Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Grzesław- głupia?? No co Ty! Stopka dla Ciebie, a jeśli komuś się nie podoba, to niech.....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nowy steper ze sprawnym (narazie) licznikiem :) kiedys ktos sie mnie pytal ile krokow robie w rowna godzine zrobilam 3258 krokow i spalilam 4654 kalorie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszyskich po urlopie.Widzę,że wiele się zmieniło.Sądny ; bardzo ucieszyła mnie wiadomość,że wracasz do pracy.Nareszcie masz spokojne noce i dni. Złosliwcowi bardzo dziekuję za pamięć i również przesyłam gorące pozdrowienia. Nie posiadam takich zdolności jak nasz kochany Zlosliwiec i nie odważę się wymieniać każdego z Was w kolejności z obawy,ze kogoś pominę? Żabcia wracaj szybciutko do nas. O ile mnie pamięć nie myli to miała pójść na operację? Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Nadal jestem osobą nie palącą; to już 283 = 40 tygodni i 3 dni B.P. Obecnie nie myślę o papierosach, nie śledzę tych dni więc musiałam zerknąć do ściągi. POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny fundnełaś sobie stepper chyba z tej okazji, masz dalej pracę:-D xx444 to miłe, że nie palisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fundnelam sobie bo bardzo potrzebuje i ktos mi dal na to pieniadze,wlasciwie to nie mial wyjscia , bo poinformowalam ta osobe ze biore tyle bo tyle potrzebuje,a ten ktos nie zaprotestowal,chyba zwyczajnie sie nie spodziewal takiej akcji :) brak stepera,a co za tym idzie brak mozliwosci cwiczenia zle wplywa na moja psychike,nie czuje sie dobrze jak nie moge deptac :) to nalog,ale zdrowy nalog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w chłodny dzień życzę miłego pachnącego dnia kto ma wakacja to moge pozazdrościć ja zaraz do pracy lecę trzymajcie się cieplutko sadny miłego deptania na steperku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @gusia
Dzień dobry:) Melduję się pachnąca 🌼 Dziś jest 7 dni jak nie palę! Miałam jeszcze ból gardła,ucha i kości,teraz w miarę wszystko się stabilizuje. Jeżeli przyjdzie jakieś zwątpienie,to pomyślę o rzeszy nowych znajomych,którzy dali radę,chwycę marchewkę,czy jakiś owoc i mija:) A przy kawie czytam Was. Pozdrawiam i miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Szybko pozdrawiam🖐️ i szybko znikam;) tzrymajcie się:D Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pachnącą Aga dzięki za kawę:-) @gusia to jest najtrudniejsze 7 dni, brawo za postanowienie:-) Jovik nie uciekaj tak bo nie zdążę za tobą:-D zagłosowane:-) Madziuchna czemu się nie odzywasz?👄 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Grzesiek----nieodzywałam sie bo duzo na głowie miałam.... :( 1.w piatek wyłączyli mi neta więc niemiałam dostępu... 2.śmierdziel mnie prześladuje :( i tym sie martwie... 3.wczoraj miałam rozmowy wstepne do szkoły medycznej :) 4.i dziś mogę powiedzieć oficjalnie ze dostałam się do szkoły medycznej na studia jako opiekun medyczny :D rozpoczęcie roku mam 17.09. :D i musze się ubrać na bialo-czarno :O 5.trudny okres w parcy bo są zwolnienia :( mam nadzieję że mnie nie wywalą :( :( 6.prześladuje mnie gmaina :( ale narazie otym niemogę nic więćej napisać :( jak to bedzie niewiem...brakuje mi siły na biurokrację i na poszanowanie mieszkańców i bezdomnych :( 7.czeka mnie operacja kręgoslupa :( mam wielopoziomowe przepukliny do kanałowe z niedowładem lewej reki :( i grozi mi to samo na prawą:( co dalej niewiem :( dostałam kolejne zastrzyki i leki przeciwbólowe i przeciwzapalne :( 8.zaopiekowałam się razem z mamą kotkiem z domu dziecka na 2-tyg.i teraz niema dla niego miejsca,więc zostałysmy nowymi włascicielami kotka,z jednej strony dobrze bo tam był maltretowany,rzucano nim,rozciągane mial łapki itd. No to życie :( jak każdy z nas ma problemy,więć niezawracam już Wam głowy swoja osoba... jovik----przepraszam że przez weekend nieoddalam głosu na Twój plac :( ale jakoś to nadrobię :( dla reszty pachnącego grona 👄👄👄 wybaczcie że wiećej nic nienapisze ale padam a po 2.niejestem w najlepszym stanie psychicznym :( :( :( :( 3majcie za mnie kciuki a ja 3mam za Was... ps.Grzesiu----dziekję kochanie za troske👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna jak tys sie takich chorob nabawila??? Mowilam ze za ciezko pracujesz :( a ja kuzwa czekam na ten telefon z kadr i opuscily mnie pozytywne mysli ;/ strasznie dlugo sie to ciagnie.Podejrzewalysmy ze od jutra bysmy wrocily,ale do tej pory nie zadzwonili z HR-u.No jak tak mozna czlowieka traktowac??Nie jestesmy zabawkami.Teraz to bym chyba bardziej chciala dostac inna dobra prace jak ta odzyskac.Cos mi sie zdaje ze W dalej knuje i miesza.No ilez kadry moga myslec jak to zrobic z naszymi umowami??Jedno popoludnie by im starczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tylko tak Tobie się zdaje Sądny praca na Ciebie czeka, trzymaj się tego co masz. Nadziuchna życzę zdrowia i sukcesów na studiach 👄 Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szampan dla wszystkich !!!!! i tort,duzo tortu,w roznych smakach!!! czestujcie sie :) mamy co swietowac od jutra WRACAM do PRACY !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @gusia
