Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość brzydka panna bez posagu
Olbrychski powinien w ramach działania w honorowym komitecie hasać po mieście z szablą i ciąć nią plakaty wyborcze Kaczyńskiego. Innego sposobu wykorzystywania pana Daniela nie znajduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten sam dzień
Shatyn, to ty masz problem i chyba nie uświadamiasz sobie jego zasięgu. Ktoś może ci sto razy podawać jakiś argument na tacy, ale ty i tak nie potrafisz się do niego odnieść, bo prawda w oczy kole. Musiałbyś uznać rację interlokutora, a przeciez tylko ty masz monopol na prawdę. Żałosne doprawdy. Nie da się dyskutowac z kimś, kto wymaga od drugiej strony operowania własnymi argumentami i popierania ich. Bo to nie jest dyskusja po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek ma demencję,
Olbrychski to wuj, go wie, po pijaku szabelką ciął swoje fotografie, tylko nie wiem kto to jest Wajda? Czy to jakiś nowy Hierarcha Kościelny? Słyszałem że chce rządzić Katedrą Wawelską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten sam dzień
Z linka podanego na poprzedniej stronie wynika, że winę za obecną tragedię, jaką przeżywają teraz ludzie, leży po stronie PO, która dopuściła się karygodnych zaniedbań. Ale oczywiście ten fakt się nie liczy, bo to wklejka od orange. Mało czytelna i przejrzysta. Smiać się czy płakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .......
[Uważasz że Komorowski tak jak Kwaśniewski pragnie być "Prezydentem wszystkich Polaków"] Tak tak uważam Kwaśniewski nie był idealny (kto jest ideałem ! ;) ), ale potrafił się wznieśc ponad podziały partyjne - nawet SLD w pewnym momencie na niego patrzył ze zdziwieniem Na pewno nie można tego powiedziec o Kaczyńskim Lechu, który był prezydentem PiSu i tylko tej opcji politycznej A przeciez prezydent to dobro Polski, a nie PiSu Komorowski też wg mnie bedzie prezydentem wszystkich Polaków , a nie PO - takie na mnie robi wrażenie i jego wypowiedzi o tym świadczą Nie ufam za grosz Jarosławowi, bo Jarosław to wg mnie kłamca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pensjonariusze
Domu Pogodnej Starości plus niezrównowazony emocjonalnie olbrychski... PO wszystko robi aby Jarosław Kaczyński wygrał. Oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkleiła ci chociażby
22:16 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) 2. Likwidacja stoczni polskich podczas gdy Niemcy dofinansowują swoje upadające Stocznie niemiecki są stoczniami produkującymi na rzecz niemieckiej armi. Polskie stocznie były cywilne. kłamczuch:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten sam dzień
OTO TE ZANIEDBANIA (podaję info, które ktoś wklejał już xrazy wyżej): Kaja Bogomilska: Czy rząd PiS zajmował się przeciwdziałaniu skutkom powodzi? Grażyna Gęsicka: Oczywiście. W sierpniu 2007 roku rząd Jarosława Kaczyńskiego przygotował listę strategicznych inwestycji, które miały być finansowane ze środków unijnych. Umieściliśmy na niej wiele projektów przeciwpowodziowych, w tym projekt dla środkowej Wisły o wartości 200 mln euro. Chroniłby on tereny z obszaru pięciu województw. Przewidywaliśmy obwałowywanie od Koszyc do Płocka, jego umocnienie i naprawę. Była też zaplanowana naprawa zbiornika na Nysie Kłodzkiej, który co prawda jeszcze funkcjonuje, ale dno mu się rozchodzi. Jeśli to się stanie -kilkumetrowa fala wody zaleje Nysę. K.B.: