Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

I ja witam z pracy,a jakże:D jovik ja już bym chciała żeby było po świętach i sylwetrze i żeby w końcu zacząć nowy rok... miłego dnia kochani i byle do piątku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lorika super ze jestes taka szczesliwa , ja czasem tez nie moge uwierzyc ze nie pale ze nie otrzebuje tej trawy do szcześcia a rok temu o tej porze siedzialam i gadalam z kolezankami na gg i mialam skurcze i byla piekna pogoda a ja juz spakowana i szczesliwa czekalam az surcze beda czestrze i wroci maz i pojedziemy do szpitala ;) az lezka mi sie kreci w oku :) dzisiaj szaro buro i ponuro ale tez czuje sie przeszczesliwa i mam nadzieje ze tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:19 [zgłoś do usunięcia] dodob hej to jeden z ostatnich moich wpisów w dwupaku mam nadzieje ze dzis lub jutro urodze nie omieszkam was poinformowac po powrocie ze szpitala papierosnica trzymaj sie mamuska bedzie dobrze olej te syfiaste fajki kup sobie soczek z marchewki albo pomaranczy i bedzie dobrze duzo relaksu moze zakup jakis perfum na zachete i pojdzie nie palimy pachniemy dzidzia w listopadzie 14:19 [zgłoś do usunięcia] dodob tak trzymaj papierosnica znajdz sobie zajecie a bedzie dobrze trzymam kciuki ten topik nie jest przeciez po to zeby sie krytykowac tylko po to zeby sie wspierac kazdy z nas to przechodzil i mamuska 44 i zlosliwiec i sadny dzien i 30 tka z gdanska i wiele wiele osob ania b ktore mi bardzo pomogly i nie powiem korci fajka strasznie nawet teraz jak w nocy mialam bole to sobie pomyslalam jakby tak czlowiek zapalil to by mniej bolalo ale to jest zludne bo to syf ja juz przerabialam palenie potajemnie na balkonie zeby synek nie widzial bo kablowal mezowi i td to zenada ale niestety tak jest skonstruowany czlowiek i fajki to bardzooooooooooo zgubny nalog a to moje wpisy przed porodem ostatni 14:10 ;) a o 17 urodziłam jeszcze raz dziekuje wszystkim za słowa wsparcia i złosliwcowi i vonk i farbowana lisica jejku ale chwile sentymentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o temat rzucania palenia to kiedys znajomy powiedzial mi ze najgorsze sa pierwsze 3 godziny potem 3 dzień 3 tydzień , 3 miesiac i potem juz z gorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loriska to mi ktos powiedzial z tymi trojkami ja tez mam czasami skret w dolku jak ktos szczegolnie na imprezie pali, ale ostatnio bylam u znajomych co pala w mieszkaniu masakra mimo ze przy nas nie palili to wrocilismy do domu i kazdy z nas kapiel z myciem glowy mialam wrazenie ze wszystcy smierdzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika SUPER ze masz takie samopoczucie fajne uśmiechac sie to coś najpiękniejszego na swiecie :) "nigdy więcej się nie będę nad sobą rozczulać. No nie ma co, jestem przeciez szczesciarą." zapisałem te słowa :) mam na ciebie haka gdybyś kiedys wpadła na szatański pomysł rozczulania sie nad soba ;) gdyby jakby co to ci to co napisałas przypomne :) ja tylko jeszcze tak spytam gdzie żabka i basiek sie podziewaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno fajka bedzie nam towarzyszyła juz do konca życia beda chwilowe wahania ( tak jak Lorika) beda chwilowe słabosci i chęci na skuszenie sie :) to chyba normalne w takich przypadkach ( sam sie na tym łapałem czasami) No ale jesteśmy istotami rozumnymi i to my decydujemy co robimy z papierosami a nie papierosy z nami Tak więc wybieramy jednak życie bez dymu tytoniowego ;) Byłem ostatnio w Silessi ( galeria) i cieszyłem sie że moge sie obejsc bez substytutu papierosa Pisze o @papierosie :) przeciez to kupe kasy kosztuje kpl cos ok 300 zł przeraziłem sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika uśmiechaj się "pełną gębą" i bądź szczęsliwa wg. własnego uznania. dodob - całusy dla synka, niech chłopak rośnie przy niepalącej mamie. Regres - pozdrawiam, wspieraj tu dziewuchy ... Spadam już do domu, raczej po małego do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres wyczuwam wyzwanie, dobrze mozesz mi wypomniec jak zajdzie potrzeba ;> jeszcze zobaczymy." mam nadzieje że nie będę musiał tego działa wyciągać :P bo nie będziesz