Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość _Brak słów__
Chcesz mi powiedzieć Tuskowa matacząca ,tępa małpo ,że Tuskowa pacynka zawetuje ustawę w której będzie to o czym mówi Grad ??? buhahahaha Zapamiętaj sobie matacząca tępa małpo,że razem ze swoim mataczącym PO, razem ze Zbysiem,Rysiem,Mirem i Sawicką możecie przegłosować nawet to,że doba ma 25 godzin ale z rzeczywistością będzie to miało tyle wspólnego ile decyzja sądu mówiąca o tym,że należący do PO hrabia Komorowski nie ma nic wspólnego z tym o czym mówi Grad.... i do nory....szukać haków na Kaczyńskiego.....może znowu czegoś nie wiecie POwskie ignoranci.......może są wątpliwości do jakiego przedszkola chodził albo jakimi zabawkami sie bawił.......jątrzące oszołomy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relaxeeeeee
Komorowski za duzo szumu robi wokól swojej osoby, a krowa która dużo ryczy mało mleka daje!!!!! Jarosław Kaczyński, to najlepszy kandydat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów__
Tusk Vision Network.........cały program był ciągłym atakiem i szydzeniem ze Staniszkis której nie pozwolono wygłosić jednego całego zdania. http://www.youtube.com/watch?v=OgRCdkzJYXA goguś prowadzący ten program pewnie dostanie podwyżkę za "obiektywność" , a interlokutor Staniszkis to pewnie jakiś kolo spod budki z piwem - w każdym bądź razie takie miał maniery ten zwolennik hrabiego Komoruskiego.......ot cały aparat PO......."nasze zaprzyjaźnione TV"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość After Debate
Smaugoll właśnie tego się obawiam. Jutro gazety i gazetki i różne stacje będą wciskac ludziom jaka to była ustawka i tak dalej. Niestety tak może być. A przynajmniej będą "goście"w stacjach między wierszami formułować takie opinię. Było jak było. Niestety B.K. nie wypadł najlepiej. Jarosław Kaczyński miał dużo dobrych wypowiedzi właśnie w kontekście tego że są to Wybory prezydenckie I o instrumentach w prezydenturze należy rozmawiać które można a nawet trzeba wykorzystywać. Np kandydat z sld to w ogóle pomylił kampanie. On się sprawnie wypowiadał o rozmaitych sprawach ale tak jakby to były wybory parlamentarne między innymi o programach dotyczących działalności gospodarczej itd. Było dużo rzeczy ale większość tego co mówił w kwestii działań samego Prezydenta się ściśle nie zawiera. Poza tym było kilka nie uczciwych zagrań np w materii in vitro. B.K zaczął atakować Kaczyńskiego że Pis chciał karać pozbawieniem wolności za zabiegi in vitro. A to nieprawda. Chcieli projektu ustawy jaki przewidywałyby odpowiedzialność karną za nadużycia przy zabiegach metodą in vitro jak np za zniszczenie w zakresie nie odpowiadającym realnym potrzebom danego zabiegu dużej ilości zarodków ludzkich. Chodziło o takie roztrzygniecie kwestii etycznych na gruncie ustawy jaka miałaby regulować te metodę ażeby stosować ja z poszanowaniem pewnych praw. Jarosław Kaczyński uważam bardzo dobrze się wypowiedział na temat in vitro. Powiedział że rząd sejm i Prezydent w tej kwestii powinni współdziałać aby stworzyć jak najlepsze prawo. Najlepsze prawo to takie które oprócz in vitro stworzy ramowe warunki refundacji leczenia bezpłodności a z tą metodą włącznie. Jako katolik może mieć inne zdanie na ten temat ale zrobi wszystko aby państwo ludziom umożliwilo to by mieli szansę mieć dzieci. Wszystko w temacie. Po prostu wypowiedział się w szerszym spektrum na ten temat. Obawiam się jednak że w niektórych mediach będzie chcieli znaleść hak na niego między wierszami.:O A nie będzie wg mnie uczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość After Debate
