Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

moja mam go zna miało byś ;) Grace R witaj i wbijaj sie na imprę :D wieczorną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, cieszę się, że się podoba :) Cartoons byli baardzo popularni w Skandynawii ładnych parę lat temu. Poskaczę z wami chwilę, ale potem do łóżeczka - mam ostatnie kilka dni pracy, a potem 3 tygodnie urlopu! Wtedy będę mogła imprezować, że ho-ho! :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe, tak właśnie też chciałam wam Aqua podrzucić, byłeś szybszy :) To też Duńczycy, wokalistka to Norweżka. Wciąż występują, ale już nie są tak "hot" jak kilka lat temu. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że masz 3 tygodnie urlopu :) bedziesz imprezować cześciej :P wpadaj do nas tutaj Tylko popatrz jak imprezowo wczoraj pachnaca aga ,dzisiaj ojejkujejku ma jubileusz :D Musze ja za nie rozkręcac impre bo nasze jubilatki albo pewnie w innych tanach albo zajęte to dla was : http://www.youtube.com/watch?v=68ugkg9RePc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres ale z T.love imprezowałes? matko, nienawidze \Cie" Loriś wtedy w 95 roku to nie Wtedy tylko sam Zygmunt do nas przyszedł odwiedzić rodziców wypili flaszkę i sie zmył bo jeszcze też komus obiecał odwiedziny Póżniej jakoś sie kontakt urwał ale pamietam jak w 2005 roku chyba w Mega Klubie grali to Muniek mnie i kumpla zaprosili na party po koncercie , rany ale sie ochlałem wtedy szok . ale Muniek też sie opił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mega Club to taki przybytek koncertowy na ul.Dworcowej w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam dyskoteki w podstawówce :) a jak sie fajnie tanczyło :) przepisowa odległosc to pół metra dziewczyna zawiesza chłopakowi ręce na szyi chłopak chwyta dziewczyne w pasie i sie kręcą w lewo lub w prawo ( oczywiscie przy wolniakach ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miałem smykarskie lata :) ale bez przesady :) Teraz jestem,ułożony,spokojny i przykładny w przyszłym roku będę mężem a za rok jak bozia da to i tatą :D hehehehehehe loriś dobrego wieczoru 🖐️ widzę że chyba juz nikt nie zajrzy tutaj :( to do Jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loriś jak będę to będe sie mega cieszył Cholera jakis instynkt mi sie ojcowski ostatnio odzywa nosze dzieci znajomych , zamiast z nimi imprezować to sie z ich dziećmi bawię i takie tam wszystkie kumpele mi mówią bym już działał :) Loriś Miło słyszeć to co myślisz :) dla Jovika i sądnego dnia http://www.youtube.com/watch?v=_z4LKZ4oAEw nasze rytmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loriś w podstawówka to były nasze pierwsze skryte miłości i uczucia , tam sie uczyliśmy tego wszystkiego pamietam że w podstawówce kara dla chłopców było siedzenie z dziewczyną w ławce w liceum siedzenie z dziewczynami w ławce było zgoła czymś innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres i Loriś---ale Wam zazdroszczę kochani...tej imprezki tylko szkoda że ją robicie o 19ej...ja jeszcze w pracy...niedawno dotarłam do domku...ale wezmę kompiel i jeśli nieskończyliście imprezować do dolączę pachnąca do Was z tym kawałkiem... http://czarus73.wrzuta.pl/film/6bj8yCfJEO3/shakin_stevens-because_i_love_you mam na tel.i codziennie słucham jak latam od pacjenta do pacjenta...shakin super przeboje... http://fantek25.wrzuta.pl/film/aqyyAzw8XIm/al_bano_romina_power_-_sempre_sempre oraz inne przeboje ich... a pamietacie lata 90te ten zespół...jak dziewczyny piszczaly gdy lecial gdzieś w tv lub radiu... http://artina.wrzuta.pl/audio/7Fwod6FxQWK/backstreet_boys_-_as_long_as_you_love_me a także ten zespół... http://peanut1428.wrzuta.pl/audio/7Sj3vEa7xsx/caught_in_the_act_-_bring_back_the_love o Boże pamietam jak mieszkalam jeszcze w rodzinnym domu i zakochana bylam po uszy z koleżanką w tym zespole...ale siara... :p ale też lubię się bawić przy tej muzyczce...ona nigdy nie zejdzie ze sceny.... http://blondyna52.wrzuta.pl/audio/8nN4axRGiqF/boys._jestes_szalona. a także zakochana jestem w tej piosence...dostałam ją z dedykacja...i placzę przy niej...wystarczy jeden browarek i zalewam się lzami... http://wiolkaa92.wrzuta.pl/audio/48MYsqanqt7/bajm-_byc_z_toba ale jak puszczą zaraz potym fajniutki kawałek,łykam 100 wodki i juz mi źal,łzy przechodzą...i dalej się bawię i piję dalej...o matko jak ja juz dawno niebylam na takiej trzaskotece co by można było nóg nieczuć od tańczenia,gardla od spiewania i picia a na drugi dzien ból głowy... :D a także lubię takie kawaleczki... http://jassiu.wrzuta.pl/audio/8F2Mton3N6X/klub_ekwador_manieczki_-_xii_urodziny_klubu_ekwador_manieczki_duza_sala_dj_quiz_vol.1 Dobrze kochani może razem kiedys zrobimy sobie imprezkę ale taka prawdziwą...pachnącą a śmierdzącą wódka... a teraz spadam do łózka bo zaraz niebędę miała gdzie spać... :p Dobranoc kolorowych snow...pa..pa...i miłego dnia na jutro...Wam życzę...