sie już użalać :) mamuśka ja wspieram dziewuchy :P dziewuchy podpierają mnie :D tfu,tfu wspierają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh zboczuch na razie schowaj armate ha ha ha" WIEDZIAłEM :D że loriś tego zdania nie przepuści płazem ;) i jeszcze to na razie ... :P Miłego popołudnia bo ja uciekam już do domu a i tak pół godziny dłużej sie zasiedziałem 🖐️ tymczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadłam na chwilkę pochwalić się ze od zeszłej środdy MOJA MAMA nie pali!!!!!! Paliła odkąd pamiętam, więc conajmniej 33 lata ;) Całe dzieciństwo modliłam się do Boga, zeby mama i tata nie palili i wysłuchał mnie (wprawdzie polowicznie) dopiero w "srednim wieku" ;) A tak poważnie to za mamę trzymam kciuki bardziej niż trzymałam za siebie, tak bardzo chciałabym żeby skonczyła z tym gównem na zawsze.... Gdyby komuś się nudziło to proszę potrzymać również ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim życzę miłego wieczoru 🖐️ lorika 🌼 jestem tu co dziennie ale nie zawsze mam natchnienie żeby co nie co tu skrobnąć :D loriś 🌼 proszę Cię nie rób ze mnie dziadka emeryta bo ja chyba nigdy nie opuszczę Was PRZYJACIELE :D vonk 🌼 trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP za twoją mamusię :D bo nie palić to jest coś pięknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj mamę Vonk na topik, zrób jej nicka- tu ja weźmiemy w obroty:p ale na poważnie- trzymam kciuki za mame, na pewno będzie jej ciężko:( Ale powiedz, ze "kolezanki" i "koledzy" kibicuja jej bardzo:D:D Loris...ech, nasza trzpiotka:* Złosliwiec--🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regresku ja wiem ze jestem blondynka ale nie az tak tempa :P pytam gdzie jest lampa bo nie swieci i nie wiem gdzie szukac zarowki a wlacznik mam obok awaryjnych,chyba nie sadzisz ze chce jezdzic na przeciwmglowych w piekna sloneczna pogode :P wczoraj poznym poludniem mocno rozpedzony kierowca ok 60 lat wrabal w dwie dziewczynki na pasach,pare metrow od mojego domu 1 i 2 gimnazjum,ta starsza wracala z projektu ze szkoly,moja corka tyle co z projektu weszla do domu a te 2 poszly dalej.drugoklasistka zginela na miejscu a ta mlodsza polamane zebra i konczyny,popekana czaszka walczy o zycie :( masakra na takiej waskiej ulicy tak pedzic,dziewczyna odbila sie od slupa powinni go na rynku za jaja skurwiela powiesic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to sie nie zrozumielismy :) Ale czekaj że co ? szukasz żarówki? rozumiem że chcesz ją wymienić ?chcesz sie do niej dostac czy pytasz jaka tam jest ta żarówa ? czy o co chodzi ? bo może ja nie kumam ? :) hihihii ide spać bo padam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no Aga zgadzam sie za jaja powinno sie takich frajerów wieszać ,może inni by zmądrzeli i nie zrobili takiego czegoś jak ten bez mózg :O Kambodża ? TO BYŁ ISTNY HORROR , WIDZIAŁEM ZDJĘCIA Z TEGO SZOK !!!!!!!!! spadam juz pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk wiam Twoją mamuśkę niech do nas tu dołącza, będzie nam raźniej. Twoja mama była chyba taką lokomotywą jak ja - życzę jej powodzenia i każdego spokojniejszego dnia bp. W Wlkp - okropnie, wieje i pada. brrrrrrrrrrrrrrrr. Dobrze, że już w pracy . Miłego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Wam za słowa wsparcia dla mojej mamy, przekaże wszystkie :) Ona jest trochę mało obyta z kompem, ale może pomysłimy nad jakimś szybkim kursem obsługi kafeterii :) Na razie zajada się chipsami, ale niech tyje bo wyglada jak patyk,wysuszony do tego, wiec myśłę ze nawet 10 kg jej nie zaszkodzi ;) Pozostaje jeszcze tata, lokomotywa duuuuzego kalibru! W tej chwili już toczą się wojny, bo ponoc mama zmieniła się w nie lada "złośliwca", ale może to zaowocuje tym ze tata też sie złamie i nie bedzie palił...może chociaz w domu na pooczatek....;) Pozdrowionka pachnące dla wszystkich :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk już ktoś wczesniej o tym wspomniał dawaj mame na topik jak będzie miała kryzysy ( ale mam nadzieje ze nie bedzie miała ) pozdrów mame, powiedz że regres za nią trzyma kciuki ;) 🖐️ dla całej Załogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) mamuska--> masz