Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość
Ale tylko narzekamy- a podatek na żywność przetworzona spadł. Nie sprawdzałem jak to wygląda. Ale telewizory w necie zdrożały o te 1% - sprawdzałem, ale przecież rzadko je się nabywa- no i gaz potaniał- głosił Shatyn w ub. r. że tanieje gaz- to prawda- na 3-mce o 30 gr. przy gotowaniu- ale zżera to VAT- więc dupa blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje od topika
Premier Donald Tusk i prezydent Bronisław Komorowski zasłużyli na tytuł polityka 2010 roku - wynika z sondażu CBOS. Politykiem roku 2010 w skali międzynarodowej - według badanych - powinna zostać uznana kanclerz Niemiec Angela Merkel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja się zastanawiam nad jednym- Buzka teraz nie cenię- ale on rządził po wolcie UW- w mniejszości- dał radę. Gdyby Tusk miał trochę honoru, ni był by ciotą- pizdnął by to PSL i rozpoczął reformy- To ryzyko ale możliwe. No ale skoro jest i tak człowiekiem roku- to po co się wysilać- jak można ciemnocie (przepraszam za słowo) wcisnąć kit i spokojnie dalej kopać piłeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gromadziłaś.... tydzień? To oczywiście żart... swoją droga jak ci Czesi robią ze przyjmują wszędzie butelki bez paragonów? Słowacy też zresztą.... może tym by się Grabarczyk zajął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona, to jeden z głównych grzechów przeciętnego człowieka, uogólnianie doświadczeń własnych i bliskich. Ja odmawiam z pewnych przyczyn i zaburzam im próbę... A potem są rozbieżności...możecie je zatem zwalić na mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my z moim zawsze mamy w polskim sklepie z tym problem.... Nie w pełni cywilizowani jesteśmy. Nie mówiąc o kaucji za plastikowe butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdopodobieństwo, że się
zostanie wylosowanym do sondażu to mniej więcej 1 do 20.000 musiałabyś mieć 20.000 znajomych, żeby wśród nich statystycznie jeden brał udział w sondażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pallin jest właśnie w Transylwanni na BBC:D:D:D:D:D:D Pokazuje cykl: nowa Europa. Stoi pod domem urodzenia Vlada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z zasady nie biorę udziału w żadnych ankietach, sondażach, wyborach czy referendach. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sondażowniom odmawiam, chyba ze student albo badania naukowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja mam meldunek w PL i też zero sondaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w centrum, najczęściej( na Świętokrzyskiej) zaczepiają mnie ankieterzy w sprawie artykułów spożywczych, raz na gadali o polityce, ale czyi są to ankieterzy to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to że nie wiem kto mnie zaczepia. Raz też chcieli rozmawiać o moich poglądach politycznych, ale że byłem nawalony powiedziałem im że nie jestem z tej planety i nie wolno mi udziałem w sondażach wpływać na opinie publiczną. :classic_cool: Mina tej pani.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn ukojony
Wpadłem w depresję jak chuj nie chce się dłużej chamować. Wiec przystopujcie z tym obrażaniem Premiera I Prezydenta. Bo konkretów nie macie tylko bajdy. Ja się opieram tylko na faktach i nikt mi jeszcze klamstwa nie udowodnił. Notariusz was wymiata, nie ma mocnego. Nie całujcie moich butów w podzięce że się do was odezwałem, bo pobrudzicie. Możecie mnie najwyżej pocałowac wiecie gdzie- w dupę prostaki, tylko nie zpomnijcie o płatku cytrynki aby wam nie było za słodko. a teraz PA PA PA PA :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odważniak z flintą
Nie wiadomo jeszcze, czy prezydent Bronisław Komorowski weźmie udział w obchodach pierwszej rocznicy katastrofy pod Smoleńskiem. Doradca prezydenta do spraw międzynarodowych, profesor Roman Kuźniar, powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że decyzja na razie nie zapadła, bo jest jeszcze sporo niewiadomych, dotyczących efektów śledztwa w sprawie katastrofy prowadzonego przez Rosjan. ojoj joj boi się latać ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn ukojony
a może jakieś fakty, konkrety że Prezydent RP ma obawy przed lataniem. bo inaczej wiesz na kogo wawciu wyjdziesz, jak zwykle na osiedlowego menela 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odważniak z flintą
Spadaj Shatyn na blok wracaj, bo znowu cię na mecie spiszą i roboty dostaniesz na spłaty żłobka- w zeszłym roku 16 razy wczasowałeś. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odważniak z flintą
gdybym był wawcią to by cię parę kurew trafiło, a na końcu spierdalaj nowohucki tępaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn ukojony
Nie ma argumentów to zaczyna sie obrazanie. Jakie to katolskie i pisiowe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn ukojony
Więc wiesz już kim jesteś. Odpadkiem ludzkim, katolskim ścierwem, pisiowym łajnem. Nie dziękuj, zrobiłem wyjątek aby do takiego nic napisać. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn ukojony
A może jakieś konkrety, bo Polska ma najwyższy PKB w Europie. Rostowski jest oceniany jako jeden z najlepszych ministrów finansów na świecie. A Premier Tusk cieszy się uznaniem u wszystkich znaczniejszych przywódców światowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn ukojony
z onetu "Premier Donald Tusk i prezydent Bronisław Komorowski zasłużyli na tytuł polityka 2010 roku - wynika z sondażu CBOS. Politykiem roku 2010 w skali międzynarodowej - według badanych - powinna zostać uznana kanclerz Niemiec Angela Merkel. Według sondażu CBOS tytuł polityka roku 2010 należałoby przyznać dwóm osobom - Donaldowi Tuskowi i Bronisławowi Komorowskiemu. Co prawda w ocenie Polaków premier Donald Tusk zyskał minimalnie więcej wskazań (11 proc.), jednak prezydenta Bronisława Komorowskiego wymieniło tylko nieznacznie mniej ankietowanych (10 proc)." A Jarosław Kłamca Kaczyński może tylko pomarzyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czat z Korwinem godz 20 czat.korwin-mikke.pl Monarchia wczoraj, dziś i jutro Audycja w Kontestacji godz 21 www.kontestacja.com Audycja Jana Fijora Noce na odwyku koło 23 www.odwyk.com Luźne rozmowy o Bogu, Biblii prowadzi Martin Lechowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×