Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

szukejcie a znajdziecie :) loris loris dobrze wiesz ze jak zechcemy to znajdziemy :P zlosliwiec 🌼 pachnaca aga 🌼 jovik 🌼 aber🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey, fajnie jestem na liście:) Aber no pewnie że czasami mnie ssie, ale głównie to są nawyki, i coraz lepiej sobie radzę. Kiedyś od razu po wstaniu z lózka paliłam, zanim wyszłam do pracy to ze 5 papierosów poszło, he he a teraz spokój, powoli, jakoś wyrabiam się szybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ dziekuje wam wszystkim za troskę ... dzisiaj u mnie juz lepiej,Fervexy,rutinoscorbiny i syropy pomagają ... Jutro do pracy idę :) Dzisiaj leżenie w wyrku jeszcze :P sadny dzien ,loris złosliwiec dziekuje za podrowienia :D pachnaca aga,jovik sie odmeldowuje ale no własnie gdzie jest reszta czyli dodob,lisiczka,ojejkujejku vonk,żabka,basiek,neri11,bella,mamuska44,witch,grace r monamas,ja-ka? odezwijcie sie co tam u was słychac? także nowicjusze? pysia , aber, niebieska tecza, teysi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak trafiłem tu na ten topik to byłem obecny co dziennie :D bo tu dostawałem wzmocnienie doładowanie do mojej silnej woli na następny dzionek :D bywały tez takie dni ze byłem sam obecny na topiku, ale miałem takie odczucie ze mnie ktoś po drugiej stronie po cichu podczytuje i to mnie wzmacniało :D Regres 🖐️ graba życzę zdrowia 🖐️ jestem obecny za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki ----------------------- 🌼 :D 🌼 --------------------------- paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie * jestem :D szczęściarzem :D 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼 a to mój bilans BP Nie palę już 2129 dni (+ 22g22m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 127795. Będę żyć dłużej o 976 dni (+ 05g15m24s)! Zaoszczędzone pieniądze: 42 811,64 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres - życzę zdrówka i dla reszty chyrchlających również. Myślę, że jak ja będziecie w pracy , a nie na L-4. Miłego dnia życzę. Pa Ps. Lokomotywa się trzyma z dala od śmierdziela już 3 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Tak, to prawda, Złosliwiec był tu codziennie, pisał, nawet jak nikogo nie było na topiku przez pare dni.... ja to pamietam:) Mamuśka44----> brawo dla Lokomotywy, moja własna "padła" po 3 latach BP :( Ciekawe, gdzie jet VOnk, i czy jej mama wytrzymała? Mysle o Dodob, ojejekujejku, i innych naszych koleżankach...brak czasu czy poległy?:( Pozdrawiam, zaraz odpalam auto i do pracy:) Pozdrawiam, parze jeszcze kawke- wypijemy w pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik ja bardzo chętnie wypije z toba kawę :D U mnie juz lepiej aczkolwiek nie do konca .... mały katar jeszcze jest ale kaszel i ból głowy zniknął Wyleżałem sie w domu za wsze czasy :D Dzisiaj już w pracy Zyczyliscie mi zdrowia więc szybko do niego wróciłem Dzięki :D no własnie dziewczyny co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam na łono niepalących... Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie z powrotem w swoje szeregi. Poległam w październiku - mnóstwo problemów w jednym czasie i jedyny pomysł na rozładowanie napięcia, to papieros. I po jednym już poszła cała seria. Długo dojrzewałam do rzucenia i właśnie przed chwilą wyrzuciłam papierosy i zapalniczkę do kosza. Chcę przestać palić! Zdaję sobie sprawę z faktu, że łatwo nie będzie,ale mimo wszystko podejmuję wyzwanie, które sama sobie postawiłam... Pozdrawiam wszystkich stałych bywalców topiku i nowych, których poznam w najbliższym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas----> wracaj...wróć, wróciłaś:D Czyli dziś szczęśliwa siódemka:D Dobrze, bo to żywy:D dowód na to,ze papierosy są do djupy...bo gdyby były dobre, monamas by do nas nie wróciła:) Pozdrawiam i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres --> nie patrzmy wstecz :) jovik-->dziękuję :) Nie umiem zmienić stopki;> W domu wrzucę nowy suwak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabko- prosze na posterunek!!! Listę BP odświeżyć, wpisac lokomotywe na top-liste!!! monamas- wpisuj tu swoje odczucia podczas 2-go rzucania.....mam nadzieję,ze przejdziesz bezbolesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres --> nie patrzmy wstecz " Ok przeszłość zostawmy w tyle ale nie bądźmy głupcami nie wyciągając z niej wniosków ... spadam do domu :D 🖐️ Udanego popołudnia wieczorem tu zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas 🌼 dobrze ze jesteś trzymam kciuki :D jovik 🌼 TY pierwsza mnie tu przywitałaś pamiętam i chwała ci za to :D nie zawiodłem :D dzięki lorika 🌼 macham dwoma BP 🖐️ 🖐️ :D za najbardziej potrzebujących trzymam 🖐️ 🖐️ BP :D 🌼 bo nie palić to cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja dziś zaliczyłam dwa ostatnie egzaminy Czekam na wyniki, ale złośliwcu mój kochany możesz szykować sie na wywiaddówkę :(:(:( źle nie będzie pozdrawiam całe pachnące grono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnąca aga oczywiście że wyniki będą po twojej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enolagay
