Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość szkoda kasy
locha pierwszą damą?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zobaczenia na drugiej
Turze. Zobaczymy wtedy. Musztarda i Szatyn wypad stąd to nie top dla idiotów. Macie swój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda kasy
nie dość że locha to jeszcze o inteligencji wiochmena bronka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VpaXAO
Wg mnie frekwencja ma tu siłę sprawczą. Na 31mln uprawnionych nieco ponad połowa poszła na te wybory. Szkoda. Druga tura przed nami. Myślę że ta różnica pomiędzy dwoma kandydatami którzy się liczą do jutra się zmniejszy minimalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , szkoda kasy na drugą turę . Choć spodziewałem się większej różnicy między głównymi kandydatami , jak również spodziewałem się lepszego wyniku u JKM . Te 3 % to zdecydowanie za mało jak na tak wartościowego człowieka . Oczywiście teraz będzie okres krzyku , że ciemny , ogłupiały naród nic nie rozumie , głosy zmanipulowane , ogólnie wielkie fałszerstwo sponsorowane przez Putina i KGB , już po Polsce itd... To pewna norma . Ogólnie jestem miło zaskoczony spokojną kampanią przed I turą i niech też tak będzie przed II . A z tymi "merytorycznymi (!?)" dyskusjami i debatami niech Komorowski z Kaczyńskim dadzą sobie pokój . Nic już mądrego z siebie nie wycisną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) w ogole co to za sondaze?:O:O moze zaczekajmy na pierwsze wyniki :P:P w moim okregu glosowalo ok. 90proc zarejestrowanych i chyba nie musze pisac na kogo oddane zostaly glosy.....ale poniewaz przebywaja czasami tu malointeligentni to powtorze...100proc na Jaroslawa Kczynskiego:classic_cool: a jesli okaze sie, ze bedzie druga tura to to juz w debacie polegnie bronislaw maria k. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, szkoda, bo zabraklo naprawde niewiele do zakonczenia tego juz w I turze. W II wiadomo, kto bedzie gora. Wydaje mi sie, ze bedzie bardzo duza przewaga Komorowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, wedle sondazy na TVN i Polsat Komorowski mą 46% i przewage kilkunastu procent. Wiadomo, ze ci, ktorzy glosowali na Napieralskiego, zaglosuja na Bronka. A Kaczynski pewnego pulapu - 35% nie przekroczy, bo cieszy sie najmniejszym zaufaniem wsrod Polakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wierze w sondaze tvp
Kaczynski moim prezydentem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zobaczenia na drugiej Turze. Zobaczymy wtedy. Musztarda i Szatyn wypad stąd to nie top dla idiotów. Macie swój. No najwyraźniej dla idiotów. Także kulturalnie się pożegnam. Wybraniec Narodu z 30% poparciem. Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sondaze sondazami:P:P przede wszystkim trzeba zliczyc wszystkie glosy ze wszystkich komisji:P:P w stanach na 33tys oddanych glosow 23tys zdobyl JK, a tylko 8 tys BK:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko, skoro tak dobrze wiesz, na kogo głosowano, to znaczy, że patrzyłaś zza ramienia? Wiesz, to nalezy zgłosić to do PKW, bowiem wybory są u nas tajne. A skoro piszesz o czekaniu na wyniki, to poczekaj także na te w Twoim obwodzie:) Pamiętam, jak pisałaś, że okładki jakiejś babskiej gazety z Martą Kaczyńską zostały rozprzedane, no to zmartwię Cię, bo w zeszłym tygodniu w kilku salonikach Ruchu widziałam w każdym pokaźny stosik z Kaczyńską na okładce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkkkuuu
Moim prezydentem Kaczyński!!!!!!!!!!!!!!!!!Nikt inny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsgnh
