Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Hej :) Starań by się od uzależnic ciąg dalszy tylko nie wiedziałam że umiem taka być. I stosować taka twardą miłość. Mój mąż chyba też się zdziwił ale najlepsze jest to że mam pieniądze schowane :) fajne uczucie że nie brakuje na chleb. Dostałam dziś zaproszenie na komisję w sprawie męża na 6 kwietnia może coś się ruszy. Oczywiście mam metlik w głowie ale nie mogę tego pokazać mężowi. A im bardziej pokazuje mu że jestem silna i samowystarczalna tym bardziej on się denerwuje i próbuje mnie zdolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka-->mąż będzie próbował wszystkiego, poprzez prośby i groźby,byle tylko osiągnać swój cel. Kochana, powiedz mu stanowczo, że jedynym sposobem na normalne życie we dwoje jest jego leczenie. Pamiętaj,też, że prawo stoi po Twojej stronie. Zrobiłaś pierwszy i to najważniejsze. Trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka-->mąż będzie próbował wszystkiego, poprzez prośby i groźby,byle tylko osiągnać swój cel. Kochana, powiedz mu stanowczo, że jedynym sposobem na normalne życie we dwoje jest jego leczenie. Pamiętaj,też, że prawo stoi po Twojej stronie. Zrobiłaś pierwszy i to najważniejsze. Trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis piekna sloneczna pogoda (nie zapeszyc) a ja czekam na ,kuriera z moim nowym fonikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka w tej sytuacji musisz być stanowcza.Twój mąż widzi że stałaś się niezależna i to zapewne szok dla niego.Życzę pomyślnego załatwienia sprawy.Czasami udaje się takim ludziom wyjść z dołka,ale sporadycznie - niestety.Miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tu stanowczość nie pomoże, to jak z paleniem, jak on sam nie odstawi kieliszka to nikt za niego tego nie zrobi, a jak Żabka będzie na siłę w brew jego woli jemu odstawiać, to będą tylko większe awantury, moim zdaniem tylko rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Goldena,a co Ci da to palenie?Tyle już czasu nie palisz:)Przecież jak zaczniesz palić,to za jakiś czas będziesz chciał rzucić i co,znowu chcesz przechodzić przez to? Od tego jest ten topik,żeby pomarudzić,więc marudź do woli,tylko BP! Mi dużo daje pobyt na świeżym powietrzu,jazda na rowerze,teraz już bez żadnej zadyszki,więc znajdź sobie coś takiego,np.codziennie spacer ileś tam km. A mi się przybrało na wadze 2 dobre kg,jeju,teraz na wiosnę?:(:(:(Wychodzą te ciasta sobotnie...i jedzenie na przednówku.Już tak mi się chce świeżych warzyw. Żabko,tak musisz być stanowcza.Spróbuj podawać mu do kawy codziennie rano 2 tabletki kudzu.Poczytaj o nich. To zależy od Ciebie,czy chcesz z nim być czy nie.Ja nie chciałam i się rozwiodłam i wcale nie było łatwo,3 dzieci,wszyscy przeciwko mnie.Widzę co alkohol robi np u ciotki(cala historia)ale to już i ona jest uzależniona,jest żoną alkoholika.tylko dzieci żal,a jej to brak stanowczości,ale to już ich sprawa,czy się leją czy kochają,nie rusza mnie to.To jest ich sposób na życie.Robienie z siebie takiej cierpiętnicy. Żabko,bądź pewną siebie kobietą.Teraz nastąpił czas na podjęcie decyzji,albo chcesz być cierpiętnicą,albo chcesz być sobą,kobietą dumną. Iga,a ja jak mogłabym sobie teraz już długo spać,to lubię wstawać wcześnie,tylko,że zasypiam już przed 21. Wszystkim miłego dnia:) Jej,już środa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w pochmurny dzień @gusiu, wiem, wiem, że śmierdziel nic mi nie pomoże. Ja tylko o nim myślę, ale trzymam się dzielnie :-))) Taki okres nerwowy w moim życiu nastąpił i chodzę cały czas poddenerwowana, wiem jednak, że zaczynać wszystko od