Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darkanna

Nici hialuronowe

Polecane posty

To do mnie pytanie? Jeśli tak to pisałam juz w kilku listach ze 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko mogę się wtrącić to ceny zależą od preparatu - zazwyczaj te lepszej jakości są droższe. Ważna jest również gęstość preparatu czyli tzw. usieciowanie - przykładowo inny jest preparat na powieki, do mezoterapii inny do konturowania owalu twarzy i powiększania ust - jest dużo zmiennych. Poandto ważna jest ilość preparatu - 2500 zł myślę że kosztował preparat firmy Juvederm - 2 ml? jest to dobry preparat, który będzie się długo utrztymywał. Polaaa34 a może idź do lekarki i porównajcie zdjęcia? Czasem tak się przyzwyczajamy, że zapominamy jak wyglądaliśmy wcześniej? Ja bynajmniej tak mam przy ustach, natomiast mój lekarz potrafi mi powiedzieć, że przesadzam i większych nie będzie ;-) Liczę, że uda Ci się znaleźć świetne rozwiązanie z Twoja lekarką. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Witam.. Fajnie,że można poczytać wirtualnie wprawdzie,ale od konkretnych osób,które już poddały się zabiegowi nici hialuronowych i są zadowolone z efektów.Wybieram się za miesiąc do dr.Kruka,chociaż mieszkam w Szczecinie,ale tutaj jest mało lekarzy ,którzy wykonują ten zabieg.Czy któraś z was jest po zabiegu u dr.Kruka i mogłaby się podzielić efaktami zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... do didey
Poczytaj sobie temat "acculift - worki pod oczami" właśnie te zabiegi wykonywał ten pan dr. Wówczas sama zadecydujesz czy zabieg chcesz przeprowadzić u tego pana dr. - warto! Jest jeszcze jeden temat "aceulift - lipoliza III generacji" są też wpisy i wypowiedzi kobiet,które miały zabieg wykonywany u tego pana. W tym temacie było wiele interesujących wpisów,bardzo wymowne wypowiedzi pokrzywdowanych kobiet ale niestety zostały usunięte - mozna tylko pomyśleć sobie,przez kogo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... .. do didey
PS. po myślniku napisałam " - warto" - To znaczy warto przeczytać wpisy które jeszcze pozostały,zanim i one zostaną usunięte.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Widzę,że twoja opinia o tym lekarzu jest akurat negatywna, do czego masz prawo,ale ja nie pytałam o zabieg acculift ,ten zabieg mnie nie interesuje.Pytałam o hydrolift czyli popularnie zwane "nici hialuronowe".Rozumiem,że twoja krtyczna opinia dotyczy wszystkich zabiegów,które ten pan wykonuje?.Nic nie umie zrobić dobrze?Czytałam na forum opinie o nim,same pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velvet_velvet
nici hialuronowe robiłam jakieś 4 miesiące temu we wrocłąwiu, efekt po zabiegu całkiem fajny ale też nie miałam zniszczonej cery bo mam 36 lat. lekarz zrobił mi zabieg 2 ampułkami preparatu juvederm. na początku tzn zaraz po zabiegu byłam lekko opuchnięta co mi sie podobało :-) ale po kilku dniach opuchlizna zeszła i byłam już trochę mniej zadowolona. byłam u lekarza na kontroli po 2 tyg od zabiegu i powiedział mi, że na pełen efekt trzeba poczekać nawet 2-3 miesiące bo wokół tych nici musi utworzyć sie własny kolagen, czy jakoś tak - i to prawda najlepsze efekty są tak po 2 miesiącach od zabieg, teraz jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Dzięki za informacje.Super,że jesteś zadowolona.36 lat,kiedy to było:). W twoim wieku jeszcze nie myślalam o tego typu zabiegach,ale przecież każda z nas wygląda inaczej i fajnie,że dzisiejsza medycyna estetyczna daje nam takie możliwości,a ostateczna decyzja zawsze należy do nas: robić czy nie.Czytałam ,że przy cienkiej skórze(a taką mam) efekt nici będzie widoczny i tego się trzymam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do,do... didey
No cóż,masz prawo mieć inne zdanie. A propo tych pozytywnych wpisów,jakże lukrowanych i w samych ochach i achach - no,cóż ja w nie nie wierzę i tyle - czysta,pochlebna reklama. Nie chciałam burzyć twojego porządku i jeśli uważasz,że tam akurat otrzymasz to,co szukasz to,uwierz mi z całego serca życzę Ci powodzenia.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iv41
