Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość deutsche bank
Agata dałaś tyłka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko winni się tłumaczą Gienia więc ja się tłumaczyć z niczego nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemanotta
dobra Myrek , ale już nie wlkejaj , nie lubię dzieci ( najbardziej do pięciu lat,, a potem tylko tych wrednych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatokles!!!!!
wkleilas moj link! lubisz te penisy jednak, co?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deutsche bank
Agata powiedz ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzam czy bez kodu
wejdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzam czy bez kodu
uda sie jeszcze raz ? :P nanana...:classic_cool: nie słuchacie dziś ? tylko sex Wam w głowach, jak małolactwo sie zachowujecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam o więźniach Guantanamo , żalili się że ich torturowali , jakoś mi nie było ich szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo Ty serca nie masz kobieto
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domysłałes się ze doprawiane
Na zewnątrz mgła, tylko ziąb i deszcz A dla mnie świat w ciepłym świetle świec Powietrze ma elektryczny smak Chciałbym tak trwać nawet tysiąc lat Bo jesteś Ty Znów przy mnie budzisz się Bo jesteś Ty I wciąż czuję, że... Bo jesteś Ty Cóż więcej mógłbym chcieć? masz rogi ? emocje szargaja czlowiekiem :( Bo jesteś tu I proszę zostań już Ja chciałbym tak zawsze biec pod wiatr Nie liczyć dni, ciągle zmieniać twarz Sprawić by czas wciąż omijał mnie Wszystko to już dziś nie liczy się Bo jesteś Ty Zaczynasz ze mną dzień Bo jesteś wciąż Gdy zaczyna się noc Już wszystko mam Cóż więcej mógłbym chcieć? Bo jesteś Ty I zawsze tu bądź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domysłałes się ze doprawiane
masz rogi ? emocje szargaja czlowiekiem jakos mi mój tekst wyszedł a srodku :O :D tak to tylko ja potrafię :O co za porażka , puk, puk? pustka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ dobra Myrek , ale już nie wlkejaj , nie lubię dzieci ( najbardziej do pięciu lat,, a potem tylko tych wrednych) } Podanie, może być bez zdjęcia, termin rozpatrzenia bliżej nie znany. :P A czemu wklejałem te dzieci.. ano jakie to osiągnięcie jak ja bym tak grał? Żadne. http://www.youtube.com/watch?v=-ciFTP_KRy4&feature=related Głównie dlatego lubię Mozarta, jego utwory mnie nie dołują. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domysłałes się ze doprawiane
nie gadasz ze mną :O norma :classic_cool: sie utylizuje :) jakos kodów nie ma :O dziwnie mi 👄 niezobowaizujacy normalnie jak zawsze :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domysłałes się ze doprawiane
maszin jest do tej pracy :P trza se radzic :P snuje mi sie po glowie piosenka ale (mysli) nie w zab nie potrafie zlokalizowac o co mi chodzi :O gdzies w koncowce słychac bylo syreny policyjne i ... moze do jutra mi sie oswieci spij dobrze i 😠 grzecznym bądź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myrek! przelącz na tvp kultura, 12 wiolonczelistów w moskiewskim konserwatorium, normalnie czad , a jeszcze w dodatku niektórzy przystojni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrek nie ma telewizora
gienia, to wolny człowiek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ilu rzeczy wartych zobaczenia nie zobaczymy w swym życiu? ;) Nauczyłem się nie żałować, że czegoś nie widziałem czy nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×