Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

no nic ide spac po mocnych wrazeniach :) żabka jesli mozesz to licz prosze za mnie moje dni BP :) mi sie nie chce :) dobranoc kochani kolorowych obrazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko dopiero weszłąm na nasz topik i zaraz Cie podziwiam za liste jak Ty to wyliczyłaś ślicznie masz to specjalnie dla Ciebie 🌻🌻🌻 u nas wielkiej wody nie ma Jakoś tak mieszkam ze omija nas i tylko na szczęście są podtopienia, ale aż żal patrzec co ta woda czyni Współczuć tylko możemy Życzę Wam milego wieczorku i cieszmy sie mamy weekend , pachniemy i cóż jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie kochani:) żabeńko kochana jesteś,że to wszystko policzyłaś👄 Ja mam jak na razie fajne 13 miejsce:D U mnie dziś dobry dzień był-odpoczęłam,pospałam popołudniu,zrobiłam sobie paznokcie,solarium odwiedziłam(wiem,że nie za bardzo zdrowe,ale tak baaaardzo mi się słoneczka chce) Jutro jak zwykle praca...Ale za to niedziela wolna!!!:D:D:D Zamierzam spędzić ją całą w łóżeczku,no chyba ,że jakimś cudem pogoda będzie to i może jakiś grill się uda zrobić.....Mmmmmm,aż mi ślinka pociekła hahaha Miłego piątkowego wieczora życzę 🌻 dla wszystkich BP i tych co walczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim BP:) żabko, wspaniała lista, dzięki za Twoją ciężką pracę!!!! Dziś mój 3 tydzień BP, jestem b. szczęśliwa, że jestem wolna od nałogu. Czuję się wspaniale! Bardzo rzadko mam ochotę na macha, prawie wcale. Monamas - Ty również dziś 3 tydzień BP. Gratulacje i zdrowiej!!! Kochani, życzę Wam miłego wieczorka. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja powiem tak ----ja to jestem juz zastara na takie jazdy z tym smierdzielem ----czasami nie chce mi sie z nim walczyc-----i jeszcze wszyscy jezdza po mnie ja mam dosc----dzisiaj to mialam chec juz isc tam gdzie oczy poniosa----dobra wiem co mi powiecie------ale mi wysiad psycha juz-------dobrze ze ten dzien sie skonczyl a ja zakonczylam nastepny dzien BP zabka---dobra robota i walcz dalej z tym smierdzielem 👄 Wszystkim spokojnej i pachnacej nocki 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście kochani :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D tak się cieszę że doceniliście moją pracę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaba dzięki za 12 miejsce. Pozdrawiam Was sobotnie i przesyłam 👄. Pa. "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu jakieś chore kody trzeba wpisywać. och. "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D pamiętacie mnie jeszcze ? :P Nadal nie palę :D jestem już po operacji w Katowicach :) Machałem wam z okna w szpitalu na ul.Francuskiej ;) na początek dziekuje wam za trzymanie za mnie kciuków podczas mojego pobytu w klinice ... pomogły bo wszystko udało sie i jest w porządku ... mam lepszy oddech aczkolwiek jeszcze sa obrzęki i opuchniecia ale to normalne podczas takich ingerencji w ciało ... dziekuje mamuśce44 ( widziałem i czytałem ;) w kazdym twoim poscie była pocieszajaca wzmianka dla mnie 🌻 dziekuje także reszcie ze myslała i trzymała kciuki żabce 🌻 sadny dzien 🌻 jovik🌻 kachna11🌻 farbowana lisica🌻 monamas🌻 pachnaca aga🌻 paulina36🌻 basiek1🌻 lorika🌻 madziuchna04🌻 ojejkujejku🌻 nerri11🌻 złosliwiec🖐️ i tych których pomyniałem a wiem ze myśleli i nadal tworza załoge BP 🌻 specjalne gorace pozdrowienia sle jeszcze dla witch 321 ( za ostrzezenia przed smierdzielem) a także dla pewnej "Imperii" z działu uczuciowego z która rozmawiałem przez telefon podczas mojego pobytu w szpitalu 🌻 tak w ogóle to do szpitala trafiłem w poniedziałek ( tak jak pisałem) operacje miałem w ogólnym znieczuleniu pod narkoza dopiero w środe :( bo było jeszcze kilka ludzi do zoperowania przede mna ....wiec to czekanie najbardziej dobijało wrrrrrrrrr ....ale przyszła sroda dali głupiego jasia , zabrali na operacyja spytali jak sie nazywam .popodłaczali mi full kabelków kazali pomyśleć o wkacjach ,przyłozyli maske i nawet nie wiem kiedy i nagle