Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość jakby pieknie nie chciec
ujac, to i tak zawsze wyjdzie, ze zycie jest do doupy milego popoludnia Wam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w Warszawie jest jako tako. Chodniki na ogół po odśnieżane. Wczoraj wieczorem za to chyba żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasz wycałowac nozke?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, już nie będę. :) Sama bym kilka razy wywinęła orła, ale jakoś mi się udało. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce Twojej nozki
Agatokles😘 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce Twojej nozki
to byłem ja, Myrek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce Twojej nozki
Nieprawda, to byłem ja, Was ukochany shatyn :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce Twojej nozki
a tak naprawde nie mogę doczekać się naszego spotkania, Agatko😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoz_prosze
Hej. Biorę udział w konkursie i walczę o golarkę dla swojego narzeczonego. Czy możesz mi pomóc i kliknąć w link i oddać na mnie głos? Niestety brakuje mi dość dużo głosów http://wizaz.pl/akcje/magiczne_swieta/aniolek -736062

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chat z Korwinem chat.korwin-mikke.pl godz 20 Stan wojenny i jego ocena dzisiaj. Audycja w Kontestacjiwww.kontestacja.com godz 21 poprowadzą Kamil Cebulski i Martin Lechowicz O godz 23 zapraszam na Odwykwww.odwyk.com noce na odwyku zupełne inne, luźne podejście do Biblii i do wiary poprowadzi Martin Lechowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez Ty Myrusiu
piszesz, bez cytownia Cie, że sex jest nie h i g i e n i c z n y m to jak myslisz, kto zyje w celibacie ? mnie to nie słuzy, abstynencja ? zaczyna mi uderzac do tych wyższych parii ciała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestem tak dobrym kochankiem, ponieważ dużo ćwiczę sam." I "Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś kogo się kocha!" Oraz ewentualnie "Nigdy nie chciałbym należeć do klubu, który miałby za członka kogoś takiego jak ja. Do tego sprowadzają się moje relacje z kobietami." Oczywiście cytowałem Woody Allena. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ...............
otulona_snem a tak z innej beczki w moim miescie to chodzenie,po ulicach stalo sie sportem wyczynowym,nie mowiac o jezdzie samochodem,do tego pi**zi jak nie wiem co,wiec sie cieszcie,bo na wschodzie jest najgorze >>>>>>>>>>>>>> ALE U NASZYCH ZACHODNICH SĄSIADÓW NIE JEST ZNOWU TAK LEPIEJ JAK U NAS więc nie narzekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mój mózg, to mój drugi ulubiony organ" W sumie tak się nad zadumałem i faktycznie bez tego drugiego wielu ludzi udowadnia że żyje więc i ja pewno dałbym radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×