Brak Słów-ja zauważyłem w ogóle taką tendencje już po tragedii w Smolensku że Prof J. Staniszkis jest bardzo atakowana od różnych stron za swe wypowiedzi tylko dlatego że są one wyrazem poparcia takiej to a takiej wizji ze strony Nieżyjącego Prezydenta ale i obecnego kandydata PiS jego brata:O nie wiem co się z ludźmi dzieje ale naprawdę pewne osoby nieprzystające jej intelektem nawet do podeszw obuwia obrażają ją i zagłuszaja tam gdzie często na ich zaproszenie przybywa. Czy to ma być jakąś forma kneblowania ust intelektualistom którzy nie idą po popularnej linii czy też zwykle chamstwo. Tego nie wiem. Ale to pierwsze to też z jakich powodów tak naprawdę?:O Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Brak Słów-ja zauważyłem w ogóle taką tendencje już po tragedii w Smolensku że Prof J. Staniszkis jest bardzo atakowana od różnych stron za swe wypowiedzi tylko dlatego że są one wyrazem poparcia takiej to a takiej wizji ze strony Nieżyjącego Prezydenta ale i obecnego kandydata PiS jego brata " Kobieta niewątpliwie inteligentna , swego czasu ją lubiłem a teraz wygaduje głupoty i mi nie chodzi nawet o to że popiera Jarosława ( ma do tego prawo chociaż jako publicystka mogłaby być bardziej stonowana w wypowiedziach ) tylko mi się nie podoba to , jak ona to uzasadnia . tej rozmowy gdzie ją rzekomo xle potraktowali na TVN24 nie widziałem bo wbrew pozorom nie ogladam bo nie mam TVN 24 . Nie czytam też GW żeby była jasność :-) ps. Kaczyński sfaulował właśnie wtedy gdy mówił o projekcie który lezy u Marszałka . Komorowski wyjaśnił że to Pani Kluzik "zawaliła" sprawę albowiem nie naniosła poprawek . Tak więc faule były z obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 23:26 [zgłoś do usunięcia] _Brak słów__ Chcesz mi powiedzieć Tuskowa matacząca ,tępa małpo ,że Tuskowa pacynka zawetuje ustawę w której będzie to o czym mówi Grad ??? buhahahaha Zapamiętaj sobie matacząca tępa małpo,że razem ze swoim mataczącym PO, razem ze Zbysiem,Rysiem,Mirem i Sawicką możecie przegłosować nawet to,że doba ma 25 godzin ale z rzeczywistością będzie to miało tyle wspólnego ile decyzja sądu mówiąca o tym,że należący do PO hrabia Komorowski nie ma nic wspólnego z tym o czym mówi Grad.... i do nory....szukać haków na Kaczyńskiego.....może znowu czegoś nie wiecie POwskie ignoranci.......może są wątpliwości do jakiego przedszkola chodził albo jakimi zabawkami sie bawił.......jątrzące oszołomy...... " } Jezu , ale ten " __Brak słów__ " to mądry człowiek i wielki wojownik . Ale dołożył tym PO wcom . Widzicie jacy wspaniali ludzie opowiadają się za PiS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu , ale ten " __Brak słów__ " to mądry człowiek i wielki wojownik . Ale dołożył tym PO wcom . Widzicie jacy wspaniali ludzie opowiadają się za PiS !!! WIDZIMY :D :D --->> :-O koleżka Brak słów - no na niego też brak słów , popapraniec pisowski , Pan wklejka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa.... nic tu się nie zmienia.. jedni plują na drugich, Tycjan nadal udaje obiektywnego.. itd, itp. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
