Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Hejka🖐️🌻 Ja dzisiaj znowu nie mam spania :( ale trwam w niepaleniu narazie coraz mniej mysle o nim jako o smierdzielu nie zeby zapalic :) zabka---🌻👄🌻---to dla Ciebie ze sie trzymasz....... Dla reszty milego i slonecznego dnia :) wypije sobie tylko kawke------ kto chetny to prosze----i ide na ogrodek bo troche mi zaroslo........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka dla Ciebie za WIELKĄ pracę przesyłam pachnący beznikotynowy bukiet kwiatków : 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś w wielkopolsce świeci słoneczko i zapowiada się przepiękny słoneczny dzień. A tak na wesoło to jeszcze wkleję : Jasio podejrzał, jak jego dziadek załatwiał się za stodołą. Po chwili pyta: - Dziadku, co to było takiego, co ci z rozporka zwisało? Dziadek nie bardzo wie, jak Jasiowi odpowiedzieć, więc mówi: - To był ślimak. - Tak też myślałem, bo to do ch nie było podobne Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do kawy kolejny pachnący dzień BP 🌻🌻🌻 a wiecie że znalazłam w domu całą ramkę śmierdziuchów i co zrobiłam...... a pokazałam im język :P bo ja nie palę :D:D:D:D:D JESTEM WOLNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie palę już 2 m 27 dni i 6:53:25 Zaoszczędziłam 715.18 zł Nie wypaliłam 160 6papierosów [8 kartonów i6 sztuk] Będę żyła 12 dni dłużej idę zaraz do dentysty brrrr :( pozdrawiam całe pachnące grono 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim:) Moi Drodzy, ja nigdzie nie uciekłam, tylko nie mam chwilowo neta w domu a w pracy nie za bardzo jest czas. Co do licznika, to zupełnie nie wiem o co ta dyskusja. Dla mnie było oczywiste, że ląduję na koniec rankingu i tyle. Na koniec jeszcze tylko mała dygresja, że gorszą karą jest dla mnie to, że po tym jednym ciągnie mnie jak na początku:( buuu. Miłego dnia! Trzymajcie się Kochani BP i bardzo proszę o duże kciuki, bo jest gorzej niż za pierwszym razem. No i dziecku jeszcze obiecałam:) żabka - gratki wielkie, ładnie się trzymasz:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka, to jest własnie to, o czym mówił Regres...tak to jest z nami nałogowcami, dlatego najlepiej omijać pokusy szerokim łukiem, choć tak naprawdę nikt z nas nie może powiedzieć ze wpadki nie zaliczy...:o U mnie też śliczne słoneczko:) Dla mnie to ważny dzień bo urodziny mojego synka,wiec także poniekąd moje święto ;) Po południu wpadnie rodzinka (palące egzemplarze rownież;) ) Bedzie torcik i inne bajery ;) Liczę więc na miły dzionek.... Pozdrowionka dla wszystkich!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Wszystkich Dzieki Wszystkim za ciepłe powitanie. Nie palę już 1 dzień i 15 godzin. Kupiłam wczoraj paczkę papierowsów, ale tylko po to by ją mieć. Ktoś mi podrzucił taki pomysł. I wiecie co, jest lepiej, tu w głowie. Jak mnie ciągnie to biorę sobie tą poczuszkę do ręki i jest lżej powiedzieć nie, bo oceniam czy już jest tak żle, że muszę otworzyć i zapalić, czekam jeszcze chwilę , a potem stwierdzam , że wezmę jak będzie gorzej. Staram się nie myśleć, że nigdy już nie zapalę. Teraz skupiam się na tym by przetrwać każdą godzinę i ten jeden dzisiejszy dzień. Nie wiem co będzie jutro, ale o jutro będę się martwić jutro. Dzięki Żabka za umieszczenie mnie na liście. Humor mam do bani, dzięki za kawałki. Odezwę się później, muszę popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na koniec jeszcze tylko mała dygresja, że gorszą karą jest dla mnie to, że po tym jednym ciągnie mnie jak na początku" Paulina dlatego własnie miedzy innymi takie sztachniecie jest czyms złym w walce z nałogiem Tutaj musi byc drastyczna krecha bo albo nie pale albo pale ( od czasu do czasu , od macha do