Witam. Zabieg robiłam równo rok temu w Dąbrowie G. Efekt rewelacyjny. Po zabiegu żadnych śladów - spotkałam się od razu z koleżanką i nic nie zauważyła. Zaraz po zabiegu owal twarzy podniesiony, po kilku tygodniach ślicznie zarysowane kości policzkowe - jak u młodej dziewczyny.. Rewelacja. Można tym korygować drobne mankamenty - np. asymetrię twarzy. Polecam, zamiast wszystkich drogich laserów świata - efekt murowany za mniejsze pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
do IV41: Czy tak jak w nicu ,masz 41 lat?Fajnie,że jesteś zadowolona:).Zastanawiam się tylko czy efekt twojego zabiegu nie jest też związany z twoim młodym wiekiem.41 lat to nie to co 51-ja tyle mam.10 lat różnicy to duży upływ czasu.Mam nadzieję,że też będę tak zadowolona jak ty.Jadę na zabieg w czerwcu i na pewno napiszę na tym forum zarówno o samym zabiegu jak i lekarzu,który go będzie wykonywał.Zbieram jeszcze kasę.Obiecał,że laserem skutecznie usunie mi zamrszczki palacza.Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.Zrobię zdjęcia: przed i po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikulka 001
Dziewczyny może któraś wie czy po 10 tygodniach po zabiegu 'nici hialuronowe' moge poddać sie zabiegowi faceliftingu (przeszczep tkanki tłuszczowej na twarz).Dziękuję.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikulka 001
Panawiam prośbę! Czy nie zagląda tu Sandrine.:)! , gdyż pewnie znałaby odpowiedź na to pytanie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj dużo mamy pracy, ale już jestem ;-) Zatem odnośnie faceliftingu to czy to nie jest za dużo? Najpierw nitki. teraz tłuszcz. Ciężko mi się wypowiadać jak kogoś nie widać, ale według mojego skromnego zdania nie wolno przesadzać - chyba, że chce się ktoś mocno napompować i mieć klocki w policzkach jak to często mówię ;/ A dlaczego ma być wykonany facelufting? Nitki nie zadziałała? Czy będzie on wykonywany w innym miejscu? I dlaczego taka zmiana z metodami? Ponadto przy przeszczepach tłuszczu należy pamiętać, iż zabieg należy powtarzać, a po 2 nigdy nie mamy pewności czy podczas ewentualnego tycia nie będzie się on rozrastał w dziwny niekontrolowany sposób... Ale oczywiście specjalista na konsultacji powinien wszystko Wam wyjaśnić ;-) Ja osobiście jestem wielbicielką kwasu hialuronowego. Aha... 16 czerwca o 16 będziemy robić pokaz z użyciem kwasu hialuronowego, także mam nadzieję, że wówczas modelki wyrażą zgodę na publikację zdjęć. Oczywiście jak ktoś ma ochotę przyjechać to zapraszamy ;-D więcej info doślę, jak zrobię plakaty i wpis na FB i stronie www ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikulka 001
Dziękuję Sandrine.;) Ale jeśli chodzi o zabieg przeszczepu własnego tłuszczu to,nie mam wyjścia. NIci nie zadziałały a już leci trzeci miesiąc i nawet nic nie drgnęło,a ja mam zapadnięte policzki wychudzoną twarz. Mam tylko obawy czy nici + tłuszcz nie kolidują z sobą,bo jednak było nie było ale coś tam w mojej twarzy pozostanie z nici hialuronowych i może tkwić do kilkunastu miesięcy zanim się całkowicie nie wchłonie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie.. chociaż zależy jakim preparatem i ile tego miałaś robione - w znaczeniu objętości. Kwas hialuronowy ma to do siebie, że efekty są zależne od ilości wstrzykniętego preparatu, jego usieciowania, sposobu podania i oczywiście tego z jakim problemem mamy do czynenia. A tak w ogóle jakie zdanie ma lekarz, który będzie wykonywał lipolifting? Nie widzi przeciwwskazań? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1111
Witam.Jestem bardzo zainteresowana tym zabiegiem.Czy może ktoraś z obecnych tu Pań polecić aufanego lekarza z Warszawy?Będe wdzięczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do, ewelka1111
A jakim zabiegiem jesteś zainteresowana? z twojego postu nic nie wynika o jaki zabieg chodzi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1111
Dziękuję za odzew.Chciała bym sobie zrobić nici hialuronowe-hydralift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! :)Czy orientujecie się może ...jaki lekarz przeprowadza zabieg nici hialuronowych w Bydgoszczy lub okolicach? Oczywiście chodzi mi o namiary na sprawdzonego lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulla44
