluli by żółcią w jej stronę i imputowali zawłaszczanie i wykorzystywanie tragedii...... banda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wierze w sondaze tvp
a to juz grobu wlasnego ojca nie mozna odwiedzic???? zalosna jestes musztardo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nic nie rozumiem:O:O jak nie byla na wawelu to zle, a jak byla to tez zle:P:Pchyba tacy wlasnie sa fani gajowego bronka:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za debilki... nie mówię o dziennikach, tylko tygodnikach, kolorowej prasie, dostrzegasz różnicę. A do drugiej kretynki nie docierają informacje, nie czytasz gazet, nie masz TV? To się nie odzywaj. Tak, sprzedaje się od jakiegoś czasu w każdym TYGODNIKU i była na Wawelu, ze Stryjem, tuż przed wyborami, bo w Dzień Matki było jej nie po drodze. Pa matołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wierze w sondaze tvp
kurwa ciebie musztardo to bym z checia rozstrzelala taka jestes durna ze szok!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsgnh
dopiero byś miała powód do krytyki gdyby olała grób ojca w dniu jego urodzin.....Czy może nie znasz tradycji polegającej na odwiedzaniu grobów zmarłych także w dzień ich urodzin, a nie tylko w dniu zmarłych ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez musztarda spasuj bo bede dla ciebie niemila:P:P chyba musisz byc w typie komorowskiej bo taka wulgarna jestes:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wierze w sondaze tvp k**wa ciebie musztardo to bym z checia rozstrzelala taka jestes durna ze szok!!!!!!!! Cytując klasyka "SPIEPRZAJ DZIADU!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka zazdrość???? O czym niektórzy tutaj piszą???? Ja jej współczuję, bo dotknęło ją coś strasznego. Jeśli bawicie się w psychologów, to zakładajcie nieco bardziej prawdopodobne motywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wierze w sondaze tvp
pasuje do ciebie jak ulal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adsgnh dopiero byś miała powód do krytyki gdyby olała grób ojca w dniu jego urodzin.....Czy może nie znasz tradycji polegającej na odwiedzaniu grobów zmarłych także w dzień ich urodzin, a nie tylko w dniu zmarłych ??? Rozumiesz, że w Dzień Matki jej było nie po drodze i przekazała kwiatki przez znajomego, a tuż przed wyborami wybrała się? Nie, nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsgnh
Zajmij się swoją matką , psychopatko. Zresztą tak w ogóle to zajmij się swoim życiem, wariatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna tego bylo wymaqgac od Marty, ale moim zdaniem powinna sie bardziej wlaczyc w kampanie...i wyobrazcie sobie takie starcie ...z jednej strony mloda, ladna, wyksztalcona i inteligentna kobieta, a z drugiej....sami wiecie juz co:O:O:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsgnh
I bardzo dobrze zrobiła. Pewnie twoi partyjni koledzy i zaprzyjaźnione redakcje ( zwłaszcza Michnikowa broszurka z czerskiej) już szykowali tyrady na temat zawłaszczania tragedii smoleńskiej i jej wykorzystywania. psychopaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adsgnh Zajmij się swoją matką , psychopatko. Zresztą tak w ogóle to zajmij się swoim życiem, wariatko. Posłuchaj, to że lachę kładziesz na swoją, to Twój problem. Jak można Dzień Matki przekazać kwiaty na grób za pośrednictwem kolegi, szkoda, że nie kurierem. A przed wyborami pokazać się ze stryjem, który nawet na ślubie nie był, bo miał "obowiązki". Cały PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaagdalenka no moze jej nie bylo po drodze, ona ma dwie coreczki i rodzine Ale przed wyborami już było, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni się tego już uczą w młodziezówce, na własne uszy słyszałam, jak poseł rozmawiał z młodzieżą co, gdzie i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musztarda, jesteś głupa. Sorry, że ci tak piszę, ale jesteś zwyczajnie głupia, bo gdzie nie wlezę, to widzę, że totalnie nie rozumiesz na czym polega walka polityczna, ba, nie masz zielonego pojęcia jakimi prawami rządzi się prezydencka walka polityczna. Demokracja, moja droga liberałko, polega między innymi na tym, że dany kandydat oraz jego rodzina/ przyjaciele/sąsiedzi/wrogowie mogą iść do jakiejkolwiek gazet/telewizji i mówić, co chcą. Więc się nie denerwuj już więcej, tylko po prostu ochłoń i rusz łepetyną 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×