Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

hihihihihihi przepraszam ❤️ BP 09 04 2011 1. Zlosliwiec -----------2192 BP ❤️(08.04.2005) 🌻 (6 LAT 1 dzien) 2. Jovik------------------2070 BP ❤️(05.11.2005) 🌻 (5 lat 5 mes 4dni) 3. mordusiak------------1195 BP ❤️(09 02 2008) 🌻 (3lata 2mies ) 4.Balbina----------------1188 BP ❤️(16.02.2008) 🌻 (3 lata 1mies 23dni) 5. Sadny dzien ---------1136 BP ❤️(23.02.2008) 🌻 (3lata 1 mies16 dni) 6. Neri11 ---------------1003 BP ❤️(10.08 2008) 🌻 (2 lata 7 mies29dni) 7. AgaB----------------- 959 BP ❤️(02.09.2008) 🌻 (2lata 7mies 6dni) 8. Bella 1962 ---------- 905 BP ❤️(29.10.2008) 🌻 (2 lata 5 mies 10dni) 9. Pachnąca aga ------- 854 BP ❤️(06.12.2008) 🌻 (2 lata 4 mies3dni) 10. Ojejkujejku ------- 853 BP ❤️(07.12.2008) 🌻 (2 lata 4 mies2 dni) 11. Regres ------------- 708 BP ❤️(01.05.2009) 🌻 (1rok11 mies7dni) 12.Vonk --------------- 580 BP ❤️(05 09.2009) 🌻 (1rok 7 mies4dni) 13 Jullka 01----------- 573 BP ❤️(13.09.2009) 🌻 (1 rok 6 mies 26dni) 14.Mamuska44 ------ 570 BP ❤️(16.09.2009) 🌻 (1rok 6mies 23dni) 15.Farbowana_lisica 557 BP ❤️(08.11.2009) 🌻 (1 rok 5mes1dni ) 16 Lorika ----------- 449 BP ❤️(11.01.2010) 🌻 (1rok 2 mies28dni) 17.Witch321 --------- 457 BP❤️(17.01.2010) 🌻 (1rok2 mies 19 dni) 18 Grace R ----------- 451 BP ❤️(23.01.2010) 🌻 (1rok 2 mies13dni) 19Grzeslaw-------- 450 BP ❤️(24 01 2010) 🌻 (1rok 2 mies 12dni) 20.Basiek1 ----------- 391 BP ❤️(16.03.2010) 🌻 (ROK 23 dni) 21.Żabka ------------- 312 BP ❤️(01.06.2010) 🌻 (10 mies 7dni) 22. dodob------------- 270 BP ❤️(14.07.2010) 🌻 (6 mies 25dni ) 23. Ja-ka-------------- 252 BP ❤️(31.07.2010) 🌻 (8mies 8dni) 24leloof--------------- 208 BP ❤️(13.09.2010) 🌻 (6mies26dni) 25, Mama Vonka---- 144 BP❤️(16.11.2010) 🌻 (4mies 23dni 26.xx444-------------- 140 BP{serce](20.11.2010) 🌻 (4 mies 19dni) 27 madziuchna ------ 138 BP ❤️(22 11 2010) 🌻 (4mies 17dni) 28 Niebieska Tecza-- 133 BP ❤️(07 12 2010) 🌻 (4 mies 2dni) 29Aber123------------ 98 BP ❤️{01 01 2011) 🌻 (3mies 8dni) 30 Jolik123----------- 96 BP ❤️(03 01 2011) 🌻 (3 mies6dni) 31Mar-pa------------- 84 BP❤️(15.01 2011) 🌻 (2 mies 22dni) 32 Lokomotywa----- 78 BP ❤️(21.01.2011) 🌻 (2 mies 15dni) 33Pysia35------------ 74 BP ❤️(24.01.2011 ) 🌻2 mies 12dni) 34monamas---------- 60 BP ❤️(07.02.2011) 🌻 (2 mies 2dni) 35.Lumena----------- 30 BP ❤️(09.03.2011) 🌻 (30dzień) 36Ollla---------------- 23 BP ❤️(02 03 2011)🌻(23dni) 37 Jakakaj------------ 9 BP❤️(01 04 2011)🌻(9dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xx444, że próbujesz pachnieć to się chwali, a że wątpisz w siebie to już gorzej, postaraj się nie mieć tych wątpliwości, uwierz mi, że ja znam ten ból, bo też miałem trudne dni, ale wytrwałem i wierzę w ciebie, że ty też potrafisz, trzymam za ciebie kciuki, byś nie musiała zaglądać więcej do torebki po śmierdziele, a będziesz wtedy ładnie pachnieć :-D Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx444
Grzesław jestem Ci bardzo wdzięczna za wsparcie i życzliwe słowa otuchy w nie paleniu.Mam nadzieję,że myśl o papierosie minie? Nie poznaję sama siebie tak jestem naładowana.Czy to kiedys minie? Pozdrawiam Was Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ życzę miłego dnia :D zapraszam na kawę i herbatę zieloną :D na wszystkich chętnych czeka zaparzona zabka :) 🌼 dzięki jesteś nie zastąpiona 🌼 :D jovik 🌼 a ja się tez zastanawiam gdzie jest ? nasza basiek1 🌼 i nasza pachnaca aga 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xx444 🌼 ja również dołączam się do wypowiedzi Grzeslawa i tez trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP jesteś zuch dziewczynka z nami dasz rade BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kitty :) piekny dzionek nam wstal,sloneczko swieci,pachnie wiosna i wzielo mnie na wiosenne czesciowe remonty :) zamowilam sobie nowy ladny zlewozmywak i baterie do zlewu i wanny i farby do malowania scian :) oj bede miala co robic w tym tygodniu jak tylko mi to przyjdzie.Pewnie wiecej bym pokupila tylko kasy zabraklo Loris nie wdawaj sie w dyskusje z pomarancza bo nie warto Zabka jak zwykle kawal dobrej roboty 😘 Mordusiak mordo Ty moja ;) no jak ci moze ta z proszku sie nie udac,chociaz nie, wiesz co mnie raz tez nie wyszla,krem mi wyplywal,zamiast gor mialam nizine karpacka :) Jovik a po co my na steperach zasuwamy po to zebys nas do grzechu kusila karpatka?? :) mniami mniam,mniam,mniam :) Zlosliwiec Grzeslaw i cala kochana reszta smacznej Jovikowej karpatki zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 sądny....nie dopisałam,ze ja tej karpatki nie jem, robie tylko dla moich łakomczuchów w domu:D Mam zakaz "stepowania" od mojego lekarza, ze wzgledu na kręgosłup. Jak ktoś chce steper- moge odsprzedać:(:( Został mi basen i rower:) Fajnie słonko swieci, ale zimno, 3 st. za oknem w cieniu. Pozdrawiam niedzielnie- miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joviku no ja wiem ze przy problemach z kregoslupem steper odpada,ale basen jest super i tez sie czlowiek zdrowo umorduje :) ja zaraz jade na obiadek do rodzicow milej slonecznej niedzieli {cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx444
Witam Was Wszystkich serdecznie.Nadal nie palę,to dzięki Wam na tym forum dzielnie się trzymam.Ponownie dziękuję za wsparcie,które dla mnie jest bardzo istotne.Dziękuję Złośliwcowi,Grzeslawowi,Żabce,która dba o nasz każdy dzień bez papierosa i pozostałym zyczliwym mi osobom.Pozdrawiam i ściskam Was wszystkich, kochani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika radość to w własnej żabkowej gafy zwróc uwagę na mój nick:-) pozdrawiam i się nie gniewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika Podaj jego imię, ale na mojego maila niegrzeslaw@ovi.com , bo nie wiem, czywiście jeśli złośliwiec nie nic przeciwko temu, bo moje to już znasz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika podaj imię złośliwca na mojego drugiego maila jeśli on nie ma nic przeciwko temu, bo moje imię już znasz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław...my tu nie przekazujemy sobie informacji na temat innych!!!!!!!!!! Lorika- niech Cie nawet łapa nie zaswędzi:( Grzesław, jak chcesz cos od Złosliwca, to jego sie zapytaj, czy zyczy sobie, by dawac jego np. maila!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga jovik ja nie chcę jego maila tylko imię owszem jeśli on się zgodzi tylko tyle i aż tyle, przeczytaj dokładnie i ze zrozumieniem moje poprzednie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta gafa to pewnie przez to, że żaba dużo o Złośliwcu rozmyśla , a jego imię na W jest jak byś nie wiedział Lorika ale sie usmialam Hihi Zdradzilas moj sekret:P Grzeslaw i xx444może napiszeszecie nam coś o sobie :) skad jestescie ile macie wiosen:P i jaki stan rodzinny żabko, a jesteś zadowolona z pracy ? Tak jestem zadowolona bo o takie zmeczenie mi chodziło i wyrwanie sie z domu :D chociaz przyznam ze wolałabym masowac jednak:D Sadny kiedy zaczynasz ten remont ja przyjade i ci pomoge:D xx444 przejdzie tylko na poczatku jest tak ciezko a potem nastepuje taki moment ze wieczorem kladac sie spac uswiadamiaz sobie ze przez caly dzien nie pomylalas ani razu o fajce i ze nawet nie bylas za nerwowa Mi na poczatku bardzo pomogl tabax goracy prysznic i melisa duzo melisy:D Trzymam kciuki za ciebie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka podstawowe dane masz na obrazek tlen, nie są tajne, a jak chcesz więcej to podaj maila na, któryś z moich maili. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx444