Sondaże dla TVN24 zrobione jak zwykle czyli telefonicznie.Sondaże dla TVP robione na podstawie zbierania danych od ludzi wychodzących z lokali wyborczych. Wszystkie "zaprzyjaźnione" z PO media biorą pod uwagę tylko te pierwsze. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz anouk ja glosowalam juz wczoraj:) i wstepne wyniki sa juz podane:P:P to juz nie jest tajemnica:P:P ponad 23tys na Kaczynskiego i 8tys na komorowskiego, a jesli chodzi o okladke to mialam wiadomosc z pierwszej reki...pisemko z komorowska na okladce zalega w sklepach:P:P czemu sie wcale nie dziwie, sama bym go nie kupila:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsgnh
"Jarosław Kaczyński zdecydowanie wygrał wybory prezydenckie wśród amerykańskiej Polonii. W głosowaniu na terenie Stanów Zjednoczonych padł rekord frekwencji. W całych Stanach Zjednoczonych Jarosław Kaczyński uzyskał prawie 70% głosów. Na drugim miejscu był Bronisław Komorowski - 25%. Na Grzegorza Napieralskiego głosowało 2,5% wyborców. Poparcie dla pozostałych kandydatów nie przekroczyło 1%"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy też wszyscy biegali i kupowali kolorowe tygodniki z Martą Kaczyńską w roli głównej... nikt nie mógł uwierzyć, że dzieciak w żałobie rozkłada się w plenerze, odziany w piaskowego koloru gacie i z uśmiechem na twarzy mówi: zaczynam nowy etap, teraz jesteśmy silniejsi. W Dniu Matki, nie mogłam odwiedzić grobu, kwiatki przekazałam przez znajomego. Wszyscy byli w szoku, są w nim nadal. Wstyd i kompromitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos mi powiedzial, ze ogladal jakis program z Komorowska w tv i okazuje sie, ze ona nie tylko uroda nie grzeszy, ale rowniez inteligencja, a w dodatku jest tak samo bufoniasta i zarozumiala jak jej mezulek:O:O czy wiesz Anouk , ze ona potrafi dzika pokroic na kawalki?:O:O:O:O tak wiec Anouk sie zastanow dobrze przed IItura...:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzialam tego pisma z Marta kaczynska, ale wiem, ze wyrwane z kontekstu zdania mozna interpretowac w rozny sposob:P:P Marta K. ma dwie coreczki i pomimo tej tragedii , ktora ja dotknela nie moze sie zalamywac i w sytuacji ktorej sie znalazla musi zaczac zycie od nowa, to chyba normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsgnh
Wstydem i kompromitacją jest to ,że "godna największego zaufania" (hahahah) Rosja nadal prowadzi śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej. Od Kaczyńskiej wara. Zobaczymy czy gdy ty bądź twoje głupie koleżanki gdy pochowają rodziców będą cały czas krzyżem leżeć......co za hipokryzja.....pewnie po sądach bedziecie latać i o spadek się procesować.....buhahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szkoda, ja widziałam. I nie mówię o zdaniach wyjętych z kontekstu, tylko postawie dziecka. Dziecka, któremu w Dzień Matki było daleko do Krakowa, ale w przeddzień wyborów u boku Stryja, już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adsgnh Wstydem i kompromitacją jest to ,że "godna największego zaufania" (hahahah) Rosja nadal prowadzi śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej. Od Kaczyńskiej wara. Zobaczymy czy gdy ty bądź twoje głupie koleżanki gdy pochowają rodziców będą cały czas krzyżem leżeć......co za hipokryzja.....pewnie po sądach bedziecie latać i o spadek się procesować.....buhahahahahahah Weź prostaczko nie mierz wszystkich swoją miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsgnh
Ty się frustratko zajmij swoją matką......szkoda ,że twojego stosunku do niej nikt z nas nie może zweryfikować.......gul ci skacze gdy patrzysz na Kaczyńską ???? Fakt,bogata i ładna, a ty możesz tutaj jedynie swoją żółć wylewać, a może ty jesteś z Niesiołowskich ? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie zgadzam sie z pomarancza...zalobe nosi sie w sercu, a nie krzyzem lezy na wawelu, tym bardziej jeszcze teraz...gdyby tylko Marta kaczynska pojawila sie na wawelu to za nia paparazzi i z lezenia krzyzem nic by i tak nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×