Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość @gusia
Mariola:) Moja córka mówi,że można kupić w sklepie,ale dzięki za podrzucenie str. Teraz już lepiej śpię. Grzeslaw:) Tak,tak masz rację.Wiem,że to się wyreguluje,no,powinno;)przy moich chęciach.Za 3 tyg idziemy na weselisko,więc chcę wyglądać ładnie🌼 U mnie piękna pogoda Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @gusia
Córka mi pomogła i mogę się pochwalić,że: Nie palę już 11 dni (+ 03g00m03s). Ilość niewypalonych papierosów: 200. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 12g42m45s)! Zaoszczędzone pieniądze: 100,12 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam zmuszona znalezc nowe solarium,bo moje sie zlikwidowalo i powiem wam ze calkiem fajne znalazlam,czulam sie jakbym lezala gdzies nad woda :) taki komfort psychiczny :) w pracy super (czyli tak jak bylo przed sierpniem) weszlysmy juz na obroty :) taka piekna pogoda dzisiaj,szkoda ze wody juz zimne,juz nie bardzo do plywania sie nadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia gratuluje dwóch jedynek! ja mam dziś dwie 9 BP, a od jutra trzycyfróweczka poleci :) a przy okazji zapytam czy widzieliście telewizyjnego spota akcji nie wiąż się z papierosem? muszę przyznać, że nie często te filmiki antynikotynowe robią na mnie wrażenie ale ten zrobił, oj zrobił... http://www.mamhakanaraka.pl/gala-finalowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was:-) @gusia brawo za 12 dzień i jeszcze trochę i będzie Ci lżej:-) Mariolka sto dni, sto dni niech żyje, żyje mam. Życzę ci, abyś doczekała kolejnych stu dni, a potem jeszcze jednych...:-) Sądny dzień ja nie chodzę na takie rzeczy jak solarium. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @gusia
Mariola Grzeslaw Dzięki za gratulację:) Też jestem z siebie dumna,a jakże!Szkoda tylko,bo mogło być już dużżżżo ...Też chcę mieć tysiąc dni i więcej BP Rowerem jeżdżę chętnie i bez takiego wysiłku,mogę się już całować z moim kochaniem,bo pachnę,a wcześniej unikałam.Teraz jedynie nie piję alkoholu i zamierzam tego się trzymać:) Jak palę,to trochę za dużo i często sięgam po %,więc stwierdziłam,że to i to nie dla mnie i jestem szczęśliwa. Miłej niedzieli🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @gusia
Mariola WIELKIE GRATULACJE!!!🌼🌼🌼 Spota nie widziałam,bo rzadko oglądam TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Co tak tu pusto? Gdzie wszyscy dobrzy ludkowie? Miłego tygodnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc załoga :D 🖐️ Widzę że nowe twarze zawitały na topik :) To fajnie i miło. ja już po wakacjach wypocząłem i do tego stopnia sie rozleniwiłem że nic mi sie nie chce :P A dzisiaj juz w pracy i szara rzeczywistosc Wypoczelismy z żoną w przepieknym i bardzo bardzo ciepłym miejscu Hotel REWELACJA,obsługa perfekt,jedzenie pycha no i te 38 stp ciepła sprawiło że nie chciało nam sie wracac wcale do kraju ale niestety MUS TO MUS :P Było EXTRA a co u was załogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) U mnie nic nowego stara szara rzeczywistość, cieszę się (i zazdroszczę), że Ty (WY) wypoczołeś ze swoją całuśną:-) Jovik gdzie Ty jesteś? ja cały czas głosuje mam 79 głosów:-) Madziuchna 👄 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msna