racje, tu na topiku mama Vonk dała by rade rzucić!!! Szybki kurs obsługi komputera dla mamy i Bp gwarantowane:D:D Zabka i basiek--> chyba jesienna chandra je dopadła:( Trzymamy kciuki za Was i wracajcie do nas predko:D Kochani- jak co roku robie Szlachetna Paczkę dla rodziny...już ją wybrałam. Miedzy innymi potrzebami jest tez kołdra...może ktoś z Was ma na zbyciu z tzw. prezentów, które leżą w szafie? Wiadomo- to musi być nowa kołdra, nie używana... niby koszt nie duzy 50-70zł. ale sa tez inne potrzeby, które w miarę mogę sfinansować:) Pomyślicie? Pozdrawiam i spadam popracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samosia@
Rzucilam palenie 8 dni temu a wlasciwie to 9 :P Nie odczuwam ochoty aby zapalic papierosa, nawet nie mysle o tym a nawet to, ze tu pisze to przypadek poniewaz szukalam czegos odnosnie "skutki uboczne" rzucenie palenia. Widze, ze to ogromny problem niestety. Chociaz niepale od 9 dni to przyznam ze sama jestem tym faktem zaskoczona bo ani nie jem jak glupia ani tez nie przeszkadza mi kiedy inni pala w moim otoczeniu. W ogole czuje sie jakbym nigdy nie palila. Oczywiscie wole to uczucie zachowac juz na zawsze i mam nadzieje ze juz nigdy nie wezme papierosa do ust. Palilam jakies 13 lat nalogowo i raczej duzo. Tyle ze pomimo tego iz czuje sie swietnie, czysto i estetycznie to gnebia mnie inne dolegliwosci. Dostalam miesiaczke 10 dni po zakonczeniu poprzedniej co przeciez nie jest normalne. Ok, najwyrazniej to stress ale w nocy np tez strasznie mi ciezko bo sie budze z 20 razy. Nerwowa raczej nie jestem odkad nie pale. powod glowny dlaczego rzucilam palenie : chec posiadania potomstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Regresku szukam zarowki bo jak wciskam guziczek to nic nie swieci co by moglo byc przeciwmgielne i nie wiem gdzie jest zarowka zeby ewentualnie ja wymienic,popatrze tam na lewym tyle moze jest spalona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten dziadek co wrypal w dziewczynki ma 77lat ,jechal z taka predkoscia ze dziecko odbilo sie od latarni z taka sila ze kawalek betonu odlecial :( skurwysyna szmaciarza cielabym i sypala sola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samosia@ fajnie, że jesteś już bp 10 dzień, ale pamiętaj licho nie śpi. Cel szczytny - potomstwo. Ja dla moich wnucząt też chciałam być pachnąca i dopiełam swojego. Miłe jest jak wnuczek mówi, że ja nie palę i pachnę , a druga babcia śmierdzi razem z dziadkiem papierochami. Poprostu szczerość dziecka. Czyżby "wszyscy " byli już na zakupach mikołajkowych? Teraz w sobote mam chrzciny mojej młodszej wnuczki ( różnica między nimi 32 godziny) - żaś wydatek. No ale jak nie palę to "kasy mam multum" Miłego 🌻 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no musisz sciagnac klosz i na 100% jest osobna zarówka do przeciwmgielnych ... a ten chłop 77 letni to juz podwójny szok dla mnie że ludzie w takim wieku i są bez rozumu ? :O Miłe jest jak wnuczek mówi, że ja nie palę i pachnę , a druga babcia śmierdzi razem z dziadkiem papierochami. " mamuśka i dla takich chwil warto rzucić ten okropny nałóg pozdrawiam pachnącą babcię :) 🖐️ wstawać spiochy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jak nie pale to też mam kasy jak lodu:D:D Ide na szapańskiego Sylwestra! I robię "Szlachetną Paczkę", na portalu naszego miasta zgłosiły sie do paczki 3 rodziny, które pomoga w zakupach dla rodziny, którą wybrałam:) U mnie półmetek zimy, snieg moze nie lezy ale wieje..że hohohooo:P Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witajcie u mnie wiele pada i jest strasznie zimno bola mnie plecy chyba cos dzwognelam i mam dola strasznego ale mam nadzieje ze dol przejdzie tak szybko jak przyszedl bo dzisiaj z 10 razy myslalamo papierosach szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobob---nie martw się kochana👄 wysyłam trochę pozytywnych fluidów do Cię:)Trochę tylko,bo reszta mi potrzebna jest....Nie wiem czy moje kłopoty mieszkaniowe nie zaczną się od nowa😠....na razie staram się nie martwić,na to czas jest zawsze.... a ja czekam na piątek-dobrze ,że to już jutro:D:D:D buziole kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×