Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam Was. podjelam decyzje o rzuceniu palenia . Mam 26 lat..Pale jakies 3 lata. od przedwczoraj zaczelam brac tabex. od jutra juz w ogole mam nie tykac papierosow. na razie bardzo ograniczam. mam nadzieje ze mnie przyjmiecie i pomozecie :) bo obawiam sie ze samej bedzie mi ciezko. Najgorsze sa te przyzwyczajenia poranna kawa na balkonie i papieros :) mysle ze akurat z tego jednego bedzie najciezej zrezygnowac. Musze pomyslec cyzm to zastapic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich bardzo cieplo i pachnaco ,zycze milego weekendu,ja niestety jutro do pracy,,ale odkad nie pale mam wiecej czasu dla siebie i rodziny:):):) kochani NIE PALIMY:):):) Regres :) grzeslaw:) linoletka :) dodob :) jovik :) Pysia35 :) pachnąca aga :) zlosliwiec :) monamas:) mamuska44 :) Canavessa :) xx444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linoletka --madra decyzja grabulka-ja tez rzucalam z tabexem,jak narazie nie pale osmy miesiac,mysle ze nie bede palic,jednak jestem bardzo ostrozna ,z fajkami roznie bywa sa takie podstepne ,zycze wytrwalosci :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak linoletko.To bardzo miło,że dołączyłaś do naszego grona; z wielką przyjemnością Cię witamy.Zapewniam Cię,że znajdziesz wsparcie na tym forum i chętnie odpowiemy na Twoje pytania wrazie potrzeby.Na tym forum uzyskałam wsparcie,dzięki temu nie palę blisko pół roku.Jeżeli masz takie postanowienie to na pewno dasz radę,czego bardzo Ci życzę i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam (nie witak,przepraszam za złe kliknięcie)) linetko oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich na tym forum,kaja dziękuję Ci za pamięć i życzę spokojnej pracy jutro.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochani za mile przyjecie. Nie ukrywam ze bardzo licze na wasze wspoarcie, bo nikt nie zrozumie "rzucacza" jak ktos kto to przezyl juz. wlasnie mysle czym by sie tu zajac by mnie tak popoludniami nie ciagnelo do palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linoletko teraz musisz zmienić swój styl życia rzucając palenie.Zamiast porannej kawy wypij zieloną herbatę,która oczyszcza organizm z toksyn.Gdy pojawi sie głód nikotynowy pij dużej ilości wody niegazowanej.To powinno pomóc w abstynencji.Gdyby pojawiły się dolegliwości nie przejmuj się.Z odrobiną dobrej woli dasz radę.Szczerze Ci tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich 🖐️ linoletka 🌼 słuszna decyzja witam w pachnącym gronie bp :D 🌼 bo nie palić to jest coś pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze jest to ze moj partner mi w tym nie pomaga tylko jeszcze denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siri bardzo fajny i motywujący wpis - dzięki że dopisałaś się :) Grzesiu ja od dawna wiem że pisujesz komóry ;) kaja widze że częsciej zagladasz już do nas :) tak trzymaj :) xx444 :) dobrze mówisz przy rzuceniu palenia trzeba zmienić tryb życia przynajmniej na poczatku :) pozdrawiam cie ciepło złosliwiec jak zawsze :) obecny z dobrym słowem 🖐️ linoletka witaj na pokładzie :) Jutro zdaj nam relację jak ci idzie? Dobra,słuszna i wzorowa decyzja jaką podjełaś Witaj na pachnącym pokładzie palenie fajek to same minusy finansowe,zdrowotne i psychologiczne :( Napisz nam jutro jak ci idzie :) pozdrawiam 🖐️ dla całej załogi wieczornie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jasne ze bede pisac :) pisenie lub mowienie o tym ze juz nie pale daje mi o dziwo wielka ulge, wiec mozecie sie spodziewac ze na razie bede duuuzo pisac :) na chwile obecna sie trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim 🖐️ zapraszam na kawusię :D na wszystkich chętnych czeka zaparzona :D zapowiada się piękny słoneczny dzionek :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 linoletka 🌼 ja tez w pierwszych moich dniach BP mówiłem wszystkim ze nie palę to mnie jakoś wzmacniało a przede wszystkim bardzo mi pomogło tu pisanie na tym topiku