Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość wawcia_powraca3
ale to nie moaj wina e te matoly daja sie lapac na te prowokacje. a prowokacje sa potrzebne zeby eliminowac przekretow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nielegalny ....
krzyż został rano zdjęty i zabezpieczony [Dziś rano, około godz. 4, inspektorzy Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu (zarządca Błoń) zdemontowali i zabezpieczyli krzyż, który nocą, bez legalnych dokumentów postawiło obok kamienia papieskiego na Błoniach, Towarzystwo Parku im. dra Jordana. Miejsca pilnuje straż miejska. Według nieoficjalnych informacji konstrukcja trzymająca krzyż nie ma dokumentacji, która potwierdzałaby jej wytrzymałość techniczną i bezpieczeństwo. Towarzystwo zostanie ukarane za samowolę budowlaną oraz wjazd na Błonia dźwigiem bez zezwolenia. Urzędnicy zapewniają też, że kuria biskupia oficjalnie potępiła zachowanie stawiających krzyż. - Prezes Towarzystwa Parku im. Jordana Kazimierz Cholewa rano zgłosił na policji informację o kradzieży krzyża. Szybko ustalono oczywiście, że znajduje się on w rękach miasta - podaje szef biura prasowego Filip Szatanik. Cholewa ma teraz jeden dzień na odebranie krzyża, w innym przypadku będzie płacił za jego przechowywanie. Prezes Towarzystwa Kazimierz Cholewa zgłosił planowaną inwestycję w czwartek wczesnym popołudniem w wydziale architektury i zawnioskował o wydanie pozwolenia na budowę dla krzyża. - Wydział architektury ma teraz 30 dni na ocenę, czy ustawienie krzyża na Błoniach nie wymaga przypadkiem pozwolenia na budowę. Tak czy inaczej nie sądzę, aby udało się panu Cholewie zgromadzić potrzebne pozwolenia do niedzieli - mówił wczoraj "Gazecie" Filip Szatanik, rzecznik krakowskiego magistratu. Towarzystwo nie chciało jednak czekać na pozytywną decyzję władz miasta i wczoraj wieczorem zdecydowało się na nielegalny montaż drewnianego krzyża. Urzędnicy miejscy bezskutecznie próbowali powstrzymać jego instalację; wycofali się, gdy doszło do sprzeczek słownych. Gdy członkowie Towarzystwa udali się do domu, późno w nocy miasto usunęło krzyż. Rano - po oględzinach miejsca - Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego stwierdził, że wylanie fundamentów i wystawienie krzyża jest samowolą budowlaną. Inspektorzy wszczęli więc postępowanie w sprawie naruszenia prawa budowlanego. Na tej podstawie - przed kilkoma godzinami - wydział architektury odmówił zgody na instalację krzyża członkom Towarzystwa. - Powodem takiej decyzji było rozpoczęcie prac budowlanych przed ich zgłoszeniem do wydziału architektury. Zgoda miasta oznaczałaby poparcie dla samowoli budowlanej, a takich działań władze miasta w żadnym razie aprobować nie będą - tłumaczy Szatanik.] No i najwyższa pora żeby prawo w Polsce obowiązywało wszystkich NIE MA POZWOLENIA NA SAMOWOLKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z netu
Hrabia Bronek "ERROR" Komorowski herbu Wikipedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
Antysemickie transparenty. Już pięć osób zatrzymano buahahah musztardo bardziej niz PO czy czegos innego nienawidze zydow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
że tylko ryba nie bierze? a tu sie nie zgodze. ja nie biore nigdy nie wzialem i nie wezme lapowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za rządu PISU
15:57 [zgłoś do usunięcia] musztarda (unknownroad1@wp.pl) >>>a czyja np ta zasługa? A kiedy uchwalono? Ludzie, gdyby nie było woli całego parlamentu, wszystkich klubów, nie uchwalono by niczego. To jest prosta zależność. no tak jak pomysł da PIS to zasługa calego parlamentu , a jak jest cos zlego, to jest wina PISU, bo np wtedy rzadziła.. i wez tu z toba gadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruszyła w końcu strona Komorowskiego I tak: w zakładce w "wizja jak spiepszyć coś w Polsce" Komorowski piszę: -wycofał się z osłabianie władzy prezydenta ( a zapowiadał) -nic nie pisze o wzmocnieniu władzy premiera ( jak zapowiadał w debacie z Sikorskim) -zapowiada służalczą i uległą polityke wobec UE -unika tematów prywatyzacji służby zdrowia -unika tematów odpłatnych studiów -wymyslił nową definicje patriotyzmu: "Patriotyzm oznacza dziś umiejętność nawiązywania współpracy ponad podziałami politycznymi" czyli zdegradował patriotyzm... -chce zmienic ordynacje wyborczą do rad gmin -będzie stwarzał warunki do debat ( czyli chyba chodzi mu o przejęcie mediów ) ..i wiele innych smiesznych rzecz. Dużego plusa ma u mnie , że w tym tekscie nie użył ani raz słowa "PiS' ani "Kaczyński" ani "Poprzedni rząd".. bo w programie PO takich sformułowań jest kilkanaście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
