Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

a ja Wam stawiam torta, serniczek, szampana , drinka częstujcie sie zapraszam bo dziś mija mi i mojemu mężowi 2 lata jak PACHNIEMY dzięki Wam miłego dnia, ja dziś urlopuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca aga---> 2 lata pachniesz👄... Gratuluję Wam🌻 Pozdrawiam i spadam do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeeeeeeeeeeeeeeee ;) SUPER Aguś 🌻🌻 za te 2 lata bez fajki :) Piękny wynik ... Można brać z ciebie przykład że jesli tak naprawde chce sie rzucić palenie to jednak można :D Moje Gratulacje i życzenia następnych lat bez nikotyny BRAWO !!!!!!!! PS.co wam Mikołaj przyniósł pod poduszkę ? :D bo mnie nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś to nie dzięki nam ale to dzieki sobie nie palisz :) a mężowi przybij ode mnie piatkę ze słowami 'TAK TRZYMAJ KOLEGO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, mi Mikołaj też nic nie przyniósł... ale to chyba dlatego, że mieszkam poza Polską i nie ma tu takiego zwyczaju. Piszecie już o świętach, a ja sobie dopiero teraz uprzytomniłam, że będą to moje pierwsze święta BP! :D :D W ogóle o tym nie myślałam, bo stało się dla mnie już dawno oczywiste, że nie palę! :D Madziuchna, fajnie, że jesteś z powrotem i gotowa do walki ze śmierdzielem! :) Dasz radę, zobaczysz! I nie miej poczcia winy, że "nawaliłaś". Wpadka czy upadek - rzecz ludzka. Ważne, by się podnieść i dalej do boju! Pozdrawiam serdecznie wszystkich spod skandynawskich zasp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga👄 za taki wynik!!!:) fajnie,że dostaliście jakieś prezenty....ja też dostałam ,ale nie życzę nikomu takiego prezentu:(dostałam rozwód....i mimo iż powinnam się może cieszyć ,że znów jestem panną do wzięcia to czuję się jakby mi ktoś kamień dodatkowy dołożył....heh...życie.....buziole kochani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus----gratuluje i chetnie sie poczestuje torcikiem :) Regresku ja teaz nic nie dostalam,za stara juz jestem na prezenty mikolajkowe ;) Lisiczka---przykro mi ale zly nastroj minie i bedzie super, glowa do gory kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA - PACHNACA :) już 2 lata - gratulacje !!!!! 🌻 🌻, a pamietasz Twój pierwotny nick??? Moje jutro -też 2 lata ;) - to jutro ja stawiam kawę i tort :) Ale to prawda co mówi (pisze) Aga - bez uzewnętrznień i rozmów na tym topicu, to nie udałoby się, a na pewno byłoby duuuuuużżżżo trudniejsze - DZIĘKI WAM BARDZO - wszystkim !!!!, wprawdzie ludzie się wymieniają, ale duch jest ten sam :) pozdrówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regresik a byłes grzeczny?" no trochę byłem niegrzeczny i może dlatego puchy pod poduszką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku coś w tym jest że człowiek po całym dniu pracy jednak przysiada do tego kompa i sprawdza co tam u tych co nie palą słychać :) powiem tak ZAJEBISCIE ŻE JESTEŚCIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regresku moje dzieci napisaly mikolajowi tak "wiemy ze bylysmy niegrzeczne ale zlituj sie " he he no i sie zlitowal :) ide spac moi kochani trzymcie sie pachnaco 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku pamietam mój pierwszy nick pamiętam i mam nadzieje ż ejuz nigdy nie bedzie CHCE ZAWSZE PACHNIEĆ regresiku masz racje człowiek jak tylko ma czas zaglada tu i czyta pisze i jakoś mu raźniej Ja wiem że bez tego topiku bym dalej smierdziała Pamietam ze to od tego topiku sę zaczęło jak poczytałam i zazdrościłam tym co się udałoi tak czytałąm czytałąm i w końcu stwierdziliśmy z mężem że ostatni raz podchodzimy do rozstania sie ze śmierdzielem na mikołajki to ma być nas zprezent i tak pisąłm tu on czytałąm i tak zostało oby NA ZAWSZE My chcemy pachnieć dziekuje za wszystkie ciepłe i tak miłe słowa Te słowa zawsze pomagały wspierały do zmiany nicku namawiały ojejkujejku pamietasz to Ty mnie namówiłaś Tobie gratuluje i żyvcze tego byś ZAWSZE PERFUMAMI PACHNIAŁA ja dzis wypije piwko z mężem bo warto uczcic Tort czeka jeszce tak więc krojcie a dla chętnych drinki polewam częstujcie sie bo NIE PALIĆ TO COŚ PIĘKNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ pachnaca aga 🌼 gratuluje Wam 2 lat BP :D i z tej okazji wznoszę toast i stukam się z Wami lampką szampana STO !!! LAT !!! STO !!! LAT STO !!! LAT!!! BP :D 🌼 nigdy więcej śmierdziela bo nie palić to coś pięknego 🌼 tort pycha a o serniczku to już nie wspomnę niebo w gębie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regresku moje dzieci napisaly mikolajowi tak "wiemy ze bylysmy niegrzeczne ale zlituj sie " to może i jak wystosuje taki list :) też idę spać zaraz bo coś jestem dzisiaj cholernie padniety 🖐️ wszystkim Mikołajowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. objadłam się dzis słodkim tak bardzo, ze zaraz pęknę i mam wyrzuty sumienia teraz" loriś w Mikołajki mogłaś :P ps wstawać śpiochy ,co jest grane? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dziś świetuję - ZAPRASZAM WSZYSTKICH - czym chata bogata: słodkie, gorzkie, z procentami...... ale bez dymu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku to ja wznoszę za ciebie toast :) i życze ci byś następne lata również nie palił co ja gadam ...to jest oczywista oczywistosc że nie bedziesz paliła bez ciebie ten topik byłby już innym topikiem;) MOJE GRATULACJE 🌻 za te 2 lata bez nikotyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku ile to juz kochanie ?? gratuluje i chetnie sie czestuje :) loris list pisala ta mala 7-letnia z pomoca duzej 14-letniej :) rude sniezynki sa na topie ;) Regresku na nastepny rok tez sobie takie listy napiszemy to moze sie ulituje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka porcelanowaaaaaa
Hej kochane laseczki:) mam na imie Anka. Ja osobiscie nie palę, nigdy niepaliłam, moze paczek wypaliłam w sumie a mam 28 lat:) Mam faceta który niestety pali :( poznalismy sie nie dawno i juz mu oznajmiłam ze jezeli nie rzuci to nawet sie nie ma starac o moje wzgledy. Niestety nie mieszkamy blisko siebie i widzimy sie tylko w weekendy :) Przy mnie nie pali i w ogóle w weeknd jak jest z mną ale poza nim to juz nie jestem pewna tego. Okropnie czuc od niego tymi papierosami...z ust..ten zapach od samego zołądka jak by je zjadal...ble ble...co robic co robic jak go przekonac aby rzucił?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aczkolwiek loriś tą piosenke co wkleiłaś to tez mi sie podoba jedne z niewielu Bajora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Lambady to na pewno cie nie odmówię :D całuje w rękę i zapraszam ;) ty machasz krótką spódniczką ja cie trzymam za biodra :P Też to lubię bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uwielbiam T.Love a musze sie nieskromnie pochwalić że znam osobiście Muńka :) nawet był kiedyś u mnie na chacie :D to było chyba coś ok 95 roku Ale to bardziej moja mama go niż ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×