Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Dzień dobry:) U mnie mrozik,ale to dobrze,bo przecież od tego jest zima:) Kaja---->za te 500 dni🌻🌻🌻🌻🌻 Dla wszystkich👄👄👄;) Uciekam,bo dzieci chcą graaaać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja już po kawie, BP Coś dzisiaj zamną śmierdziel chodzi, ale nie jest zbyt natrętny (jaka to menda wrrr) No ale już jestem z Wami i niech sp..... U mnie też mroźno, czekam na wiosnę Później na jakiś spacer chyba się wypuszczę Trzymajcie się wdepnę do Was potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrawiam wszystkich cieplutko w ten mroźny ranek :D u mnie świeci słonko i jest -15 :D chętnych zapraszam na kawę :D kaja___ 🌼 moje gratulacje za500DBP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda z zimowej
Kaja-gratulacje:) A ja mam 60 dni bez śmierdzieli:)Coraz mniej mnie ciagnie.. Chyba idzie zima do nas ,kochani,także ubierajcie się ciepłp:P Ja zaraz ide na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba mroźna pogoda wygoniła Was z topiku :-(((( Trzymajcie się ciepło, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerda z zimowej brawo za 60 dni:-), mam nadzieję, że śmierdziele zastąpiłas innymi zapachami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Kawa zaparzona,dla niektórych melisa-zapraszam. Żabko--->jak zdrówko?Myślę o Tobie;) Sądny Dzień--->stepper powoli w odstawkę,bo już wsiadłam na rower(ale jest niezastąpiony,gdy potrzebuję ruchu)dziś idę na aerobik,zobaczę czy mi się spodoba. Goldena--->może na trochę odstaw melisę i spróbuj dziurawca,czy szyszki chmielu,a do Twojego śmierdziucha mówię a kysz! Grzesław--->wiosna coraz bliżej,pamiętasz co mi obiecałeś?pracujesz nad marzeniami? Złośliwiec--->u mnie też słoneczko i mrozik -11st był rano,jeszcze można wytrzymać;) Gerda z zimowej--->Brawo🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻x6 ale to zleciało... Marta--->:) xx444--->:) Dodob--->melduj się pachnąca:) Nie paląca--->:) Pachnąca Aga--->:) Nadzieja--->:) Monamas--->:) Mamuśka--->:) Mario came back--->:) Ojejkujejku--->:) Kassmo--->:) Kfiat kalafiora--->:) KOtki--->:) Gengala--->:) Jovik--->:) Mi dziś stuka 160 dni:)Wczoraj siedząc z lubym przy popołudniowej kawie pomyślałam,że nie myślę o papierosie,sprawia mi przyjemność picia kawy,a nie te okropne myśli,palić czy nie palić. Taka harmonia w końcu jest we mnie. Nie ma co do tego wracać,lepsze życie jest BP:) Dziękuję Wam:):):)❤️ Kaja--->:) Uf-ów--->? Regres--->i znowu poniedziałek;)czekam za tymi feriami,ale tez cieszy mnie ta cisza,gdy siedzę w domu ja,pies,koty i internet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poniedziałek dzisiaj :O i to bardzo zimy ale za 5 dni weekend :) @gusia --> za 160 dni 🌻 kaja --> za 100 dni 🌻 :D 🖐️załoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda z zimowej
Gusia :)dziekuje za kwiatki:) Grzesław:)Pachnę teraz odżywką do włosów i pefumami:P:) Wiecie co,teraz bede prawdziwa zamarznięta gerda hehe 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi kochani w mroźny, ale słoneczny dzień Ja nadal BP i czuję się :classic_cool: Nie jest już tak źle, tylko takie chwilowe jazdy mam, ale mam nadzieję, że to minie @gusia ja poproszę kawusię, zaraz wpadam:-) Oby do wiosny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej wiem wiem słuszny opierdziel od sadnego dnia ;( niestety tak czasami bywa sama nie wiem ja sie zaczelo faktycznie tu imprezka z siora