Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość studio beatyfikacyjne
witamy państwa, w dniu jutrzejszym przeprowadzimy bezpośrednią transmisję z beatyfikacji jana pawła drugiego. po krótkiej przerwie reklamowej połączymy się z naszym wysłannikiem maxem schabowy, który zmierza właśnie do wiecznego miasta. zostańcie z nami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max schabowy
halooooo, witam państwa wszystkich serdecznie, beatyfikacja oczywiście pojutrze, w niedzielę, już za dwa dni ten szczególny dla nas wszystkich - ziemian dzień. stoimy proszę państwa od kilku godzin w gigantycznym korku 80 km przed rzymem. tłumy, tłumy, niewyobrażalne tłumy zmierzają w stronę watykanu. z informacji podawanych przez luidżi solocco - rzecznika biura papieskiego, w uroczystości weźmie udział 90 milionów pielgrzymów z całego świata, 6 milionów amerykanów 13 milionów kanadyjczyków, blisko 18 milionowa delegacja z chin i mongolii, delegacja ameryki południowej to blisko 12 milionów osób. no i oczywiście polacy, polacy są proszę państwa dosłownie wszędzie, w każdym samochodzie, w każdym wagonie, na każdym siodełku. wg naszych służb granicznych kraj opuściło i podróżuje tu, do serca włoch, ba, przez najbliższe dwa dni nie zawaham się powiedzieć do serca świata ponad 25 milionów rodaków. kilka podstawowych informacji proszę państwa o szczegółach przebiegu beatyfikacji. będzie to największa beatyfikacja w historii, to już jest faktem, obejrzy ją w przekazie telewizyjnym siedem miliardów ludzi, tak, tak proszę państwa, siedem miliardów, ale to nie wszystko. dzięki specjalnej aparaturze nadawczej zakupionej w ubiegłym roku przez watykan za blisko 300 mln dolarów sygnał z beatyfikacji popłynie wysoko, wysoko, w kosmos, i dalej, dalej, do samego nieba aby pan bóg i nasz papa, który zasiada po jego prawicy mogli zobaczyć to wzruszające wydarzenie. wiele pytań zadawano dlaczego dopiero teraz, po tylu latach, dlaczego tak długo czekaliśmy. i znamy, proszę państwa, znamy odpowiedź i jest ona naprawdę sensacyjna. przez sześć lat 30 milionów elektryków łączyło wszystkie żarówki na całym świecie w jeden gigantyczny obwód. niedzielnym wieczorem mistrz ceremonii kardynał lovalio zejdzie do krypt watykańskich, gdzie w wielkiej dyspozytorni uruchomi największe widowisko świetlne wszechczasów. najpierw kulę ziemską obiegnie 200 razy świetlista meksykańska fala a potem alfabetem morsa cała ziemia zapulsuje przekazem: KOSMICI, PRZESTAŃCIE PODSZYWAĆ SIĘ POD KATOLICKICH KSIĘŻY I GWAŁCIĆ ZIEMSKIE DZIECI spod rzymu dla państwa - max schabowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santo subito
patrono dei pedofili :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardzić tym całym cyrkiem
związanym z wyniesieniem na ołtarze ciemnego konserwatysty, przyjaciela pedofilów, sterowanego przez nawiedzoną manipulantkę z dyplomem z psychiatrii to stanowczo za mało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gardzić? Mnie to jest zupełnie obojętne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi jakoś ciężko przejść
obojętnie obok problemu molestowania dzieci przez księży, pogarda oraz uczucie wyjątkowej obrzydliwości w stosunku do Jot Pe Dwa i całej jego świty jest tu jak najbardziej na miejscu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stop. Nie w taki dialog mnie nikt nie wpuści. Pedofilia winna być stawiana na równi z morderstwem... Nie jestem katolikiem, proszę więc nie stawiać szopki beatyfikacyjnej w takim kontekście. Nie wierzę w świętość człowieka. Żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się tak nie unoś
bo pofruniesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzyła dawno mi zabrano.. nie pofrunę zresztą, dziś latanie jest dostępne za niewielką kasę.Jeśli wierzyć reklamom. Gównie do Londynu.. a ide coś innego obejrzeć. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas podnieść ten burdel
s popiołuf :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnieść top przed 13
w kupę bez flagi na spacerze wejść :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f takim razie nigdzie się nie
ruszam, kFiAtUsHkU :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlazłem na tę parafię
to jakaś kupa gówna a nie gra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no, ja już nawet esemeski
powysyłałam a tu taki chrzan :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi się w pracy
siedzieć, chyba se pojadę do domu i kupię parę piwek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje szokujęce wyznanie
spowodowało gwałtowne wstrząsy na linii pies - ja :classic_cool: ale miłego popołudnia :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu podłogę myłaś?
:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy więcej mycia podłogi
w towarzystwie kundli :classic_cool:[ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty, Benek żyje
właśnie siedzi u mnie na podwórku i rozpala grilla, będziemy fcinać czikensy, bo z niego straszny ortodox i ześmiewać się ze śmiechu jak wiadomo kto z durnowatych ludzi ogłupianych przez media :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe szoke, c'nie?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu mnie wykasowali
w d­upę jeża, no :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo dobrze że
kasowane sa posty niezgodne z regulaminem, porządek musi być, kurrwayebanapierrdolonawdoopemać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×