Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam wszystkich Mówię wam ale się wybyczyłem ... a dzisiaj juz w pracy :O niestety obowiązki wzywają Za oknem mżawka i jakos tak ponuro mam nadzieję że wszyscy z naszego topika jak jeden nadal nie palą ? :) odmeldować się ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny dzien jak tez nie lubię z komórki na necie pisać to nie to samo jak komputer Uwazam że do internetu jest komp a do dzwonienia jest telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasmin236
Hej...chciałabym się do Was dopisać... ja staram się rzucic palenie od stycznia tego roku i jakoś mi nie wychodzi.. co dziennie musze wypalić max. 2 papierosy ... rzucając od nowego roku przyjełam zasadę ,że najpierw ogranicze do minimum a potem rzucę.. jest kwiecień to chyba najwyższy czas zeby w końcu przestać palić całkowicie...nie wiem jest mi ciezko i cały czas odwlekam ten czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejkujejku Wiem,że wczoraj,ale czy nie mogłam go zjeść dzisiaj???Niezbyt to miły przytyczek z tym czytaniem ze zrozumieniem. Yasmin Dołącz do nas,zapraszam:)poczytaj topik,zobacz,że innym było ciężko,ale dali radę:) Po co się męczyć tymi 2 papierosami?Wiem,że łatwo się pisze,ale też przez to przechodziłam,a teraz jest wspaniale-jestem panią własnego losu,czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin236" Jesteś mile widziany ale jeden warunek musisz spełnić a mianowicie przestajesz palić Wszystkim nam było cięzko wiec w twoim przypadku łatwo tez nie bedzie ale gwarantuję ci ze da sie rzucić czego najlepszym przykładem sa tutejsi bywalcy ;) zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak Regresku ja lumie wzielam nie ze wzgledu na system,bo do moich potrzeb wystarczy i wole symbiana,ale ze wzgledu na wyswietlacz i na to ze jest sliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiu- nie chciałam Cię dotknąć - przepraszam 😘, to taki żart z tym czytaniem 🌻 - soreczki :).................no już się nie gniewaj 😘 ale wiesz, taki sernik wirtualny z niedzieli nie jest już zazbytnio świeży w poniedziałek ;) Yasmin236- skoro palisz tylko 2 dziennie, to lepiej wcale - będzie Ci dużo łatwiej niż nam - zapraszamy :), ten topik WSZYSTKIM pomaga !!! miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem oj jaka pogoda straszna , cały dzień pada straszność. witam Yasmin236 tylko od jutra bez tych dwu fajek, pamiętaj początki nie są łatwe ale potem jest super :):) trzymam kciuki miłego wieczorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejkujejku,już zapomniałam o tym :)Sądny na Grzesława krzyczy,Ty na mnie,ja na żartach się nie znam,uff...:Oale już dziś proszę o uśmiechy:D U mnie słoneczko piękne,jak kto nie ma,to przesyłam parę promyczków ------ ------ ------ Lumia rozstań się z papierosami na zawsze.Pomaga picie melisy,przegryzanie warzyw,pestek,ssanie goździka,picie wody,pachnące kąpiele i ruch.Zobacz na listę,którą wkleja nasza księgowa Żabka,tak bardzo chciałam być w tak zacnym gronie i jestem :)Za chwilę piknie mi 8 miesięcy:) Dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejkujejku,już zapomniałam o tym :)Sądny na Grzesława krzyczy,Ty na mnie,ja na żartach się nie znam,uff...:Oale już dziś proszę o uśmiechy:D U mnie słoneczko piękne,jak kto nie ma,to przesyłam parę promyczków ------ ------ ------ Lumia rozstań się z papierosami na zawsze.Pomaga picie melisy,przegryzanie warzyw,pestek,ssanie goździka,picie wody,pachnące kąpiele i ruch.Zobacz na listę,którą wkleja nasza księgowa Żabka,tak bardzo chciałam być w tak zacnym gronie i jestem :)Za chwilę piknie mi 8 miesięcy:) Dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Yasmin Telefon Sądnego zakręcił mi w głowie,przepraszam Yasmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich:-) Sądny ja ciebie rozumiem, że z komórki nie lubisz pisać, ale czasem można:-) Yasmin zapraszamy do naszego grona, ale po rzuceniu palenia:-) @gusia:-) Pachnąca Aga:-) Regres:-) pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich:-) Sądny ja ciebie rozumiem, że z komórki nie lubisz pisać, ale czasem można:-) Yasmin zapraszamy do naszego grona, ale po rzuceniu palenia:-) @gusia:-) Pachnąca Aga:-) Ojejkujejku:-) Regres:-) pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he @gusia niezla jests ale pochwale sie ze Lumia pojdzie chwilowo do pudeleczka,bo na numer corki zaoferowali mi po taniemu moja wymarzona nokie N8,ta o ktora mieliscie trzymac dla mnie kciuki :D bedzie moja :) Corka kocha moja C-6 a jak sie jej znudzi to wtedy lumie