Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Ja już w domku i po obiadku. Przestało padać, trochę się przejaśnia, oby na południu było spoko. No to tak dla relaksu mój licznik Nie palę już 245 dni (+ 04g59m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 7356. Będę żyć dłużej o 56 dni (+ 04g38m40s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2942,49 zł! Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani , może wiecie co się dzieje z kachną11, Jakoś mi dziewczę zamilkło. Regres ty już chyba zaczełeś rehabilitację ? GraceR. fajnie, że się trzymasz i życzę zdrówka. Złośliwiec, to chyba na działce sie poci? i nie ma siły nas odwiedzić. Dziś w pracy był horror, taka jedna mnie zbluzgała, że ona sobie ni życzy żebym zwracała uwagę, że pali, jak mi nie pasuje to mogę nie wąchać. Pier....a narkomanka. No ale my nie palimy 🌻 my pachniemy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika--> u mnie miesięczny karnet na siłownię kosztuje 50 zł, bez ograniczenia godzinowo-dniowego. Dziś nabędę ten karnet i sponiewieram się fizycznie i nastrój się poprawi. Ciężko, gdy ktoś, wobec kogo jest się lojalnym okazuje się nie końca wartym tej lojalności... Ale dam radę, dzięki Wam i dzięki temu, że wiem, że tak naprawdę, to wszystko jest w głowie :) PS. Wracając z pracy muszę podjechać na pocztę odebrać przesyłkę z sukienką - to też poprawi mi humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no cześć Siedzę w domku pogoda taka sobie śpiąca. Mąż w szpitalu :D zdecydował się na leczenie co bardzo mnie cieszy. Więc kochani 9 tygodni wolna chata, robimy impreze :D zapraszam . Jeśli chodzi o palenie a raczej nie palenie trzymam się dzielnie choć czasami mam wrażenie że jestem z tym zupełnie sama, trzymam się tego wspomnienia że jak paliłam to kładłam się i budziłam z bólem głowy, i ten cuchnący kapeć w buzi. Przesłuchalam audio booka alanna carra teraz jestem na etapie czytania jego książki co bardzo pomaga mi rozwiać wszelkie wątpliwości jakie mam na temat powrotu do palenia. Nie odzywam się za często na tym topiku bo czasami brak mi sił, nie chce pokazywać swojego oblicza jako załza. Więc cierpie w milczeniu. Paulina proszę bardzo🌻 jakby jeszcze ktoś chciał audio booka to piszcie bede wysyłać na maila :D Mamuśka dziękuje za ciepłe słowa 🌻 kachna nasza malutka walczy z nałogiem, układa swoje sprawy i nabiera sił na ponowną walkę ze śmierdzielem, A ta sytuacją jaką miałaś w pracy się nie przejmuj wszyscy wiedzą że każdy palacz szuka wytłumaczenia na swoj nałóg i przyjmuje postawę obronną wyżywając się na niepalących, wiedzą bowiem że źle robią i że papierosy nie dają im szczęścia jednak przekonani są o tym że nie są na tyle silni by się pozbyć tego świństwa z życia, dlatego też z zazdrości wyżywają się na nie palących. :D to my jesteśmy górą a nie jakiś żałosny palacz :D Basiu tobie również dziękuje 👄 monamas wychodzisz za mąż? lorika trzymaj się dzielnie i walcz z zazdrością 👄 całuski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 2dni i (+ 15g50m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 73 Będę żyć dłużej o (+ 06g05m40s)! Zaoszczędzone pieniądze: 40,15 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska 44 i Basiek1, sliczne dzieki za pamiec i wsparcie :) Jakos to bedzie, tyle, ze rozumiecie, ze nie mam teraz energii do odzywania sie na watku. Ale podczytuje i kibicuje. No, i sama pachne :) Chociazby po to, zeby sobie jeszcze bardziej zdrowia nie rozwalac. I zaoszczedzic co nieco na ciezsze byc moze czasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) woda opada,idzie ku lepszemu :) juz czesc drog jest przejezdna ale niektore dzielnice nadal pod woda buuu żabka----- widze ze masz licznik,wyslij mi instalke,mialam format twardziela i wszystko poszlo furt ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tamten co mialam byl fajny ;/ i mi przepadl ;/ no nic ide spac,dobrej nocy i dziekuje żabka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka i znów i przesyłam:) Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za tych co tego potrzebują:) Dobrej nocy kochani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch321
