Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

tak sobie przegladam polskie portale i zauwazylam taka prawidlowosc:D:D platformersi nonstop ujadaja, a PIS milczy:classic_cool: super taktyka PIS-u....... a pieseczki niech sobie POszczekaja:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znajdź poważniejsze i wiarygodniejsza źródła. Głupot nie czytaj, bo zaśmiecają głowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co....ten strach platformy tak bije w oczy, ze zal....czego oni sie tak boja?:D:D niestety nie zmienie swojego zdania i 19 czerwca oddam glos na POLSKE czyli JAROSLAWA KACZYNSKIEGO:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdasr
to jet obrzydliwe, jak rodzina K. bezwstydnie wykorzystuje tragedię do kampanii, oraz żałobę dla osiągnięcia celu - Wawelu!!!!! Mam dość psychozy kaczyńskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdasr
obywtelu, szanuj bliźniego jak siebie samego. Pozazdrościć Twojej Inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez czytalam....komorowski zabiera towarzysza wolskiego do Rosji....a wogole to z jakiej paki marszalek podpisal ustawe o IPN? przeciez on nie zostal wybrany przez NAROD, tylko w wyniku niesczesliwych okolicznosci dla NARADU wskoczyl na fotel prezydenta.... zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdasr
jk inni mają szanować i cenić nasz kraj, jeżeli my sami siebie nienawidzimy? Jak mamy ufać innym gdy sobie nie ufamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profffesor
teraz uczy się rozróżniać ludzi od bydła ( które wg. pewnej wiary - duszy nie mają )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdasr
wkrótce pojawią się w kampanii litości bilbordy ze zmarłymi. biedny Pan Jarosław tak się poświęca (choć bardzo nie chce) startuje w wyborach, biedna Pani Marta nie chce ale musi włączyć się do kampaniii, to jej obowiązek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez sie wam dziwie.....siedzicie sobie na cafe i gadacie bez sensu....o co chodzi na przyklad takiej iftar z ta urna?:O:O moze ktos mi wytlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechtylkosiedowiem
Doprowadzały mnie do szału wypowiedzi ludzi, którzy stali pod pałecem po 12 godzin mówiąc że to ich obywatelski obowiązek. Obywatelskim obowiązkiem jest wziąć udział w wyborach i oddać swój głos do chole**, ciekawe ilu z tych przykładnych obywateli przyjdzie do urn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profffesor
twój pies i ty nie mają duszy wg. wiary twojego autoryteta :D. ..a to co ty sobie uważasz , to nie jest istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mam być szczera, to uprawiam podobna koncepcję. Ale też jest koci raj z moimi ś.p. kotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisidi
przepraszam, uprzejmie proszę, Załóżcie sobie wątek o pieskach czy o czym tam chcecie, ale nie zaśmiecajcie tego tematu swoimi postami o zwierzętach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny to jest pan marszalek, o jaki biedny, normalnie biedaczek ....na trzech posadach musi tyrac...... a widoki na prezydentiure zadne...ot taki sondazowy prezydent ...zupelnie jak billbordowy prezydent tusk:O:O biedaczyska ......dziadek mi mowil ze dziennikarka olejnik mowi o komorowskim marszalek-prezydent....tez biedna kobieta:O:O podobno botox uszkodzil jej mozg:O:O bidulka...chyba zaraz sie rozplacze nad losem tych wszystkich bidokow:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, ja tego nie powiedziałam. Generalizuj! Generalizuj. To ma wtedy sens. :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale konstrukcja tych rajów nie jest jak praktyka ziemska: mój pies pod płotem skacze i szczeka, bo na słupku siedzi kot sąsiada. Mi też bidulków szkoda, szczególnie tych z uszkodzonymi mózgami:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechtylkosiedowiem
Pan Bronisław w praciwieństwie do Pana Jarosława nie kreuje się na romantycznego bohatera narodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed Palacem stalam z potrzeby serca, z zadnego obowiazku:O:O kto ci takich glupot naopowiadal:P:P lepiej nie czytaj juz GWna:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profffesor
tylko niektórzy posiadają duszę reszta mimo ludzkiej postaci jest równa bydlęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechtylkosiedowiem
Maaagdalenka, ludzie stojący przed pałacem mówili takie rzecy do kamery, dla TV, stąd o tym piszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×