Co się stało z tymi projektami? G.G.: Zostały skreślone przez rząd PO. Była to jedna z pierwszych decyzji, którą nowa minister rozwoju regionalnego Elżbieta Bieńkowska podjęła po objęciu stanowiska. Bez wahania odrzuciła wszystkie projekty przeciwpowodziowe dla województwa podkarpackiego w tym budowę istotnego dla zarządzania przeciwpowodziowego zbiornika Kąty-Myscowa na Wisłoce. Nie jestem specjalistką od powodzi. Wiem tylko, że stale wylewa Wisła i Wisłoka. Gdyby te projekty zostały przyjęte, powodzi na pewno nie udałoby się zapobiec, ale skutki katastrofy byłyby o wiele mniej bolesne. K.B.: Dlaczego te projekty zostały skreślone? G.G.: To jest pytanie, które wszyscy sobie zadają i na które nie sposób odpowiedzieć. Może jest to w ogóle kwestia różnicy w podejściu do rządzenia. My uznaliśmy, że skoro mamy od Unii ogromne środki, które w inny sposób nie byłyby osiągalne, to trzeba użyć je na projekty niezbędne dla bezpieczeństwa publicznego, w tym na zabezpieczenie przeciwpowodziowe, zbiorniki retencyjne i tym podobne. Rząd właśnie od tego jest. Musi zabezpieczać potrzeby społeczne. Pani minister Bieńkowska rozumie to chyba inaczej. My, uznając te projekty za strategiczne, chcieliśmy realizować je bez konkursów. Elżbieta Bieńkowska wszystkie pieniądze chciałaby dzielić w trybie konkursu, bo to znakomicie usprawiedliwia urzędnika. A przecież to rząd dysponuje pieniędzmi i odpowiada za bezpieczeństwo I CO TY NA TO? PEWNIE TO KŁAMSTOWO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnosnie powodzi
Oto fragment " Kaja Bogomilska: Czy rząd PiS zajmował się przeciwdziałaniu przeciwdziałaniem skutkom powodzi? Grażyna Gęsicka: Oczywiście. W sierpniu 2007 roku rząd Jarosława Kaczyńskiego przygotował listę strategicznych inwestycji, które miały być finansowane ze środków unijnych. Umieściliśmy na niej wiele projektów przeciwpowodziowych, w tym projekt dla środkowej Wisły o wartości 200 mln euro. Chroniłby on tereny z obszaru pięciu województw. Przewidywaliśmy obwałowywanie od Koszyc do Płocka, jego umocnienie i naprawę. Była też zaplanowana naprawa zbiornika na Nysie Kłodzkiej, który co prawda jeszcze funkcjonuje, ale dno mu się rozchodzi. Jeśli to się stanie -kilkumetrowa fala wody zaleje Nysę. K.B.: Co się stało z tymi projektami? G.G.: Zostały skreślone przez rząd PO. Była to jedna z pierwszych decyzji, którą nowa minister rozwoju regionalnego Elżbieta Bieńkowska podjęła po objęciu stanowiska. Bez wahania odrzuciła wszystkie projekty przeciwpowodziowe dla województwa podkarpackiego w tym budowę istotnego dla zarządzania przeciwpowodziowego zbiornika Kąty-Myscowa na Wisłoce. Nie jestem specjalistką od powodzi. Wiem tylko, że stale wylewa Wisła i Wisłoka. Gdyby te projekty zostały przyjęte, powodzi na pewno nie udałoby się zapobiec, ale skutki katastrofy byłyby o wiele mniej bolesne. TUTAJ CALOSC : http://www.pis.org.pl/article.php?id=15456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Bronku, pan jest katolik
nie wstyd panu by tacy "wytarci" moralnie faceci stali na czele pana komitetu! Co powiedzą franciszkanie z Niepokalanowa, u których za komuny pan składałeś tyle "wizyt". Rozwodnicy z konkubinami robią szyld Komorowskiemu, toż to upadek pewny! Pan Bóg gdy chce kogoś ukarać, odbiera mu rozum, jak mawia polskie przysłowie. Dzisiaj obserwujemy ten przypadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami ...