sobie wezmie :) ale mi szczena spadla jak zobaczylam oferte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Sądny Dzień,to świetnie,widzisz,że nasze kciuki się przydały:):):) Co jest w tej N8,że ją tak chciałaś? Yasmin,co u Ciebie? Żabko,jak w pracy?Teraz idziesz na wesele do brata? Miłego dnia dla wszystkich BP:D pamiętajcie,że nie palimy🌻🌻🌻pachniemy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona 🖐️ @gusia 🌼 jesteś zuch dziewczynka nasza dyżurna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć załoga :) Za oknem u mnie piekne słońce Rano przed praca juz zrobiłem 40 min biegu,do pracy 15 min rowerem i hormony szczęścia mnie rozwalają ;) Zona na mnie sie patrzy z ukosa i jakosc tak dziwnie że wstaje tak z rańca ok 5 z minutami :P (ona lubi sobie pospać ) ale nie powiem bo mnie dopinguje do biegów ... Musze wam sie pochwalić że biegam juz trochę + rower + pływalnia i od razu spadł mi brzuch i ubyło 5 kg :D az sie lepiej człowiek czuje ... nie to że mam jakas nadwage ale wydolnościowo jest człowiek poprawiony a jak spadna przy tym kilogramy to jeszcze lepiej ale sie rozpisałem ;) Miłego piatku i pamietajcie NIE PALIMY , PACHNIEMY Chłopakom 🖐️ a wszystkim dziewczynom przesyłam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Tak myślałam o Tobie Złośłiwcze,no i odezwałeś się.:) Regres WSPANIALE,że tak dbasz o swoją kondycję-super,tak trzymać! Niektórzy z Was już długo nie palą,więc mają do powiedzenia więcej niż ja.W takiej sprawie,że jak żyję sobie BP,to jestem inna,zmieniłam się,wg mnie na lepsze. Jestem bogatsza finansowo,ale i jest sporo innych zalet-nie śmierdzę,nie zadręczam się,wyglądam ładniej,chce mi się to czy owo robić,mam energii sporo,a papierosy mnie otumaniały. W ogóle papierosy to była moja pięta achillesowa. Yasmin,odezwij się. Regres,no właśnie prawie weekend,a za tydzień zacznie się długiiii weekend. Bardzo chcę zabrać rodzinę i pojechać do Wrocławia do Zoo,teraz Wy trzymajcie kciuki,aby wypaliło.Już dawno byliśmy gdzieś razem rodzinnie;bardzo mi brakuje tej więzi,uśmiechu dzieci,bo tylko obowiązki,praca,szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia bo nie palenie to same pozytywy Nie ma nic dobrego z palenia fajek !!! Do Zoo powiadasz ? Na pewno sie uda wyjazd ... Może i ja sie wybiorę z żoną ? Lecz raczej do Chorzowa :) Mam bliżej ;) Swietny pomysł to jest ! Oby tylko pogoda była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nie palący :-) ja nie biegam, bo nie muszę, nie siedzę przy biurku, a kondycja? W każdej chwili mogę przejechać zwykłym rowerem 20 km poniżej godziny, dawno się nie ważyłem, ale obwód pasa utrzymuje mi się na jednakowym poziomie 84 cm od lat:-) @gusia🌻 Regres brawo, że nie dajesz się zasiedzieć za biurkiem:-) pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)Już sobota! Regres,to jesteśmy umówieni,Ty do Chorzowa,ja do Wrocławia:) Grzesław,ale trzymasz sylwetkę;) Złośliwiec:),oj stuknęła Ci taka piękna rocznica i nie przyznałeś się? Wszystkiego najlepszego z okazji 7 lat BP!🌻🌻🌻 Żabka:) Goldena:) Ojejkujejku:) Sądny Dzień:) Pachnąca Aga:) Iga:) Kaja:) Monamas:) Madziuchna:) Jovik:) Vonk:) Mamuśka:) Lorika:) Mariola,Kotki,Martunia,Gerda,Kfiat--- co u Was? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie złosliwiec nie było imprezy :O Mimo wszystko spóźnione ale szczere gratulacje 7 lat niepalenia BRAWO 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie 🖐️ życzę mile spędzonego dnia :D @gusia 🌼 rzeczywiście ze to już tyle lat przebywam na tym topiku jak to szybko zleciało :D teraz jak jest się wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdzącego nałogu to już się nie liczy godzin ani lat BP :D serdecznie dziękuje za życzenia 🌼 Regres 🖐️ graba wielkie dzięki za życzenia wszystkich chętnych zapraszam na małą nie ważne ze spóźnioną imprezkę :D szarlotka z bita śmietaną i lodami kawa no i co mocniejszego tez się znajdzie :D 🌼 🌼 🌼 bo nie palić to cos pięknego 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Na dworze tak pięknie.Uwielbiam ten czas kwitnących i pachnących drzew. Złośliwiec,pycha szarlotka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośsliwiec sto lat sto lat, jesteś dla mnie (myślę że nie tylko) człowiek który podnosi nas na duchu, wspiera zawsze miłym słowym i hm zawsze sobie przypominałam w chwilach zwątpienie Twoje słowa :paliłam 40 lat ........... JESTES WIELKI sto lat 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 szarlotka pycha uwielbiam z bitą śmetaną miłej niedzieli dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×