macha) Udanego dnia 🌻 Vonk złóż synowi życzenia wszelkiej pomyślnosci od wuja Regresa ;) 🌻 bronka12 powiem ci że zachowałaś sie jak rasowy abstynent nikotynowy pokzazujac fajkom język :P 🌻 mamuska44 fajne dowcipy ;) 🌻 basiek1 ja tez chetny jestem na kawe 🌻 żaba jak zwykle ;) 👄 za wielka robote ;) monamas🌻 pachnaca aga🌻 i dla całej reszty BP grona 🌻 Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co będzie jutro," Bernadetko :) ale ja wiem co bedzie !!! Bedzie twój drugi dzien bez papierosa :D Wierze ze ci sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sadny dzien niestety wlasnie dzisiaj bylam zmlodszym kuba u lekarza zapalenie oskrzeli chyba troche babcie sie przyczynily bo przegrzewaja mlodego ale niewazne kto winny musimy synka leczyc oczywiscie w chwilach krytycznych czasem mysle o fajce ale szkoda mi na nie czasu i nieniedzy no i zdrowia :0 caluski jak bede miala chwilke miedzy inhalacjami to sie odezwe caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Regres - "wierzę że ci sie uda" - zapomniałam już jaką słowa mogą mieć moc. Próbuję się przeprogramować, myśleć o korzyściach i szkodach. Widzę tylko korzyści, a jednak to takie trudne. Ale znalazłam też sposób na zajęcie rąk i ust. Noszę butelkę wody i łykam jak mi się chce palić. Zimna woda pomaga. Uwagę staram się skupiać na tym co jem, by nie przybyło mi tu i uwdzie. Od rana planuję co zrobić zdrowego, nisko kalorycznego na obiad i kolację. Obliczyłam, że po południu traciłam 75 min na palenie (tj. 15 szt x 5 min) teraz będę się bawić przez ten czas w kuchni. Celebrować zakupy, gotowanie i jedzenie. Acha, od roku chodzę na siłownię (ok. 3 razy w tygoniu, czasem częściej, czasem mniej) zwiększę więc wizyty choćby na sam rowerek. Co Wy na to?, dobry pomysł na początek? Pozdrawiam wszystkich BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choćby na sam rowerek. Co Wy na to?, dobry pomysł na początek? Berni najlepszy :D Nie ma lepszego sposobu na zabicie fajki i glodu nikotynowego jak sport To własnie dzieki chodzeniu na pływalnie odechciało mi sie fajek , mam lepsze czasy i mniej sie mecze teraz .A jak popływam godzine na basenie to odechciewa mi sie nawet myslec o fajce. Endorfiny działaja i to mi wystarczy :) Rower ? nie ma lepszego sprzetu sportowego :) Zasuwaj , pedałuj i oddychaj pęłna piersią albo raczej PIERSIAMI :P bez poddekstów oczywiscie ;) dodob pozdrów synka 🌻 niech szybko wraca do zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob----------no niestety tak to z dziecmi jest i ty o tym dobrze wiesz :) to przeciez druga twoja pociecha :) nie waz sie tknac fajki bo lapki poutracam ;) Paula--------teraz ciagnie to taka kara za slaba wole ale za jakis czas przestanie tylko i tak nie wolno ci przestac byc czujna ja jakos ze 2 tygodnie temu poszlam na solarium,wlaczylam sobie nawiew i jak mi zaciagnelo gdzies z zewnatrz dym z papierosow,prosto w pychol,myslalam ze sie udusze,zamiast relaksowac sie ja sie modlilam zeby jak najpredzej z tamtad wyjsc,pare minut mi tak w pychol dmuchalo ;/ bleee masakra, a to panie obslugujace solariu sobie wyszly na fajke,one mnie chcialy uwedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani złośliwiec czy wszystko w porządku, wczoraj w nocy mi się przypomniało że jest 15 i ze masz ważną wizytę u lekarza. Napisz proszę czy wszystko w porządku. I pamiętaj jesteśmy z Tobą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo bp. I spadam do pracy. Pozdrawiam. Ślę kwiatki 👄 🌻 "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w czwartek słonecznie i bajecznie Już jutro piątek :):):) mi po opalaniu w górach schodzi skóra i wyglądam śmiesznie musze też iść na solarium oby mi dym w pysio nie leciał :):):) jak sadny dzień miłego dzionka kochani trzymajcie sie pachnąco 🌻🌻👄👄👄 złośliwiec odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem , nie nie chodzi o śmierdziela, ale o zamieszczanie postów. Tz. z rańca jak chcę puścic posta to muszę pisać jakieś podane przez nich hasło i nie kiedy mi nie przejdzie. Później jest już normalnie. I co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśka - Czy chodzi Ci o Twoje hasło, czy jakieś ich systemowe - jednorazowe? U mnie jest tak samo, ale system prosi o moje hasło, chodzi pewnie o zalogowanie się i później przez pewien czas ma się dostęp do serwera kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 Ja nadal chora ale pachnaca BP :) mamuska---u mnie jest dobrze zadnych hasel Bernadetka--trzymaj sie nie bedzie lekko ale jak przetrwasz te najgorsze dni to bedziesz miala z gorki----ja tez na poczatku bylam zlosliwa dla bliskich czepialam sie niewiadomo o co ale to mam za soba,teraz to tylko czuwac i nie dac sie skusic chocby na maszka ,palilam ponad 35 lat-----trzymam za Ciebie moje pachnace kciuki UDA CI SIE 🌻🌻kwiat] Paulina--jestem z Toba nie daj sie skusic na smierdziela juz wiesz ze on nic nie daje znowu bys zaczela smierdziec wiec trzymaj sie 🌻🌻🌻 Do pracy mam dopiero na 13-ta ale trza isc cos porobic,sloneczko tak ladnie swieci ze szkoda siedziec w domu :D Pzdrowka dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tz. z rańca jak chcę puścic posta to muszę pisać jakieś podane przez nich hasło i nie kiedy mi nie przejdzie. Później jest już normalnie. I co wy na to?" mamuśka to hasło to zabezpieczenie przed spamem ( pod pomaranczowymi nickami) na kafeterii .Tylko że moderatorzy mają jakiś kłopot z tym systemem i takie hasło moze ( ale nie musi) pojawić ci sie podczas logowania na kafeterie ( zazwyczaj wtedy wkleja sie do tekstu twoja stopka) .Nic na to nie poradzimy , to moderatorzy musza to udoskonalić. dla bywalców 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Państwu :) Kolejny dzień BP, kolejne popołudnie przede mną spędzone na siłowni, gdzie w klimacie naprężonych mięśi panów jeżdżę na rowerku i chodzę na orbitreku do ostatniej kropli potu :) To mój nałóg zastępczy - tym razem bardzo zdrowy, fajny i przynoszący same korzyści :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, Dzięujemy za życzenia, grodi wujku:) Manomas Gdzie chodzisz na tą siłkę? Nie chce Cię oczywiście szpiegować, ale ja tez codziennie śmigam i może chodzimy na tą samą...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi wujku...cos mam dzisiaj problem z trafieniem w odpowiednie literki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk--> śmigam na siłownie na osiedle o wdzięcznej nazwie Bażantowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja urzęduję w Centrum Odnowy Biologicznej na Ochojcu;) Lorkia, Trzymaj sie kochana!!!! Na pewno wszystko się poukłada!!! Jesteś dzielna dziewczyna, ze w ten sposób podchodzisz do kombinacji problem+papieros. Jesteśmy z Tobą, pamiętaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika--> życzę Ci, żeby wszystko się jak najszybciej i jak najlepiej ułożyło... Vonk--> znam to Centrum, ale na Bażantowo mam bliżej :) A tak btw - to jesteśmy prawie sąsiadkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika JESTESMY Z TOBA !!! 🌻 dzielna z ciebie dziewczyna , dasz rade sobie poradzić nie paląc przy tym fajek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monomas Ja mieszkam w samym centrum, ale pracuję na Brynowie, i w związku z tym, ze na siłownie jeżdzę od razu po pracy wybrałam najblizszą ... Z domu na siłke mam wiec pare ładnych kilosów, ale rzadko jedżę z domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×