Kochani, piszę do Was ze szpitala. Leżę na pulmonologii. Cierpię okropnie. Mialam ostrą niewydolność oddechową. Pierwsze pytanie jakie zadał mi lekarz na izbie przyjęć to było oczywiście pytanie o to czy palę. To zdanie kieruję do wszystkich wahających się: kochani rzućcie to gówno, cierpienie związane z rzucaniem jest niczym w porównaniu do cierpienia jakie jest następstwem palenia!!!!!!!!!!!!!! Jestem obolała, pokłuta i przygnębiona ale nie palę, lekarz powiedział mi, że jeśli wrócę do nałogu to skrócę sobie życie o połowę, daje do myślenia. Teraz czekam na wyniki, na razie mam jeden-spirometria wyszła fatalnie, mam obkurczony praktycznie cały układ oddechowy, ale nie będę Wam już przynudzać... Kochani pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani dziekuje ze dopytujecie o mnie , tak mam problemy w domu nie mogłam zniesc juz dłuzej tego napiecia i wyzywania sie na dzieciach i zapaliłam i pale i czuje sie okropnie połykam tabletki przeciw bulowe bo jak zaczełam palic to odrazu rozbolała mnie głowa i praktycznie boli mnie co dzien a o chgrypie juz nie wspomnne jaką mam co rano to jest okropne gdybym miała jakes wsparcie w domu a nie zycie w ciągłym napieciu i w stresie to moze by było mi lżej ale poukładam troche swoje sprawy i postaram sie do was wrócic :( P.Sczytam was co dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witch trzymam za ciebie bardzo mocno kciuki. Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia:D JESTESMY Z TOBA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów leje i to jeszcze jak, horror. witch321 pozdrawiam i życzę dużżżżżżżżżżżżżżżżżżżo zdrówka, ja nie byłam na oddziale pulmonologicznym l, ale za to na paliatywnym - wiecie co to jest szok widzieć jak ludzie cierpią\ i w cierpieniu odchodzą. Przez prawie 2 tygodnie dzień w dzień odwiedzałam tam członka mojej rodziny jeszcze dziś się kręci łezka w oku ... Więc moi drodzy nie palcie , kachna11 wracaj bo warto być tu warto poprostu być wolnym człowiekiem. Za oknem deszcz, deszcz, deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie pada ale jest zachmurzone. Macie racje nie palić warto. Ja też wszystkich do tego namawiam witch321 trzymaj sie ciepło i ciesz się ż ejuż nie palisz. Będzie dobrze trzymam kciuki 🌻🌻 miłego dnia dla Wszystkich i pamiętajcie NIE PALIC to coś pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dałam radę wczoraj i nie zapaliłam :):):) żabka--> nie, nie wychodzę za mąż :) Zbiera mnie chyba jakiś wirus, bo gardło trochę pobolewa i chrypkę mam i pokasłuję, ale zbliża się weekend, więc będę się kurować. Miłego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia witch 321 🌼 dużo zdrówka szybkiego powrotu tu do naszego pachnącego grona czekamy 🖐️ mamuska44 🌼 pachnaca aga 🌼 zabka 🌼 kachna11 🌼 współczuję wiem jak to jest bo kiedyś tez przez to przechodziłem jesteśmy z Tobą tatianya 🌼 wracaj bo nie palić to cos pięknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie jest spokoj nie pada i narazie nie zapowiada sie aby padalo jovik---jak tam u Ciebie bo jestes chyba z opolskiego i tam to co slyszalam to tez nie ciekawie? papierosowa recydywistka----to co piszesz to nie powinnas miec klopotu aby zucic palenie kup se ten tabex i przychodz do nas z nami bedzie lzej ja tez wspomagalam sie tabexem i nie pale ponad dwa miesiace a palilam ponad 35 lat----czekamy na Ciebie 🌻 witch321-🌻----zycze duuuuzo zdrowka wazne ze nie palisz a my czekamy na Ciebie---🌻 kachna----kochana my tu bedziemy czekac a Ty odezwij sie od czasu do czasu 🌻 tatianya---wracaj wracaj 🌻 Milego dnia wszystkim i oczywiscie BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana kochani,mam teraz 2 dni urlopu to chyba wiecej bede :) pora wyprobowac ten licznik od zabki :) musze sie z nim oswoic :) żabka da sie to jakos skopiowac zeby wkleic?? jak ktos jest len i nie chce mu sie przepisywac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek--> Opole się ocaliło, podlało tylko niektóre drogi i pola. Ja mieszkam za Opolem w miejscowości, gdzie nie ma nigdy powodzi. Ale okolice Brzegu, kluczborka Kedzierzyn- Koźle to masakra:( Mam tam wielu znajomych- dzwonie codziennie do nich:( Mąż pracuje w Oławie- pojechał ale nie wiadomo, czy wróci bo zalewają poldery, żeby Wrocław ocalić. fala ma być w Oławie po południu... zobaczymy:( Pozdrawiam i trzymam kciuki za powodzian....modlę się za tych ludzi, bo to tragedia. Dorobek całego życia i znów zaczynac od zera to dla mnie nie do pomyslenia:( Pa....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani dziś dzień zaczął się dobrze, choć ten mały nikotynowy potwór domaga się swojej porcji trucizny. Sadny dzień niestety musisz skopiować sobie kogoś licznik i powpisywać swoje dane innego wyjscia nie ma bo strona ze starym polskim licznikiem nie działa a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wlasnie ;/ ciekawe kto to popsul i po co,na pewno jakis palacz ktoremu zal ze my nie palimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochani źle ze mną :( jestem taka nerwowa ze czasami aż płakać mi się chce. Wszystko co złe oczywiście jest przez to że nie mam papierosów, Wylałam kawe na biurko , oparzyłam się wrzątkiem, mały daje mi w kośc i wydaje mi się ze cały wszechświat jest przeciw mnie :( czytam książkę i próbuje myśleć pozytywnie nawet ją wydrukowałam po to aby mieć w chwilach słabości pod reką ale i tak mi źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×