Czy któraś z dziewczyn robiła nici u Pani Moniki Lelonkiewicz? Mam zamiar się tam wybrać jestem z Wrocławia . Ciekawi mnie cena zabiegu i wynik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ulla44 Witam, ja robiłam nici u Pani Doktor ( już dwa razy ). Absolutny profesjonalizm . Polecam . Jeżeli chodzi o cenę to, zależy od ilości preparatu który będzie potrzebny . Cena ze strony www razy ilość ampułek . Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulla44
do Eor Dziękuję bardzo . A czy mozesz zdradzic ile ty ampułek potrzebowałaś? J a mam 45 lat i wygladam nieżle , ale zaczynają mi się robić słynne chomiczki...:(( bardzo postarzają. Boję się jednak efektu wyszczuplenia bo mam dość szczupłą twarz. czy sama konsultacja też coś kosztuje u pani doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulla44
do Eor zdążyłam w międzyczasie poczytać wszystkie Twoje wypowiedzi. Myślałam o zabiegu sculptra, ale przeraziły mnie opinie o tych kulkach! to jakiś dramat. Może faktycznie ważne jest przygotowanie preparatu, ale do końca nie wiadomo czy to własnie to, a nie np. alergia lub osobnicze zachowanie organizmu na preparat. może w moim przypadku lepsza byłaby woluma? czy robiłas ją we Wrocławiu? No i jak z tą konsultacją , bo nie mam za dużo kasy:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Krakowa , więc nie jeździłam na konsultacje , tylko prosto na zabieg . U mnie za pierwszym razem były trzy ampułki ,a za drugim dwie . Dodam,że ten drugi raz był po zabiegu sculptry ,kiedy skóra była w lepszej kondycji. Co do kulek , to ja nie miałam (no może jedną malutką na brodzie , którą p.doktor rozpuściła) ,a przyznam że z tym masowaniem "po zabiegu " bywało różnie . Sculptrę robiłam w Gliwicach . Myślę,że Pani Doktor doradzi Ci co lepiej zadziała na Twojej buzi i w zależności od tego zaaplikuje albo sculptrę,albo nici . Koszty są podobne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulla44
Bardzo Ci dziękuje. Mam możliwości finansowe by jednorazowo zrobic tylko jeden typ zabiegu , więc nie chcę popełnic błędu. To co tu wypisują niektóre kobiety, jest okropne. Zamiast satysfakcji, żal , stracone pieniądze i oczekiwanie na zejście działania preparatu. Nie wiem jak bym się poczula. I co powiedziałby mąż , który w okularach uważa mnie za miss świata i nie może zrozumieć parcia na te dziwne i bolesne eksperymenty....:)) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym nici robiła u dr Lelonkiewicz we Wrocławiu, Schpriger w Lublinie lub dr Kruka w Poznaniu- słyszałam, że oni opisali taki artykuł w medycznej prasie. Dr Lelonkiewicz je opatentowała. Długo szukałam kogoś w ogole od powiekszania, a w moim wieku ujedrniania ust- jestem spod Poznania i od lat korzystam z ustług dr Adama Kruka, uważam, że to najlepszy chirurg plastyczny w Poznaniu. Pół roku temu miałam podciagane nićmi policzki i przyczepiane skronie we włosy. Pan doktor zuzył 2 ml Restylany Parlane i wydałam 2 500złotych. wciąż jestem zadowolona z efektu. Wypowiadałam sie na temat ust, bo z po to tutaj sie znalazłam a nici wyszły przypadkowo, ze strony internetowej. Polecam gorąco-bez żadnej reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie zastosowania nitek hialuronowych w przypadku pojawiania się "chomiczków" to często same nittki ciągnięte są nie w kierunku kości policzkowych, a w kierunku ucha bądź żuchwy. Jest wiele technik, które tworząc stelażyk ładnie trzymają skórę nie dając tym samym wrażenia wklęsłych policzków. U nas aktualnie 2 ml preparatu Juvederm Ultra to koszt 1 800 zł - więcej http://www.botokspoznan.pl/sub,pl,promocje.html Okolice Poznania - Plewiska ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipka 3 , sandrine
No właśnie chodzi mi o te policzki wklęsłe. Mam szczupłą twarz i policzki lekko zapadniete. Nie chcę nićmi spotęgować tego wrażenia. Pójdę na konsultację do dr. Lelonkiewicz i mam nadzieję dowiedzieć się co będzie najlepsze A jeszcze chcę spytać o te skronie , bo nad oczami , na czole najbardziej marszczy mi się skóra. jak to się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×