Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ...Lady...

cera

Polecane posty

Gość ...Lady...

Mam dość spore problemy z cerą.Najpierw stosowałam zele Differin i Davercin, a teraz epiduo i clindacne. Efektów brak. Wizytę mam dopiero za miesiąc, a dalej mam duży trądzik. Czy nie wiecie czy są moze jakieś silniejsze leki np. doustne?Czy jest mozliwość dostania jakiegoś mocnego leku...?Chciałabym się tego pozbyć ale jak mi lekarka dalej będzie przepisywać kolejne maści jak jakiemuś królikowi doświadczalnemu to chyba zwariuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuleczkaa
a jaki masz rodzaj trądziku? jak Ci kremy nie pomagaja, to moze kuracja hormonalna?moze sprobuj z tym kosmetycznie powalczyć? w salonach maja rózne takie maszyny, sa podobno skuteczne i naprawde daja rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Lady...
zwykły trądzik młodzieńczy nie chcę próbować jakiś cud kosmetyków i oczyszczeń twarzy ... chcę się wyleczyć farmakologicznie. Jest może możliwość jakiegoś antybiotyku doustnego? Myślicie, że lekarz może przepisać mi coś takiego? Dodam, ze mam 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junka5

O swoją skórę trzeba dbać i także jest konieczne wybranie dobrych kosmetyków. Nawet te, których się używa na co dzień muszą mieć dobry skład i pielęgnować skórę. Aromatyczna kąpiel vital HB to dla mnie świetny płyn do kąpieli, który nie podrażnia skóry, a ma właściwości natłuszczające i dzięki temu skóra nie jest wysuszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Myślę, że rewelacyjne efekty będą dzięki używaniu regularnie dermokosmetyków. Ja polecam od siebie NovaClear - bardzo fajne, są różne serie - zależy do jakiej cery, ale efekty są niebywałe, cera idealnie wypielęgnowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olika

Ja również z cerą trądzikową borykam się od długiego czasu. Od dwóch miesięcy zaobserwowałam u siebie dużą poprawę. Stosuję naturalny krem wegański CBD Cannabidiol Bielendy nawilżająco-detoksykujący. Wydaje mi się, że ten skład nie zapycha cery a odżywia ją od wewnątrz. Tak czy siak moa cera jest teraz naprawdę w świetnym stanie. Zaczęłam chodzić nawet na basen. Wcześniej wstydziłam się pokazać z twarzą całą w wypryskach bez make upu, teraz nie mam już aż takiego problemu z cerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola
Dnia 6.10.2019 o 10:01, Gość Annkana napisał:

Myślę, że rewelacyjne efekty będą dzięki używaniu regularnie dermokosmetyków. Ja polecam od siebie NovaClear - bardzo fajne, są różne serie - zależy do jakiej cery, ale efekty są niebywałe, cera idealnie wypielęgnowana.

A gdzie można kupić te kosmetyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam iść z problemem trądziku do dermatologa. Ja właśnie kończę kurację Axotretem- zalecony przez lekarza. Gdyby nie ta kuracja w życiu nie wyleczyłabym się z trądziku.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×