Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Tycjan, smutne, ale życiowe. Ja właśnie dla porównania czytam raport komisji po wypadku CASY. I przecieram oczy ze zdumienia! I jeszcze coś tego bełkotu i dziennikarsko-politycznego po prostu nie da się znieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona, kup sobie normalne łóżku, a nie żadną rozkładaną kanapę, sofę czy, pardon, rogówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoruchana to połamana
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo priorytetowo traktuję wszystko, co związane ze snem. Oceniając po nicku, myślałam , że i Ty podobnie. Higiena snu to klasyczne łóżko! A i o ile praktyczniejsze, gdy najdzie mnie ochota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty się znów zakochał
Jesli bedzie dla mnie miłym to :classic_cool: nie tylko te zyłke Mu poliżę nie nakrecaj mnie, bo zaczyna krew sie we mnie budzić. a to nie zdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty się znów zakochał
na razie nie kupie bo kupilam i pewnie nikt mi reklamacji ze bola mnie plecki nie przyjmie ,ale o ile bedzie tak dalej gdy bede tam spala to je wywale proste To Myrus systematycznie nie masuje Twoich plecków ? i konca ich ? a taki w Tobie rozkochany zdaje sie byc, otulinko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty się znów zakochał
kupilam te rogowke bo mi pasowala do pokoju no ale teraz troche zaluje, mialam podobna w DE i byla o niebo wygodniejsza ale wiadomo ze w DE robia duzo lepsze meble niz w PL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha ale sie wjebala
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty się znów zakochał
no wiesssz otulinko :D ze ja jestem podłym podszywaczem to wiadome, ale ze TY :D e no, kacza noga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post z 21.03 jest bez
polskich znaków, nie wciskaj kitu otulona, żenada, po prostu żenada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulinka zapomniała się
przelogować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty się znów zakochał
to nic, otulonko, zycie :Dnieraz sie tez wkopalam :D dlatego teraz wiecej czytam niz pisze :classic_cool: zmieniłam pasję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdziwwimy sie
bo Niemki sa najbardziej zboczone w calej UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty się znów zakochał
nie lubie kapusiów, wiec co otulinka pisala to jej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty się znów zakochał
zaraz, to taka jedna z druga jesli ma panel to moze widziec to i owo ? to niesprawiedliwe :classic_cool: poskarze, sie , jesli cos bedzie nie tak 😭 ochota na zabawe mnie odejszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mnie naszło na co innego ... http://www.youtube.com/watch?v=Z_tk-AhlA1o Naszło mnie bo.. http://myrevin.wrzuta.pl/obraz/powieksz/4z9eSPiNLQa na zdjęciu tego bardzo nie widać ale między płytami mam powtykane różne rzeczy.. :P Właśnie wyciągałem jedną z nich.. i łapałem tą płytę.. :D Płytę nabyłem w 1992 roku, w jakimś prywatnym sklepie.. Napisane jest że wydały ją "Polskie Nagrania". Gra orkiestra kameralna Filharmonii Narodowej"(rzut beretem od miejsca gdzie mieszkam:P). Solistą Jest http://pl.wikipedia.org/wiki/Konstanty_Andrzej_Kulka. No więc włożyłem ją na chwilę do cdromu... i się kręcę po mieszkaniu od 21:06. :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi a szzcegolnie 4 pory rok
u, mniam :P rozkosze dla zmysłow chcesz o tym pogawędzić ?:classic_cool::D te szafki i półki Ci jakos lecą, nie wiszą pion, poziom :P ja mam taki obrazek, prezent, co nijak sie nie chce ułozyc na ścianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi a szzcegolnie 4 pory rok
Myrus ma kota ? Jak na niego woła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na swojego kota wołam Myrevin. :classic_cool: Poco dyskutować o Vivaldim? Lepiej słuchać.. :P To jest chyba, jedyna płyta, którą jak już zapuszczę to słucham do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kłam, idziesz na
e tam jedyna, na bank masz wiele ulubionych, ale nie zdradzaj sie nie mozna o sobie wszystkiego:P a szczegolnie tego co w nas :p a muzyka w jakis sposob pokazujemy swoja dusze :P 👄 na dobranoc, bo Ty nigdy jakos dobrowolnie nie wpiszesz (usta) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze.. dawno tego nie słuchałem, dlatego wysłuchałem w całości.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kłam, idziesz na
Przełam się :P daj kisska :P nie badź tylko otulinki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kłam, idziesz na
http://www.youtube.com/watch?v=3AFhTkV9N7Y C to wkleił. uwielbiam Jego kawałki. zawsze porusze te najwrażliwsza strunę :) tylko, ze nie rozumiem ni słowa :D ale słyszę, oj, słucham z rozkoszą spij dobrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajzel to nie tylko nasza przypadłość... IMHO Całość sprawia wrażenie jakiegoś przedstawienia a la Mrożek. Nadal nic nie wiem na temat badań wraku, czy w ogóle jakieś zostały przeprowadzone.. (wątpię.. ale.. wiedzy nie mam). Pisałem od początku.. wypadek na terenie Rosji.. niczego się nie dowiemy. Oczywiście nie chcę przez to powiedzieć że wersja przestawiona w raporcie MAK jest nieprawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Wprowadzenie TAWS było wielkim sukcesem, gdyż do niedawna żaden wyposażony w najnowszej generacji TAWS samolot nie uległ katastrofie typu tzw. CFIT (controlled flight into terrain) czyli tłumacząc swobodnie: lot bez utraty kontroli zakończony uderzeniem w teren. Niestety od 10 kwietnia ta statystyka jest już nieaktualna. } Całość.. http://tnij.org/jxq6 I jak w świetle tego artykułu wygląda twierdzenie np shatyna .. że nic nie widzieli? TAWS nawalił? Ktoś się dziwi jeszcze spiskowym teoriom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×