Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość moja babeł też robiła
spotkajmy się w piątkę na wódce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieparzystość wskazuje
na kreatywność :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli idzie o alkohol
wszyscy jesteśmy kreatywni :classic_cool: Mam trzy leszcze, takie ryby i nie wiem jak je przyrządzić, żeby były jadalne. Cholerstwo ma sporo ości, a mi soda kaustyczna wyszła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sobota lepsza, bo Myrek ma
wolne w niedzielę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale nie wiadomo, czy Myr
by chciał, bo ostatnio jest wybitnie rozchwytywany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrek karty mówią
że któregos dnia zwalimy sie do ciebie, masz duże uszko? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myr mi kiedyś wprost napisał,
że nie prowadzi hotelu :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tego to nie wiem
ale była taka akcja :P Pamiętam tez, że bardzo mnie to ubodło :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żyjmy przeszłością
teraz wydoroślał, zmądrzał i zmienił materac na szerszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o taaaak
Myrek się zna na materacach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przyznaję że nie prowadzę
hotelu musiało zaboleć, pewnie zabrakło socjotechniki u rezerwujących :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale była taka akcja Pamiętam tez, że bardzo mnie to ubodło } Okej, mógłbym przepraszać, ale skoro tego nie pamiętam to nie widzę sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadniemy do ciebie
w długi weekend w 2011, pasi? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phi, to było na długo przed
tresurą :classic_cool: Idę do sklepu. Kupić Wam po maślaczku w piekarence? :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oczekuję przeprosin
postawisz flaszkę i będziemy kwita :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do mnie pytanie
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszę rogalika
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona niezalo
moja kuzynka okazala sie byc wspaniala dziewczyna i kompanka do picia ajerkonaczku. wyduldalysmy trzy butelki a ona jeszcze poszla po wino do sklepu. no a teraz siedzimy na dywanie i rozwarzamy zarzycie dopalacza co sie nazywa jeżynowy tajfun hmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam jak impreza?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest zwykły up
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCESZ WYPRAĆ PIENIĄDZE ?
??????????????????? Spiesz do Watykanu [Nie pytają kto, ani do kogo dokonuje przelewu. Bank Watykański, oficjalnie nazywany Instytutem Dzieł Religijnych to bardzo ciekawa instytucja: z pieniędzmi może zrobić klka fajnych sztuczek. Sprawę opisuje agencja AP. Otóż prokuratorzy zamrozili w tym tygodniu 23 milionów euro na koncie watykańskiego banku w ramach śledztwa sprawdzającego czy szef banku i jego zastępca nie brali czasem udziału w praniu brudnych pieniędzy. Prokuratorów zastanawia czy szefowie banku nie korzystali czasem z obniżonych statndardów w sprawie kontroli przepływu pieniędzy. W banku stolicy Piotrowej, inaczej niż w krajach UE można bowiem obracać pieniędzmi bez ujawniania tożsamości swojej, jak i osób, do których kierowane są przelewy. Zabawne, że ten raj na ziemi stworzył akurat Watykan. Na razie raj podatkowy. To nie koniec kłopotów. Grupa żydów ocalałych z Zagłady chce ustalić, czy Watykan nie użył do wybicia okolicznościowych monet złota zrabowanego Żydom przez nazistów. Trochę dużo jak na jeden bank. Nawet jeśli jest nie do końca z tej ziemi.] Żydom wcale sie nie dziwię bo to że im zrabowane złoto posłużyło Watykanowi wcale nie jest niemożliwe ,wiadomo jakie w sprawach finansowych mają doświadczenie sukienkowi,nie sądzę aby w tajemnice Watykańskiego bądź co bądź banku nie był wtajemniczony Papież Najlepsze interesy Watykan robi na klinikach aborcyjnych, antykoncepcji ... i w przemyśle zbrojeniowym. Słodka też jest ich współpraca z mafią. Zawsze się z nią dogadają. , jak to swój ze swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość religia katolicka ogłupia
biedaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tego by się nawet
nie dało wymyślić, ale to jest własnie PiS :(:(:(: Po pogrzebie M. rosiaka posłowie PiSu udali się na imprezę imieninową do Rydzyka [PiS ma pretensje do mediów, że tendencyjnie przedstawiają sprawy partii, przeinaczają słowa liderów, żeby jak najbardziej im zaszkodzić. Knują, manipulują i kreują antyPiS-owskie fakty. Echa tego myślenia można było usłyszeć we wczorajszej, kościelnej mowie Jarosława Kaczyńskiego. A potem uczestnicy tej pełnej zadumy mszy pojechali... na imieniny ojca Rydzyka. Sprawę odkrył serwis TVP Info. I zebrał komentarze posłów którzy byli i na mszy, i na wzbogaconej o występ artystyczny, imprezie urodzinowej w Toruniu (niektórzy mieli wyjść po północy): Posłowie PiS, z którymi rozmawiał dziennikarz tvp.info, nie widzą jednak nic złego w tym, że z cmentarza trafili na imieniny. Złożyłem ojcu dyrektorowi życzenia, tak jak innym Tadeuszom. Nie można tego w żadnym wypadku nazwać bawieniem się zaznacza Mariusz Błaszczak. A poza tym, jak dowodzili posłowie PiS, z powodu żałoby ojciec Rydzyk nie dostał najukochańszych prezentów: Z powodu pogrzebu w Łodzi reprezentacja posłów PiS na imieninach była mniejsza niż zwykle. Zabrakło przykładowo sympatyzujących z dyrektorem Radia Maryja Antoniego Macierewicza, Zbigniewa Girzyńskiego i Arkadiusza Mularczyka. Jak zauważył jeden z naszych czytelników, żałoba wg PiS ma polegać m.in. na tym, że nie wysyła się gdzieś Antoniego Macierewicza? Tu nie trzeba nic wymyślać. To się dzieje naprawdę] Tego nie wymyśliłby nawet Mrożek czy Orwell! Na pogrzebie zrobiono wiec polityczny. U Rydzyka było podsumowanie i dalsze wskazówki :) OT cały rebus... Jak widać żaloba PiSu jest tak wiela jak ich patriotyzm Brak słów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe .........................
Jego entalpia dyrektor nie udziela się ostatnio w komunikatorach. Nie sądzę by to działo się z powodu najbliższych wyborów bo przecież do niedawna przed każdymi szczekał wraz ze swoimi pieskami bardzo głośno. Nie sądzę też by po ostatnich ekscesach krzyżowych wziął sobie do serca napomnienia niektórych szamanów. Więc co ? Co też temu mojemu ulubionemu szamanowi się stało, że nabrał wody do ust. Czyżby zdał sobie sprawę , że wyżej chvja nie podskoczy. Życie biegnie, elektorat moherowy się wykrusza, szatany w ludzkiej skórze ośmieszyły go przed całą Polską i światem. Kasy zaczyna brakować. Projekty poszły się pieprzyć, a to telefonia komórkowa, a to wiercenia i woda do ogrzewania za zimna. Miał ogrzewać całą Polskę, potem województwo, miasto Toruń okazało się za duże. Szkoła medialna też jest za duża na tak nikłą ilość różnicy entalpii wody. Wszyscy mu kłody pod nogi rzucali. Babcie nie tak hojnie przysyłały datki, czeluście ziemskie ochłodziły wodę pod ziemią, bo przecież jak mówił jest tam bardzo gorąca. Chyba gorąca woda odpłynęła na Kaszuby. Rząd też dołożył się do niepowodzeń, nie dał dotacji, a potem katastrofa i przegrana prezia w wyborach. To przysłowiowe gwoździe do trumny dyrektorskich biznesów. Pokornieje czy szykuje nowy przekręt ? Sądzę że pomysły mu się wyczerpały, a raczej wyczerpały się rencistki i emeryci. Nie sztuka robić biznesy nawet nieudane za darowane pieniądze. Historia jest pełna takich wydrwigroszy. Zawsze kończyli w kryminale lub pod mostem co też z całego serca mu życzę, bo sprawiedliwość jakaś na tym świecie musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×