Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Highfedef
:D:D JA tylko dodam do musztardy że był to przedwczesny orgazm(w przypadku idiotek)a pwn(w przypadku idiotów):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o wesele Marty Kaczynskiej, to jej stryj na nim nie byl, bo opiekowal sie chora mama....i tyle na temat:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Highfedef
Tak dokładnie Magdalenka ja też zaczynam powoli dochodzić do wniosku że w realu Musztarda tak się prezentuje ble he he he he he :-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Anouk ........
Piękne czy nie. Prawdziwe czy nie. Co to Cię właściwie obchodzi? To są prywatne sprawy tych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genoxid
Magdalenka ma rację. Zazdroszczą Pani Marcie wszystkiego takie cipsztyle jak musztarda. To Kobieta inteligentna piękna i trzyma fason. Oj trzyma trzeba przyznać i szacunek dla niej. A tak musztarda? Przesrywa życie na kaffe stulejara. Co się na nachapie gazetowych mądrości to przelewa tu i chrzani trzy po trzy i myśli że składnie. Pewnie majtki raz na 3 dni zmienia. Cała prawda całą dobę. Proponuje olać jej wypacane teksty. W sumie żywię nadzieję że jest młoda to jeszcze może zrozumie swą głupotę ale np jej pan szatyn to przegrany temat na max.// Co do wyborów to poczekajmy na oficjalne kompletne wyniki i do przodu po wsparcie dla Kraju! Wszyscy! Popierdółkom politycznym fuck off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___Brak słów__
"PKW podała wyniki wyborów zebrane z jednej piątej obwodów wyborczych. Największą ilość głosów uzyskał Bronisław Komorowski - 39,69 procent głosów. Jarosław Kaczyński otrzymał 37,68 procent głosów, czyli jedynie o 2 procent mniej. Frekwencja wyniosła 53,57 procent."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___Brak słów__
a co na to cyngle z Czerskiej ??? 3-4 dni temu pisali o 48% dla Komoruskiego. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keep going baby
J.K. 4 ever! To lubię. Jeszcze jutro będzie pewnie mniej! Tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiochmen Bronek z Obornik
może przegrać z Jaro Kaczyńskim. :) Sołtysi wszystkich wiosek łączcie się i wesprzyjcie wiochmena Bronia. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspiera stryja w walce
o prezydenturę Marta Kaczyńska: Zawsze będę przy nim Jestem jego najbliższą rodziną, więc to oczywiste, że tu jestem i zawsze będę - mówiła Marta Kaczyńska u boku Jarosława Kaczyńskiego w jego sztabie wyborczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjd
Po sondażowej kompromitacji w TVN i Wyborczej, już wiecie kto manipuluje waszymi umysłami, POkemonki....Łykniecie wszystko ca wam powiedzą,uznając to za pewnik. Zenujące Hasło tygodnia, wyłącz TVN włącz mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka, jakie Ty dziecko Jesteś. :D Rozjechaliście się po wsiach i topikach, żeby agitować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genoxid Magdalenka ma rację. Zazdroszczą Pani Marcie wszystkiego takie cipsztyle jak musztarda. To Kobieta inteligentna piękna i trzyma fason. Oj trzyma trzeba przyznać i szacunek dla niej. A tak musztarda? Przesrywa życie na kaffe stulejara. Co się na nachapie gazetowych mądrości to przelewa tu i chrzani trzy po trzy i myśli że składnie. Pewnie majtki raz na 3 dni zmienia. Cała prawda całą dobę. Proponuje olać jej wypacane teksty. W sumie żywię nadzieję że jest młoda to jeszcze może zrozumie swą głupotę ale np jej pan szatyn to przegrany temat na max.// Co do wyborów to poczekajmy na oficjalne kompletne wyniki i do przodu po wsparcie dla Kraju! Wszyscy! Popierdółkom politycznym fuck off. Kolejna zakompleksiona. Nie rozmawiamy o mnie tylko o PIĘKNEJ Martusi. Magdalenka, czy któraś tam z mądrzejszych... nie był na weselu Martusi, bo opiekował się Mamą????? Ale u Jakubowskiej córci na komunii był, mimo śmierci Brata i ciężkiego stanu Matki (tej samej). I jeszcze zaprosili brukowce, żeby ich w kampanii pięknie pokazali. Taki ludzki, rodzinny przecież. Dobre, dobre. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczekać? Na kogo? Na ciebie? Wybacz, olać Cię mogę jedynie. Co niniejszym czynię. Nara wścieklizno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropo udziału Marty w kampani
i wczoraj w TVP usłyszałam: "wnuczka daje laurkę na szczęście..." i pokazana córka Marty wręczjącej jakaś kartkę Jarkowi... ....to on a nie Lech jest jej dziadkiem???? ciekawe od kiedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×