👄👄👄dla każdego z osobna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko!!!!, taka impreza, a ja przegapiłam :(, a w zyciu sobie nie daruję !!!! ;( ale znów (jak zawsze) sprawdziliście się Wy i udało się :) - dzieki!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku no była wczoraj impreza na topiku tanczylismy z loriką lambade, grace R i madziuchna mixowały kawałki :) trzeba czesciej tutaj zaglądać lorika ja z córeczką ? no powiem ci że baaaaardzo bym chciał :) Ale najwazniejsze by dziecko było zdrowe,płeć juz ma mniejsze znaczenie aczkolwiek nie powiem bo chciałbym córkę :) impreza imprezą ale tutaj mamy nstp dzień więc wstawać antynikotynowcy i do pracy :D 🖐️ Miłego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika ogladałem Kubę tez wczoraj fakt Edyta G nie jest normalna ... ewentualnie obstawiam że jej niezła sodówa do głowy uderzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezle balujecie czy to juz wprawki przed sylwestrem?? jakie plany ? bo ja chyba po sasiedzku z dzieciakami ;) dzisiaj moj 5 letni syn powiedzial do mnie w przedszkolu cyt. kobieto jak ty pieknie dzisz wygladasz;) no i jak tu nie miec od rana cudownego humoru ;) pozdrawiam BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całego posta mi zrzarło - świnia. Po krótce życznonka pachnące dla Jubilatów BP> Pozdrawiam resztę. Lubię słuchać poezji M. Bajora. Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza "Szlachetna Paczka",(czyli osoby z którymi biore udział w tym przedsięzieciu w swoim mieście), bedziemy goscić Kamila Bednarka. Zgodził sie zagrać koncert dla "naszej paczki":D:D Tak więc dziś o 18.00 szał baj najt:P Mam nadzieję, że uzbieramy duuużooo i porobimy paczki że hohoooo:) Pozdrawiam serdecznie:) Vonk---> dla Ciebie tez bedzie piosenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loris---ja płacze przy Bajmie...tam wkleiłam kawalek...:) po Jacusiu będą ładne dzieciatka....a mozę tak dla nas dwóch chłopców by zmontował...dobrze wychowani będą i przystojni jak Jacuś :D regres---nozie dzis bolą...i główka tez... :) co do Edyty to pusta jest...i tyle... ojejkujejku---no ja lekko sie wprosilam,ale szkoda że niebyło nas więcej...może innym razem sie zgadamy wszyscy... :) sis---odezwij sie...:) i uśmiechnij.... dodob---zazdroszczę Ci takiego fajnego mężczyzny,który prawi Ci takie szczere komplementy... buziak dla synka... :) jovik---wielkie serducho masz wiem otym...miłej imprezki...pozdrów Kamila odnas...niech da czadu na akordeonie... dobrej nocki życzę wszystkim... pa..pa.. złośliwiec---odezwij sie 👄dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo co przyjechałem , tyle znowu nasypało ściegu na dachu mega autka było ponad 20 cm.. Szok z odśnieżaniem, ale wolę troche poskakać niż zapłacić jakieś 500 zł. Miłego dnia życzę 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po Jacusiu będą ładne dzieciatka....a mozę tak dla nas dwóch chłopców by zmontował...dobrze wychowani będą i przystojni jak Jacuś" madziuchna aż sie czerwony zrobiłem:) Miło mi że tak myslisz :) mamuska JA CHCE JUż WIOSNE :( Jovik fajnie że macie taka gwiazde która może wam pomóc :D witam wszystkich porannie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna ale ten Kamil Bednarek to chyba śpiewa a nie gra na akordeonie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie załogo....dalej nie palę ,ale czy ten stan będzie trwał nadal to nie ręczę:( sis....dziękuję za pierniczki:) powiem Wam kochani ,że piec ciacha to madziuchna umie,mniam.... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres---nie rób się czerwony...to prawda....szczera prawda...i szkoda że jesteś zajety,chetnie "zawiesilabym" oko na Tobie... :D Teraz to ja zrobiłam się czerwona...Twoje zdjęcie dalej istnieje w moim schowku... :D Przepraszam fakt pomylilam się Kamil śpiewa,to ostatnia edycja przecie byla...na kastingu miał dredy...zwracam mu i Tobie honor... Mamuska---no fakt zima nam daje w tym roku w kość,i zapowiadają dalsze opady...aj aj...co to będzie... :( Lorika---prawda Kamiś ma piekna barwę głosu...a co robiłaś z włoskami...proszę o Twoja foteczkę w nowej fryzurce...mam nadzieję że zadowolona jesteś z kobiecego dnia? :D jovik---napisz relację z koncertu...:D Farbowana---dzieki sis...pamiętaj jestem z Tobą....jedż kochanie na zdrowie...moj chudzielcu... :D Pozdrawiam resztę załogi a ja idę do wyrka bo jutro kolejny ciężki dzień przedemna...a dziś juz padam... kolorowych snów... ps.ja dalej pachnąca...dziś miałam sen że palilam dusiłam się i paliłam...gdy obudziłam się uświadomiłam sobie że to tylko zły sen...ale w ustach miałam smak nikotyny...fefefefe....wylazi teraz głupota...ale nic trza za nią płacic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×