"Prywatyzacja z udziałem inwestora zagranicznego? Nie, szkodliwa dla gospodarki. Odzyskiwanie banków dla polskiego kapitału? Tak. To nie poglądy PiS czy LPR. Taki kurs obierze zapewne PO Jeszcze kilka lat temu politycy Platformy zapewniali, że chcą dokończyć prywatyzację z udziałem PKO BP, PZU, KGHM i PKN Orlen. Opozycja nazywała takie pomysły "wyprzedażą narodowych sreber". http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,8009934,Prywatyzacja_po_polsku.html Czyli PO przejmuje program PiSu, teraz tylko czekać jak Balcerowicza postawią przed trybunałem stanu, a za jakis czas oddadzą Kaczyńskiego do sądu za to, że sam próbował prywatyzować "narodowe srebra".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TVP(is) dala popis z programem Lisa :D. Co to w ogole za bzdurne dyskusje? Prezydent w naszym kraju ma scisle okreslone(przez Konstytucje) kompetencje. Nie interesuje mnie poglad glowy panstwa na sluzbe zdrowia, finanse, itd. On ma godnie reprezentowac Polske na arenie miedzynarodowej, a takze jest zwierzchnikiem sil zbrojnych(tez funkcja symboliczna, bo rzeczywista wladze ma minister obrony narodowej) i to tyle...nie powinien przeskadzac demokratycznie wybranej wiekszosci sejmowej - rzadowi, tzn. powinien podpisywac wszystkie ustawy(ewentualnie! kierowac do trybunalu konstytucyjnego). P.S - Bedzie smiesznie, jak Jarek bedzie musial przeprosic w tv Komorowskiego. Mam tu na mysli ta domniemana "prywatyzacje"...ludzie chca glosowac na takiego klamce? Mowi cos o koncu wojny polsko - polskiej, ale najpierw powinien przeprosic Polakow za swoje slowa, a potem za swoje rzady. Powinien tez zdawac sobie sprawe, kto te wojne wywolal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ff najpierw poczytaj sobie
Konstytucję a potem wal w swoim stylu dyrdymały o reprezentacji na arenie międzynarodowej.Redaktor Lis zapomniał najwyrażniej,że mamy kampanię.No chyba,że chciał z nim pogadać o kiełbasach myśliwskich.Że też koniecznie z Nim akurat chciał rozmawiać teraz? Chmmmmmmm ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ff najpierw poczytaj sobie
''Domniemaną prywatyzację''?Czy ty umiesz czytać?Jeśli tak to polecam Ci pilnie przestudiowanie punktu 68 i 69 programu platformy z 2007r,który tu cytowano wiele razy..to rozwieje twe wątpliwości ostatecznie co to tego czy to aby na pewno domniemane poparcie dla prywatyzacji służby zdrowia.No chyba ,że borykasz sią z problemem wtórnego ananlfabetyzmu.Wszak domniemanym sygnatariuszem tego programu jest chyba każdy członek po w tym i TEN kogo ta sprawa dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ..... gogusia
23:38 [zgłoś do usunięcia] _Brak słów__ Tusk Vision Network.........cały program był ciągłym atakiem i szydzeniem ze Staniszkis której nie pozwolono wygłosić jednego całego zdania. http://www.youtube.com/watch?v=OgRCdkzJYXA -------------------------------- Jak widać Staniszkis wyszła ze studia przyparta do muru, trafiła na kompetentną osobe, która udowodniła jej, że na pomocy społecznej nie można budować przyszłości państwa Staniszkis wyspecjalizowała się w mowieniu andronów, ogólników nic nie znaczących dla ludzi. Wreszcie ktoś udowodnił jej, że mowi kompletne bzdury, zapędził ją w kozi róg Niech kobieta zacznie mysleć i przestanie Jarosławowi wchodzić w tyłek bez mydła, bo ludzie pamiętają co kiedyś o nim mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .....
23:26 [zgłoś do usunięcia] _Brak słów__ Chcesz mi powiedzieć Tuskowa matacząca ,tępa małpo ,że Tuskowa pacynka zawetuje ustawę w której będzie to o czym mówi Grad ??? --- Ty popierdolony szmaciarzu, odczep się ode mnie półgłówku Myslisz, że PiSowi dupe liżesz to każdy tak robi ciulu "Jestem przeciwny aborcji bo jak wykazuje życie wyskrobano nie tych co trzeba "(JKM) i tutaj JKM ma rację, ty jesteś potwierdzeniem tych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .....