jedna dwie fajki nowa firma wszyscy chodzili na fajeczke to ja z nimi oczywiscie w domu nigdy zadnej fajki a od poniedzialku do piatku fajeczki potem weekend czysty , wakacje bez fajek i tak w kolko ale juz wkroczylam na dobra droge zobaczymy na jak dlugo ;( taki typ jestem ze cale zycie rzucam palenie i sie odchudzam ten typ tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob twoje życie twój wybór ... szkoda tylko tych dni co nie paliłaś,bo świetnie ci szło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich cieplutko.Kaja_ Gratuluję 500 DNI BP. oby tak dalej.;@gusi również 160 dni BP.Wspaniałe osiągniecie.Pozostałym nowym osobom życzę powodzenia,wytrwałości które bardzo jest potrzebne.Trafiliście w dobre miejsce.Tutaj są bardzo życzliwi ludzi którzy potrafią wesprzeć,podtrzymać na duchu.Wiem z własnego doświadczenia.Dziękuję Złośliwcowi,Regreskow,Grzesławowi i Wszystkim Wspaniałym tego forum.Wystarczy przeczytać posty @gusi,od razu czlowiekowi lekko na duszy.Widać jaka to ciepła osóbka. DZIEKUJĘ! Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja oczywiscie ZE ZA 500 DNI a nie za 100 🌻 przepraszam za moja gafę :O najwazniejsze jest to ze nie palisz juz tak długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xx444 Jesteś kochana:)Lubię czytać takie super rzeczy i wogóle lubię atmosferę forum,tego forum,za te słodkie słowa:) Świat od razu jest b.kolorowy,wiem,ze są dobrzy ludzie,pomimo,że czasem nie pokazują tego po sobie. Tu sobie pomagamy i Dobob,już wiesz,ze nie warto,a inni też to czytają,i nie popełniają tego błędu,co Ty. Pięknie słoneczko świeci,chciałam rano wynieść pościele na taras,ale akurat zawiewa od sąsiada dym i nic z tego:(Może jutro wiatr powieje w inną stronę? Goldena,to pijemy drugą kawę? ps moje Kochanie wyjechało dziś w Polskę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xx444 Jesteś kochana:)Lubię czytać takie super rzeczy i wogóle lubię atmosferę forum,tego forum,za te słodkie słowa:) Świat od razu jest b.kolorowy,wiem,ze są dobrzy ludzie,pomimo,że czasem nie pokazują tego po sobie. Tu sobie pomagamy i Dobob,już wiesz,ze nie warto,a inni też to czytają,i nie popełniają tego błędu,co Ty. Pięknie słoneczko świeci,chciałam rano wynieść pościele na taras,ale akurat zawiewa od sąsiada dym i nic z tego:(Może jutro wiatr powieje w inną stronę? Goldena,to pijemy drugą kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia, kochanie moje jasne że pijemy :-D wpadaj do mnie na kawusię :-) U mnie też świeci słoneczko i jest piękna i mroźna pogoda @gusia masz rację, ja dawno bym już poległa gdyby nie topik. wcześniej już rzuciłam w maju i nie paliłam ok 3 tygodni, poczułam sie trochę fafa-rafa i postanowiłam zapalić jednego. Poszły konie po betonie.... I tak do 7 listopada - resztę już znacie. Za tydz. stuknie mi 3 miesiące i to dzięki Wam moi drodzy. Dlatego @gusia, co tam wpadaj z innymi na likierek i kawusia może być też Wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ja trochę będę bronić "dodob", bo sama zaliczyłam 2 wpadki z niepaleniem: jedną po blisko 4 latach BP i drugą po 4 m-cach. Piszecie, że osoby uczestniczące na forum przeżywają wielkie stresy i nieprzyjemne sytuacje i nie sięgają po papierosa i oczywiście mają rację, bo papieros ani nawet cała paczka nie sprawi, że stres zniknie, że sytuacja się zmieni na lepsze,etc. Jednak pamiętajcie, że w chwilach wielkiego stresu człowiek myśli mało racjonalnie i