Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość taka młoda a jak smyczkiem
potrafi zamiatać :classic_cool: tak na marginesie to mógłbys juz odessac się od Valdiego wrazliwa dzis jestem, nie dam rady do końca, bo po pierwsze znam :p a po drugie aż mnie plomby w ostatnich zembach zaczynaja pobolewać :P a grzywka mi sie tez prostuje, tyle wrażen mi dostarczyłeś na noc 😭 a co moze romantico znasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka młoda a jak smyczkiem
uuu, nic tylko podeptac Ci stopy :P lekko skonoocy :) kolejny raz ogladama dzis film " anna i król" tak mi sie przypomniało, nie wiedziecz czemu romanico, chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to przytulaszczko
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wielka sława to żart" ;) Nawet Strauss pisał opery.. nie przepadam, ale to mi się podoba. Niezłe słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham otulinke
😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znając moje szczęście będzie to seks, którego już nie będę w stanie uprawiać. :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.... powstrzymam się od innych komentarzy, w końcu nie wiem co mnie jeszcze w życiu spotka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Prawa nie złamali.. oczywiście mówiąc delikatnie, całkiem normalne to IMHO, nie jest. No i ona swoim wyglądam nie sprawia na mnie wrażenia że to z desperacji. Ale różne dewiacje są udziałem życia człowieka. Nie oceniajmy, na pewno jest im ze sobą dobrze. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/j7kf ;) No i zdjęcia jej wybrali.. dlatego między innymi, nie lubię takich portali. Niemal każdy będzie niezbyt dobrze wyglądał przy takim przybliżeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Mieszkam w maciupeńkim domu w Los Angeles, który ma tylko 2 tysiące metrów kwadratowych. } :D Maciupeńki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×