ff najpierw poczytaj sobie Ty sobie za to przeczytaj program wyborczy Komorowskiego i powiedz gdzie jest o tym, że Komorowski jest za prywatyzacją służby zdrowia ????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmytre
''DO''---Za to Ty od rana do wieczora liżesz anus platformie i się tym jarasz i uważasz,że jest super. Więc nie wyskakuj tu z takimi tekstami.:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfdsabhy
''niejaki''i''zarazazem ''nijaki''Do. Czy twoim zdaniem B.K. nie należy do platformy?To ty myślisz,że jak to co podał jako program swój to wszystko na co go stać(o czym tam nie wspomniał tego nie zrobi) to wiesz żle z tobą,że oddasz na niego głos:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez sad orzekl wyraznie w tej sprawie, a w programie PO nie ma slowa o prywatyzacji, jest jedynie komunalizacja. Rzecz wiadoma od 2007r...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów__
[Ksiądz Jerzy Popiełuszko został wyniesiony na ołtarze. Za przyzwoleniem papieża Benedykta XVI nasz Rodak trafił do ekskluzywnego grona błogosławionych. Jak będzie się starał i dobrze pójdzie, awansuje i dołączy do kontyngentu świętych. Wyżej już nie da rady. Wbrew pozorom Niebo jest najbardziej niedemokratycznym miejscem we Wszechświecie. Tak przynajmniej wynika z nauki Kościoła katolickiego. Na szczycie mamy Pana Boga, który choć w trzech osobach, to jednak jest jeden. Poniżej chóry: serafini, cherubini, trony, moce, władze, cnoty, zwierzchności, archaniołowie i anielskie pospólstwo, czyli poczciwe anioły stróże (wyrobniki proste). Dopiero za nimi plasują się święci, a boski dwór zamykają błogosławieni. Reszta która trafia do nieba, to bezimienna masa, bez szansy na awans i zbliżenie do Bozi. Kościół naucza, iż święci i błogosławieni, w odróżnieniu od pospólstwa niebieskiego, mają przywilej wypraszania łask u samego Pana Boga. Za ich wstawiennictwem można wiele załatwić. Taka wyproszona przez świętych i błogosławionych łaska na Ziemi nazywa się CUDEM. Stąd też, w czasie powodzi, niezrozumiałe dla zwykłych śmiertelników (czytaj: ateistów, agnostyków i innych zboczeńców) było rzucenie do walki z żywiołem przez kardynała Dziwisza kostek świętego Stanisława, zwanych relikwiami. Onże Stanisław, specjalista od powodzi, po osobistym zapoznaniu się z bezmiarem nieszczęścia (spoglądał z Wieży Srebrnych Dzwonów na Wawelu) udał się był do Pana Naszego, by pokornie stanąć w kolejce oczekujących na posłuchanie. Widać kolejka długa, bo mało, że cudu nie ma, to nadeszła druga fala, a zapowiadana jest i trzecia. Dlatego z radością trzeba przyjąć fakt wyniesienia na ołtarze księdza Jerzego, który wspomoże świętego Stanisława we wstawiennictwie u Boga. cdn ..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów__
Wprawdzie w oczekiwaniu na niewątpliwy cud jaki nadejdzie z góry dobrze by było, gdyby ludzie Kościoła, poza usilnymi modłami podzielili się swoimi dobrami z nieszczęśnikami dotkniętymi powodzią. Może użyczyliby pustych od 20 lat salek katechetycznych, otworzyliby domy parafialne i przyjęli powodzian, którzy stracili dach nad głowa i cały dobytek. Może Caritas, zamiast ochoczo zbierać pieniądze, wyasygnowałby jakąś pokaźną sumę, która zalega na ich koncie. Może choć raz ta instytucja najpierw da, a potem wyciągnie rękę do zbiórki? Może tym razem dobroczyńcy z Caritasu podadzą sumę jaką na powodzian zebrali, a nie tylko jaką wydatkowali. A może, w oczekiwaniu na cud który niebawem nadejdzie, młode, silne, zdrowe chłopy z seminariów duchownych odłożą na chwilę różańce i książeczki do nabożeństwa, a złapią łopaty, worki z piaskiem i pójdą na wały, pomagać mieszkańcom zatapianych terenów. To dopiero byłby cud! cdn ..............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów__
cd Z drugiej strony trzeba przyznać, że naród my grzeszny niebywale. Kto to widział, żeby Świątynię Opatrzności Bożej budować tak długo. Żeby w niedzielę ludzie chodzili do supermarketów, a nie do kościoła i na pielgrzymki. Żeby domagali się egzekwowania konstytucyjnego rozdziału Kościoła od państwa. No to już jest zupełnie nieprzyzwoite i karygodne. Odciąć Kościół od kasy państwowej? W tej sytuacji powódź była nieunikniona. P.S. Jedyna nadzieja w tym, że święty Stanisław i błogosławiony Jerzy obiecają Panu Bogu naszą, tu na Ziemi poprawę i sprawę odkręcą. Inaczej przyjdzie Polakom zbudować arkę.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Brak słów__ goguś
Uwielbiam TVP Uwielbiam TVP. oglądam wszystkie Misje Specjalne oraz P. Pospieszalsckiego, którego bardzo sobie cenię. Z tych programów telewizyjnych plynie prawda a nie obłuda jak z TVN i Gazety Wyborczej. Lubie słuchac Radio Maryja i oglądac Telewizję TRWAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
czyli mają zapisane , że mogą to wszystko oddać samorządom , w których 90 % to PO , a one biedne , z braku kasy , mogą to sprzedac PO licytacji od zlotówki ....POwiedzmy za 3 zł ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Brak słów__
Maaagdalenka coś tobie nie podobają się moje posty ? odwal się i zobacz swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×