Nie palę od 7 godzin, rekord od wielu tygodni, uznałam, ze czas najwyższy, ćwierćwiecze się zbliża - a powitać go nie zamierzam z papierosem w ustach. Choć wiem, że będzie cieżko, bowiem palę od początku studiów, aktualnie około paczki dziennie. No cóż, spróbujmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -08 02 2011 1. Zlosliwiec ------------->2133 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 10 mies) 2. Jovik-------------------->11921BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (5 lat 3 mes 3dni) 3. mordusiak-------------->1136BP ❤️ (09 02 2008)🌻 (2lata 11mies30dni) 3.Balbina------------------> 1129BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (2 lata 11 mies 23 dni) 4. Sadny dzien -----------> 1082BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (2lata 11 mies 16dni) 5. Neri11 ------------------> 914 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 5 mies29dni) 6. AgaB--------------------->900 BP❤️ (02.09.2008)🌻 (2lata 5mies 6dni) 6. Bella 1962 -------------> 846 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (2 lata 3 mies 11 dni) 7. Pachnąca aga ---------->795BP❤️ (06.12.2008)🌻 (2 lata 2 mies2 dni) 8. Ojejkujejku ------------>794 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (2 lata 2 mies1dni) 9. Regres ---------------->649 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok9 mies7dni) 10.Vonk ------------------->521BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 1rok 5 mies3 dni) 11 Jullka 01--------------->513 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (1 rok 4 mies 23dni) 12.Mamuska44 ---------->511 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (1rok 4 mies 20dni) 13.Farbowana_lisica ---->498BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (1 rok 3 mes ) 14 Lorika ----------------->394 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (ROK 28dni) 15.Witch321 ------------->398 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (ROK19dni) 16 Grace R --------------->382 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 ( ROK16dni) 17.Basiek1 ---------------->330 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (10mies 20dni) 18.Żabka ------------------->252 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 (8 mies 7dni) 19. dodob--------------------211BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (6 mies 22dni) 20. Ja-ka----------------------193Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (6 mies 8dni) 21.leloof----------------------149BP❤️ (13.09.2010)🌻 (4 mies23dni) 22, Mama Vonka------------85BP❤️ (16.11.2010) 🌻 (2mies 24 dni) 23 madziuchna -------------79BP ❤️ (22 11 2010)🌻 (2mies 17dni) 24 Niebieska Tecza----------64 BP❤️ (07 12 2010)🌻(2 mies 1dni) 25Aber123--------------------39BP❤️ {01 01 2011}🌻 (1mies 8dni) 26 Lokomotywa--------------19BP❤️(21.01.2011)🌻(19dni) 26Pysia35---------------------16BP❤️ (24.01.2011)🌻 (16dni) 27monamas-------------------1BP❤️ (07.02.2011) 🌻(1 dzień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka- dzięki za listę BP:) enolagay---> konczysz studia i kończ z fajami:D takie twoje motto:) Pozdrawiam z rańca:D Pozdarwiam i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry BP :) Miło było wejść na suwaka i zobaczyć tę magiczną jedynkę, wszak każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. A jeszcze bardziej miło, gdy zobaczyłam na topiku listę, na której jestem uwzględniona :) Dzięki Żabka :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awansowałem na liście z 10 na 9 :D Ale mam nadzieję że był to mój ostatni awans na tej liście i już na wyższą pozycję nie wskoczę ... NIE CHCIAłBYM !!!!!! monamas ta jedynynka tez jest ładna;) Cieszy w tym wszystkim to że zdajesz sobie sprawę że palenie jest do dupy Zycze ci kolejnych 1000 dni bez fajki ... 🖐️ załogo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres--> cudna ta jedynka :) I cudnie jest się obudzić bez kapcia w buzi i z mniejszą chrypką :) Absolutnie papierosy są do dupy, ale nałóg jest tak podstępny, że trzeba być czujnym zawsze i wciąż. U mnie wystarczyło skumulowanie się ogromnego stresu w jednym czasie i zapaliłam, a później... sami wiecie... Przeczytam topik od momentu mojego stąd zniknięcia i codziennie będę cieszyć oko patrząc na suwak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlę... Więcej, niż gdy paliłam. To pewnie płuca i oskrzela wyrzucają to świństwo, którym je katowałam... Dobra rada kobiety z doświadczeniem - jeśli macie kryzys i macie ochotę zapalić - zawiążcie mocniej buciki i pierd... głową w ścianę, żeby ochota przeszła, bo złapać za papierocha po jakiejś absytynencji nikotynowej, to g ł u p o t a!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli macie kryzys i macie ochotę zapalić - zawiążcie mocniej buciki i pierd... głową w ścianę, żeby ochota przeszła, bo złapać za papierocha po jakiejś absytynencji nikotynowej, to g ł u p o t a!!!" ja wiem że jakbym,gdybym (aczkolwiek na razie tak nie ma u mnie) miał kryzys to na bank zawiążę buciki .... ale nie walne głowa w ścianę lecz zrobię 15 km biegu w taki sposób by pot lał mi sie nawet z łokci :P Sport to najlepsze odreagowanie ( dla mnie ) na stres monamas w tym wszystkim cieszy fakt że wiesz i zdajesz sobie sprawę że strzeliłaś strasznego baboka i głupotę ... i nauczona błędem stawiasz czoła na nowo :) osobiscie z mojej strony życzę ci szczerze na nowo pięknych dni w abstynencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich i donoszę że nadal jestem pachnąca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie!!!!!!!!! Rzuciłam palenie 1 stycznia 2011 roku i jestem po 3 dniach katuszy.Dzisiaj lżej. Boję się bardzo,bo przylepiam niquitin plastry i ciągle myślę a co będzie bez plastrów?? Proszę powiedzcie.Będę już z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik---> a czemu po 3 dniach katuszy??? Od 1 stycznia mineło przeciez wiecej dni?? Napisz... Jullka01--> gratulacje, oby tak dalej:) no to czekamy na wiosnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka01 fajnie że nadal nie palisz oby tak dalej :) 3 dni katuszy ? a mamy 8.02 ? tez nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×