hej. chciala bym sie do was przylaczyc...od jutro planuje rzucenie papierosow, mam juz tego dosc, idzie mi ok 400 zl miesiecznie, staram tez sie o dzidzusia i kicha no i na dodatek mam do wyciecia tarczyce ...aj czemu bylam wczesniej taka glupia ze zaczelam palic najgorsze jest to , ze wiem co od jutra bede czula (probowalam rzucic 2 razy i najdluzej nie palilam 10 dni) a moze powinnam sie na jutro jakos przygotowac psychicznie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msna skoro chcesz to zrobić to rzuć i zamelduj sie tu jutro na topiku z nowiną że nie palisz czy przygotowac sie psychicznie ? Chyba nie Najwazniejszą sprawa jest uświadomienie sobie że nie palimy !!! Bedzie ciągnęło i pchało do fajki Ale to tylko okres przejsciowy,pozniej minie i powiem ci jedno NIE PALIĆ TO PIEKNA SPRAWA !!!! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msna pamietaj że wszystko lezy w głowie w naszej psychice Tam własnie musisz stworzyc sobie obraz,swój obraz kobiety nie palącej a bedzie łatwiej w skrócie to oznacza determinacje,trwanie w postanowieniu i sumienność w rzuceniu śmierdziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Kochani🌻 Widze,że dobrze dzieje się na topiku:) gusia się zafrbowała na czarno- ładnie Ci w tym kolorze i mam nadzieję,że zostaniesz tu z nami na dłuzej🌻 mariola18-- pierwsza seta za Tobą🖐️, zatem kolejny "szczyt" zdobyty:D Grzesław- jak zykle na posterunku:) Gdzie Ty chłopie do solarki???? Masz racje- chłop to chłop a nie ciota:p Sądny dzień- bardzo się cieszę,że wróciłas do pracy a temu ciołkowi, co tak kombinował z Wami ,życze 50% zasiłku dla bezrobotnych😡 pachnąca aga- -🖐️ madziuchna--🖐️ xx444--🖐️ monamas--Ty juz motyle w brzuchu i róż na cały świat👄. I tak trzymaj. Złosliwiec--👄 🌻---kaj jesteś??? Zabka- może poległas, ale chociaż kropkę postaw...:( Wszystkim, którzy głosuja czyli Grzesław, madziuchna- dzięki i...róbcie to dalej, bo dzięki Wam pniemy sie:) Pozdrawiam serdecznie👄 http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/876?inv=zabawnyplac 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 (miałam poczucie winy,że nie pisałam do Was tak długo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres--> zostawiłam sobie Ciebie na deser:p Zazdroszczę Ci wakacji, których ja w tym roku nie miałam i miec nie bedę. Witam na szarej, Polskiej ziemi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło Jovik miło ;) szara ale jara :) i nie ma to jak dom ;) Fajnie jest jechac i wypoczac ale powiem szczerze że mieszkać tam bym nie chciał JEST ZA GORĄCO :) wygrzałem wszystkie kosci no i na ciele machoń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam załogę:-) Czy ktoś mnie jeszcze pamięta? dawno mnie nie było ale dziś troszkę poczytałam topik Widzę że sporo osób nowych gratulacje dla wszystkich:-) Ja jestem dalej pachnąca za parę dni będzie 2 lata ale ten czas leci zaczynałam tutaj razem z Wami i też dzięki Wam wytrwałam:-) Żabcia się nie odzywa? Vonk chyba teraz jakoś powinna mieć 2 lata pozdrowionka dla wszystkich:-)jak miło żyć bez śmierdziela mnie już rzadko ciągnie a częściej śmierdzi jak moja mama pali jedyne co to moje kg zostały i nie mogę się ich pozbyć Dziewczyny powiem Wam warto nie palić i czuć się wolnym:-) Trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkich serdecznie i miło. marioli gratuluję setki i życzę następnej.Jovik ciężko jest bez urlopu,wiem coś o tym ja tak miałam w ubiegłym roku. @gusia jesteś dzielna,oby tak dalej.Trzymam mocno kciuki za Ciebie i za innych rzucających palenie. msna podjęłaś słuszną decyzję.Palenie fajek to zgubny nałóg.Traci się nie tylko kasę,ale zdrowie. Co dzieje się z Kaśką-czewa,Trufelką,żabką,złośliwcem? Wszystkich gorąco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kawka czeka zapraszam zycze miłęgo, pachnącego dnia u mnie dizś w nocy sie działo niebo błyskało oj