Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Twój Pełnomocnik
TWÓJ PEŁNOMOCNIK Pełnomocnik 24 to firma, która szybko i solidnie rozwiąże Twoje problemy w jak najkrótszym czasie. Podejmujemy współpracę na jednorazowe, szybkie zlecenia oraz długofalowe działania z zakresu reprezentacji przed wszelkiego rodzaju urzędami i nie tylko. Nasza firma specjalizuje się również w nadzorach inwestorskich. Prowadzimy nadzór nad inwestycją w pełnym jej zakresie, począwszy od załatwienia projektu, pozwolenia poprzez wyszukanie i koordynowanie dostawców i wykonawców skończywszy na przedstawieniu dokumentacji kończącej inwestycje. Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy z należytą starannością i zaangażowaniem. Dzięki Naszemu doświadczeniu oraz wysokim kwalifikacjom jesteśmy w stanie skutecznie przeprowadzić każdą powierzoną Nam sprawę. Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług pozyskaliśmy zaufanie i uznanie wielu firm i osób prywatnych. Pełnomocnik 24 AL. Prymasa Tysiąclecia 76 01-424 Warszawa tel. 660 86 82 83 e-mail : Biuro@pełnomocnik24.pl www.pelnomocnik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam jesteś podrupka
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pani a ona sie
pszezywa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idę do lekarza
kupić ci po drodze bułeczkę z japkami? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne, poproszę dwie
a jak z japkami to kup żubrufkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no proszę, jak do lekarza
to ten koronkowy założyła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ze sobą, osiole
na dwie mnie nie stać, jeszcze z opieki pinondze nie pszyszły :classic_cool: Spadowywam, nara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko szkło kup
:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale my porządzili z Heńkiem
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze że mam bana na yt
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam zarekomendować śledzi
e Lisnera w sosie żurawinowym, nie-do-wy-je-ba-nia, pyszne f hój :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwy ... dobre to
:-D Jak o mnie chodzi to NIE CHCĘ IV RP Przerabialiśmy to i NIGDY WIĘCEJ KACZYZMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwie _otulony..
hmmm.. IV w wersji konkretnej , bez kaczora , donka , bronka ...i innych takich mniem by rajcowała nieco dwa tupolewy na Madagaskar , albo gdzieś indziej z pełnym wyżywieniem na pare lat , i bez niespodzianek przy lądowaniu ...jak dla mnie ...to byłoby TO :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no , nie tylko
dla ciebie ! Wielu Polaków tak myśli . Ba , marzy o tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloros drimos
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guten tag, polnisze frojnde
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haben zi di kace czy jak?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość und wo ist herr myrevin
der revolutionsfuhrer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szajse, unglaupliś
wstawać kurrwa lenie śmierdzące :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrek wstawaj mam ochote
na siusiaka w pupci:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć, wielbiciel
nie wiedziałam że jesteś homo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwie _otulony..
jak wyszedł święcić tę palmę , tak nie wrócił jeszcze baaaardzo długa być musi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym sądzicie ?
"Beatyfikacja Jana Pawła II to katastrofa i duchowe tsunami" [Przełożony bractwa lefebrystów biskup Bernard Fellay nazwał katastrofą i duchowym tsunami beatyfikację Jana Pawła II i październikowe międzyreligijne spotkanie w Asyżu z udziałem Benedykta XVI w 25. rocznicę pierwszej takiej inicjatywy polskiego papieża. W rozpowszechnionym przez włoskie media liście do schizmatycznego Bractwa św. Piusa X biskup Fellay napisał, że te dwa wydarzenia, beatyfikację 1 maja i spotkanie w Asyżu, można uznać za katastrofę podobną do trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii, a także do gwałtownych rewolt w krajach arabskich. - Bardziej niszczycielskie niż każdy kataklizm naturalny, z zabitymi, tragediami, bardzo bolesnymi cierpieniami, są katastrofy, które ranią lub zabijają dusze. Mówimy o katastrofach duchowych: w istocie jakim bowiem innymi mianem określić wydarzenie, które sprowadza na manowce ogromne rzesze dusz, które wystawia na niebezpieczeństwo zbawienie milionów, by nie powiedzieć miliardów dusz? - oświadczył przełożony lefebrystów. "Przynajmniej dwa takie wydarzenia, grożące tym, że nie doprowadzą do nawrócenia, lecz do nieodwracalnej utraty dusz, zostały zapowiedziane w Rzymie na początku tego roku: to beatyfikacja papieża Jana Pawła II i powtórzenie dnia modlitw w Asyżu z okazji 25. rocznicy pierwszego spotkania wszystkich religii, zorganizowanego w Asyżu przez tegoż Jana Pawła II" - napisał biskup Fellay. Przypomniał podstawowe zarzuty swego bractwa pod adresem polskiego papieża: pocałowanie Koranu oraz "liczne ceremonie pokutne", które - jak ocenił biskup Fellay - sugerują, że "Kościół winien jest schizm, jakie doprowadziły do utraty wielu dusz chrześcijańskich". http://wiadomosci.wp.pl/kat ,1356,title,Beatyfikacja-Jana-Pawla-II-to-katastrofa-i-d uchowe-tsunami,wid,13328614,wiadomosc.html My Polacy uważamy, że JP II powinien być świętym, ale inni ..... uważają inaczej i maja zastrzeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×