i wiec dlatego szkaluje sie pis bo wiedza ze moglby kazdego cwaniak urobic z palcem w dupie i sie ich boja taka jest moja opinia :) i wierze ze jarek jest uczciwym czlowiekiem tak jak jego ś.p. brat w koncu to warszawa!! i wiem tez ze w pisie jest masa baranow ktorzy wykorzystuja stolki do tego by sie nachapac no ale to juz tak funkcjonuje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
bo urobic sitwe nie jest tak latwo dlatego byl taki lament jak oni doszli do wladzy to tez jesli mamy mowic o byciu obiektywnym nalezy wziazc pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
machaj machaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
smolensk to tragieda szyta grubymi nicmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:48 [zgłoś do usunięcia] musztarda (unknownroad1@wp.pl) A Ty Samanta Jesteś historykiem, czy to tylko Twoja pasja? Babcia nauczycielka i aparat korekcyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
Wawca- chodzi o zamach??? No to teraz dowaliłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:09 [zgłoś do usunięcia] striok oczywiscie ze zamch-trzeba byc idiota by tego bie dostrzec tzn jak ? broń magnetyczna? przesuwające się drzewo ? czy co tam jest teraz na tzw 'tapecie' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
" PO rozliczyc za zamach na prezydenta"-- chyba szybcie PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
nie tyle co zamach a tak jak powiedzialem smierdzi na kilometr ale dobrze ze dostrzega do wiekszosc ludzi.... o PO to ja mam takie samo zdanie jak ty musztarda o PiS-ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
ale co śmierdzi? Możesz wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
piowiem jak to shatyn powiedzials ostatnio czemu ktos mi wklada w usta slowa ktorych nie wypowiedzialem????? jaki zamach gdzie ja napisalem zamach?? czy znowu chcecie wawcie zdenerwowac?? i maja poleciec odpowiednie slowa ktore wtedy do was dotra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
obrze. Rozumiem. Nie masz na myśli zamachu. Ale co Ci śmierdzi w całym tym śledztwie, co nie gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
cuks takie loty jak lot prezydencki to jest jak pstrykniecie palcem jest dopiete wszystko na tip top nie ma zadnego prawa zdarzyc sie nic takiego jak sie zdarzylo chyba nie zaprzeczysz? to nie jest jakis zwykly lot rejsowy z takimi nie waznymi ludzmi jak ty czy ja prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
Wawcia. Jak to "nie ma prawa zdarzyć się nic takiego jak się zdarzyło"? Zaistniała sytuacja jest najlepszym dowodem na to, że owszem taka sytuacje jest możliwa. Titanic też był niezatapialny, nawet Bóg podobno nie miał prawa go zatopić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
po pierwsze dla mnie to jest chore ze ginie prezydent mojego kraju a sledztwo przeprowadza obcy kraj i nie obchodzi mnie to ze jest to na jego terenie bo to nie jest ich sprawa i tyle w temacie. i w dodatku jeszcze ruskie ktore nagle sa naszymi wielkimi przyjaciolmi buyhahah tutaj samanta ze swoja wiedza z historii mogla by cos napisac jaka to rosja jest wspaniala :) i jak bardzo nas kochala kocha i kochac bedzie. owineli nas wokol palca i juz zachod na to patrzy skrzywiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
A Wy jesteśćie zmanipulowani proragandą PiSu. I wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
a co to jest titanic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
ja tam niczym nie jestem zmanipulowany ja jestem swiadomym czlowiekiem przez co jestem wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ......
[- To pojednanie nastąpiło po tragedii. Teraz jest kwestia tego, jak je wykorzystamy. A co do moich słów... Mówiłem już o tym na Kongresie Prawa i Sprawiedliwości w 2009 roku. Ta sprawa jest dla mnie zamknięta] widać na każdym kroku, że Jarosław Kłamczyński chce wszystkim Polakom narzucać swój punkt widzenia Co to znaczy, że sprawa jest zamknięta ? Nie , nie jest, Polacy pamiętają i wiedzą na co Jarosława stać Tylko idiota może wierzyć w kompletną przemianę Jarosława Kłamczyńskiego Przemiana nastąpila na czas wyborów, bo on dla władzy zrobi wszystko, albo i więcej ... wiemy wiemy co to za typ Nie chcemy kaczyzmu i nie chcemy IV RP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuks!
Śledztwo prowadzą polscy i rosyjscy prokuratorzy. Wspólnie. I dla mnie nie ma w tym żadnych nieprawidłowości. Nie mów, że nie jest to sprawa Rosjan. Bo ich także to dotyczy. A co od Rosjan chcesz? Nie są nagle naszymi wielkimi przyjaciółmi. Po prostu nasze narody zwróciły się ku sobie i mam nadzieję, żę wstąpiły na drogę pojednania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
z rosja to mozesz sie pojednac ale chyba w swoich snach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×