nowa to byłaby dopiero jazda (rzucanie) Dam radę, kłopoty zawsze muszą się kiedyś skończyć Trzymajcie się cieplutko, miłego dnia życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ życzę miłego dnia w pierwszy dzień wiosny :D wszystkich chętnych zaprasza na kawę i herbatę @gusia 🌼 Goldena 🌼 🌼 jesteście dwa pierwsze pachnące wiosenne kwiatki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldena-->pimyślnego ułożenia spraw Ci życzę :) Grzesław--> Żabka powinna odstawić Męża, a nie tylko odstawiać mu kieliszek. U mnie też trochę stresu, bo 31 marca mój przyszły Mąż zdaje egzamin w związku ze zmianą pracy i trochę się denerwuje. Liczę, że wszystko pójdzie dobrze,bo jest dobrze przygotowany, jednak proszę wszystkich życzliwych o trzymancie kciuków :) Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:-) Monamas dokładnie tak napisałem, że rozwód załatwi sprawę:( a po za tym trzymam kciuki za twojego ukochanego, bo jego sukces będzie Waszym sukcesem:-) miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam myślę że tu impreza w toku a tu cisza. Nikt nie świętuje nikt się nie bawi :) ale co tam :P sto lat sto lat sto lat niech żyje żyje nam a kto? Vonk :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja tylko na chwilkę. Vonk,wszystkiego naj🌻 Sądny;) Monamas,też trzymam kciuki:) Złośliwiec,jak ładnie napisałeś,pierwsze kwiatki:) Grzesław:) Żabka:) Goldena:) Zmykam do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cisza spokój pewnie całe pachnące grono na wiosennym spacerku. Pogoda zachęca do spacerku i hmmmm do mycia okien :):):) miłego wieczorku ja już mam weekend bo jutro mam urlop no i szkołę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U mnie trochę mglisto,ptaszki pięknie śpiewają i pachnie tak odurzająco. Miłego dnia,to już prawie weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorny
Witam, zapowiada się kolejny znakomity weekend. Proponuję wszystkim jeżdżącym na nartach właśnie tę formę relaksu, nie ma nic wspanialszego niż szusowanie w pięknym słońcu i wiosennych okolicznościach przyrody. Biorąc pod uwagę warunki (wyśmienite) i nie zatłoczone stoki w poprzedni weekend - nic tylko pakować narty;) Pozdrawiam i życzę doskonałego wiosennego humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba o tej porze to bardziej pasuje rower niż narty :P 🖐️ załoga :D dzisiaj juz piątunio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokorny
no i dlatego, ze większość ma takie podejście, że bardziej pasuje rower to na stokach pustki i mozna fajnie pojeździć a na ścieżkach rowerowych tłok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich:-) ja rowerem bardzo często jeżdżę, a wcale nie po ścieżkach, tylko po drogach:-) właśnie wyszło słońce i zrobiło się ciepło, a wiosnę to mamy już od 20 marca od godziny 6 z minutami:-) pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich:-) ja rowerem bardzo często jeżdżę, a wcale nie po ścieżkach, tylko po drogach:-) właśnie wyszło słońce i zrobiło się ciepło, a wiosnę to mamy już od 20 marca od godziny 6 z minutami:-) pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich:-) ja rowerem bardzo często jeżdżę, a wcale nie po ścieżkach, tylko po drogach:-) właśnie wyszło słońce i zrobiło się ciepło, a wiosnę to mamy już od 20 marca od godziny 6 z minutami:-) pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich:-) ja rowerem bardzo często jeżdżę, a wcale nie po ścieżkach, tylko po drogach:-) właśnie wyszło słońce i zrobiło się ciepło, a wiosnę to mamy już od 20 marca od godziny 6 z minutami:-) pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×