Madziuchna Też dołączam się do gratulacji🌼 Bardzo poważna sprawa z tym kręgosłupem. Sądny dzień Mniam,mniam-pyszny torcik:)akurat do kawki,którą piję.Cieszę się,że wracasz do pracy. Jestem na 60str tego topiku i Żabka miała problemy z rzuceniem pap.,ciekawa jestem czy jej się udało i czy Kachna też dała radę. Pewnie dlatego śniło mi się dziś,że palę fajki,brr i najgorsze było to,że od nowa musiałabym liczyć dni BP :( Nie palę 8 dni Ilość niewypal.pap. 160 Zaoszczędz.pieniądze 88zł Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia uwierz mi ze nie bardziej niz ja :) ja dwoch tygodni na platnym urlopie wysiedziec nie moglam,po tygodniu mi sie nudzilo i wracac do pracy chcialam,a teraz bity miesiac czasu na bezplatnym urlopie (bo tak nam wpisali w papiery) no masakra poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzień ulżyło mi, bardzo się ciesze Twoim szczęściem czyli dzieci dziś maja ostatni dzień wakacji a ty ostatni dzień odpoczynku Od jutra praca :):):) Ciesze sie Tort pyszny juz dwa kawałki wciągnęłam szampan super ale wiesz w piątek lub sobote to musisz nam tu taką dużą imprezke zrobić wiesz gril piwko i cośą mocniejszego mam na myśli Czekamy :):):) GRATULUJE CIESZE SIE wiem ile to znaczy, to znaczy przzechodziłąm kiedyś coś podobnego i dlatego wiem co czułam i myśle że wiem co teraz czujesz życzę miłego wieczorku jedzcie torta pijcie i nie wolno nikomu myśleć o śmierdzielu ZAKAZ takich myśli pamiętacie nasze motto 🌻 NIE PALIMY PACHNIEMY 🌻 🌻 nie palić to coś pięknego 🌻 myśle że moi przzyjaciele zgadzaja sie z naszymi mottami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny ja również się cieszę tym, że masz dalej pracę:-D @gusia te sny są naprawdę irytujące, ja szczególnie miałem je jak paliłem (cholera palisz, a w płucach nie czuć dlaczego? no przecież śpię, a nie palę:-D) Jovik głos oddany:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczny jakie ja miałem sny, jak miałem 15 lat i mniej:-D poważnie:-), że kiedy chcę to się unoszę ok. 20 cm nad ziemią i się ( nie wiem jak to nazwać:lewituje, latam) i tak przesuwam jak się mi dzisiaj zdaje ok 30 km na godzinę, do tego stopnia miałem tak realistyczne sny, że w dzień sprawdzałem się, czy aby napewno się tak unoszę, ale jednak nie, stoję jak stałem:-D możecie uznać to za chorobę psychiczną, ale zapewniam, że nie blefuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @gusia
Dzień dobry:) Dziś już wstałam wcześniej,bo dzieci do szkoły i ja też z najmłodszą latoroślą. Grzeslaw Piękne takie sny o lataniu,wg mnie to świadczy o tym,że nic trudnego nie istnieje.Lubię też sny o pływaniu w czystej wodzie. Przez ten obecny czas niepalenia mam okropne sny,męczące. Dziś śniło mi się,że mój luby poleciał samolotem w ciepłe kraje,a ja z synkiem pojechałam do Zakopanego autem. Nawet to nie było Zakopane,tylko jakiś parking nieznany,gdzie aut pilnował podejrzany osobnik,taki co wysyła dziwne,złe fluidy.Chciałam zamknąć auto,to nie działał zamek elektryczny,jak próbowałam kluczykiem,to zamykały się tylko przednie drzwi i w końcu kluczyk się złamał,a ja byłam okropnie bezradna,a moje kochanie tak daleko... No i bałam się tego typa,choć starał się być miły,ale ja wiedziałam,że to dwulicowość.A miał być taki ładny wypoczynek. Potem był sen o podpisywaniu listy w PUP i praca,którą załatwił mi tata. Miłego dnia BP🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia na senne koszmary polecam dream catcher, odkąd wisi przy oknie w mojej sypialni koszmary nie przychodzą :) grzesław pozdrowienia - jak zwykle na posterunku :) sadny dzien no widzisz kochana a tak sie martwiłaś o prace, wszystko dobre co sie dobrze kończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz sie dopchalam do kompa ;/ uroki dzieci w domu :) mam jeszcze jedna wiadomosc W wylatuje,dzis juz byl pierwszy dzien nowy czlowiek na jego stanowisku oby nie byl taki swirem tak jak na FB napisalam Ciołek W... dostał w stołek :) nic kochani ide do lozeczka,bo rano do pracusi :) juuupi:) dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @gusia
Mariolka Dzięki za tego łapacza snów;)tylko gdzie kupić? Pewnie wychodzi ta nikotyna,taki detoks i dlatego takie męczarnie.Pewnie i Tabex ma swój udział.Palić mi się nie chce,tylko wiecie,te przyzwyczajenia....i czasem jakieś zdenerwowanie,a raczej drażliwość:/ Myślę o Was i o sobie BP❤️ A,przybył mi 1 kg,uff,niezbyt no się to podoba:( Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was @gusia najpierw zapomij o tym, że paliłaś, a potem będziesz dbać o właściwą wagę:-) tak mi się wydaje:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×