Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość rodziny ofiar katastrofy
w tym pani Racewicz chcą znać przyczynę katastrofy i mają do tego prawo, pogódź się z tym. Nie podoba się, proszę się odciąć od mediów i ruszyć dupę na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladalam dzis i sluchalam
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladalam dzis i sluchalam
to do tego zakuc :D wolno mi ogladac, sluchac, czytac i interpretowac jak chce :P w milczeniu i z nalezna czcia obejrzałam wczoraj dokument, o takim wlasnie tytule, ale dla bbs i innych stacji, powstal drugi film :) z wiadomo jakimi osobistosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakieś wstrząsające refleksje
po obejrzeniu filmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladalam dzis i sluchalam
jedna,niekoniecznie wstrzasajaca ale prawdziwa, sama sie nasuwa. nie dziele sie emocjami. chyba to łatwo zauwazyc. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaproszenie:
I rocznica Katastrofy Smoleńskiej Zapraszamy wszystkich na warszawskie obchody niepaństwowe Społecznego Komitetu Obchodów Pierwszej Rocznicy Obchodów Katastrofy w Smoleńsku. Sobota: 9.04.2011 Godz. 18.00-20.00 demonstracja pod ambasadą Fed. Rosyjskiej Ul. Belwederska 9 Niedziela: 10.04.2011 Godz. 8.00 Msza św. Kościół Sem. Ul. Krakowskie Przedm. 52/54 Godz. 8.41 Pałac Prez. Spotkanie w godzinie katastrofy Godz. 12.00 Pałac Prez. Modlitwa Anioł Pański Godz. 15.30 PKiN spod Sali Kongresowej przemarsz do: Godz. 15.50 Pałac Prezydencki Godz. 16.00 Plac Zamkowy Godz. 16.00 Plac Zamkowy koncert ku czci ofiar katastrofy Godz. 19.00 Katedra św. Jana, po mszy Marsz Pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaproszenie:
I rocznica Katastrofy Smoleńskiej Zapraszamy wszystkich na warszawskie obchody niepaństwowe Społecznego Komitetu Obchodów Pierwszej Rocznicy Katastrofy w Smoleńsku. Sobota: 9.04.2011 Godz. 18.00-20.00 demonstracja pod ambasadą Fed. Rosyjskiej Ul. Belwederska 9 Niedziela: 10.04.2011 Godz. 8.00 Msza św. Kościół Sem. Ul. Krakowskie Przedm. 52/54 Godz. 8.41 Pałac Prez. Spotkanie w godzinie katastrofy Godz. 12.00 Pałac Prez. Modlitwa Anioł Pański Godz. 15.30 PKiN spod Sali Kongresowej przemarsz do: Godz. 15.50 Pałac Prezydencki Godz. 16.00 Plac Zamkowy Godz. 16.00 Plac Zamkowy koncert ku czci ofiar katastrofy Godz. 19.00 Katedra św. Jana, po mszy Marsz Pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladalam dzis i sluchalam
:D az sie nadziwic nie potrafie, ze jednak ktos mnie czyta :classic_cool: a ze zarowno forma tresci jak i skladu u mnie lezy :P prosze o mniejszom wnikliwosc w słowo przeze mnie pisane. zakłóć :classic_cool: na temat felg tez mam nic do powiedzenia :P jestem w muzeum, wlasnie Gronkowiec odsłania tablice :P Miłego wietrznego popoludnia. wystawie sie bardziej, a noz cos od Kogos madrzejszego do mojej pustej przywieje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladalam dzis i sluchalam
nie 😠 sie tak bo Ci rzyłka penkie i bedziesz miec problem a noz i jusz!!! a kysz, skoro moja dyslekcja Cie razi :O :D jeszcze raz sie odniesies do moejgo wpisu a 😡 i nie wyjde z kafe do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleszanka jest dyslektyczkom
i w dodatkó jedzie na cienszkich lekach niesiołoskich :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladalam dzis i sluchalam
a ja nie💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obydwaj siebie warci
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obydwaj siebie warci
chociaż nie miałabym nic przeciwko aby cejrowski zrobił mi masaż pletzkuf bosymi stupkami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgoda Z TYM WARCI
jednego- Komuchowski I Tuskowski jedna marnizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obydwaj siebie warci
ja w rewanzu, trzymajac sie zyrandola, wdeptywalabym, udeptywałabym ciałko Wojtusia ach te jego bose, schodzone stopy, mja tyle odeciskof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obydwaj siebie warci
jaka marnizna 😠 Wojtus rzucił paszportem i zrzekal sie obywatelstwa, chial migrowac na ament do alekiej Argentyny, zeby zyc pez Vatóf i podatkof wszechobecnych nam i panujacych bez zmiłuj sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obydwaj siebie warci
? Byłam w krainie reniferow, tam czułam sie najlepiej ale...sama sie tam nie wybiore a Myrevin mnie olewa. co tam polityka, uczucia sie licza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin cię olewa
gdyż jest głęboko sflustrowany sytuacją polityczną, co oczywiście doskonale rozumiemy :classic_cool: Musisz uzbroić się w cierpliwość i przeczekać do jesieni, kiedy do PiS odniesie spektakularny sukces wyborczy i powywiesza peowskich zdrajców na latarniach, ich łby i krew wiadomo co, wtedy Myrkowi wróci humor oraz hóć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzalamm
widzieliscie? no nie moge, ale Kuba sie osmieszyl z herbata na samym wstepie,jaki wstyd:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodajmy, że pis po wygranych
wyborach oczyści kraj z podejrzanego elementu etnicznego i przywróci ojczyznę białym heteroseksualnym katolikom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, tak, Heniuś
będziesz pierwszy do odstrzału, dopilnujemy tego, byś wrócił do swojej prawdziwej ojczyzny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie wszedłem na
stronę sejmu i widzę, że myr aplikuje na asystenta społecznego posła macierewicza :classic_cool: a ty hela nie podskikuj bo wyciągniemy jaki tatułaż masz na lewym poślatku i kto ci go dziarał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie gadam ze zdrajcami narodu
którzy w niedzielę jadą na megawkurrweńskę wypasioną imprezę do Michnika :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzalamm
odebralam to tak- Kuba myslal ze on sobie z termosu gotowa herbate nalewa i sie zdziwil ze dostal sam wrzatek hahaha:D a z yerba mate jest tak, ze on w tym kubku przeciez ma liscie wlozone i tylko zalewa wrzatkiem i dopiero wtedy ma herbate hahaha ale polewka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będą wysokogatunkowe
alkohole, dobra muza oraz chętne lasęcje to co mam nie jechać :classic_cool:, adaś sie pytał czy do ciebie też wysłać zaproszenie bo wpadnie kilku topowych kolesi z holyłuda oraz pełen squad mety ale powiedziałem że nie lubisz hałasu i zgiełku i wolisz długie leśne spacery, przeslę pare fot :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×