Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość nie dość że nawiedzony
i z małym pitolem to jeszcze pozbawiony intuicji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściera to cię musiala wydać
na świat, po czym widząc jak wielką pomyłką jesteś postanowiła zakończyć swój żywot skacząc na główkę do szamba, jeebana spierrdolino. Rzygam jak cię widzę, tani chuuju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego ze dla Ciebie
savage to gowno :classic_cool: leciałam po utworach ONLY YOU :classic_cool: ale takiemu inteligentnemu znawcy, muzycznemu krytykowi :classic_cool:jakim niewatpiwie jestes :P nie nasuneło sie to, prawda ? :classic_cool: chle, chle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany skad masz
moje podobizne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myr z komentatora
stajesz się powoli wyznawcą, to niezbyt pożądany kierunek ewolucji, za jakiś czas zobaczymy cię zapewne na takiej sali wśród moherowych patriotycznych przyjaciół, i jako gorliwego widza klaszczącego przemawiającym bohaterom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie płakałam po wielbicielu
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macierewicz niezalo
nocami rozmawiam z ufo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macierewicz niezalo
następnie w dowód przyjaźni razem robimy kręgi w zbożu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin niezalog
myr z komentatora stajesz się powoli wyznawcą, to niezbyt pożądany kierunek ewolucji, za jakiś czas zobaczymy cię zapewne na takiej sali wśród moherowych patriotycznych przyjaciół, i jako gorliwego widza klaszczącego przemawiającym bohaterom niech Cię nie boli droga mojej ewolucji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08:34 [zgłoś do usunięcia] myr z komentatora stajesz się powoli wyznawcą, to niezbyt pożądany kierunek ewolucji, za jakiś czas zobaczymy cię zapewne na takiej sali wśród moherowych patriotycznych przyjaciół, i jako gorliwego widza klaszczącego przemawiającym bohaterom } Jak zwykle mogę jedynie podziękować za kompletnie nietrafioną analizę mojej osobowości. :classic_cool: Wkleiłem link do tego wystąpienia bo Macierewicz powiedział dokładnie to samo co ja pisałem niedługo po katastrofie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A pamiętsz co Shatyn mówił
? że to jedynie wina pilotów będących pod presją L. Kaczyńskiego. Wszystko inne nie ważne- a tutaj Tusk (oczywiście w trosce o własną dupę)- jasno mówi o współwinie Rosjan. Oczywiście szmatławy Shatyn odwraca teraz kota ogonem, ale zadra w jego popierdolone symboliczne serce- została wbita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... Czasami nie pamiętam co sam pisałem. W zasadzie to mało mnie dziś obchodzi co o tym sądzi Shatyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanie kupię dla Cie
bilobila. albo lecytynkie, podobno jest w stanie zatrzymac procesy demencji :P boje sie,że jesli nie podejme właściwych kroków, wkrótce nie tylko zapomnisz o czym i gdzie pisałes ale o zgrozo, czego nie chcemy :classic_cool: zapomnisz, ze ja istnieję :P trza zapobiec tej tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A pamiętsz co Shatyn mówił
Masz rację, bo chyba nie ma wątlpliwości że Shatyn nie sądzi raczej nic. Poza tępą komuszą nienawiścią do KK i Kaczyńskich- nie ma nic do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe sprostowanie
Zniekształcone słowa Donalda Tuska w sprawie katastrofy smoleńskiej wywołały gniewną reakcję rosyjskiego komitetu śledczego. Według pierwszych informacji polskich mediów premier Donald Tusk w wywiadzie dla brytyjskiej telewizji BBC2 w środę wieczorem oskarżył Rosję o to, "że jest częściowo winna katastrofy smoleńskiej". Tusk miał stwierdzić ponadto, że: "Rosjanie próbują zatuszować [niektóre okoliczności katastrofy] nie z powodu jakichś mrocznych tajemnic, ale ponieważ z reguły niechętnie przyznają się do własnych błędów i słabości". Wczoraj Centrum Informacyjne Rządu ujawniło zapis rozmowy, prostując cytaty z wypowiedzi premiera. Tusk powiedział mniej więcej to samo, co bezpośrednio po publikacji raportu rosyjskiej komisji MAK w sprawie katastrofy. Stwierdził, że ustalenia dotyczące polskich błędów "nie są dalekie od prawdy". "Natomiast zabrakło tego, co jest oczywiste w świetle faktów, to znaczy rosyjskiej części odpowiedzialności. I mówię tu oczywiście o zaniedbaniach organizacyjnych, o stanie lotniska, a nie o złej woli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladalam dzis i sluchalam
przegladu prasy Pani Racewicz. Jest emocjonalnie zwiazana z tragedia. ale wprost, bez owijania pomimo, ze była w pracy, powiedziala co sadzi na temat katastrofy i przygoowania wylotu, konczac na zapewnieniu minimum bezpieczenstwa nie tylko dla głowy panstwa Pl skonczcie roztrzasac ten watek. prawda spi snemhibernacyjnym, moze zostanie wybudzona za 100 lat dziekuej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdury piszesz
że za 100 lat, Katyń 1940 już w 1942 wyszedł na jaw. Ostatecznie Rosja się przyznała po ponad 55 latach. A le był komunizm, a teraz nawet przy Putinie sytuacja polityczna zmieni się szybciej- to samo w POlsce- Tuscolandia nie jest wieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladalam dzis i sluchalam
no popatrz i co z tego, ze Katyn jak to ujmujesz "wyszedl' skoro jedna tragedia pobiła drugą. ironia ? słyszałam "dowcip" na temat, czy za te katastrofe ktos beknał. chcesz go przeczytac? wiec wyszło, ze mgłay nie da sie zakłóć w kajdany. nie bylo mnie w kraju, kiedy sie rozgrywal ten dramat. moze mam na to inne spojrzenie. kiedy dstałam wiadomoscze samolot sie rozbil, jedna mysl. jak strzal. i tak pozostalo. prawda. kazda prawda ma jak zwykle nie tylko dwa konce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×