Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

14:08 obejrzalamm Też zwróciłem na to uwagę, ale jakoś specjalnie mnie tym nie zadziwił, może dlatego, że Kupę Wojewódzką z góry odbieram jako skończonego palanta, który "błyszczy" tylko tym, co ma na kartce napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michnikowe bunga - bunga
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to prawda, że u Adasia
w Sopocie nieletnie hostessy przebrane za akowskie więźniarki dają każdemu, czy to mi się popierrdoliło z Urbanem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to prawda, że u Adasia
zaraz, przecież u Urbana to ja się przebierałam za młodą traktorzystkę i z okrzykiem za wolność waszą i naszą wydobywającym się ze sterczących zarumienionych piersi ujeżdżałam towarzysza rakowskiego wokół biesiadnego stołu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow jakis motłoch
zlecia łsie i robi szum 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:08 [zgłoś do usunięcia] obejrzalamm Nie wszyscy muszą wiedzieć co to yerba mate. To było śmieszne, ale raczej nie ośmieszające. Nie lubię Wojewódzkiego za chamstwo, ale tego bym się nie czepiał. Już prędzej tego jak potraktował Patrycję, ale... ten typ tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniek niezalo
rakowskiego to ja ujeżdżałem jak ciebie dziecko na świecie nie było :classic_cool: stary pierdziel, uwielbiał pozycję na popiełuszkę (dwóch golasów, w tym jeden związany i zakneblowany, w bagaju podczas przejażdżki po wertepach, hardkor :classic_cool:), ale ze zdecydowanie większym sentymentem wspominam generała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojewódzkiego nie lubisz
za chamstwo, a Cejrowskiego to za co, hmm? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego tez nie cche sie czepi
ac :p ale Myrevin, czy to prawda, ze na konsumpcje mam czekac az do jesieni ? :classic_cool: obawiam sie, ze moge nie dozyc. nie mozesz wdrozyc jakiegos ekstra szybkiego planu wzgledem tych wyborów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stene jako adwokat Wojciecha
Myrek nigdzie , chyba, nie napisała, ze Onego nie lubi. jak mozna nie lubiec boso chodzacego przez swiat :( tym bardziej, ze jest On politycznie zwichrzony i nie przekupny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:12 [zgłoś do usunięcia] dlatego tez nie cche sie czepi A tobie o co chodzi? :o :P 15:14 [zgłoś do usunięcia] stene jako adwokat Wojciecha Ja napisałem że nie lubię Kuby, po to by ktoś sobie nie pomyślał że go lubię skoro go bronię. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak o co mnie chodzi
13:54 [zgłoś do usunięcia] Myrevin cię olewa gdyż jest głęboko sflustrowany sytuacją polityczną, co oczywiście doskonale rozumiemy Musisz uzbroić się w cierpliwość i przeczekać do jesieni, kiedy do PiS odniesie spektakularny sukces wyborczy i powywiesza peowskich zdrajców na latarniach, ich łby i krew wiadomo co, wtedy Myrkowi wróci humor oraz hóć reszta to tysz ja, co widac po bledach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:08 Myrevin Nie wszyscy muszą wiedzieć, ale jednak osobnik ten uchodzi, czy raczej kreuje się bądź jest kreowany, na jednostkę inteligentną, cośkolwiek wiedzącą o świecie. Z przymusu nawet czyta książki W.C. Ponadto, zaprasza do programu człowieka, którego wizytówką jest metalowy kubełek z yerba mate. I gdyby Kupa była mądra, przygotowałaby się do programu i dowiedziała się co to jest za kubełek, co to jest bombilla i z czym to się je. W związku z powyższym, również moim zdaniem jest to obciach i ośmieszanie się. a chamstwo...cóż, jego znak firmowy, kultury za grosz... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zwiazku harcerstwa
On był. jak wielbiciel moze tak obscesowo traktowac celebryte, skoro sam nie wie jak to jest byc na swieczniku i sie na nim utrzymac :( a Kuba, wie, i ja Go rozumiec :( a Myrevin znow zwiał ucieczka to nie metoda na głoda jakim jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w pracy więc nie mogę siedzieć i czytać cały czas. :P Co do Wojewódzkiego, nie musi się kreować, jest inteligentny, ale to mu nie przeszkadza być chamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam wszystkich
