Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość ostatnie sztuki
gipsowych kaczuszek opycham sa chętni?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"gdyby teraz na jesieni Kaczynski wygral wybory bylaby to jego najwieksza porazka, w tej sytuacji finansowej panstwa, jaka by mu Tusk zostawil to bylaby tragedia, tego nikt finansowo nie da rtady podniesc,gdyby wygral bylby to koniec PISU, moim zdaniem najlepsza rzecza jaka moze zrobiic w tej chwili J.K. to przegrac, i zostawic dalej ryzemu pole do popisu, wyeliminuje tym samym dosc silne jak na razie ale ledwo dychajace SLD, i dojdzie do wladzyu za nastepne 4 lata, gdy teraz wygra to przegra" otulona święte słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te koralikową
zatępczuś otulinka lubi Myrusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrus otula juz otulinke
Nie przeszkadzać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale moje końskie zaloty
cały wieczór wklejam CI wyszukane starannie propozycje :D a Ty nawet słowa na ten temat 😠 czuje sie niedoceniona :D :classic_cool: zapomniałam, że ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
" 00:42 [zgło ś do usunięcia] Te koralikową zatępczuś otulinka lubi Myrusia" Wiem i mi nic do tego. Dziwiłbym się jakby lubiła np. Shatyna. A tak, ja lubię otuloną. Oceny Myrevina- podzielam w 99%, choć inny mamy światopogląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te koralikową
Zastępczuś.. Nasza Otulinka lubi Myrevinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastępczy Shatynek Jeśli przyjrzeć się definicji światopogląd, to ja go po prostu nie mam. Nie jest mi on do niczego potrzebny. I po raz, nie wiem który zacytuję Bukowskiego.. to jest w ponad 90% o mnie. {Jest we mnie coś, co nie do końca odpowiada ogólnie przyjętym normom, zasadzie „w zdrowym ciele zdrowy duch. Pociągają mnie nie te rzeczy, co trzeba: lubię pić, jestem leniwy, nie mam boga, polityki, idei ani zasad. Jestem mocno osadzony w nicości, w swego rodzaju niebycie, i akceptuję to w pełni. Nie czyni to ze mnie osoby zbyt interesującej. Nie chcę być interesujący, to zbyt trudne. Pragnę jedynie miękkiej, mglistej przestrzeni, w której mogę żyć, i jeszcze żeby zostawiono mnie w spokoju. Z drugiej strony, kiedy się upijam, krzyczę, wariuję, tracę panowanie nad sobą. Jeden rodzaj zachowania nie pasuje do drugiego. Mniejsza z tym. } :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Władymira Bukowskiego? Myrevin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tzn. nie ma dla mnie znaczenia czy ktoś wierzy czy nie, i w jakiego Boga. Ważne dla mnie jest bycie człowiekiem. A właśnie to można wyczytać z życia Władymira. Rosjanin- który znajdował zawsze przyjaciół o czytelników wśród Polaków. Który jako pierwszy chyba odkłamał "patriotyzm" Jaruzelskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kqwgkjeqbuuu
Myrevin-szkoda tylko ze znalazles sobie jako idola-ruskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosjanin- który znajdował zawsze przyjaciół o czytelników wśród Polaków. Który jako pierwszy chyba odkłamał "patriotyzm" Jaruzelskiego.} Odkłamał dużo więcej, ale w Polsce, w której Jaruzelski to człowiek honoru, popularności nie zdobędzie. Media będą go unikać.. wybywam.. muzyka lepiej na mnie wpływa niż taka wymiana zdań. ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A przez te 20 lat innej Polski- nauczyłem się jednego- że kurwa może być czasem mniej kurewska, od niektórych Polaków. Przedtem byłem głupi- myślący schemacikiem: my-oni. Polacy-komuniści. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz do pacenta: - Muszę Pana zmartwić, Pan umiera. Jest rak z przerzutami. - Tego się obawiałem, A czy nie mógłby Pan Doktor powiedzieć po mojej śmierci, że umarłem na AIDS? Na pytanie lekarza - Dlaczego?!?! Pacjent odpowiada: - Wie Pan, Panie Doktorze, po pierwsze będę we wsi pierwszy, co umarł na AIDS. Po drugie nikt już nie ruszy mojej baby. A po trzecie wszyscy, co ją już mieli się powieszą. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia i malo smieszna
ta otulona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stul pysk wulgarna
suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładnie tak mówić do
otulinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×