Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Myrevin niezalo
🖐️))))))) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin niezalo
Oczywiście otulinko, że możesz się nim za opiekować, ja w rewanżu wypielę i podleję Twoja różyczkę, pamiętaj tylko, nie depiluj jej gdyż lubię naturalne loczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiliście z tego topiku
cyrk i w efekcie grubaska iftar tu częściej pisze, niż seksowna i lubiana przez większość otulinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiliście z tego topiku
kto brutalnie zaspokoi mnie analnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miej pretensje do myrevina
to on tu pisze cały czas na orangu i mimo wielu próśb wyrażanych drogą mailową, gęgową, telefoniczną a nawet poprzez wsunięcie listu przez szparę w drzwiach nie ustaje w czynieniu tego szkodliwego dla topa procederu, przez to odeszło wiele wartościowych osób a takie tuzy intelektu jak wawcia, wielbiciel i inni zaglądają tu już tylko sporadycznie, wstydź sie myrevin :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny Lech jest super
bardzo lubię zimnego Lecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myr zostało tobie
coś od wczoraj ? to stawiaj chytrusie, sam chlasz, a innych nie częstujesz wawcia też czeka na zimnego Lecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia jest najmądrzejszy
na świecie, chciałbym być tak mądry jak on :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chciałbym tylko miec
jego małego obwisłego pitolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe Jar co mordę odezwie to
wpadka Kaczyński kpi z fryzury ministra Grabarczyka [Jarosław Kaczyński wyrasta nam na najbardziej znanego stylistę wśród polityków. Nie tak dawno żartował sobie z "kozackiej" fryzury Michała Kamińskiego. A ostatnio na łamach Newsweeka wypowiedział się na temat fryzury szefa resortu infrastruktury Cezarego Grabarczyka. - Nie ukrywam, najbardziej zastanowiła jego nowa kreacja. Ta głowa ostrzyżona. To wygląda dość uderzająco, to mi przypomina takie ukraińskie obyczaje, można powiedzieć kozackie - tak na jednej z konferencji prasowych szef PiS skomentował ogolonego na łyso Kamińskiego. Teraz, w jednym z wywiadów, Kaczyński zwrócił uwagę na to, że szef resortu infrastruktury Cezary Grabarczyk stosuje na włosy brylantynę, co "rozbawiło" szefa PiS. - Trochę mnie bawią mężczyźni, którzy sobie brylantynują włosy - ocenił Kaczyński. I tutaj były premier wykazał się znajomością trendów fryzjerskich. Brylantyna do pielęgnacji włosów popularna była... przed wojną. Dziś, jak twierdzą znani styliści fryzur, kompletnie już wyszła z mody.] Może najwyższy czas, żeby Jarkacz zrobił porzadek ze swymi zepsutymi zębami, wyczyścił swoje buty i zawiązał sznurowadła, zapinał marynarkę i pomyslał o kuracji odchudzającej ... to tak tylko na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela niezalo
w playu była awaria i nie mogłam pisać eskuf, do tej pory jestem rozstrzęsiona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to mota chłopoki
zimnego Lecha, na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniek niezalo
kto mi doładuje kąto w tak-taku? w zamian podyszę do słuchawki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel niezalo
No, Heniek, chłopaku, idzie esek doładowujący :classic_cool: Tylko żeby mi było tak samo dobrze jak ostatnio :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.tinyurl.pl/?tTUXPspF I fragment.. :D { Rachmistrz za wypełnienie formularza dostaje 10 zł, przepyta 450 osób. Prawie 18-tysięczna armia ludzi to koszt ponad 80 mln zł. Do tego jeszcze obsługa, system i koszty wyposażenia rachmistrzów. - Każdy z nich dostał już smartfona HTC T7373, który łączy funkcje komórki i komputera kieszonkowego - wyjaśnia Wioletta Zwara z Bydgoskiego Biura Spisowego. Każdy telefon kosztuje ponad 1500 zł . } Ciekawe kto wziął w łapę od HTC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela niezalo
ja za doładowanie :classic_cool: prześlę memeska moich tzytzorkuf :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy z nich dostał już telefon? 18 000 osób? 27 mln zł za same telefony? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniek niezalo
zniekształcać głoskę errrrrrrrrrrr, tak jak lubisz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywalec niezalo
dzięx, hela, ufffff, no jest na co popatrzeć, tak jak prosiłaś przesyłam zdjęcie moich naprężonych spodni oraz kolejny kod na 5zł w oczekiwaniu na resztę foci twojego słitciałka 👄 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin niezalo
Bywalec, kopsnij te foty bo tez mam ochotę na solidny ruch w spodniach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela niezalo
och jak ja was lofciam guptaski ❤️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniek niezalo
wielbiciel, jak on dochodzi... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stworzył pan bóg świat, spojrzał nań z góry i się zachwycił. Drugiego dnia stworzył zwierzęta. -Ale piękne - pomyślał. Trzeciego dnia stworzył mężczyznę i przez dwa dni nie mógł wyjść z podziwu dla jego urody. Piątego dnia stworzył kobietę, spojrzał na nią, pomyślał trochę i mówi: -Ty to się będziesz musiała malować. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela niezalo
myr, na święta mogę pomalować ci jajeczka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar niezalogo
jajeczka wszelkie są moje lubię gładziutkie, wygolone :) mniam, mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela niezalo
spadaj ruda wywłoko, jajeczka myrka są mojusi 👄 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn usiadł w samolocie obok małej dziewczynki. Shatyn zagadał do dziewczynki czy ma ochotę trochę z nim porozmawiać. Dziewczynka zamknęła spokojnie książkę którą czytała i powiedziała: - Ok. Bardzo chętnie. Więc o czym będziemy rozmawiać? Shatyn na to : - Może o logistyce? - OK - odpowiedziała - to bardzo interesujący temat. Mam jednak pytanie: Jak to się dzieje że koń, krowa i jeleń jedzą to samo, czyli trawę. Jeleń wydala małe suche kuleczki, krowa duże, płaskie, rzadkie placki, a koń wysuszone klumpy. Może potrafi mi Pan wytłumaczyć co jest tego przyczyną? - Nie mam pojęcia - odpowiedział Shatyn po chwili zastanowienia. Na to dziewczynka: - Czy czuje się Pan zatem naprawdę wystarczająco kompetentny by rozmawiać o logistyce skoro temat zwykłego gówna przekracza pańskie możliwości? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×