bo ten topik to jest naprawdę piękna sprawa :D jovik 🌼 jak z babcią OK. xx444 🌼 kaja__ 🌼 zabka 🌼 RE-RE KUM-KUM :D Canawessa 🌼 mamuska44 🌼 pachnaca aga 🌼 dodob 🌼 vonk 🌼 Pysia35 🌼 monamas 🌼 sadny dzien 🌼 farbowana lisica 🌼 lorika 🌼 basiek1 🌼 madziuchna 🌼 bella 1962 🌼 nikosiowa 🌼 jolik123 🌼 lumena 🌼 Mar pa 🌼 Regres 🖐️ graba zawsze pierwszy w potrzebie :D Grzesław 🖐️ graba ja tez wiem ze z komórki w internecie :D wszystkim, których przez omyłkę nie wymieniłem 🌼 🖐️ za potrzebujących trzymam 2 wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkich kochani,dziś rozpoczął się piękny,słoneczny dzień,pewnie u Was również? linetko napisz jak sobie radzisz? Staraj sie jaknajmniej mysleć o papierosie.Pisz dużo,zapewniam,że to bardzo pomaga.Sama widzisz ilu tu Wspaniałych ludzi na tym forum,a jacy są życzliwi.Wiem co piszę; dzieki temu jestem wolna bez papierosa,to Oni mi pomogli,że jestem pachnąca i za to stokrotnie Wszystkim dziękuję.Pozdrawiam Was wszystkich i życzę radosnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich (już i dopiero bo) niepalących w piękny słoneczny dzień, bo nie palić to jest piękna sprawa, dobre samopoczucie, lżej się oddycha, no i łatwiej się mówi. Serdecznie pozdrawiam całe grono, a nowo przybyłym zachęcam do większej wytrwałości z nałogiem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w sloneczno wietrzny dzien :) wlasnie pije kawe i nie na balkonie lecz tu przed kompem , co oznacza jedno - nie pale do porannej kawy :) co by tu zrobic z takim pieknym dniem ? buziaki dla wszystkich bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w tym cały problem linoletka, że jak się nie pali to się ma za dużo wolnego czasu i przyzwyczajoną rękę do sięgania i trzymania papierosów, niestety i z tym nawykiem też trzeba walczyć, życzę ci tego abyś ten wolny czas mądrze spożytkowała:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Wszystkich i Ciebie linoletko.Widzę,że robisz postępy.Pamiętam swoje początki BP. wówczas mi mówiono " Czym częściej myślimy o papierosie tym bardziej się nakręcamy.Im mniej hałasu tym lepiej i łatwiej przetrwać kryzys" Wystarczy przestać palić. Dzięki tym wskazówkom udało mi się bez papierosa blisko pół roku.Jesteś młodą osobą więc nie widzę problemu z wypełnieniem wolnego czasu.Życze Ci wytrwałości i powodzenia w nie paleniu.Pozdrawiam serdecznie Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby nie powinno byc az tak zle z moim wolnym czasem. Problem jest w tym ze moi najlepsi znajomi pala.. a ja sie na razie boje w pierwszych dniach wystawiac az na taka pokuse. Do tego nie uklada mi sie w zwiazku.. czyli cudowny czas na rzucenie plaenia :) no coz musze pomarudzic. na razie jest ok. BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linoletka -pomarudz sobie do woli tylko nie pal:) dopiero wrocilam z pracy,musze troche polezakowac,chcialam tylko sie przywitac i pozdrowic pachnace grono,,,,,,,,,,,nie palimy pozdrowka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linoletko wyrzuć z siebie wszystko na forum z pewnością przyniesie Ci ulgę.Porozmawiaj ze swoim przyjacielem,żeby był wyrozumiały wobec Ciebie i nie palił papierosów w Twojej obecności,przynajmniej na razie.Poinformuj swoje palące towarzystwo,że przez pewien czas nie będziesz uczestniczyć w spotkaniach z nimi (uzasadnij-dlaczego)? Ewentuanie poproś,żeby nie palili przy Tobie. Nie ukrywam,że początki bywają trudne. Człowiek staje sie bardziej nerwowy,czasami trudny dla otoczenia.Wcale nie znaczy,że Ty też musisz mieć takie objawy. Trzymaj się dzielnie.Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i Kaje po pracy również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jestem dzis "padnieta":D Pobieżnie przeczytalam posty...powiem tak: To,że znajomi palą przy nas to jest super sprawa, bo tu możemy zabłysnąc przy nich swoim niepaleniem, czyli szpan na calego:D:D A to jest super motywujace, tak przyszpanować:D:D Co Wy na takie postrzeganie problemu;)???? Złosliwiec- babcia wróciła do domu... mam nadzieję,ze bezboleśnie dozyje swoich dni:( Bo jak można pomóc ludziom w tym wieku?? Bypassy odpadaja, wiadomo,ze 93 letni organizm nie jest na tyle silny, by przetrwac taka operację... i juz nic wiecej zrobić nie mozna, jak leczenie farmakologiczne...ale powiem Wam,ze lekarze walczyli o babcie, zrobili jej wszystkie badania,nie załowali na to funduszy. Bo z tego co słyszałam, to juz na takich starców kładą "kreskę". Ale tu nie moge złego słowa powiedzieć o naszym ordynatorze:) Trzymajcie sie i walczcie o BP!!!! Pozdrawiam i ide spać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni wieczór. Melduję nadal ze szczerym uśmiechem ,że nie palę. Czuję się coraz lepiej i bardziej komfortowo ,bo wiem , że pachnę pięknymi perfumami i moje ząbki są coraz bielsze. Byłam u stomatologa i wybieliłam je celowo , by mieć jeszcze większy impuls do nie palenia. TO TEŻ DZIAŁA !!!!!!!!! Wiem ,że to jeszcze zbyt krótki czas by mówić o sukcesie , nie mniej bardzo się cieszę ,że podjęłam taką ważną decyzję i jak dotychczas nie mam większego problemu by sobie z tym strasznym nałogiem radzić. Raz jeszcze napiszę podpierając się przysłowiem "...NIE TAKI DIABEŁ STRASZNY JAK GO MALUJĄ...." Niczego nie zmieniłam w codziennym życiu, ot może tylko to, że rano zamiast popielniczki przy porannej kawie stawiam na stoliku lustro i robię makijaż . Linoletko nie znam Ciebie ,ale na Twoim miejscu, tym bardziej , po rozstaniu z partnerem, byłabym bardzo zdopingowana by przestać palić , by w ten sposób chociażby pokazać mu , że potrafię zrobić coś pożytecznego dla siebie , że On nie był "pępkiem świata" etc. To powinien być dla Ciebie doping Linoletko. Uwierz również ,że ja poczułam naprawdę ogromną dumę ,że potrafiłam nie tylko skończysz studia obronić pracę pożegnać swoją Kochaną Mamę na zawsze .... ale również właśnie potrafiłam przestać palić po 24latach nałogu w jednej chwili i bez żadnych środków wspomagających. Bardzo ,bardzo chciałabym Cię wspomóc chociażby słowami ale wiem ,że to Ty sama sobie musisz powiedzieć '"...KONIEC NIE PALĘ ..." wówczas naprawdę będzie łatwiej ,tak właśnie było ze mną. Uwierz również ,że wcale nie czuję szaleńczego pędu do palenia. Bardzo serdecznie pozdrawiam Wszystkich Dziękuję za każde miłe słowo Trzymam kciuki za nowo przybyłych na to forum Canavessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linoletko
Canavessa dziekuje za te slowa.. te silne emocje jeszcze mnie nie zlamaly nadal jestem bp i o dziwo teraz przynajmniej w tej chwili mam glowe zaprzatnieta tysiacem innych mysli ..i zapominam o tym ze normlanie paliilabym jednego za drugim. dam rade :) dam rade :) taka moja mala mantra na dzis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linoletko.... Jestem myślami z Tobą przesyłam dobre mocne afirmacje, jeżeli one mogą coś pomóc, zrób to dla siebie ,dla Twojej cery , dla Twojego zdrowia...... Przytulam Cię chociaż tak wirtualnie. Trzymaj się Linoletko. Z myślą o Tobie Canavessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linoletko jak jest z nami to jest mega kumata :) nie pali = jest najlepsza :) ps Loriś + Vonk + aga pachnąca+jovik+basiek+żaba+ojejkujejku.... = 🌻 regres1000@o2.pl --------------------------------- "Myślę pozytywnie, lekarz kazał myśleć pozytywnie Myślę pozytywnie, nic mnie nie wkurwi dzisiaj..." 1/http://www.youtube.com/watch?v=2rt6zopKQPo 2/http://demotywatory.pl/1933547/Moja-dziewczyna regres1000@o2.pl --------------------------------- "Myślę pozytywnie, lekarz kazał myśleć pozytywnie Myślę pozytywnie, nic mnie nie wkurwi dzisiaj..." 1/http://www.youtube.com/watch?v=2rt6zopKQPo 2/http://demotywatory.pl/1933547/Moja-dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni wieczór. Melduję nadal ze szczerym uśmiechem ,że nie palę." Canavessa oby tak dalej ... oby nstp tydzien był tak samo bez fajki:) DOBRZE CI IDZIE :) !!!!! ps.licz dni ( to dużo daje) w walce z nałogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×