chwyta się wszystkiego, co sprawi, że poziom stresu się zmniejszy i nie myśli wtedy, że ten papieros niczego na lepsze nie zmieni. Sama sięgnęłam po papierosa w najbardziej stresującym momencie swojego życia i z perspektywy czasu wiem,że to było bez sensu, ale ten moment,to był jedyny pomysł. No,a za parę dni minie rok odkąd nie palę, odkąd stres rozładowuję w inny sposób - tańczę np., albo klnę jak szewc albo się mocno przytulam do mojego prawie męża :):):) Wszystkim Nam życzę wytrwałości i konsekwencji i fantastycznego życia BP :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas dzieki ze jedna mnie nie opieprzyłaś :) zgadza sie czlowiek upada i sie podnosi niestety ze mna jest tak przez cale zycie obecnie moja firma (a wlasciwie ta w ktorej pracuje bo moja nie jest) oglosila upadlosc jak sobie pomysle o tym szukaniu pracy chodzeni na rozmowy to niedobrze mi sie robi bleeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w mroźny poniedziałek:) Kaja czywiście brawo za 500 dni:-) @gusia brawo za160 dni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP 30 01 2012 1. Zlosliwiec -----------2485BP ❤️(08.04.2005) 🌻 (6 Lat 9mies 22 dzien) 2. Jovik------------------2365 BP ❤️(05.11.2005) 🌻 (6Lat 2mies 25dni) 3. Sadny dzien ---------1440 BP ❤️(23.02.2008) 🌻 (3Lata 11 mies7 dni) 4.Pachnąca Aga------1149 BP ❤️ (06.12.2008) 🌻 (3 Lata 1 mies24dni) 5 Ojejkujejku ------- >1148 BP ❤️ (07.12.2008) 🌻(3 Lata 1 mies 23dni) 6. Regres ------------- 1002 BP ❤️(01.05.2009) 🌻 (2 Lata 8 mies 30dni) 7.Vonk --------------- 874 BP ❤️(05 09.2009) 🌻 (2 Lata 4 mies 25 dni ) 8 Julka01------------ 867 BP ❤️ (13 09 209) 🌻 (2 Lata 4 mies 17 dni) 9.Mamuska44 ------ 865 BP ❤️(16.09.2009) 🌻 (2Lata4 mies 14 dni) 10 Lorika ----------- 746 BP ❤️(11.01.2010) 🌻 (2 lata 19 dni) 11Grzeslaw-------- 742 BP ❤️(15 01 2010) 🌻 (1 Rok 11 mies 15 dni) 12. dodob------------- 566 BP ❤️(14.07.2010) 🌻 (Rok 6 mies 16dni ) 13 kaja_------------- 501 BP ❤️(17 09 2010) 🌻 (Rok 4 mies13dni) 14.xx444-------------- 440 BP❤️(20.11.2010) 🌻 (Rok 2 mies 10dni) 15 madziuchna ------ 434 BP ❤️(22 11 2010) 🌻 (Rok2 mies8 dni) 16monamas---------- 356 BP ❤️(07.02.2011) 🌻 (11 mies 23dni) 17Mariola18-----248 BP ❤️ (27 05 2011) 🌻 (9 mies 3 dni) 18 Trufelka------175 BP ❤️ (30 07 2011) 🌻 (7 mies ) 19@gusia-------->161 BP ❤️ (23 08 2011) 🌻 (5 mies 7 dni) 20.Żabka -----152 BP ❤️ (01.09.2011) 🌻 (4mies 30dni) 21 Kotki------- 103BP ❤️ (19 10 2011) 🌻 (3 mies 11dni) 22 Goldena------>85BP ❤️ (07 11 2011) 🌻 (2 mies 23 dni) 23 gerda z zimowej->61BP❤️ (29.11.2011)🌻(2 mies 1dni) 24 kfiat*kalafiora- 48BP ❤️ (14 12 2011) 🌻 (1mies 16 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob---- nie zarejestrowalas faktu ze ja caly sierpien bylam bez pracy?? i co powinnam byla zaczac palic?? zamiast wyzywac na winowajce??wszyscy mamy problemy @gusia----nie odstawia sie stepera :P latem plywalam a potem jeszcze w dom u deptalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabciu, bardzo się cieszę, że jesteś :classic_cool: dziewczyna 👄 Dziękuję za listę 🌻 Ale cudownie się z Wami rzuca ;-D palenie. Teraz wracałam do domu, mróz jak cholera (sami wiecie), a tu idzie taka skulona lalunia z kiepem w ręce :-(((((. I przeszła mnie taka mysl - kurcze, że jej w palce nie zimno.Ale ja tak kiedyś też tak miałam :-(((((( Trzymajcie się dzielnie, idę na steperek, bo sama jestem w domku, później zaglądnę do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×