I rocznica Katastrofy Smoleńskiej Zapraszamy wszystkich na warszawskie obchody niepaństwowe Społecznego Komitetu Obchodów Pierwszej Rocznicy Katastrofy w Smoleńsku. Sobota: 9.04.2011 Godz. 18.00-20.00 demonstracja pod ambasadą Fed. Rosyjskiej Ul. Belwederska 9 Niedziela: 10.04.2011 Godz. 8.00 Msza św. Kościół Sem. Ul. Krakowskie Przedm. 52/54 Godz. 8.41 Pałac Prez. Spotkanie w godzinie katastrofy Godz. 12.00 Pałac Prez. Modlitwa Anioł Pański Godz. 15.30 PKiN spod Sali Kongresowej przemarsz do: Godz. 15.50 Pałac Prezydencki Godz. 16.00 Plac Zamkowy Godz. 16.00 Plac Zamkowy koncert ku czci ofiar katastrofy Godz. 19.00 Katedra św. Jana, po mszy Marsz Pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demonstracja pod ambasadą
rosyjską została nawet wymieniona przez Metro- a więc ma poparcie praktycznie wszystkich. Nie tylko PiS-u- bo mataczenie Rosjan i przemilczanie niewygodnych dla nich faktów- skrytykował nawet Tusk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 15:51 w zwiazku harcerstwa On był. jak wielbiciel moze tak obscesowo traktowac celebryte" obCesowo :o tak wiem, zapewne była to literówka... p.s. buahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 16:08 Myrevin Co do Wojewódzkiego, nie musi się kreować, jest inteligentny" nie wiem czy jest, nie znam osobiście na szczęście, niewątpliwie ma gadane, ma nawet (niekiedy) cięte riposty (bez czytania z kartki), czasem trafne, ale równie często jest zaginany jak np. przez Cejrowskiego, kiedy riposta wygląda jakby łysy przyjebał grzywką o kant kuli... albo robi głupią minę i klepnie coś, co jeszcze bardziej go pogrąża, jednak wtedy to sie nazywa, że ma "dystans do siebie", i dla lemingów nadal jest kul i dżezi, a jakże ;) ile w tym inteligencji, a ile wyuczonych tricków, aktorstwa... nie wiem i nie interesuje mnie to, dla mnie jest ścierą, która w normalnym kraju miałaby wyrok i wysoką grzywnę do zapłaty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze, na zakończenie wątku... jest wielokrotnie zaginany przez Cejrowskiego w tym materiale, który poszedł na antenę, natomiast spodziewam się, że momenty najbardziej miażdżące Kupę zostały wycięte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuściłeś się już kryptopedale
? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuściłeś się już kryptopedale
8=======B -----;💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary cię kochał w paszczę?
a to peszek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś tak mam od kilku dni
że odczuwam potrzebę wspominania niektórych ofiar. Władek Stasiak, ilekroć go widziałam w tv, kisiel w majtach :classic_cool: Uroiłam se, że ten facet będzie kiedyś prezydentem. Charyzma, fachura, niespotykany obiektywizm i pewność, zawsze lobbował za rozsądkiem: http://www.youtube.com/watch?v=7rtGX_UewY8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś tak mam od kilku dni
Władek dzień przed wylotem do Katynia: http://www.youtube.com/watch?v=LfdPGHn51pI&feature=related Facet mówi do rzeczy, warto wysłuchać i oddzielić katastrofę smoleńską od prawdy o mordzie katyńskim. Zdroworozsądkowość Stasiaka bardzo mi się podoba. Zupełnie nie pasowała do pisowskiej retoryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sledze co sie dzieje
w zwiazku z obchodami :O tylko dlatego, ze wiele mi umknelo. dzis mialam okazje zobaczyc autentyczne emocje prowadzacych, na zywo wiadomosci. Oni sami, nawet po roku, nie kryja wzruszenia. a ja. zbyt wrazliwa, nieprzystosowana patrze, slucham, czytam i nadal nie ogarniam jak mogło dojsc do tej tragedii. tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prywatna szkoła baletowa mojej ciotki jest na nk. :o Właśnie to przez przypadek odkryłem. :o Chyba mam pretekst by się upić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby nie powinno mnie to dziwić, w zasadzie to nie ciotki wina. :| Chyba wszystkie szkoły tam są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro to powod to
pij, rano ciepła kawka na Ciebie bedzie czekac a znia i ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz zobaczyć imię i nazwisko ciotki na tym portalu.. ( nie mam nic do niego, tylko do większości w tym uczestniczącym.. delikatnie ujmując, nie dla mnie) .. mimo że za nią nie przepadam.. profanuje jej imię. To moja chrzestna, ale takie czasy. Nie jej wina że ma szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×