Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Witam wszystkich . Widzę , że od rana zażarta dyskusja . Mój Wuj Ksiądz , dzisiaj już na emeryturze , w takiej broszurce na 50 lat swojego kapłaństwa napisał : "przeglądając swoje dokumenty w IPN ze smutkiem muszę stwierdzić , że wśród osób które na mnie donosiły byli też moi bracia w kapłaństwie . Wybaczam im wszystkim " . Prywatnie zaś zawsze podkreśla , że wielu z nas nie chciałoby mieć teczkowej wiedzy o swoich braciach , ojcach , dziadkach , znajomych . On żałuje , że przeglądał własną teczkę i poznał prawdę o ludziach , którym kiedyś zaufał . Twierdzi , że bardzo dużo ludzi po lekturze dokumentów IPN owskich też by żałowało . " Przeklęło by dzień kiedy wzięli je do ręki " . To jego słowa . Wuj w tamtych latach był dość mocno zaangażowany w opozycyjną politykę i miał na pieńku z SB . Zresztą nie tylko za czasów PRL . Już w nowej Polsce, w połowie lat 90 GW poświęciła mu chyba ze 2 sążniste , negatywne artykuły . Myślę , że wie co mówi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hasło wyborcze Komorowskiego
Koniobijka dla każdego starca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaron Zimmerman
typowe dla was nedzne polaczki.. zakrzyczec czyjes racje nazywajac go dzieciakiem(standardowy tekst dla ludzi o zanizonej samoocene) i sprowadzic go do własnego nedznego poziomu..gardze wami polaczki ...PO sie jeszcze nie raz na was polaczki odegra... tyljko my żydzi musimy byc zjednoczeni i gremialnie głosowac na Komorowskiego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo nie szukając . Ryszard Terlecki chyba też nie jest szczęśliwy poznawszy prawdę o ojcu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn wybieram sobie menu na obiad w restauracji do której pojadę jestem na ich stronie WWW :D i mam w doopoie trollowatych cwoków udających żydów z nadmiernym ciśnieniem poniżej pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę , że zażarcie poszukujecie żydowskich korzeni . Szkoda czasu .Podobno wszyscy mamy . Jedni więcej , drudzy mniej , ale czyściutkich słowian już brak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sharyn" wielu tak myśli , że "Ja na szczęście swoich bliskich jestem pewnien." Terlecki też tak myślał - do czasu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weź przestań mitomanie
12:47 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Witaj TYCJan 24... Wiesz... I ja nie chcę zagladac do swojej teczki. Nie chciałbym sie dowiedziec który to z moich przyjaciół czy znajomych donosił na mnie. Oprócz jednego... Na początku stanu wojennego po pewnym ekscesie w teatrze na następny dzień rano miałem wezwanie do SB. I do dzisiaj jestem ciekawy kto to był. Ale żeby sie tego dowiedziec pewnie musiałbym calą teczke przejrzeć..." JAKIE TECZKI OBEJRZEĆ ????:) PRZECIEŻ TO TY QRWA TECZKI ZAKŁADAŁEŚ. :O POPIERDOLIŁO CI SIĘ W GŁOWIE ZE STAROŚCI MILICJANCIE ????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatynwakipytebronkowi
Pod Wawelem byli komunistyczni jabczankowcy tacy jak shatyn o kurzych móżczkach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjncnnzmzmzmzmejfddfjfdhdfjddk
ej to ma sens w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieodkryłeśameryki
13:10 [zgłoś do usunięcia] Weź przestań mitomanie Przepraszam Shatyn jestem debilem" To że shatyn jest debilem to my wszyscy wiemy. :) Ameryki nieodkryłeś. Ale współczujemy mu bo pochodzi z rodziny patologicznej. Ojciec jego w pierdlu siedział pewnie coś ukradł ale shatyn się nie przyznał co zwinoł tatuś. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czekamy..............
spierdalaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"iftar Pół blondynki???" Dwie brunetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla ciebie ani blondynki
ani brunetki tylko siwe. :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 48,.
Pierdolony bronek komunista współpracował z WSI. To jest pewnie powód podpisania likwidacji - bo tak to należy mawać - IPN. :O No jeszcze jak ten komuch zostanie prezydentem to komuna wraca nam w całej okazałości. I jak to powiedział inny stary komuch Miler "przywrócą normalność" :O czyli znowu będą kraść bez żadnej przeszkody. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 48,.
Należy zrobić wszystko aby ten niesympatyczny, złośliwy komunista nie został prezydentem. On nawet nic od siebie nie potrafi powiedzieć tylko ktoś musi mu to napisać na kartce. :O Nie dla bronka komucha. Już wolę agresywnego ale inteligentnego Jarka. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@iftar No ba :) Wiadomo, że rulezzz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@iftar A ja jestem elastyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego też pozostawiam to bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawostki ze śmietnika
13:41 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Zapraszam Panie na ten topik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4446489 &start=5250 i wcześniejsze. Wiem, że Panie niespecjalnie "ruszają' takie tekty w stosunku do mnie ; "To że shatyn jest debilem to my wszyscy wiemy. Ameryki nieodkryłeś. Ale współczujemy mu bo pochodzi z rodziny patologicznej. Ojciec jego w pierdlu siedział pewnie coś ukradł ale shatyn się nie przyznał co zwinoł tatuś. " sądze tak z powodu braku reakcji na wiele moich zgłoszeń ale mimo wszystko, może jednak Panie znajdą chwile czasu na posprzątanie tego barachła... Pozdrawiam i przypominam że czekam na odpowiedzi na moje pytania... Od dzisiaj (18.04.2010) odpowiadam tylko i wyłącznie na posty kulturalne, nie zawierające kłamstw, pomówień, chamstwa itp, itd. "Kłamstwo jest złym nawykiem człowieka i jest ono stale na ustach ludzi źle wychowanych. (Syr 20, 24)" 13:47 [zgłoś do usunięcia] Czekaj sobie stara łazo 14:14 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Czy to odpowiedź Pań Moderatorek ? To poprosze jeszcze raz pod nickiem czarnym "Pani Cenzor"... Od dzisiaj (18.04.2010) odpowiadam tylko i wyłącznie na posty kulturalne, nie zawierające kłamstw, pomówień, chamstwa itp, itd. "Kłamstwo jest złym nawykiem człowieka i jest ono stale na ustach ludzi źle wychowanych. (Syr 20, 24)" 14:26 [zgłoś do usunięcia] Spieprzaj dziadu !!!!!!!!! I nie zawracaj tyłka. Co ty myślisz że nie mamy nic innego do roboty tylko latać na topik gdzie starego komunistę obrażają za jego chore poglądy ????? Wyny stąd bo zostaniesz zbanowany. !!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×