Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Wojsko za nim stoi bo podejrzewam że wojsku nieźle się żyło, obalenie jest możliwe, generałowie wystawią jakąś marionetkową figurę, ale za mało wiem o tym kraju i o tej "rewolucji" by w ogóle się wypowiadać. Pożyjemy zobaczymy. Oby tylko to się zbyt szeroko nie rozlało. Gdzieś czytałem że Egipt kontroluje część kanału Sueskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja spec. bez zalogowania
Na tvn24 ( !!! :D ) była wypowiedź ojca rodziny który z dzieciakami leciał własnie do Egiptu miast odpowiedziec na pytanie dlaczego tak ryzykuje walnał wykład o biednych egipcjanach zyjacych z turystów :-O potem takiego kolesia trza będzie ściągac do Polski wydając na to kupe kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/0-0-0 Czyli obalenie rządu w Egipcie wcale nie musi wyjść na dobre.. :o { Tyle tylko, że w Turcji nikt nie wprowadzi szariatu: wierne kemalistowskim tradycjom wojsko do tego nie dopuści. Muzułmańska opozycja natomiast m. in. w Egipcie, Jordanii, Tunezji czy Sudanie wcale nie ukrywa, że wprowadzenie szariatu jest ich celem. } Wprowadzą szariat nie będzie tam już tak wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/j7zv Ręce opadają... :o { Czy można sfinansować zakup ponad 500-metrowej rezydencji o wartości 5 mln zł z udziałem kredytu Rodzina na Swoim? Oczywiście, że nie - narzuca się odpowiedź. Okazuje się, że obecnie jest to możliwe. }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam jakaś grubsza afera się szykuje (Tunezja, Egipt), ścierają się różne "interesy", a ci demonstranci, jak to zwykle bywa, są jedynie mięsem armatnim. Zachód pewnie jest animatorem całej tej sytuacji... no całkiem jak Jugosławia :o wczoraj Michalkiewicz coś mówił na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie to nie wiem co z tymi kredytami, ale jak z wszystkim do czego dokłada się państwo, jest to przewał jak widać. Ciekawe jakie są koszty dopłacenia do tego kredytu. Bo że obsługa wszelkich dotacji kosztuje to jest wiadome od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zachód jest animatorem wydarzeń w Egipcie.. Artykuł na interii nie bardzo to potwierdza, ale co ja tam wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla ble blu pitu pitu
nie macie dosyc wciskanego kitu ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=dPRWshWq9E4&feature=related :D Ale zasuwa... http://www.youtube.com/watch?v=k8K53QCdS20&feature=related A tu Wieniawskiego... podobne utwory. Co do Hitlera.. oj nie wiem czy potrafiłbym zabić dwuletnie dziecko.. poza tym jak by tak chcieć pofilozofować.. nie wiadomo czy na jego miejsce nie trafiłby się ktoś gorszy, chyba że by człowiek wiedział że będzie lepiej. Jednak wolę się nie zastanawiać czy mógłbym zabić dwulatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie wiem czy się zastanowił- zginęło "z rąk Hitlera" wielu Żydów, ale nie tylko ich. Oni natomiast zyskali ziemię na której zbudowali sprawne i bogate państwo. Okazało się przy okazji, że potrafią czasami zabijać, torturować- nie gorzej od aparatu hitlerowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdyby nie Hitler to być może czerwona zaraza by zalała Europę, Stalin miał takie plany i obawiam się że mógłby nie mniej ludzi wymordować, pomysł obozów pracy Hitler miał z ZSRR. Stalin wcześniej to wymyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak do wojny dołączyli się amerykanie i część europy chociaż nie została komunistyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jakby nie było Hitlera to może by tylko z Japonią walczyli.. a tak weszli w sojusz z Rosją bo Rosja też walczyła z Japonią.. Z drugiej strony nie wiadomo czy Japonia bez Hitlera zaatakowałaby Rosję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja niechęć do Chopina jak już pisałem wynika z oddziaływania na mnie jego utworów, a nie z tego że to największy kompozytor narodowy. Mało osób kupuje płyty bo ceny, np w takim empiku zwalają z nóg. Nie wiem jak jest dziś, ale w 1999 roku jak byłem w Holandii, tam mieli trzykrotnie tańsze analogiczne płyty. Nie wiem jak jest dziś. No i ja się żadną elitą nie czuję, ale artykuł ciekawy. http://www.youtube.com/watch?v=XNLJjMUZXu8&playnext=1&list=PL27623E91475064FD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I taki szczegół, heniek (piwo) na polskie złotówki kosztował 1,60 zł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×