zaczeli mnie budzić i mówia juz ze to już po.....:D WIEC NIC NIE PAMIETAM I JEST LUZ .... rany leczyłem jescze 2 dni w szpitalu i wczoraj wróciłem juz do domu nic nie bolało bo dostawałęm Ketanol w kroplówkach wiec nie było zle po 6 godzinach jak narkoza mineła mogłem juz spacerowac sobie do WC :) na dzien dzisiejszy mam szwy nad dziasłami , bo tam własnie cieli by dostac sie do zatok przynosowych i wyciac z nich torbiela który przeszkadzał mi w oddychaniu nosem .... teraz jest juz lepiej , wiekszy przeciag w nosie :P za tydzien wszystko sie zagoi wiec bede jak nowo narodzony nie było zle i jeszce raz bardzo wam dziekuje za wsparcie , mysli i kciuki :D 🌻🌻🌻 ps i jeszcze jedno .... na oddziale było bardzo wiele pacjentów z dziurą w szyji w tchawicy ..... którzy mieli operacje z powodu jakis kłopotów z krtania i przełykiem .... z tego co sie dowiedziałem ....WSZYSCY PALILI !!!! widok nie za specjalny jak cha cos powiedziec a tylko wychodzi im świszczenie :O NIE PALCIE !!!! mnie tez pytali czy pale ? ODPOWIEDZIAŁEM DUMNIE ZE OD PONAD ROKU JUŻ NIE !!!! pochwaliła mnie pani doktor ;) jeszcze bilans ;) Nie palę już 385 dni (+ 12g19m32s). Ilość niewypalonych papierosów: 5397. Będę żyć dłużej o 41 dni (+ 05g29m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2563,66 zł! ale sie rozpisałem ;) aha ..... wracam na topik i już was nie opuszcze :D mam nadzieje ze nikt nie wymiękł i nie zapalił szluga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szluga- a w łeb nie chcesz Regres???wrrr... Witaj Regres- jak miło, że wróciles cały i zdrowy :D:D regeneruj sie, na pewno na L4 wylądowałeś. Ja śledze sytuacje powodziowa w mojej okolicy, mam dużo znajomych na tych terenach:( Pozdrawiam serdecznie wszystkich- pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 2 miesiące 2 dni i 7:39:8 Zaoszczędziłam 515.19393 PLN Nie wypaliłam 1157 papierosów Witam was wszystkich bardzo pachnąco🌻 🌻 🌻 bardzo dawno nie odwiedzałam forum ale JESTEM I TRWAM NIE PALĘ HURA!!!!!!!! nie wiem jak mi się to udało (trochę dzięki waszemu wsparciu) ale udało:) :) :) :) pozdrawiam wszystkich bardzo słonecznie i trzymam dwa nie zajęte śmierdzielem kciuki 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka pozdrawiam wszystkich serdecznie :D życzę miłego dnia BP wszystkich chętnych zapraszam na kawę i herbatę zielona BP Regres 🖐️ graba no i po wszystkim najgorsze było czekanie ja miałem otwierane brzucho operacja trwala 4 godz trzy dni nie mogłem się ruszać musiałem leżeć na plecach ale to już historia jadę w poniedziałek na kontrolę do lekarza wyniki sa na razie dobre :D i bardzo się cieszę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jovik 🌼 szkoda tych ludzi co nie którzy wszystko stracili u mnie nigdy nie było powodzi bo tu jest duzo jezior i tylko wody przybyło 50 cm bronka12 🌼 gratuluje tych 2 miesiecy i 2 dni BP u mnie dzionek zapowiada się słoneczny :D zaraz wyruszam na działeczkę trochę porobić dla zdrowia a potem grillowanie a wieczorem powędkować pare rybek złapać 🌼 BP :D 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼 cos się nie chce wysłać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌻🖐️ No wiec nastepny dzien do pokonania bez smierdziela :D Slonecznego dnia dla wszystkich 🌻🖐️ Regres---witaj dobrze ze juz jestes---ja wiem co to znaczy bo lezalam na urologi i mialam operacje prawie dwa lata temu ------teraz tylko zycze Ci aby szybko sie goilo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres witaj Super że juz do nas wróciłeś, że wszystko poszło dobrze, życze Ci dużo zdrowia i niech szybko sie goi Słoneczko swieci tak wiec zaprasza na spacerek, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres Fajnie, że wróciłeś cały i zdrowy do nas:) Pozdrówki dla Wszystkich BP, miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u was sloneczko a u nas znow pada i grzmi,tak sie jakos ciemno zrobilo,dzisiaj zadna sila z domu mnie nie wyciagnie he he na wode juz patrzec nie moge witaj regres caly i zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2y 2m 4w 1d 05:27 smoke-free, 16386 cigs not smoked, 7947,21 zł saved, 1m 3w 5d 21:30 life saved chwale sie i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie palę już 248 dni (+ 11g10m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 7453. Będę żyć dłużej o 56 dni (+ 22g33m37s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2981,58 zł! Mieszkam nad rzeką , która od 1972 roku nie wylewa. Moja komunia. W 1992 byłam na oddziale w WCO Wielkopolskie Centrum Onkologiczne na oddziale 2, również 2 piętro. Napatrzyłam się, wtedy byłam młoda i lekarze robili naprawdę wszystko żebym wyszła z tego.Uratowali pierś, A ja dalej paliłam. Rzucałam setki razy , nie mogłam przestać, Byłam na tym forum chyba z 3 razy . . Pamiętam jak ostatnio weszłam na to forum i z żalem mówiłam , że setki razy rzucałam to Regres mnie zjebał , że "ty chyba lubisz palić" coś takiego powiedział bym musiał wrócić do stronki ale znając Żabę to ona za mnie to zrobi , zrobiło mi się przykro, ale powiedziałam raka pokonałam to ciebie też. Dziś chodził za mną ubrany w getrach ( ustnik). a ja delikatnie mówię spier...j stąd. Nikotyna wy jechana czyste powietrze w chałupie. Tak mnie dziś wzięło na spowiedź.Jeśli WAS zanudziłam to przepraszam. Jak wspaniale jest pachnieć 🌻 Jutro wrócę. Regres ślę do Ciebie Buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem jestem juz po pracy chwila odpoczynku bo nogi i kregoslup wysiada cholera to juz nie te lata :D coraz gozej ale dobrze ze jest praca i jeszcze za plotem nie musze dojezdzac :D Jestem z siebie dumna bo nastepny dzien prawie zaliczony BP Widze ze wszyscy chyba powyjezdzali na wekend bo nikogo ni ma :D Jutro mam wolne i leniuchuje caly dzien moze rowerek zalicze :) spokojnej i milej nocki wszystkim z naszego grona niepalacych 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj---- mamuska44------i czasami trzeba sobie powspominac i wygadac sie bo wtedy lepiej sie czlowiek czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek reszta chyba na grillu - no to pozdrawiam bp. tak trzymać.🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem na grilu byłam na rowerku zobaczyć jak ma sie nasz Warta oj powylewała ale nie zagraża jak do tej pory mieszkańcom i niech tak zostanie basiek odpoczywaj oj wiem jak jesteś zmeczona kupę lat pracowałam w handlu i wiem co to za ciężka praca mamuśka wspominaj opowiaadaj wyżalaj sie my wysłuchamy, ale mi przypomniałaś jak ja 3 lata temu na łąkowej w Poznaniu leżałam i też aj ... jest teraz dobrze i niech tak zostanie tym co grilują pyszności zyczę co odpoczywaja miłego wypoczynku i wszystkim samych pachnacych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja----jezeli dlugo sie nie bede odzywac t.z.n. przymlki mnie-----bo ktoregos pieknego dnia udusze moja tesciowa------mam nadzieje ze bedziecie przysylac mi paczuszki :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien chyba niema po polsku bo ja szukalam i znalazlam ten po angielsku poprostu skopiuj od nas po polsku a cyferki dopisuj my tak z zabka robimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ilosc dni niepalenia zabka mi bedzie liczyc bo mi sie nie chce :)kochana żabula :* 😘 wroclaw zalalo,woda co raz wyzej ,widzialam teraz na interii swieze wiadomosci,to kto to byl w koncu z opolszczyzny?? bo znowu nie pamietam-ale to blisko wroclawia ;/ jak u was kochani,my juz sie chyba przyzwyczailismy ze plywamy,co nie zmienia faktu ze wody mam juz dosyc,nie dobrze sie robi od samego widoku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek nie zamkna cie,dostaniesz zawiasy,za tesciowa nie zamykaja ;) to bedzie w afekcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde chyba musze wylaczyc komputer bo mi rta glizda nie polozy sie spac,bedzie tak latac az zostanie gdzies na podlodze lezec ;/ no nic kochani kolorowych spokojnych snow trzymajcie sie suchutko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×