Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

🖐️ Nie palę już 571 dni (+ 02g21m50s). Ilość niewypalonych papierosów: 17132. Będę żyć dłużej o 130 dni (+ 21g02m30s)! Zaoszczędzone pieniądze: 6938,84 zł! Wpdlam by licznik wkleic... Mamuska---🌻🌻dla dzieciątka-- gratulacje...bedzie dobrze zobaczysz.. sister moja---👄👄👄 i ❤️❤️ żaba---👄 za wysilek... zlosliwiec dzieki za pamięc dla Ciebie-- 🌻👄 Baska---3maj tak dalej 👄👄❤️ i 🌻🌻🌻 ja-ka--witaj 🌻🌻 czekałam na ten moment zawsze pamiętasz?i zaparszalam Cie...super że jesteś...ciesze sie bardzo...👄 i dla reszty 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erka333
Witam Żabko jestem, trwam ale trochę na głowie teraz mam i dlatego się nie odezwałam, widzę że mamy pociechy w podobnym wieku, mój fistaszek ma 2, 5 roku :) mamuśka gratuluję małej gwiazdeczki :) Pozdrawiam Wszystkich, dziś dopiero mój czwarty dzień i czuję że łatwo nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani w deszczowy smutny dzień u mnie... lorika---👄 dzięki za powitanie:) u mnie dziś jakoś dzień smutno się zaczął i taki pewnie będzie...aż mi się nawet mówić ,znaczy rozmawiać z nikim nie chce:( mimo wszystko Wam życzę dobrego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochani środowo. SIEDZICIE ? Dziś w nocy urodziła mi się druga wnuczka, przeciwieństwo pierwszej 4.200 żywej wagi 57 długa. Na Imię ma Nicola. Więc mam "bliźniaczki" Nadię i Nicolę. Dziś chyba idę w "tany" Dla moich dziewczynę jestem nadal pachnąca 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe,no to niezła akcja mamuśka:). Gratulacje:)! Dziewczyny, macie jakąś rozpiskę diety dla mnie:)? Chciałabym tak z 5 kilo zrzucić albo 8:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka gratulacje!!!!!!!!:):):):):) Niezła z Ciebie "hurtowniczka" ;) Tak szczerze to chyba niewyobrażalne szczęscie.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska no to podwojne gratujacje :) he he nie no naprawde akcja nie ziemska :) duzo zdrowka dla maluszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakuśka była w lesie rowerkiem i zebrała sobie słoiczek jagód. Będzie na wieczór do lodów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opychaj sie lodami he he opychaj a ja czekam kuzwa na ta wyplate jak na zbawienie zeby ten steper kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slabiutka charyzma żabki
Buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mamuska !!!- ale jesteś szczęściara - tyle dobra na raz !!! ;) 😘 dla wnuczek , i dla Ciebie :) GRATULACJE WIELGACHNE !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie tylko przywitam wieczorową porą :D Dla wszystkich pachnące całusy 😘 złośliwiec odezwij się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia mamuśka 🌼 życzę dużo zdrówka dla wnuczek jesteś szczęściarą podwójna prawdziwą babcią :D żabka 🌼 wszystkich chętnych zapraszam na kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja napije sie kawki złośliwiec pyszna masz dar do robienia kawusi Ja jeszcze dizś i jutro do pracy Kurcze odliczam dni hihi' stawiam dziś Wam torta tak więc częstujcie sie http://www.mm.pl/torty/Album2.htm Miłego dnia mamuśka aj sama radość podwójne szczęście Jesteś szczęściara buziaczki dla Ciebie i wnuczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska--> gratulacje i niech wnusie rosną zdrowo :) Wiecie, że zapomniałam ile już nie palę? Wiem, że coś ok. 3 m-cy, ale nie pamiętam dokładnie. Dla mnie to dobry znak, że w ogóle o tym nie myślę (o papierach znaczy się) i niech tak zostanie :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska---wszystkiego dobrego duuuuzo zdrowka dla malenstw ale Ci sie udalo dwie wnuczki odrazu:) pachnaca aga -------najlepszego torcik pyszny :) zlosliwiec----kawka wysmienita ja zawsze :) monamas ----to i dobrze ze mysli Ci nie karaza wokol smierdzieli tez tak bym chciala :) Milego dnia kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch321
Witam wszystkich Ciekawe czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta. Długo mnie tu nie było. Sporo się u mnie wydarzyło, zmieniło i dzieje się nadal. Jednym słowem nie jest łatwo, ale trzymam się. Nie palę 197 dni i powiem Wam, że bywa czasami cholernie ciężko. Pozdrawiam starych i nowych bywalców topika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa juz pewnie zimna wiec zaparzam nową :D Pachnąca sto lat i duzo radosci i szczescia :* monamas to dobry znak :D:D:D niedługo będzie studniówka witch Pamietamy witaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnaca Aga------------wszystkiego najlepszego z okazji 18 oczywiscie urodzinek,100 lat kochana 😘 😘 😘 witam rowniez pozostala czesc pachnacego grona na czele z żabka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnąca aga 🌼 z okazji 18 urodzin :D 🌼 życzę ci wszystkiego czego tylko sobie zapragniesz :D bo nie palić to coś pięknego :D 🌼 nowe zycie 🌼 nowy świat 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ostatnio odezwal sie dawno nie widziany gość i nie proszony Dlatego mam nadzieje ze nie pozwolimy mu znów na próbę zniszczenia naszego topiku Bo my trzymamy sie razem BP prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie niuestety wakacje dobiegly końca ;( szkoda jestem na odwyku ;) od 1 sierpnia jest fajnie dużo zajęć codziennie kometka troche cwiczeń i postanowiłam w czwartki robić sobie mini głodóki zobaczymy czy to wyjdzie pozdrawiam wszystkich strasznie za wami tęskniłam gratuluje wnuczki mamuśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie przywitam 🖐️ i powiem wam krótko że jutro robię wypad do Łeby na 8 dni :D Mam nadzieje ze pogoda bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga moje kondolencje przyjmij ale jedz wujkowi nie pomozesz jak bedziesz siedziec w chalpie i sie umartwiac,on na pewno chcialby zebys pojechala i odpoczela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×