było strasznie, teraz słoneczko wychodzi Regres aj jak miałeś fajnie na tym na urlopie, super że zadowoleni jesteście, wypoczęci Fajnie że juz wróciłes brakowało nam Ciebie trzymajcie sie ciepło sadny jak tam w pracy zmykam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tak jak zauważyła julka01( która ja pamiętam ;)) wiele osob gdzies znikneło moze sie odezwą niebawem? Julka skoro niedługo stuknie ci 2 lata bez smierdziela to ja juz dzisiaj ci gratuluje tak pieknego wyniku Mysle że nałóg palenia w twoim przypadku to juz zapomniana przeszłosc!!! Prawda jak jest fajnie bez papierocha? :D no własnie gdzie żaba? basiek? Vonk? ojejkujejku? a moze Lorika sie odezwie do nas ? xx444 dla ciebie równiez ciepłe pozdrowienia pachnaca aga z tobą kawa to czysta przyjemnosc Miło posiedziec przy małej czarnej bez dyma ;) No wypocząłem w tym Egipcie,wygrzałęm sie na słoncu za wszystkie czasy :) pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Msna Mi dziś 2 tygodnie miną i jestem bardzo szczęśliwa:)Zresztą tylu ludzi w Ciebie wierzy,że nie można się poddać:p Trzymam kciuki-dasz radę🌼 Teraz jest ok,ale wszystko przede mną,bo na razie przez ten czas nie miałam kontaktu z palaczami,a padałam w boju,gdy byłam już bardzo pewna siebie i nie paliłam np.parę m-cy:( Za każdym razem była to jakaś imprezka+alkohol,więc teraz muszę się pilnować i dlatego 0 %,mogę być abstynentem i już mi to nie przeszkadza. Regres Miło Cię poznać:) Jovik A,dziękuję:)ładnie się czuję-tak pachnąco i czyściutko🌼 Pewnie,że chcę zostać z Wami:):):) Julka Życzę następnych latek BP ;) xx444 Oj,pewnie,że dzielna,tym bardziej jak ktoś Ci to mówi.Dzięki:* Pachnąca Aga Dziękuję za kawkę-pycha:) Część pieniędzy,które przepalałam,teraz pójdą na raty.Już wiem co kupię i na co z przyjemnością i bez poczucia winy wydam co m-c złotówki:):):) Całą noc padało,a od rana pięknie świeci słoneczko. Życie jest piękne🌼❤️🌼 Miłego dnia BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) "Starych" i "nowych", zapracowanych i wypoczętych, bladych i mahoniowych ;) Dziś świętuję 2 lata BEZ Śmierdziela i wobec powyższego prosze o podstawianie talerzyków na torta ze śmetanką i mnóstwem owoców oraz kubeczki filizaneczki i inne "eczki" na kawusię i herbatkę ;) Alkohole tradycyjnie polewam po 13.00 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VONK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje🖐️ 🌻🌻🌻🌻[kwiat🌻🌻 👄👄👄👄👄👄👄👄 Spadam, pozdrwaiam Was kochani!!!!!!! Ja podstawiam kubek, talerz i literatkę- wszystko w dużych ilościach proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pachnącą aga brawo za a latka:-), Jovik zagłosowane Regres to teraz machoniowy gość jesteś:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia ciebie równiez miło poznac 2 tygodnie bez fajki to naprawde wiele oby tak dalej...mam nadzieje że z 2 tygodnie pochwalisz nam sie ze nadal nie palisz :) Vonk MOJE GRATULACJE !!!!!!!! 🌻🌻 z te 2 lata nie palenia Miło mi że od poczatku śledzę twój wyczyn ... OBY TAK DALEJ ... Ale czytajac to co tu pisałaś jestem przekonany że nigdy juz nie zapalisz takiego świnstwa jakim jest nikotyna pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz serdecznie gratuluje BRAWO VONK no tak Grzesiu machoń ale powoli juz schodzi :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnącą aga dzięki za kawkę:-) @gusia brawo za 14 dni, cieszę się że śmierdziełowi dajesz radę:-) Vonk gratulacje za pachnące 2 lata, ciekawe czy to ja doczekam?:-D u mnie padało i grzmiało ok. północy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×