... piękni i młodzi (jak Wajda), wykształceni (jak Bartoszewski), pochodzący z wielkich miast (jak chociażby Olbrychski). Koniecznie trzeba dopisać Palikota, Niesioła, Kutza którzy w piękności niczym nie ustępują wymienionym. A silnej grupie przewodzi znany specjalista od linii lotniczych, posługiwania się tytułami nienależnymi oraz nekrofilii i innych zboczeń. Coraz bardziej jestem spokojny o wynik wyborów. Proszę o więcej Niesioła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym ze masz problem
jak to każdy bez wykształcenia ze zrozumieniem tego co Ci sie wkleja NIE WSZYSTKIE STOCZNIE NIEMIECKIE PRODUKUJĄ DLA WOJSKA TERAZ DOTARŁO TERAZ?WIEC KŁAMIESZ PISZAC TAKIE ZDANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten sam dzień
Ten komitet to mega obciach. Niezrównoważone dziadki powinny się o rozum pomodlić, bo robią z siebie pośmiewisko i niweczą tym samym dobrą opinię, jaką mimo wszystko się cieszyły. Kto ma zwierzę, a nie ma dziecka, to chyba powinien się powiesić, bo się nie nadaje do wykonywania obowiązków publicznych. Co za głupota buhahahah:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZESTAN SIE POGRAŻAĆ
pisałeś:"Stocznie niemiecki są stoczniami produkującymi na rzecz niemieckiej armi. Polskie stocznie były cywilne." NIE MA TUTAJ NIC Z TEGO CO DODAJESZ TERAZ,KAZDY POST MOZNA TAK WYTŁUMACZYĆ NIE DA SIE Z TOBA NORMALNIE ROZMAWIAC BO TY NIE ROZUMIESZ CO SIE DO CIEBIE PISZE JESTES MANIPULANTEM !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZESTAŃ SIE POGRAŻAĆ
TY WSZĘDZIE WIDZISZ TĄ OTULONĄ:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten sam dzień
Dariusz, napij się melisy i odetchnij od kompa. Własnie przestało padać, wiec polecam ci odprężajacy spacer. Moze mózg ci odpocznie i uwolnisz się do tych gnębiących cię omamów, które wyryły wyraźne piętno na twej twarzy nieskalanej myśleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego nikt nas nie
ostrzegał? Jakby był PiS, byłoby inaczej Wezbrane wody Wisły zalały prawobrzeżną część Sandomierza. Przedostają się przez dwie wyrwy w wale w Koćmierzowie. Burmistrz Sandomierza Jerzy Borowski zarządził ewakuację prawobrzeżnej części miasta. Więszość mieszkańców opuściła już swoje domy. Premier Donald Tusk przybył na miejsce by spotkać się z poszkodowanymi mieszkańcami miasta. - Dlaczego nas nikt nie ostrzegał? Jakby był PiS to by było inaczej. Woda cały czas się podnosi, panie premierze - mówiła wzburzona mieszkanka Sandomierza na spotkaniu z Donaldem Tuskiem. - Ludzie z domów wzywali pomocy, bali się. Ja się wczoraj ewakuowałam w ostatnim momencie, kiedy tej wody było bardzo dużo - mówiła kobieta. - Karygodne, że nikt nas w nocy nie ostrzegł - wtórował jej mąż - To jest cios poniżej pasa - dodawał mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co rozmawiacie
Misja Shayna w NW Błonia: Sprofanowali krzyż jak ubecy! Punktualnie o godz. 19 rozpoczęło się nabożeństwo majowe przy głazie papieskim na Błoniach. Blisko siedemdziesiąt osób modliło się za Ojczyznę oraz o beatyfikację Jana Pawła II. - Mieliśmy w tym miejscu spotkać się przy krzyżu. Niestety ktoś go brutalnie zniszczył - powiedział o. Jerzy Pająk OFMCap, kapelan Towarzystwa Parku im. Jordana. Przeczytaj artykuł Dodaj swoją opinię Błonia: Sprofanowali krzyż jak ubecy! Autor: Gość: Shatyn IP: *.chello.pl 15.05.10, 23:43Dodaj do ulubionych Skasujcie Odpowiedz Czy wreszcie ktos zrobi porządek z tymi katotalibami ? Usiłują zawłaszczyć teren należący do nas wszystkich. Po krzyzu przyjdzie pora na kapliczke która będzie miała wielkość sporego koscioła. Obok stanie duża plebania... Podobnie jak obok krzyża w Nowej Hucie. Tez miała być postawiona kapliczka... A potem całe Błonia to będzie teren przykoscielny i żadne imprezy tam nie będa mogły sie odbywac. Oczywiście oprócz tych "słusznych". Kosciół do koscioła !!!!!! http://forum.gazeta.pl/forum/w,410,111514526,111519547,Blonia_Sprofanowali_krzyz_jak_ubecy_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i dokładnie Shatyn
