Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Jestem jestem ale jakąś pustkę w głowie mam. Tyle problemów że szkoda gadać spać nie mogę jak uda mi sie zasnąć o 5 to wtedy jest dobrze. witam wszystkich nowych nie palących. Trzymam za Was kciuki i oferuję swoją pomoc i wsparcie. Regres jak miło że wróciłeś cały i zdrowy . Przyznaj się nam tutaj jak na spowiedzi podrywałeś pielęgniarki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz po spacerku milo bylo wszystko pachnie az milo :D farbowana_lisica---powiem tak ja jestem malenka metr piedziesiat w kapeluszu :D no moj przyjaciel to zeczywiscie wieeelki :D zabka ------witaj zapelnij ta pustke czyms mimo problemow to mam nadzieje ze nie palisz zycze Ci aby ulozylo sie wszystko jak najlepiej❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde znowu zapomnialam Wam podziekowac za propozycje wzgledem mojej tesciowej ktoras z opcji wybiore tylko przemysle jeszcze co by bylo najlepsze:D:D:D:D:D:D:D:D dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaj się nam tutaj jak na spowiedzi podrywałeś pielęgniarki??" żabka z ręką na sercu , nie w głowie były mi amory ;) O to samo pytała mnie moja narzeczona :p hehehehe a pielęgniarki ? no cóż były i miłe i te mniej miłe atrakcyjne i te mniej atrakcyjne :P do wyboru do koloru :D ale generalnie musze przyznać , dbały o mnie oj dbały .... sądny dzień ----> humor mam doskonały tym bardziej ze nie musze gnać jutro do roboty :) witam nowych ludzi :)🖐️ caphirinia przyłączaj sie , a jakże , jest jeden warunek ;) NIE PALIMY !!!! TUTAJ veroniqueee :) 🖐️ Jesli masz mocne postanowienia , to na pewno bedziesz tutaj z nami częściej :D Zycze ci wytrwania w postanowieniach pomysł z kupnem kwiatów dla mamy za 30 zł ( jovik:D ) wprost genialny na poczatek drogi ;) dla bywalców i bywalczyń 🌻🖐️ Dobrej Nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:d:d:d A to było tak mamuśka rzuciła , męczyła się strasznie a Regres napisał tak: Regres rzucasz setny raz bo tak naprawdę nie chcesz rzucić tego świństwa ... moze ten topik ci pomoże ? spróbuj jeszcze raz A następnego dnia tak: Regres mamuśka ja już od dłuzszego czasu trzymam za ciebie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak już przy okazji żebyście wesoło zaczeli nowy tydzień BP - 24 05 2010 1. zlosliwiec >>>>>>>>>1871 BP 2. jovik >>>>>>>>>>>>>1661 BP 3. sadny dzien >>>>>>>>821 BP 4.neri11 >>>>>>>>>>>>> 652 BP 5. bella 1962>>>>>>>>>> 572 BP 6. ojejkujejku >>>>>>>>532 BP 7.Pachnąca aga>>>>>>>>535 BP 8. Madziuchna 04 >>>>>>500 BP 🌻 9. Regres >>>>>>>>>>>>>389 BP 10.Vonk>>>>>>>>>>>>>>>262 BP 11.Jullka 01 >>>>>>>>>>>253 BP 12. mamuska44 >>>>>>>>250 BP 🌻 13. Farbowana_lisica>>>197 BP 14. lorika >>>>>>>>>>>>>133 BP 15. Witch321 >>>>>>>>>>127 BP 16. Grace R >>>>>>>>>>>124 BP 17.kairanka >>>>>>>>>>>>97 BP 18. basiek1 >>>>>>>>>>>>70 BP 🌻 19. Bronka12 >>>>>>>>>64 BP 20. monamas>>>>>>>>>>>25 BP 21. Paulina >>>>>>>>>>>>24 BP 22. żaba >>>>>>>>>>>>>>>7 BP 23 caphirinia>>>>>>>>>>>>3 BP 24.veroniqueee>>>>>>>1 BP Czekamy na: kachna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabo- jestes wielka !!! Dzieki za licznik- tzn. Top Lista BP:D Pozdrawiam serdecznie, ja w pracy:( Ale na cos trzeba zarabiac, na fajki juz niue :D I tym optymistycznym akcentem zasuwam do swoich "papierków". Veroniqueee----> będe Twoim Aniołem Stróżem:D Nie palisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również wszystkich witam,u mnie znowu deszcz:( rzygać się chce tą pogodą już:( ja dzisiaj mam wolne i fryzjera odwiedzam na poprawę humoru-mam nadzieję:D Wszystkim pracującym szybkiego dnia życzę;) Regres-leń się ile możesz;) buziole dla wszystkich i do później,papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz lece na uczelnie = chwila prawdy!! Jakoś nie za dobrze się czuję, ale to raczej z głodu, lodówka pusta od wczoraj :D Przynajmnije nie chce mi się palic.. ;) Miłego dnia! dziękuje za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻🖐️ Wczoraj byla u mnie siora palaczka i zaczela narzekac ze ja boli to tamto a ja mowie zuc faje a ona --jak ja tak bardzo lubie palic----a mna az zatelepalo ja chociarz palilam tyle lat to ja nigdy nie mowilam ze je bardzo lubie-----ja poprostu je palilam ----wiecie byl przez chwile taki moment ze patrzylam jak ona sie zaciaga i tak se pomyslalam moze ja bym tak sobie zapalila----oczywiscie ze nie zrobilam tego wytrzymalam :D zabka----jestes super tylko teraz to ja niewiem bo u mnie na liczniku jest 69 dzien :) Pije kawke i zara do pracy milego dnia wszystkim 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny i Chłopaki :) Miłego dzionka wszystkim BP z naszego topiku. 🌼 🌼 🌼 żabka:) jak zwykle super robota 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam 🖐️ :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom po bukieciku kwiatków 🌼 🌼 🌼 :D a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba BP :D zapraszam na kawę i herbatę życzę miłego dnia BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś pięknego tak pachnie ze aż przyjemnie zarzec na te forum :D och jakiś znajomy zapach ,, SIEDEM 🌼 KWIATÓW „ :D zabka 🌼 całkiem się nie dziwie ze mniemasz siły co nie co skrobnąć bo tak się napracowałaś z tą listą BP ze oho !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Basiulka luz poprawiam dziękuje za zwrócenie uwagi jak ktoś jeszcze widzi błąd to proszę pisać poprawimy:D BP - 24 05 2010 1. zlosliwiec >>>>>>>>>1871 BP 2. jovik >>>>>>>>>>>>>1661 BP 3. sadny dzien >>>>>>>>821 BP 4.neri11 >>>>>>>>>>>>> 652 BP 5. bella 1962>>>>>>>>>> 572 BP 6. ojejkujejku >>>>>>>>532 BP 7.Pachnąca aga>>>>>>>>535 BP 8. Madziuchna 04 >>>>>>500 BP🌻 9. Regres >>>>>>>>>>>>>389 BP 10.Vonk>>>>>>>>>>>>>>>262 BP 11.Jullka 01 >>>>>>>>>>>253 BP 12. mamuska44 >>>>>>>>250 BP 🌻 13. Farbowana_lisica>>>197 BP 14. lorika >>>>>>>>>>>>>133 BP 15. Witch321 >>>>>>>>>>127 BP 16. Grace R >>>>>>>>>>>124 BP 17.kairanka >>>>>>>>>>>>97 BP 18. basiek1 >>>>>>>>>>>>69 BP 19. Bronka12 >>>>>>>>>64 BP 20. monamas>>>>>>>>>>>25 BP 21. Paulina >>>>>>>>>>>>24 BP 22. żaba >>>>>>>>>>>>>>>7 BP 23 caphirinia>>>>>>>>>>>>3 BP 24.veroniqueee>>>>>>>1 BP Czekamy na: kachna A u mnie słoneczko wiosna i wszystko cudownie.kwiaty kwitna ptaki spiewaja więc wysyłam Wam trochę promieni słoneczka żeby się uśmiechy na waszych buziach pojawiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec ty to masz I miejsce :) nikt Ci tej pozycji nie odbierze 🌻 ze mną rzeczywiście tak jest ze jak dopada mnie dół to musze sie czyms zająć i mi przechodzi a jeszcze lepiej jak wtedy mogę zrobić coś dla innych wtedy jest ogromna satysfakcja ❤️ Basiek nie luz tylko już mialo byc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka 🌼 zuch dziewczynka złapałem kilka promieni i już u mnie tez świeci słoneczko :D ja tez kiedyś tak mówiłem jak ty bo tak prawdę mówiąc to zazdrościłem tym co mieli już pare latek BP zabka 🌼 żeby tak było można to naprawdę z chęcią bym ci oddal te moje dni BP a żebyś tylko była wolna od śmierdzącego analogu nie myśl sobie ze my nie doceniamy tego co tu dla nas robisz bądź tu co dziennie w tych najcięższych chwilach wyrzucaj z siebie to co Cie najbardziej boli bo to pomaga trzymam kciuki za ciebie i za wszystkich potrzebujących 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ona sie zaciaga i tak se pomyslalam moze ja bym tak sobie zapalila----oczywiscie ze nie zrobilam tego wytrzymalam" basiek wiesz co ? JESTES WIELKA !!! Szacun dla ciebie :D 🌻 🖐️ dla załogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka dobra robota z tą listą dla ciebie 🌻 za poswiecony czas i analize naszych wyników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres--> widać, że się nudzisz w domu na L4:p pisz, pisz.....:D Ku chwale BP:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,nadal BP, choć momentami wracam myślami do chwil z papierosem :) Kilka nerwowych sytuacji przetrwałam, bez papierosa, choć nie bez chęci na zapalenie :) Przecież papieros i tak nie rozwiązałby problemu,prawda? W Katowicach w miarę ciepło, nawet od czasu do czasu wygląda zza chmur słońce,więc jest OK :) Pozdrawiam i miłego popołudnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie po dość długiej nieobecności:) Ciesze się bardzo, że chłopaki wróciły nam do zdrowia :) Regres 😍 Złośliwiec 😍 Wszystkich pachnnących serdecznie pozdrawiam i zabieram sie za czytanie zaległości...🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Żabka, wg moich obliczeń mam dziś 261 dzień, rozumiem że opierasz sie na tym co ja piszę, wiec wychodzi na to, ze gdzieś musiałam się "kiwnąć"..sorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik no nudze sie :) aczkolwie w srode jade do kontroli do szpitala wiec nudzic sie juz nie bede najgorsze jest to ze ani na rowerze ani tym bardziej na basen nie moge isc przez miesiac :O:( zero wysiłku .... chociaz pani doktor o zakazie seksu nic nie wspominała dobre i tyle chociaz ( narzeczona sie cieszy :D ) :P Vonk to gdzie byłas jak cie nie było ? 🌻 :D 261 dni ? wowwwwww Moje gratulacje , oby tak dalej :D monamas , nawet sie nie waż myśleć o zapaleniu :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie niestety tylko na forum.... Wiązało się to z manewrami u mnie w firmie i trudnościami z dostępem do netu w związku z tym... W domu korzystanie z komputera graniczy z cudem, jesli jedyny posiadany egzemplarz znajduje się w pokoju zajmowanym przez nastolatka ;) A jesli uda ci się wywalczyć 10 minut to są one ubarwione dobiegającym z zza pleców jęczeniem: "juuuuuż????..." "no proszę zejdź, całą grę przez ciebie stracę..." Sami rozumiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w Rudzie Śląskiej dzis 3 razy lalo na przemian ze sloncem,ale jak wracalam to sloneczko swiecilo i nawet musialam ciemne okulary ubrac zeby ludzi nie porozjezdzac bo nic nie widzialam :) a wogole to witajcie kochani 🌼 żabula-------dzieki ze liczysz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka dziękuję za 12 miejsce Nie palę już 250 dni (+ 07g39m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 7509. Będę żyć dłużej o 57 dni (+ 08g45m20s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3003,83 zł! Nie mam czasu więc szybka pozdrawiam i spadam. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ijeeeeeee przetrwałam pierwszy dzień! Jakoś zbyt łatwo mi to przyszło.. zdaję sobie sprawę, że nie powinnam aż tak wodzic siebie na pokuszenie, nie powinnam wystawiac swojej niecałkiem silnej woli na próbę, ale siedziałam dzisiaj obok koleżanki, które paliła.. i wcale mi się nie chciało palic!! Nie wiem, może to jeszcze trzyma mnie wstręt do papierochów po piątkowej imprezie.. troszeczkę przesadziłam - z alko i fajkami ;) Ale i tak boję się następnych dni, staram się nie myślec, że nigdy w życiu już nie zapalę, ale - nie palę do końca misiąca, w czerwcu - nie palę do wakacji itd.. Pozdrawiam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk---> nastolatek, hmmmm---> rozumiemy i wspołczujemy:D znam to "wiszenie" na plecach, dlatego zdobyłam sie na krok desperacki- zakupilismy z mężem laptopa:D I bez łaski:P Regres---> sex to samo zdrowie:D to nie wysiłek, to przyjemność:classic_cool: Mam 2 miejsce, ale, ale ... nie zapominajmy o Fionie- Matce Załozycielce. To ona powinna mieć I-sze miejsce honorowe:D Ciekawe, czy ta kobitka pali? Czy rozstała się na zawsze z nalogiem? I Czy wie, ze ten Topik jest nadal bardzo popularny? Powinna tu przyjśc i byc dumna ze swego dzieła!!! Pozdrawiam wszystkich- zaba, nie daj djupy i sie trzymaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niezmiennie pachnąco 🌻 czasu brak ale wpadam się zameldować żabko dzięki za pamięć 🌻 lista wspaniała u mnie rzeczywiście dziś 572 dzień BP 🌻 widzę że wszyscy pachnący i zdrowi po szpitalach i tak trzymać proszę topik kwitnąco i pachnąco a dla wszystkich... słoneczka słoneczka słoneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×