Kochana Żabko,dziękuję za wsparcie,jak pisałam wcześniej to dzięki Wam na tym forum daję sobie radę w nie paleniu.Mieszkam w Łodzi, mam na imię Jola - przeżyłam na tym świecie wiele lat.Jest mi niezmiernie miło,że znalazłam takie forum i szalenie sympatycznych ludzi.To z Was biorę przykład i nie palę. Nie dałabym rady bez Was- oj nie,jestem tego pewna.Prowadzę biuro,a więc praca przy biurku i bez wychodzenia na papierosa.Czyż to nie jest cudowne? Pozdrawiam Was moi kochani,życzę Wszystkim spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwal się xx444 ilu znajomych położyłaś słowem "nie palę", bo ją ok. 10 "nie palisz? przecież ty paliłeś, a od kiedy nie palisz? Ja też bym tak chciał..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego , pachnącego nadchodzącego tygodnia Wam moi kochani życzę. Spadam popracować poniedziałkowo. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław...czytam ze zrozumieniem...i Ty tez to zrób:p napisałam: "..np. maila". Nie ważne to. Chodzi mi o to,zebyśmy tu sobie , bez wiedzy i zgody innych, nie przekazywali sobie danych. Nawet imion. Myśle,ze ta zasada będzie zachowana. Pozdrawiam poniedziałkowo i zmykam do pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco wszystkich niepalących w ten deszczowy dzień, ale mimo wszystko życzę słonecznego dnia. 453DBP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulejszons dla wszystkich pachnących 🖐️ od jutra planuje rozstac się z kolegą L&M , każdego dnia paczkę zjarałam i tak sie zastanawiam co tu zrobić i co robic aby z nudów nie iść na dyma ? psychicznie nastawiona chyba jestem ale to przyzwyczajenie , że sie podpala tego dziada , ..że do kawki też był ..ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikosiowa- weź i nie pal więcej....nie rozmyslaj, tylko to zrób! Skoro fajki Cie denerwują to nie bierz ich do ust!!! OId dziś:) Zobaczysz, jaka będziesz na lato pachnąca i śliczna...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nikosiowa zapraszamy do naszego grona z otwartymi ramionami, tu się wspieramy by zapomnieć o śmierdzielach wyłącznie po to by pachniec do końca życia i jeszcze jeden dzień dłużej:-D i tobie życzę byś też dała radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo za dobre słowo 🌼 dzisiaj jeszcze jaram , mam ostatnich pare sztuk i to musi mi styknąć na dzień dzisiejszy ;) od jutra zero jarania , omijanie sklepu szerokim łukiem z pewnością przez pierwszy tydzień , obrałąm sobie taką datę tz. 12.04 z pewnego powodu .. urodziny syna mam nadzieję , że wytrwam i bedzie to podwójne swięto do świętowania w przyszłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pamietaj Nikosiowa- urodziny syna.......! Ty nie palisz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry "starym" i nowym bywalcom :) Mija kolejny piękny dzień BP :) I oby tak przez najbliższe 50 lat,czego i sobie i Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzsław- pytaj mar-py:D może chwilowo nie ma czasu..., różnie to bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×