[I poniewaz owi ludzie, ciężka pracą spowodowali to, że ich nazwiska z powodu ich osiągnięć sa znane, tym bardziej trzeba docenić poparcie dla Komorowskiego. Bo ci ludzie bardzo duzo ryzykują, dajac swoje nazwiska.] Masz rację, o to chodzi, to jest sedno sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Dlaczego nas nikt nie ostrzegał? Jakby był PiS to by było inaczej. Woda cały czas się podnosi, panie premierze - mówiła wzburzona mieszkanka Sandomierza na spotkaniu z Donaldem Tuskiem. Ale to jest akurat manipulacja. Oglądałam tę wypowiedź całkiem niedawno. Kobieta krzyczała do Tuska, wykrzyczała między innymi te słowa, ale ze znakiem zapytania... jakby był PiS, to by było inaczej???? Dodała jeszcze, że to nie wina ani PO, ani PiS, tylko władz samorządowych. które nic nie zrobiły. Nie wiem czyj to akurat jest teren. Tak się właśnie manipuluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli wybory beda we wrzesniu to z popracia dla Jarka Kaczynskiego nic nie zostanie...sondaze od tygodnia juz pokazuja, ze stopniowo lud ma "chlodniejsza glowe" ;). Mysle, ze za szybko zaczeli jechac na tej zalobie(mowa o PiSie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co rozmawiacie
-ff- to tylko twoje pobozne zyczenia i marzenia. Niestety nie maja potwierdzenia w faktach.Jest akurat odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten sam dzień
Musztardo, jeśli w takim razie wprowadzenie stanu klęski żywiołowej byłoby PO na rękę, to czemu Tusk tego nie robi? Poza tym wątpię, czy w obliczu utraty dorobku swojego życia, ludzie będą mieli ochotę jeszcze chodzić na głosowanie. Bo mi takie sprawy zwisałyby i powiewały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co rozmawiacie To nie jest manipulacja. To prawda. A ty musztarda zmień słoik,z tego w którym jesteś złość i gorycz sie ulewają Daj spokój, widziałam to. Manipulacja. W dodatku burmistrz Sandomierza Jerzy Borowski, to chyba lewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ten sam dzień Musztardo, jeśli w takim razie wprowadzenie stanu klęski żywiołowej byłoby PO na rękę, to czemu Tusk tego nie robi? Poza tym wątpię, czy w obliczu utraty dorobku swojego życia, ludzie będą mieli ochotę jeszcze chodzić na głosowanie. Bo mi takie sprawy zwisałyby i powiewały. Ale dlaczego miałoby być na rękę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ff dokładnie masz
rację Nie da się Jarosławowi K. wjechać do pałacu na trumnach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ten sam dzień
Musztardo, ano dlatego, że w świetle tego, co napisałaś o topnieniu popracia dla Jarosława, Komorowski miałby wygraną w kieszeni. Czyż nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hit by by
Tu tylko tak tytułem pewnej kwestii. Bo Szatyn jeśli napisałeś że stocznie niemieckie produkowały na cele wojskowe (na rzecz armii) a nasze były cywilne to chciałbym napisać że to że jakąś stocznia jest cywilna nie oznacza że nie może produkować na rzecz armii czegoś. To z reguły tak jest że poszukuje się wykonawcy na rynku który jest producentem nie związanym z wojskiem a który na zlecenie armii z uwzględnieniem wszelkich z jej strony zaleceń i projektów co produkuje. Czy uważasz że te stocznię w niemczech otrzymały zastrzyk finansowy z uwagi na wojskowe zlecenia? Oj nie sądzę. Myślę że te stocznie raczej w większości realizowały zlecenie cywilne pochodzące z wolnego rynku. Myślę że po prostu niemcom zależy a my wolimy rozegrać sprawę bardzo nieuczciwym chwytem retorycznym",że nigdzie nie jest napisane że mamy statki produkować". Widzisz Szatyn napisałeś że nie mamy środków na modernizację stoczni...a ja myślę że gdyby była dobra wola to by się znalazły. Np tzw "misja afgańska" rocznie ponad miliard złotych. A co nam by się opłacało bardziej? Co więcej. Gdyby nawet nie udałoby się tego utrzymać w rękach państwowych to i tak mo restrukturyzacji można by było sprzedać to z umownym zastrzeżeniem zachowania takiego znaczenie zakładu przez nabywcę jaki był pod rygorem odszkodowań co wyeliminowałoby wrogie takiego obiektu "przebranżowienie" a tak to co? Parcelacja,złomowanie,kolejna fala poszukujących pracę? Nie wiem jaką jest teraz sytuacja ale jeśli się takich środków nie podejmie to w końcu będzie tego rezultat. Myślę że jednak w naszym interesie jest znalezienie środków na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie się podziewa nasz
OBYWATEL ... ? musi TROCHĘ ostudzić zapędy Shatyna w rozmowie z orange Shatynku skieruj swoje zainteresowania na dyskusję z nickami8 czarnymi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pontonie do pałacu
„Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie,a potem spływa do głównej rzeki (i do) Bałtyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×